[TVN] Agencja

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Hej! A nie wiecie, czy jest jakaÂś powtĂłrka tego (o normalnej godzinie tzn. pomiĂŞdzy 6.00, a 22.00).
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Nie podobaÂł mi siĂŞ zupeÂłnie ten program :evil: Beznadziejna formuÂła (nie przemawiajÂą do mnie tego typu programy), gwiazda TVN SoÂłtysik i przynajmniej o dwa kilo :mrgreen: za duÂżo reklam to zdecydowanie nie dla mnie. To byÂł pierwszy i ostatni zaraz odcinek jaki oglÂądaÂłem tego programu.
ZIMA
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

wÂłoch pisze:Hej! A nie wiecie, czy jest jakaÂś powtĂłrka tego (o normalnej godzinie tzn. pomiĂŞdzy 6.00, a 22.00).
W niedzielĂŞ o 13:00 :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ja jeszcze trochĂŞ odcinkĂłw zobaczĂŞ oczywiscie powtĂłrek, bo nie bĂŞdĂŞ zarywaÂł na to nocy. W "Fakt TV" pisaÂło Âże jedna uczestniczka miaÂła fajnÂą akcjĂŞ wiĂŞc na to czekam mam nadzieje Âże to bĂŞdzie juÂż niedÂługo. :P :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Erazm
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wtorek 07 mar 2006, 18:50

Post autor: Erazm »

gÂłowa do gory:)
Jak widaÌ pomimo ciê¿kich przejœÌ, pan Marian - Piêkny Lolo ma w sobie du¿y
apetyt na zycie i nie poddaje siĂŞ. Pan Wojtek opisujÂąc jego sytuacjĂŞ
rodzinnÂą chyba wyrzÂądza mu wiĂŞkszÂą krzywdĂŞ niz autorzy programu, bo nie
wszyscy lubiÂą obnosic sie ze swoimi prywatnymi sprawami. A jako wkrencany
dedektyw sprawdziÂł sie nieÂźle. I chyba nikt normalny nie smiaÂł sie z niego
tylko z sytuacji,w ktĂłrej byÂł bo on sam jako czÂłowiek byÂł Âświetny, ma humor
podobny do mojego dziadka.
i udalo mu sie wykonac zadanie - mnie sie podobalo, szkoda ze nie wiedzialem sam bym sie zglosil do tej roboty.
"Mozna tak, i mozna tak"
jak powiedzial szczurolap
wojtekmól
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wtorek 07 mar 2006, 01:57

Post autor: wojtekmól »

Erazm pisze: Pan Wojtek opisujÂąc jego sytuacjĂŞ
rodzinnÂą chyba wyrzÂądza mu wiĂŞkszÂą krzywdĂŞ niz autorzy programu, bo nie
wszyscy lubiÂą obnosic sie ze swoimi prywatnymi sprawami. .
Bardzo siĂŞ mylisz
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

wojtekmĂłl pisze: (...)
panowie dycydenci z TVN bardzo proszĂŞ jeÂżeli to czytacie, zastanĂłwcie siĂŞ
zanim nastĂŞpnym razem kogoÂś tak potraktujecie. Dla milionĂłw to byÂła niezÂła
radocha, cool wkrĂŞt i mega wypasior odjazdowiczowy programik... Ale nie dla
nas, tych ktĂłrzy znajÂą drugÂą stronĂŞ medalu.

Pozdrawiam
Wojtek MĂłl z Krakowa
A ja chcia³em tylko zauwa¿yÌ, ¿e jest to NIEOFICJALNA STRONA I NIEOFICJALNE FORUM telewizji TVN i taki meil aby spe³niÌ swoj¹ rolê powinien siê znaleŸÌ w komputerze któregoœ z szefów ITI a nie tutaj. Tutaj to RACZEJ nic nie da.
ZIMA
Erazm
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wtorek 07 mar 2006, 18:50

Post autor: Erazm »

wojtekmĂłl pisze:
Erazm pisze: Pan Wojtek opisujÂąc jego sytuacjĂŞ
rodzinnÂą chyba wyrzÂądza mu wiĂŞkszÂą krzywdĂŞ niz autorzy programu, bo nie
wszyscy lubiÂą obnosic sie ze swoimi prywatnymi sprawami. .
Bardzo siĂŞ mylisz
Ale w czym sie myle? Ze obnosi sie ze swoim cierpeiniem , czy zle wypadl, czy prosil Ciebie zebys pisal w jego imieniu? Nie kumam.
"Mozna tak, i mozna tak"
jak powiedzial szczurolap
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

dla mnie ten program to niewypa³ senny tak akurat na dobranoc, a¿ nie chce siê czekaÌ na fina³. pora¿ka :i no có¿ i takie musi mieÌ na konie tvn
TVN innowacja i nowoczesność...
Abe
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 155
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 16:23
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Abe »

ObejrzaÂłem dziÂś drugi odcinek i powiem szczerze, Âże nie byÂł aÂż tak fajny jak pierwszy ale mimo wszystko ciekawie siĂŞ go oglÂądaÂło. Przyznam, Âże Âżal mi siĂŞ trochĂŞ zrobiÂło tego goÂścia bo siĂŞ bardzo staraÂł ale mu nie wychodziÂło i musiaÂł siĂŞ oÂśmieszyĂŚ. CaÂła Polska pewnie z niego siĂŞ laÂła ale ciekawe czy ktoÂś sie zastanowiÂł co by zrobiÂł gdyby byÂł w jego sytuacji...
Telewizyjne wspomnienia: http://www.polish-tv.prv.pl
Awatar użytkownika
jott kott
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 114
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 18:19
Lokalizacja: Poznań

Post autor: jott kott »

Jak zwykle - "So³tysik: Nadci¹ga Totalny Kataklizm" :? Niech sobie ch³opina rzecznikuje, bo to wychodzi mu ca³kiem nieŸle, ale mogliby ju¿ w tym TVNie skoùczyÌ te desperackie próby zrobienia z kolesia gwiazdy telewizji --- bo siê goœÌ do tego po prostu nie nadaje...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Akurat moim zdaniem So³tysik mo¿e byÌ w tym programie. Naszczêœcie nie na go za du¿o w tym programie, a myœla³em ¿e bêdzie wiecej. Tu przewa¿aj¹ filmy z zadaniami "detektywów" z ukrytych kamer i w³aœnie w niektórych momentach tam wieje nud¹. Powinni daÌ w tym wiêcej akcji i moze by³o by lepiej. A ostatniego odcinka nie widzia³em, bo za póŸno jednak to jest. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
sarna
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: poniedziałek 06 mar 2006, 16:05
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: sarna »

wg mnie So³tysik pasuje do tego programu, tylko trochê drêtwy jest kawa³ek ka¿dego odcinka, jak zapraszaja tê osobê na scenê, ¿eby siê wyraŸnie pokaza³a, póŸniej puszczaja film i wszyscy sie brechtaj¹ z tej osoby. To troche przykre dla niej, a gdybym na przyklaj ja byl na tym miejscu, byloby troche glupio. Zreszt¹ to wielki stres pracowaÌ, zakradaj¹c siê gdzies i udawaÌ sie niezauwa¿onym, chocia¿ postawa tych aktorów znacznie to u³atwia, bo udaj¹, ¿e nic sie nie dzieje i agent myœli, ¿e pracuje dobrze.

Program bylby bardziej zywioÂłowy bez tego calego wyekspanowania.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Akurat ten drugi odcinek "Agencji" byÂł nawet fajny. :P PiszĂŞ dopiero dzis, bo wczoraj widziaÂłem powtĂłrkĂŞ. :roll:
Abe pisze:(...)Przyznam, Âże Âżal mi siĂŞ trochĂŞ zrobiÂło tego goÂścia bo siĂŞ bardzo staraÂł ale mu nie wychodziÂło i musiaÂł siĂŞ oÂśmieszyĂŚ. CaÂła Polska pewnie z niego siĂŞ laÂła ale ciekawe czy ktoÂś sie zastanowiÂł co by zrobiÂł gdyby byÂł w jego sytuacji...
Oj tak szczególnie ta sytuacja z lornetk¹ mêczy³ siê ten facet aby zobaczyÌ coœ przez ni¹ dopiero po jakimœ czasie wpad³ na pomys³ aby zdj¹Ì te czarne koùcówki na koùcu...

A ta caÂła akcja w jakiejÂś kawiarni bardzo zabawna. :D WidaĂŚ Âże tam byÂł bardzo zestresowany. Fajne byÂło to jak braÂł tÂą szklankĂŞ na oczach barmana :lol: no i jak musiaÂł zdobyĂŚ ten wÂłos. :P :D WiĂŞcej takich odcinkĂłw. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości