Materiały w głównym wydaniu "Faktów"

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Justyyna pisze:Nie oglÂądasz popoÂłudniowych FaktĂłw. :]
Pan Jarosz prawie w ka¿dym wydaniu popo³udniowego wydania Faktów ma w nim materia³. Dziœ wyj¹tkowo zrobi³ dla g³ównego wydania.
A skÂąd Ty mozesz wiedzieĂŚ Âże nie oglÂądam ?? :[ mylisz siĂŞ bardzo, bo te o 16 oglÂądam zawsze.

Chodzi³o mi o g³ówne wydanie jak temat wskazuje tu te¿ pisze siê o materia³ach w "Faktach" o 19, a nie popo³udniowych do których relacje robi¹ zawsze dziennikarze TVN 24...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Justyyna
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 33
Rejestracja: sobota 04 mar 2006, 08:43

Post autor: Justyyna »

Dzi? na koniec "Fakt?w" napisali, ?e kolejne Fakty jutro o 16.45 :P :) 8)
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

A ten z TVN24 (o ktĂłrym wczoraj pawell mĂłwiÂł) znĂłw miaÂł materiaÂł... czyÂżby nowy czÂłonek (:evil2:) redkacji FaktĂłw?
Justyyna
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 33
Rejestracja: sobota 04 mar 2006, 08:43

Post autor: Justyyna »

:: Kamil pisze:A ten z TVN24 (o ktĂłrym wczoraj pawell mĂłwiÂł) znĂłw miaÂł materiaÂł... czyÂżby nowy czÂłonek (:evil2:) redkacji FaktĂłw?
On ju? nie pierwszy raz robi dla g?. wyd. Fakt?w w weekend materia? :]
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Justyyna pisze:On ju? nie pierwszy raz robi dla g?. wyd. Fakt?w w weekend materia? :]
Czytaj prosz? ze zrozumieniem :?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ona chyba nie potrafi w wilelu postach poprzekr?ca?a wypowiedzi... :/

Wracajac do "Fakt?w" Jarosz chyba jeszcze nie jest cz?onkiem ( ;) ) redakcji "fakt?w" bo przy jego imieniu i nazwisku pisze TVN 24. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
redaktor
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 182
Rejestracja: środa 25 sty 2006, 21:30

Post autor: redaktor »

Leszek Jarosz na pewno nie jest czÂłonkiem redakcji FaktĂłw. Gdyby nim zostaÂł to byÂłoby o tym gÂłoÂśno (na przykÂład na tvn.tivi.pl), no i przecieÂż na belce byÂło napisane: Leszek Jarosz TVN24.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Kiedyœ mrozy i snie¿ycze teraz g³ównym tematem w "Faktach" jest ptasia grypa. :roll: To ju¿ jest tak nudne ¿e szok wystarczy³by jeden materia³ o tym, a dziœ by³o z ok. 3 :> No i 2 ³¹czenia na ¿ywo w tej sprawie. :roll: :? A dziœ by³o nawet dobrze szczególnie materia³ Sianeckiego. 8) :p Tylko jakos czêsto jest o mowie polityków - mo¿e jakieœ inne tematy ?? :D I kolejny o pierwszej pomocy... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

No i dziÂś znĂłw dalszy ciÂąg serialu pt."Ptasia grypa". Aj co by te biedne tv zrobiÂły jakby nie byÂło takich noÂśnych tematĂłw :P

Potem o zbliÂżajÂącym siĂŞ wielkimi krokami Wieczorze Wyborczym w TVN za sprawÂą naszej rzÂądzÂącej partii, ktĂłra juÂż po tygodniu od wyborĂłw mĂłwiÂła, ze trzeba pomyÂśleĂŚ o nowych :neutral: :mad:

Kilka fanstastycznych wypowiedzi naszego wielkiego Andrew Leppera i Romana Giertycha.

Tradycyjnie teÂż K.Kolenda-Zaleska zasÂłuÂżyÂła na wielki plusik za swĂłj materiaÂł z sejmu :wesoly:

No i oczywiœcie polskie drogi i "pa, pa" :] oraz materia³ o "tatusiu" :mad: :mad: :mad: którego proces rozpocz¹³ siê w³aœnie przed s¹dem.
ZIMA
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

ZrĂłbcie z FaktĂłw skrĂłt informacji

Post autor: salladyn »

No nie po krótkich Faktach popo³udniowych teraz krótkie g³ówne wydanie bez jednego z zapowiedzianych reporta¿y. :evil:
To na pewno dlatego Âże MÂłodkowski nie wie co to sÂą ramy czasowe programu :evil: PomyliÂł sobie je chyba z "FirmÂą" :twisted: Tam zawsze jest "rozlazÂły".
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

Dziœ w Faktach na pocz¹tku i póŸniej na œródszpanie zapowiadali materia³ o dziewczynie, któr¹ uratowa³ internet od œmierci samobójczej a na koùcu Styœka powiedzia³a coœ w stylu: "I chcielibyœmy, ¿eby te Fakty trwa³y d³u¿ej, jednak ca³ej anteny TVN-owi zaj¹Ì nie mo¿emy. Ten materia³ jutro punktualnie o 19.00".
Fakt, ¿e by³a ju¿ 19.26... widocznie nie przewidzieli ca³kowitego czasu emisji wszystkich materia³ów z zapowiedziami...
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: ZrĂłbcie z FaktĂłw skrĂłt informacji

Post autor: TVN_FAN »

salladyn pisze:No nie po krótkich Faktach popo³udniowych teraz krótkie g³ówne wydanie bez jednego z zapowiedzianych reporta¿y. :evil:
To na pewno dlatego Âże MÂłodkowski nie wie co to sÂą ramy czasowe programu :evil: PomyliÂł sobie je chyba z "FirmÂą" :twisted: Tam zawsze jest "rozlazÂły".
MĂłwiÂąc szczerze teÂż mnie to zaszokowaÂło... :evil: Taka sytuacja siĂŞ chyba ( ?? ) po raz pierwszy zdarzyÂła :evil:

Dziwne...gdzie ten, do tej pory najlepszy informacyjny program w kraju zmierza ?? :?
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Eh jednak w tygodniu s¹ tylko 26 minuty na "Fakty" g³ówne wiêc... :) I to nie poraz pierwszy tak siê zdarzy³o ¿e nie dali zapowiadanego materia³u. :roll: Dziwne tak, bo to co bêdzie powinno byÌ ju¿ uzgodnione wiêc materia³ o fuzji banków pewnie by³ zaplanowany czyzby w ostatniej chwili dodali komentarz Romana M³odkowskiego ?? Hm... no trudno trzeba czekaÌ na ten materia³ do jutra. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

FAKTY tvn - co siĂŞ z nimi dzieje ?

Post autor: salladyn »

TVN_FAN pisze: Dziwne...gdzie ten, do tej pory najlepszy informacyjny program w kraju zmierza ?? :?
Musze siê z tob¹ zgodziÌ.Nie mo¿na byÌ bezkrytycznym.To jest na prawdê du¿y b³¹d.Mogli zdj¹Ì materia³ o Ptasiej Grypie z któr¹ nic specjalnego siê nie dzieje (poza tym ten materia³ ani razu nie by³ zapowiedziany wiêc nie by³oby problemu).Coœ siê niedobrego z Faktami ostatnio dzieje :roll:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

No ¿ecywiœcie materia³ o Ptasiej Grypie mogli zdj¹Ì. Fakty schodz¹ do poziomu Wiadomoœci. Pewnie ju¿ Durczok rz¹dzi :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości