Materiały w głównym wydaniu "Faktów"

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

FAKTY w zwiÂązku z tragediÂą na ÂŚlasku bardzo sie postaraÂły! Brawo :!: SzczegĂłlnie byÂłam zaskoczona w dniu samej tragedii, jak "przemeblowali" studio. I jeszcze ÂładnÂą oprawĂŞ grficznÂą zrobili (jak zawsze) :)
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Wczorajsze Fakty bardzo dobre. Jeden wielki hoÂłd oddany przez dziennikarzy tego programu... bo przecieÂż Kolenda-Zaleska nie specjalizuje siĂŞ w tego typu tematach.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Dzisiejsze "Fakty" dobre. :) JuÂż nie w caÂłoÂści o tragedii w katowicach i zaÂłobie narodowej. Dzis takÂże wspomniali o tym chÂłopcu ktĂłry staciÂł brata i rodzicĂłw.

ByÂł bardzo fajny materiaÂł Katarzyny Kolendy - Zaleskiej o polityce. ByÂł materiaÂł o dowĂłdcy (chyba) tej akcji na koĂącu. ByÂł rĂłwnieÂż materiaÂł z Pabianic. No i dziÂś siĂŞ pomylili bo podali zÂłe wyniki sondaÂżu poparcia dla partii politycznych.

A jeszcze chcê coœ powiedzieÌ o materia³e z "Faktów" popo³udnowych, którego nie by³o w g³ównym wydaniu. Chodzi mi o to ¿e gdzieœ tam (chyba w Hiszpanii) na arenie gdzie panowie z p³achtami "walcz¹" z bykami. I w tym materiale pokazali chyba ponad 500 kg. byka, który wskoczy³ w publicznoœÌ. Który nie wskoczy³ tylko PODSKOCZY£ do publicznoœci bo te mury chyba mia³y gdzieœ z 2 metry. :? Do tej pory zastanawiam siê jak ten byk to zrobi³. :roll: Chyba siê domyœlacie co sie dzia³o na widowni...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Dzisiaj zajawka FaktĂłw niczym nie odbiegaÂła od jedynki Faktu :/ typowe hienowate infotaiment... "czyja rĂŞce splamiÂła krew ofiar tragedii szokujÂące ustalenia FaktĂłw tvn " mniej wiĂŞcej w tym tonie Ryman siĂŞ produkowaÂł :/

to jeszcze dopowiem Âże wÂłasnie materiaÂł o chÂłpocu ktĂłry straciÂł rodzinĂŞ byÂł rĂłnie hienowaty :/ to biedne dziecko jeszcze nie wie co tak naprawde siĂŞ staÂło :(
Android <3
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Kamuii chyba jestes troche za ostra dla TVN, ale co prawda to prawda...jak dlamnie zabardzo zyjÂą tÂą informacjÂą, a pozatym TVN to jedna z niewielu telewizji, ktĂłra dochodu z reklam w dniach ÂżaÂłoby nie przekazaÂła na ofiary nawet VIVAPolska to zrobiÂła.
Wróciłem!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ten kto chce przeczytaĂŚ o czym byÂł materiaÂł Tomasza Sekielskiego i do czego "Fakty" dotarÂły zapraszam TU.

A dziÂś w "Faktach" po kolejnej dÂłuzszej przerwie pojawiÂł siĂŞ materiaÂł katarzyny SÂławiĂąskiej. Poza tym wspomnieli o poprawkach senatu do budÂżetu z ktĂłreko 20 mln powĂŞdruje do budowy Âświatyni opatrznoÂści BoÂżej w Warszawie.

Kowal pisze:a pozatym TVN to jedna z niewielu telewizji, ktĂłra dochodu z reklam


A czy sÂą reklamy w TVN ?? :!: Nie ma ich w ogĂłle... :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

A to przepraszam, nie ÂżauwazyÂłem...
Wróciłem!!
Monster

Post autor: Monster »

pawell pisze:
A czy sÂą reklamy w TVN ?? :!: Nie ma ich w ogĂłle... :?
MoÂże Kowal myÂślaÂł, Âże autoreklama to to samo co reklama... :? :x
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

No kurde przeprosiÂłem przecieÂż i co siĂŞ buzycie..Kowal niemyÂślaÂł, Âże autoreklama to teÂż reklama!!
Wróciłem!!
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

materia³y w g³ównym wydaniu faktów

Post autor: salladyn »

No ja jednak myÂślĂŞ Âże reklama programĂłw w czasie ktĂłrych nie bĂŞdzie reklam to chyba nie jest coÂś co byÂłoby nie wporzÂądku w stosunku do ofiar tej tragedi.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Monster

Post autor: Monster »

Masz racjĂŞ salladyn.

A Kowal... dopiero teraz siĂŞ dowiedziaÂłem o taki uÂżytkowniku, a ma on juÂż na koncie ponad 600 postĂłw wiĂŞc zdziwiÂłem siĂŞ, Âże pisze o tym, Âże TVN nie przeznacza pieniĂŞdzy na ofiary tragedii w Katowicach z reklam. Ale pewnie przekaze, bo fundacja TVN pewnie bĂŞdzie zbieraĂŚ :]
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

wiesz zalezy jak reklama jest przygotowana...naprzyk³ad bardzo mi siê podoba bezdziêkowa czo³ówka "Wiadomoœci" szkoda, ¿e TVN te¿ tego niezrobi³.
Wróciłem!!
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

materia³y w g³ównym wydaniu faktów

Post autor: salladyn »

Kowal pisze:wiesz zalezy jak reklama jest przygotowana...naprzyk³ad bardzo mi siê podoba bezdziêkowa czo³ówka "Wiadomoœci" szkoda, ¿e TVN te¿ tego niezrobi³.
Tylko Kamil, nale¿y pamiêtaÌ ¿e TVP1 i "Wiadomoœci" nie by³y obecne w pocz¹tkowych chwilach tej tragedii.Bawili siê w Eurowizjê.TVN24 by³ obecny i myœlê ¿e to jest najwa¿niejsze.Nienale¿y robiÌ szopki, to znaczy wystarczy oddaÌ ho³d w sposób symboliczny (wst¹¿ka przy logo tvn) i swoj¹ pracê.Anna Kalczyùska na przyk³ad prowidzi³a program o ile siê nie mylê 8 godzin nie przerwanie w nocy.Myœlê ¿e to jest najlepszy ho³d jaki mo¿naby by³o oddaÌ ofiarom tragedii.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

"Fakty" z dziÂś. ZaczĂŞÂło siĂŞ okropnie o tym co siĂŞ wydarzyÂło w Sejmie. :x Wiemy juÂż Âże zaczyna siĂŞ IV RP wiemy takÂże Âże telewizja TRWAM bĂŞdzie nowÂą telewizjÂą publicznÂą. :( :( :(

Dziœ równie¿ by³ materia³ o wizycie w Polsce Billa Gatesa. materia³ Maciej Mazura by³ dobry. G³ównie w nim zaciekawi³y mnie urywki wywiadu Romana M³odkowskiego z prezesem Microsoftu.

TakÂże dziÂś w "Fakatch" kolejny materiaÂł zwiÂązany ze stanem hali w Katowicach. Oraz o kolejnych pogrzebach ofiar...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Sun
Początkujący
Początkujący
Posty: 135
Rejestracja: poniedziałek 16 sty 2006, 11:11
Lokalizacja: Znienacka :P

Post autor: Sun »

Jesli chodzi o Fakty - ok,w porzasiu,ale ja coraz czesciej przerzucam sie niestety na Polsat,maja tam powiedzmy wiadomosci bardziej zroznicowane. Wczoraj na przyklad mowili o fenomenie Chucka Norrisa :D
W innym mieście patrząc w tą samą witrynę Zderzą się odbicia spojrzeń na tą jedną chwilę Idąc na spotkanie z inną, wychodząc z bramy Wiem że kiedyś się spotkamy...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości