Kinga Rusin

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Estera
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: sobota 04 lut 2006, 21:18

Post autor: Estera »

wÂłoch pisze:Szkoda, Âże Kinga nie przeszÂła do drugiego etapu testu. A tak chciaÂłem, Âżeby wygraÂła :cry: :cry: :( :(
WygraÂła?! Dobre sobie... :lol: :lol: :lol:
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

No, a co. Jest przedsiêbiorczyni¹. Zna siê wiêc trochê na ekonomii. Wiêc mog³aby przejœÌ do fina³u. No nie wiem jaka jest ró¿nica miêdzy ni¹, a Pieùkowsk¹.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Estera
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: sobota 04 lut 2006, 21:18

Post autor: Estera »

w³och pisze:No, a co. Jest przedsiêbiorczyni¹. Zna siê wiêc trochê na ekonomii. Wiêc mog³aby przejœÌ do fina³u. No nie wiem jaka jest ró¿nica miêdzy ni¹, a Pieùkowsk¹.
Dla mnie duÂża.
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

No to jaka. PrzecieÂż Jola PieĂąkowska nigdy raczej nie miaÂła z ekonomiÂą doczynienia.
iro
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: środa 14 wrz 2005, 19:21

?

Post autor: iro »

A kim jest Jola PieĂąkowska ? :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

NiegdyÂś dziennikarka WiadomoÂści, miaÂła sporo nagrĂłd, po usuniĂŞciu z TVP przez prezesa Kwiatkowskiego rozpoczĂŞÂła pracĂŞ w magazynie TwĂłj Styl. A zresztÂą wejdÂź tu: pl.wikipedia.org/wiki/Jolanta_PieĂąkowska
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

wÂłoch pisze:No to jaka. PrzecieÂż Jola PieĂąkowska nigdy raczej nie miaÂła z ekonomiÂą doczynienia.
Oj tak nigdy nic nie kupowaÂła ani nie rozliczaÂła siĂŞ z urzĂŞdem skarbowym... :D I jest chyba redaktorkÂą naczelnÂą "Twojego Stylu" wiĂŞc tam pewnie teÂż pewnie siĂŞ spotyka z ekonomiÂą. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Mnie chodziÂło o to, Âże przedsiĂŞbiorcy chyba majÂą coÂś wiĂŞcej do powiedzenia jeÂżeli chodzi o ekonomiĂŞ. Oni przecieÂż czĂŞÂściej siĂŞ z niÂą stykajÂą niÂż dziennikarze prasowo-radiowi.
Estera
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: sobota 04 lut 2006, 21:18

Post autor: Estera »

wÂłoch pisze:No to jaka. PrzecieÂż Jola PieĂąkowska nigdy raczej nie miaÂła z ekonomiÂą doczynienia.
PowiedziaÂłam: dla mnie. Moja opinia byÂła b. subiektywna i nie bĂŞdĂŞ siĂŞ tÂłumaczyĂŚ, ale mam swoje powody. POprostu jeÂśli miaÂłabym za ktĂłrÂąkolwiek "trzymaĂŚ kciuki", to trzymaÂłabym za PieĂąkowskÂą. Pozdrawiam! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Marcinie, to nie chrypka. To zapalenie krtani ;(
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Jejku, ale Kinga ma dzisiaj chrypkĂŞ, Âżal mi jej. ;( Teraz w ogĂłle zniknĂŞÂła z wizji, dostaÂła zapalenia krtanii. Opiekuje siĂŞ niÂą pogotowie ratunkowe. ;( DziÂś pewnie nie wrĂłci juÂż na wizjĂŞ. ;(
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

No Marcinie. Jednak wrĂłciÂła na wizjĂŞ. Musi jeszcze przecierpieĂŚ godzinĂŞ.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

JuÂż wrĂłciÂła, ale powinna siĂŞ zerwaĂŚ. Nie dobrze w takim stanie prowadziĂŚ program... Albo chociaÂż niech mĂłwi jak najmniej przez tÂą godzinĂŞ. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Justyna Graczyk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 26 lut 2006, 11:37

Post autor: Justyna Graczyk »

Niech tylko Pani Kinga i Pan Marcin prowadzÂą poranny program w tvn, bardzo ich lubiĂŞ i wstaje mi siĂŞ super rano !!! :D ... gorzej jak program prowadzÂą Pani Magda i Pan Oliwier .... :(
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Jeju...jak fajnie 3 tygodnie pod rzÂąd w zimowe weekendy budziĂŚ siĂŞ z KingÂą :lol: toÂż to zupeÂłnie inny dzieĂą wtedy jest.

Wczoraj byÂło super, hiper ekstra natomiast dziÂś ;( kto tĂŞ biednÂą KingĂŞ wpuÂściÂł na wizjĂŞ ?? PrzecieÂż ta kobieta mĂłwiĂŚ nie mogÂła... WidaĂŚ byÂło jak strasznie siĂŞ mĂŞczyÂła... Jak MoÂłkowa bierze siĂŞ za jakieÂś idiotyczne testy to Kinga z Marcinem zawsze jest (na co osobiÂście nie narzekam :lol: )ale w takiej sytuacji jak dziÂś - gdyby w miejsce Kingi byÂła "gwiazda" to nie miaÂłbym pretensji. PrzecieÂż zdrowie jest najwaÂżniejsze.

DziĂŞkujemy Pani Kingo za dzisiejszy program, za to, Âże mimo niedyspozycji gÂłosowej postanowiÂła Pani nie zrezygnowaĂŚ z prowadzenia programu.
ZIMA
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości