Piotr Marciniak

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

malami_mi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: wtorek 27 wrz 2005, 15:40

Post autor: malami_mi »

:( MyÂślaÂłam, Âże w ÂśrodĂŞ bĂŞdzie PIotr w Magazynie, a tu niespodzianka - .dwa razy Justyna - o 17.30 i o 21.00, ciekawe co siĂŞ staĂł, moÂże Piotr ma urlop albo jest chory? :cry:
malami_mi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: wtorek 27 wrz 2005, 15:40

Post autor: malami_mi »

PIotra dalej nie ma, miaÂł prowadziĂŚ w weekend Fakty, a zamiast niego jest Kajdanowicz! MoÂże w tygodniu bĂŞdzie prowadziÂł fakty zamiast Bogdana?!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

malami_mi pisze:PIotra dalej nie ma, miaÂł prowadziĂŚ w weekend Fakty, a zamiast niego jest Kajdanowicz! MoÂże w tygodniu bĂŞdzie prowadziÂł fakty zamiast Bogdana?!
Pewnie tak bêdzie, bo zawsze Piotr prowadzi³ po Rymanowskim teraz weekend Kajdanowicz, póŸniej pn. - pt. Styœka, weekend znów Kajdan i Piotr w tygodniu? Bardzo chcia³bym ¿eby tak by³o... :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
malami_mi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: wtorek 27 wrz 2005, 15:40

Post autor: malami_mi »

:D PIOTR DZIÂŚ o 17.30 w Magazynie 24 Godziny - NARESZCIE :wesoly:
Justyyna
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 33
Rejestracja: sobota 04 mar 2006, 08:43

Post autor: Justyyna »

malami_mi pisze::D PIOTR DZIÂŚ o 17.30 w Magazynie 24 Godziny - NARESZCIE :wesoly:
I prawdopodobnie bĂŞdziesz teÂż w najbliÂższym tygodniu w Faktach za Rymana :wesoly: :D :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Justyyna pisze:
malami_mi pisze::D PIOTR DZIÂŚ o 17.30 w Magazynie 24 Godziny - NARESZCIE :wesoly:
I prawdopodobnie bĂŞdziesz teÂż w najbliÂższym tygodniu w Faktach za Rymana :wesoly: :D :)
Jak w sobotĂŞ ponownie usÂłyszymy "Grzegorz Kajdanowicz Fakty witam paĂąstwa" to to bĂŞdzie juÂż pewne. :wesoly: :D I napewno tak bĂŞdzie... :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Justyyna
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 33
Rejestracja: sobota 04 mar 2006, 08:43

Post autor: Justyyna »

To bardzo fajnie. Szkoda tylko, Âże jak juÂż Durczok bĂŞdzie to najprawdopodobniej juÂż tak fajnie nie bĂŞdzie ;(
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

O tym jak bêdzie jak Durczok bêdzie to nie mówmy na razie. Pomówimy jak ju¿ bêdzie. On mo¿e przyjœÌ i pozmieniaÌ prezenterów, w koùcu bêdzie szefem. A historii jakie chodzi³y po TVP nt jedgo w³adzy nie bêdê przypomina³.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

Ostatnia wypowiedÂź ma ciekawy wydÂźwiĂŞk fonetyczny :P Natomiast nie rozumiem aÂż takiej podniety ;-) Opanujcie siĂŞ ludzie :lol: Sam jestem wprawdzie ciekaw, czy Marciniak rzeczywiÂście pojawi siĂŞ w poniedziaÂłek, zastĂŞpujÂąc niejako Rymanowskiego. ChociaÂż wtedy trudna sytuacja pojawi siĂŞ w weekendy, ktĂłre do czasu Durczoka bĂŞdzie musiaÂł prowadziĂŚ Kajdanowicz...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No i Piotr jest od piÂątku i bĂŞdzie jeszcze trochĂŞ - zapowiedziaÂł siĂŞ na jutro wiĂŞc powinien byĂŚ przynajmniej do Âśrody, a potem chyba zmiana z Kajdanowiczem. Za piĂŞknie by byÂło gdyby byÂł tydzieĂą... :roll: :D Ale Âże prowadziÂł w weekend to byÂło maÂłe zaskoczenie... :roll: :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
malami_mi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: wtorek 27 wrz 2005, 15:40

Post autor: malami_mi »

pawell pisze:No i Piotr jest od piÂątku i bĂŞdzie jeszcze trochĂŞ - zapowiedziaÂł siĂŞ na jutro wiĂŞc powinien byĂŚ przynajmniej do Âśrody, a potem chyba zmiana z Kajdanowiczem. Za piĂŞknie by byÂło gdyby byÂł tydzieĂą... :roll: :D Ale Âże prowadziÂł w weekend to byÂło maÂłe zaskoczenie... :roll: :)
ByÂło by bardzo fajnie gdyby byÂł przynajmniej do Âśrody :D, a w weekend "musiaÂł" prowadziĂŚ, bo przecieÂż dwa razy pod rzÂąd byÂł Grzegorz!
sobek19
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 23 mar 2006, 15:13

Post autor: sobek19 »

Ja tam nie przepadam za Piotrem, nie powinien prowadziĂŚ Magazynu 24 h - jest za spokojny, facet niema ikry!!! - ewentualnie moÂże prowadziĂŚ Fakty - czytaĂŚ umie!
malami_mi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: wtorek 27 wrz 2005, 15:40

Post autor: malami_mi »

Czy ktoÂś wie czy Piotr bĂŞdzie prowadziÂł dzisiejsze Fakty, nie widziaÂłam wczoraj :cry: i nie wiem czy siĂŞ zapowiedziaÂł na dzisiaj!
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

malami_mi pisze:Czy ktoÂś wie czy Piotr bĂŞdzie prowadziÂł dzisiejsze Fakty, nie widziaÂłam wczoraj :cry: i nie wiem czy siĂŞ zapowiedziaÂł na dzisiaj!
PowiedziaÂł wczoraj:"to byÂły niedzielne Fakty a ja zapraszam na jutro" wiĂŞc wniosek z tego, Âże bĂŞdzie :P
ZIMA
malami_mi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: wtorek 27 wrz 2005, 15:40

Post autor: malami_mi »

:brawa: Ale miÂła niespodzianka - Piotr jutro prowadzi Fakty. :tanczy: Suuuperrr!

[ Dodano: Czw Mar 30, 2006 8:41 pm ]
:D Piotr dziÂś w Magazynie 24 godziny - dÂłuuugi tydzieĂą z Piotrem - dawno tak nie byÂło!! :tanczy: Fajnie, oby czĂŞÂściej!!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 20 gości