TVN Meteo

Archiwum programów i innych przedsięwzięć kanałów informacyjnych Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

mirecque
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: środa 21 wrz 2005, 19:42
Lokalizacja: Kraków

TVN MEETEO SCHODZI NA PSY, BO:

Post autor: mirecque »

1.) Nie wystĂŞpuje tam Tomasz Debilewicz :D
2.) Rzadko wystĂŞpuje tam Dziwna Polka czyli ZÂłamana Mensa :(
3.) Bo meteo to sie ludziom kojarzy jak Romeo czy cos w tym guÂście 8)
4.) a tera do rymu do poprzedniego: Agnieszka ma za duzo w biuÂście :oops:
5.) a Po piÂąte: "Niech gadajÂą" :P
Mi się podoba ta dziwna Polka: Złamana Mensa
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

W TVN Meteo pojawiÂły siĂŞ nowe przerywniki, coÂśjak "Bez komentarza" w TVN24. Wczoraj pokazywali np. jakieÂś poÂżary lasĂłw, chyba w Australii. :)
Ostatnio zmieniony niedziela 23 paź 2005, 10:01 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Ostatnio moim zdaniem TVN Meteo staje siê coraz atrakcyjniejsze. Kiedyœ w stacji lecia³a ci¹gle Pogoda. Pogoda, pogoda i jeszcze raz pogoda. Teraz jest ciekawiej. Doszed³y nowe, bardzo interesuj¹ce przerywniki. Ciekawy jest tak¿e magazyn Heleny Szybter "Czy wiesz, ¿e". Do tego dochodz¹ ejszcze programy Omeny Mensah "Pogoda na rower" i Mai Popielarskiej, który czêsto ogl¹am "Maja w ogrodzie". Sama pogoda równez jest neico ciekawsza. Wczoraj np. pokazywali temperaturê w paŸdzierniku w wieloleciu. Tj. kiedy by³o najcieplej, kiedy najzimniej i gdzie. Bardzo ciekawe. W prognozie dla œwiata Górniakowska wspomina³a w szczegó³ach o huraganie Wilma, zrobi³¹ to bardzo ciekawie. Do tego przygotowano specjalne mapy. Poprawiono równie¿ pasek informacyjny, jest jakby nieco ciekawszy, ni¿ kiedyœ. No i znik³o to zaokr¹glenie w lewym dolnym rogu, które informowa³o nas kiedy jaka pogoda. S¹dzê, ¿e by³o zbêdne. Szpeci³o pasek, a na dodatek czêsto zapowiedzi nie mia³y nic wspólnego z rzeczywistosci¹. No i mamy nowego pogodynka w TVN Meteo. :D Mogliby zmieniÌ bardziej to studio, ca³y czas wydaje mi siê byÌ marne. Np. mo¿e coœ na wzór pogody po Wiadomoœciach. G³ónie chodzi o to, by ekran by³ wiêkszy i nie wisia³ jakoœ tak g³upio na szarej pleksi. W ogóle to studio jest bardzo zimne, mog³oby mieÌ cieplejsze barwy. Kolejna potrzebna zmiana to bardziejszczegó³owe prognozy. Dla Polski mog³oby byÌ na wiêcej dni i czêœciej pokazywaÌ szczegó³owo miasta. Dla Europy i œwiata znacznie wiêcej miast. Czêœciej mog¹ te¿ nadawaÌ prognozy tematyczne, np. teraz przyda siê czêœciej, ni¿ normalnie prognoza dla kierowców.

Ale zmiany w TVN Meteo widocznie zachodzÂą na plus, oby tak dalej. :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No i dobrze ze TVN Meteo jest coraz atrakcyjniejsze. :p Te zmiany moga przyciagnac widzow, a co za tym idzie reklamodawcow :D A co do studia moze zaslonili tym czyms po to zeby nie bylo widac prac jakie tam sie tocza :roll: Tak mysle ze szykuje sie nowe studio dla TVN Meteo, TVN 24 i TVN oczywiscie pogodowe moze dla pogod bedzie ekran tylkoprojekcyjny tak jak teraz jest w pogodzie w TVN :roll: Ale narazie tylko mozemy sie domyslac dlaczego postawili to za tym ekranem w studio :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

TVN Meteo ma juÂż nowÂą stronĂŞ internetowÂą -> http://www.tvnmeteo.pl
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

:: Kamil pisze:TVN Meteo ma juÂż nowÂą stronĂŞ internetowÂą -> http://www.tvnmeteo.pl
To chyba korzystamy z dwóch ró¿nych internetów :evil2: Stara, jak by³a tak jest ;)
MAKEPOVERTYHISTORY
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:: Kamil pisze:TVN Meteo ma juÂż nowÂą stronĂŞ internetowÂą -> http://www.tvnmeteo.pl
No :D Nawet fajna ta strona znacznie lepsza niz poprzednia. Ale chyba jeszcze jest niedopracowana bo na dole strony nie ma linkow do innych stron telewizji z Grupy TVN. :)
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Fajnie zmienili, ale i ak za maÂło tam informacji jak dla mnie. I dziwnie to wspĂłlne zdjecie prezenterĂłw skompletowali. SzczegĂłlnie Zubi dzwnie na nim wyglÂąda, grunt, Âże w ogĂłle on tam jeszcze jest jako prezenter. I niech tak zostanie :)
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Dzis do zespolu TVN Meteo dolaczyl BartÂłomiej JĂŞdrzejak:

Obrazek

Bedzie rowniez gospodarzem programu o pogodzie i przyrodzie "Czy wiesz, Âże...". :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

pawell pisze:Dzis do zespolu TVN Meteo dolaczyl BartÂłomiej JĂŞdrzejak:
mnie sie ten goÂściu nie podoba ...
tak, Âże juÂż wolĂŞ OmenĂŞ ;)

a swojÂą drogÂą to co oni tak tych prezenterĂłw przyjmujÂą ?
mam nadzieje, Âże nie kosztem jakigoÂś zwolnienia ....

zresztÂą mogÂą sobie zwalniaĂŚ, po warunkiem, Âże nie
bĂŞdzie to Maja i obie Agnieszki :)
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

to nowy, bo poprzednio(niecaÂły m-c temu byÂł nowy) byÂł w okularach i czarny
ostrra jazda tam widze, zmaieszanie, wymiana i zmiana, Maji w METEO w roli prezenterki pogody to ju¿ nie pamiêtam kiedy widzia³em, któy TVN nie w³¹cze to Omena wszêdzie.....
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

tobi pisze: ... Maji w METEO w roli prezenterki pogody to juÂż nie pamiĂŞtam kiedy widziaÂłem ...
Maja w TVN-Meteo jako prezenterka byÂła 18.11 ale to byÂł ten wyjÂątek, bo ja teÂż nie pamietam jej jako prezenterki ...
chyba w wakacje juÂż nie prezentowaÂła pogody.
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Nowy program Omeny Mensah "Pogoda na stoku":
MediaLink.pl pisze:W kaÂżdym odcinku programu "Pogoda na stoku" bĂŞdÂą prezentowane i opisywane wybrane stoki narciarskie w polskich gĂłrach oraz jego okolicach. Autorzy programu przedstawiÂą dokÂładnie infrastrukturĂŞ narciarskÂą stoku. W magazynie znajdÂą siĂŞ takÂże porady dotyczÂącego tego, jak spĂŞdziĂŚ czas w gĂłrach. Premierowe odcinki programu "Pogoda na stoku" pojawiaĂŚ siĂŞ bĂŞdÂą w poniedziaÂłki i czwartki o godzinie 18.15.
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Wie ktoÂś co siĂŞ dzieje z AgnieszkÂą GĂłrniakowskÂą? PojechaÂła na dÂłuuggiiii urlop, czy moÂże juÂż nie bĂŞdzie pogody prowadzĂŚ? Nie widziaÂłem Jej w tej roli od nowego roku....
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

SÂądze, ze jest na urlopie. Albo moÂże coÂś ze zdrowiem, moÂże jest w ciÂązy...
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości