Aktualne sprawy forum

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

redaktor
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 182
Rejestracja: środa 25 sty 2006, 21:30

Post autor: redaktor »

Jak ka¿dy wie pocz¹tki bywaj¹ trudne, trzeba przejœÌ przez okres aklimatyzacji. Ja dopiero zaczynam pisaÌ na tym forum, wiêc proszê Was o wyrozumia³oœÌ. Wasze uwagi s¹ jak najbardziej na miejscu i na pewno od dzisiaj nie powtórz¹ siê ju¿ takie sytuacje. :lol: :lol: :lol:
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

aktualne sprawy forum

Post autor: salladyn »

Jeszcze tylko czekamy na oÂświadczenie monstera :D i myÂślĂŞ Âże atmosfera siĂŞ oczyÂści, i wszystko wrĂłci do normy.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

salladyn pisze:Ja zaczynam opracowywaĂŚ plan odbudowy tego forum.To znaczy co powinno zostaĂŚ przywrĂłcone co powinno sie zmieniĂŚ i jakich zasad powinno siĂŞ przestrzegaĂŚ na forum.Potem poddam to pod dyskusjĂŞ i zobaczymy co z tego wyjdzie.
Tym powinni siê zaj¹Ì moderatorzy...

redaktor pisze:(...)na pewno od dzisiaj nie powtĂłrzÂą siĂŞ juÂż takie sytuacje. :lol: :lol: :lol:


No zobaczymy. :roll:

salladyn pisze:(...)i myÂślĂŞ Âże atmosfera siĂŞ oczyÂści, i wszystko wrĂłci do normy.


Napewno bĂŞdzie lepiej dotÂąd gdy nie pojawiÂą sie znĂłw gÂłupie posty tupu:

Tak, moÂżemy spodziewaĂŚ siĂŞ specjalnego popoÂłudniowego wydania ,,FaktĂłw'', ktĂłre zapewne bĂŞdzie trwaĂŚ trochĂŞ dÂłuÂżej...


Oto, jak bĂŞdÂą wyglÂądaĂŚ Fakty ÂŻaÂłobne


JeÂżeli jesteÂście za tym, to wyÂślijcie kilka podobnych e-maili, wiĂŞc moÂże od wiosny bĂŞdzie Poranek TVN24 w TVN!


Krew mnie zalewa jak czytam takie posty :!: :evil:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

pawell pisze:No tak ja tez nie za dobrze zaczynaÂłem. Najpiewr byÂłem PawÂłem niestety dostaÂłem bana. No i chyba za nic go nie dostaÂłem wiĂŞc musiaÂłem coÂś zrobiĂŚ zÂłego... Potem po paru miesiÂącach przyszedÂłem jako pawell no i teraz kaÂżdy widzi co z tego wyszÂło. :lol: :D :D To byÂła moja krĂłtka historia...
Nie mam nic zÂłego na myÂśli ale czy to nie jest Âłamanie regulaminu? Bo to tak jakby dwa konta... W takim razie mogĂŞ zarejestrowaĂŚ sobie drugie konto?? :shock:
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

MoÂżesz jak dostaniesz bana na to konto :] -->
Monster

Post autor: Monster »

Jak ju¿ tutaj trzeba przestrzegaÌ tak regulaminu, wszyscy s¹ tacy powa¿ni... :? to za³o¿ê swoje w³asne forum :!:
KaÂżdy bĂŞdzie pisaÂł to co chciaÂł, posty nie bĂŞdÂą hurtowo kasowane (bo wogĂłle nie bĂŞdÂą kasowane), a tematy nie bĂŞdÂą co chwile zablokowywane :!:

Wiecej informacji zainteresowanym podam wkrĂłtce.
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

WiĂŞcej informacji to moÂżesz zainteresowanym podaĂŚ na PW. KaÂżdy post zawierajÂący link to konkurencyjnego forum/konkurencyjnej strony bĂŞdzie kasowany. JednakÂże ÂżyczĂŞ powodzenia w tworzeniu wÂłasnej inicjatywy, mam nadziejĂŞ, Âże kaÂżdy tam bĂŞdzie pisaÂł na temat i faktycznie regulamin nie bĂŞdzie Ci potrzebny :] -->
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

aktualne sprawy forum

Post autor: salladyn »

Monster pisze:Jak ju¿ tutaj trzeba przestrzegaÌ tak regulaminu, wszyscy s¹ tacy powa¿ni... :? to za³o¿ê swoje w³asne forum :!:
KaÂżdy bĂŞdzie pisaÂł to co chciaÂł, posty nie bĂŞdÂą hurtowo kasowane (bo wogĂłle nie bĂŞdÂą kasowane), a tematy nie bĂŞdÂą co chwile zablokowywane :!:

Wiecej informacji zainteresowanym podam wkrĂłtce.
1. No có¿ ,oczywiœcie mo¿esz zostawiÌ b**el na w³asnym forum ale nie wró¿ê ci sukcesu.Ja te¿ nie lubiê nadgorliwoœci moderatorów w niektórych sprawach a w niektórych wyj¹tkowej wyrozumia³oœci,co nie oznacza ¿e nie zgadzam siê z tym ¿e trzeba to jakoœ uporz¹dkowaÌ forum.

2. Czemu nie moÂżna wprowadziĂŚ edycji tylko ostatniego posta.Nie jest to niewykonalne bo czytaÂłem ostatnio o tym i jest to moÂżliwe.ProszĂŞ o odpowiedÂź.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:: Kamil pisze:Nie mam nic zÂłego na myÂśli ale czy to nie jest Âłamanie regulaminu? Bo to tak jakby dwa konta... W takim razie mogĂŞ zarejestrowaĂŚ sobie drugie konto?? :shock:
Nie mam dwĂłch kont. :] Tamto dostaÂło bana wiĂŞc nawet nie mĂłgÂłbym sie na nie dostaĂŚ. :D :wink: Sam nawet kiedyÂś mnie zdemaskowaÂłeÂś... :evil2: :D

Monster pisze:Jak ju¿ tutaj trzeba przestrzegaÌ tak regulaminu, wszyscy s¹ tacy powa¿ni... :? to za³o¿ê swoje w³asne forum :!:


A bĂŞdziesz pisaÂł tu... :>

Monster pisze:KaÂżdy bĂŞdzie pisaÂł to co chciaÂł, posty nie bĂŞdÂą hurtowo kasowane (bo wogĂłle nie bĂŞdÂą kasowane), a tematy nie bĂŞdÂą co chwile zablokowywane :!:


Ooo to wspaniale. :D To bedzie raj w sieci... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Chyba kolega siĂŞ obuzyÂł. monster posÂłuchaj niejestesmy powazni ale twoje poustyniemajÂą sensu, przynajmniej niektĂłre, znam ciĂŞ krĂłtko ale przeraÂżasz mnie...zycze powodzenia w tworzeniu nowego forum...a ty siĂŞ tak nie obraÂżaj.
Wróciłem!!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

ObecnoœÌ u¿ytkownika Monster na forum.tvn.tivi.pl dobieg³a koùca.

I zadecydowa³a o tym niezliczona iloœÌ czynników. WiêkszoœÌ postów u¿ytkownika Monster mia³a ograniczony sens.

Monster pisze:Tak, moÂżemy spodziewaĂŚ siĂŞ specjalnego popoÂłudniowego wydania ,,FaktĂłw'', ktĂłre zapewne bĂŞdzie trwaĂŚ trochĂŞ dÂłuÂżej...
Monster pisze:Oto, jak bĂŞdÂą wyglÂądaĂŚ Fakty ÂŻaÂłobne
Monster pisze:JeÂżeli jesteÂście za tym, to wyÂślijcie kilka podobnych e-maili, wiĂŞc moÂże od wiosny bĂŞdzie Poranek TVN24 w TVN!
Najczêœciej kilkakrotnie w jednym temacie powtarza jedn¹ i t¹ sam¹, nonsensown¹ treœÌ. Nawet je¿eli otrzymuje ostrze¿enie od moderatorów, to mimo, ¿e oficjalnie na nie przystaje, to w rzeczywistoœci ignoruje je.

ReklamowaÂł na forum oraz w komentarzach stronĂŞ i forum konkurencyjne. A co najgorsze, rozsyÂłaÂł poprzez system Prywatnych WiadomoÂści uÂżytkownikom tego forum Spam, w ktĂłrym m.in. zawarta byÂła zachĂŞta do odwiedzenia jego strony.

UÂżytkownik Monster przyprawiÂł duÂżej iloÂści pracy moderatorom tego forum, osobiÂście otrzymaÂłem naÂście skarg na Monstera. Kilkakrotnie dawaÂłem mu szansĂŞ, na ktĂłrÂą przystawaÂł. Jednak tylko oficjalnie, nieoficjalnie dalej rozsyÂłaÂł niechciane wiadomoÂści i zaÂśmiecaÂł forum. ÂŁukasz juÂż wczeÂśniej zarzÂądziÂł szczegĂłlnÂą kontrolĂŞ wypowiedzi Monstera.

Niestety Monster nie potrafiÂł sprostaĂŚ wymogom tego forum oraz strony.

Zbanowany zosta³ w komentarzach na stronie g³ównej. 7 lutego najprawdopodobniej otrzyma bana na przebywanie na forum, choÌ ostateczna decyzja w tej sprawie nale¿y oczywiœcie do £ukasza. Do tego czasu wszystkie posty Monstera bêd¹ kasowane, niezale¿nie czy bêd¹ spe³nia³y wymóg regulaminu, czy nie. Proszê nie odpowiadaÌ w zwi¹zku z tym na ani jedn¹ wypowiedŸ Monstera.
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Eee, I tak nikt nie pobije "szkapy".

Ale wg. mnie ÂŁĂłkaÂż powinien go zbanowaĂŚ, bo przcieÂż:
:tvn.tivi:
Żartowałem.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Przemek pisze:Eee, I tak nikt nie pobije "szkapy".
A co takiego zrobiÂła szkapa Âże jej nikt nie pobije ?? :>
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Ja wiem, ¿e ja robie b³êdy na forum...ale szkapa by³a mistrzem lub mistrzyni¹ swiata...pamiêtam jej jakiegoœ bloga, tam to sie dzia³o:):) Proponuje szakpieprzyznacjakomœ nagrode...np. tytu³ "nadwornego œmieszka £UKA¯A"[/u]
Wróciłem!!
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

aktualne sprawy forum

Post autor: salladyn »

No niestety nawet moje rozmowy na "prywatnym" nie pomogÂły,monster jest niereformowalny.Na dodatek zakÂłada forum-konkurencyjne.No comment. :x
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości