Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

kamuii pisze:1. Jest rzucajaca ÂśnieÂżkami Pochanke !!! to pewnie i Anita jest wiĂŞc wytĂŞrzajmy wzrok :D:D
Pochanke nie rzuca ÂśnieÂżkami ale Âłapie pÂłatek Âśniegu potem dmucha i ten pÂłatek sobie leci i zmienia siĂŞ w logo TVN... :]

A Anita - tak mi sie wydaje jest z PatrycjÂą choĂŚ jeszcze nie widziaÂłem reklamy z niÂą ale Przemek widziaÂł wiĂŞc on pewnie wie... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Tak A Ryman stoi koÂło StyÂśki jak gÂłupi (czytaj jak Patrycja koÂło Anity
:evil2: ) i stroi miny
Android <3
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

kamuii pisze:Tak A Ryman stoi koÂło StyÂśki jak gÂłupi (czytaj jak Patrycja koÂło Anity
:evil2: ) i stroi miny
Tak jak rok temu z jednej strony Ryman, z drugiej Kajdan, a StyÂśka w Âśrodku i wieszaÂła bÂąbkĂŞ na choince, a oni stali i siĂŞ patrzyli no i na koĂącu powiedzieli "WesoÂłych ÂświÂąt"... :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

A.I.W.L.I.S. pisze:
TVN_FAN pisze:
A.I.W.L.I.S. pisze:(...)
Na koniec powiedziaÂła coÂś takiego : "Do zobaczenia jutro o 16.45 mam nadziejĂŞ
O co chodziÂło?
hmmm...mo¿e to Pieczyùski ze z³¹ Pochanke szykuj¹ na ni¹ jak¹œ niespodziankê, ¿eby ju¿ ca³kiem przesta³a wystêpowaÌ na wizji :evil2: Przecie¿ takim strasznym zagro¿eniem jest dla tej niezdarnej Pochanke :evil2:
Ja nigdy w swojej 6-postowej karierze na tym forum nie zajmowaÂłam negatywnego stanowiska wobec "niezdarnej" - jak napisaÂłeÂś Pochanke. MusiaÂłeÂś akurat mnie cytowaĂŚ ??
Nawet nie pomyÂślaÂłam, Âże Pochanke/PieczyĂąski...coÂś tam Anicie, Âżeby ona...MyÂślaÂłam raczej, Âże nasza "zdarna" Anita boi siĂŞ, Âże siĂŞ znowu rozchoruje.
________________
TeÂż mam nadziejĂŞ, Âże do jutra o 16.45


Dziwne a zarazem ponĂŞtne i budzÂące zastanowienie (choĂŚ nie dla przciĂŞtnego widza)Kto jutro mĂłgÂłby byĂŚ gdyby nie Anita
Pati w Âśrodku tygodnia powrĂłci z urlopu
choĂŚ ciekawe
bo zazwyczaj w dniu Wigili Pati ima³¹ dy¿ur w TVN24
ale w tym roku tyle nowych seriwsantĂłw, Âże nie wiadomo kto bĂŞdzie
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

A no wiem jak wyglada ta reklama:

Anita stoi w pierszym plania, Patrycja troche dalej. Anita podrzuca lekko ÂśnieÂżkĂŞ i rzuca w nas. Pojawia siĂŞ logo TVN-u a dalej w planie przybija Patrycji "piatkĂŞ".
Żartowałem.
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

No nie, takie rzeczy mnie omijajÂą :placze:
Wczoraj chyba ze 3 godziny ÂślĂŞczaÂłem przed telewizorem w nadziei, Âże natrafiĂŞ na AnitĂŞ, ale gdzie tam :/
Nikomu tego nie udaÂło siĂŞ nagraĂŚ :?: Wiem, Âże to sÂą sekundy, ale moÂże jednak :?:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Black, nie jesteÂś jedyny. Ja robiĂŞ to samo. TrafiÂłem chyba juz na wszystkich(na prawdĂŞ wszystkich :evil: )
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Ja teÂż widziaÂłem niemal wszystkich, tylko nie AnitĂŞ :/

Takich faktĂłw, to chyba jeszcze nie byÂło :wow: Âżeby Anicie praktycznie od pierwszych sekund uÂśmiech z buzi nie schodziÂł :p :P

Zaczê³o siê od s³ów dotycz¹cych Kawacha i tego, ¿e w koùcu przyzna³ siê, ¿e na Ukrainie by³ pijany: 'wyznanie na po¿egnani' - od zawsze wydawa³o mi siê, ¿e mamy z Anit¹ podobny stosunek do tej postaci :lol: Achhh, a pamiêtam jak dziœ, jak ze ³zami w oczach Jola przekonywa³a opiniê publiczn¹, ¿e jej m¹¿ mia³ chore golenie :evil2:
Ale fakty... :D Nie wiedzia³em, ¿e Madzia Sakowska jest taka dowcipna, przygotowa³a œwietny materia³, który zakoùczy³ siê prezentacj¹ przez Szymczychê portretu Alexandra, który od dosta³ od prezia w prezencie, a Mgda na ten widok z ironicznym œmiechem: oooo! W domu pan sobie powiesi :?: ' :brawo: :lol: Uœmiech, czy raczej œmiech Anity by³ uwieùczeniem :lol: Dziewczyny musia³y mieÌ niez³¹ polewkê :lol:
PóŸniej rozbawi³a mnie rozmowa Kryùskiej z przechodniem: - co pan robi³ w nocy? , - pani to wie i ja to wiem - odpowiedzia³ przechodzeù :lol:
Wielki entuzjazm u Anity wywoÂłaÂł teÂż cytat z Kubicy (FormuÂła 1) :D

A zakoĂączenie, to juÂż byÂła inwazja uÂśmiechu i dobrego nastroju :wesoly: Achhh... przepiĂŞknie byÂły te fakty :wink:

PS A w tvn24, to co :?: Nie ma ÂświÂąt :?: Ani choinki, ani ÂżyczeĂą :roll:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Capsy ->
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

No dokÂładnie Black nic dodaĂŚ nic ujaĂŚ nt FaktĂłw. Poczekaj co bĂŞdzie jutro skoro jeszcze nie ma swiÂąt a Anita juÂż w taki dobrym humorze.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Jutro bedÂą nadawaĂŚ relacjĂŞ LIVE z uroczystoÂści koronacyjnych Lecha Aleksandra :evil2: wiĂŞc raczej takie niepowaÂżne badziweia jak choinka nie mogÂą tego wilekiego wydarzenia przyĂŚmiĂŚ :]
A Anita wprosiÂła siĂŞ jutro na 16.45 do naszych domĂłw :D ???

TeÂż widziaÂłam wszystkich tylko nie jÂą :(
Android <3
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Michaek, czy to nie sÂą przypadkiem capsy z poniedziaÂłku? :> MyÂślaÂłeÂś, Âże nikt nie zauwaÂży? :lol:
kamuii pisze: A Anita wprosiÂła siĂŞ jutro na 16.45 do naszych domĂłw :D :?: ?
Oczywiœcie :D Có¿ za impertynencja, nie prawda¿? :lol: :wink:
Przy sposobnoÂści, chciaÂłam sprostowaĂŚ, wczoraj Anita powiedziaÂła: ,,Widzimy siĂŞ jutro, mam nadziejĂŞ'', a nie tak jak pisaliÂśmy :wink:

Zajawka ÂświÂąteczna :? Przemek byÂł chyba jedynym szczĂŞÂśliwcem, ktĂłry jÂą widziaÂł :?
Ja widzia³am niektóre postaci po dwa razy, po Anicie i Patrycji ani œladu :? Có¿, jak¹ rolê odgrywaj¹ na co dzieù, tak¹ i od œwiêta :evil:

Do tej ca³ej litanii refleksji faktowych Blacka, warto dodaÌ jeszcze ten materia³ o ³ódzkich zimnych i ciep³ych gdaùskich autobusach - zapowiedzenie tego materia³u te¿ sprawi³o Anicie nie lada gratkê :wink:
Czym mĂłgÂł byĂŚ wywoÂłany ten dobry nastrĂłj Anity?
Pe³nym ¿o³¹dkiem :roll: Na pewno nie, bo widzia³am jak o trzynastej wcina jab³ko i popija je jakimœ napojem - mam nadziejê, ¿e to by³ tylko deser, ¿e obiad mia³a po¿ywniejszy :|
Wiêc o co mog³o chodziÌ? Wiem :idea: Anitê bardzo rzadko by³o dziœ widaÌ na stanowisku. Pewnie atmosfera poza studiem by³a radosna, po tym jak Miecugow i Kolenda-Zaleska wrócili od Kwaœniewskiego, wyobra¿am sobie jak mogli œwietnie siê bawiÌ opowiadaj¹c kole¿ankom i kolegom szczegó³y :wink: Ja bawi³am siê przednio ogl¹daj¹c powtórkê rozmowy przed Faktami :lol:

Widzicie, takie Fakty nam Anita przedstawiÂła, Âże nawet nie psioczyliÂśmy na jej dzisiejszy strĂłj :wink:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Funckyrella pisze:Michaek, czy to nie sÂą przypadkiem capsy z poniedziaÂłku? :>
WÂłaÂśnie :roll: :lol:

Ehh... i dzisiaj znowu nic w sprawie ÂświÂątecznych ÂżyczeĂą :/ :sad: WidziaÂłem juÂż 3 razy i ani raz nie byÂła to Anita rzucajÂąca ÂśnieÂżkami :sad:
Ale za to widzia³em j¹ o wpó³ do 9-tej na stanowisku :D Ju¿przygotowuje dla nas fakty :D Ciekawe, czy z³o¿y ¿yczenia :?:
Do Anity teÂż by trzeba dziÂś wysÂłaĂŚ Âżyczenia, wszak to dla nas ostatani dzwonek - jutro pewnie Anity nie bĂŞdzie w pracy :!:
ZnajÂąc Âżycie, nie odpisze, ale nie moÂżna nie wysÂłaĂŚ jej ÂżyczeĂą :wink:
JuÂż zabieram siĂŞ do pisania...
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

TVN-owskich ÂżyczeĂą nie widziaÂłam, ale na TVN24 zaczĂŞli emitowaĂŚ Âżyczenia.
Anity nie ma. SÂą za to oczywiÂście dwie gwiazdy, ktĂłre mnie najmniej obchodzÂą :? , plus jeszcze A. KalczyĂąska i ÂŁ. Grass pokazani ,,od kuchni'', czyli jak siĂŞ przygotowujÂą do wejÂścia na wizjĂŞ
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

A wiÂązaÂłem takie nadzieje w zwiÂązku z Âżyczeniami z tvn24 :placze: Nie wysilili siĂŞ w tym roku :?
Przemek, jesteÂś pewien, Âże widziaÂłeÂś AnitĂŞ i PatrycjĂŞ w ÂświÂątecznych Âżyczeniach tvn :?: Bo juÂż zaczynam mieĂŚco tego wÂątpliwoÂści, Âże one siĂŞ tam pojawiÂły :?
OglÂądam od 3 dni, niemalÂże non stop ( :wink: ) tvn i widziaÂłem juÂż wiele, wiele gwiazd tvn (niektĂłre po 4,5 razy :!: ) a Anity ni raza :!:

Zaœ dzisiejsze fakty w porównaniu z wczorajszymi nie by³y tak ''przebojowe'' :/ Ale zapowiedzi u³o¿y³a sobie d³ugie i ³adne :D I trochê irytwa³ mnie strój Anity, trochê ma³o elegancki jak na tak patetyczn¹ uroczystoœÌ, jak¹ bez w¹tpienia jest zaprzysiê¿enie nowego prezydenta :?
Ale najwaÂżniejsze, Âże Anita zÂłoÂżyÂła nam Âżyczenia ÂświÂąteczne :D
I tak oto, do ÂświÂąt z AnitÂą juÂż siĂŞ nie zobaczymy :sad:

Tak, tak :wink: jutro w premierowym odcinku ''Damy Pik'', ale to co innego...


*********
Obrazek
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Black Jack '62 pisze: Przemek, jesteÂś pewien, Âże widziaÂłeÂś AnitĂŞ i PatrycjĂŞ w ÂświÂątecznych Âżyczeniach tvn :?: Bo juÂż zaczynam mieĂŚco tego wÂątpliwoÂści, Âże one siĂŞ tam pojawiÂły :?
Jestem pewien! I AnitĂŞ widziaÂłem w poniedziaÂłek. Ale barrdzo rano. Okolice 8 i 9
Żartowałem.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości