Wasze nicki

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Wasze nicki

Post autor: Marcin »

Mam do wszystkich pytanie - co siê kryje pod Waszymi nickami? £atwo odgadn¹Ì dlaczego £ukasz ma nick £ukasz, a np. ja Marcin.

Ale zawsze intrygowaÂło mnie dlaczego np. Magda ma nick terraX, a Ania kamuii. Albo: wÂłoch, salladyn, nowy nick Say_no_to_comrpmise lub chociaÂżby podmark. :D

Tak wiĂŞc czekam na wyjaÂśnienia Waszych nickĂłw. :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

W szkole na mnie mówi¹ w³och, bo mam d³ugie w³osy, a poza tym mam rodzinê z tamtych obszarów. Kolega zacz¹³ na mnie tak mówiÌ, po tym jak w S³upsku zjad³em dwie du¿e pizze, a ka¿dy jedn¹ i to rozmiar mini.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Ja juz kiedyÂś mĂłwiÂłam ;)
Kamui to moja ulubiona postaĂŚ z ulubionej mangi X- clampa ;)
tylko ja sobie dodaÂłam jeszcze jedno "i"

KiedyÂś pytaÂłam mojej nauczycielki Kanji co znaczy Kamui powiedziaÂła ze nie wie :d

Ale to podobno jakiÂś rodzaj rĂłzy
Android <3
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Saladyn

Post autor: salladyn »

To d³uga historia, ale postaram siê wam to wyt³umaczyÌ.Mój znajomy z klasy bardzo interesowa³ siê histori¹ i on od zawsze nazywa³ mnie saladyn.Wynika³o to z tego ¿e od wczesnych lat interesowa³em siê polityk¹ a saladyn by³ wodzem saracenów wibitnym, zrêcznym politykiem, wybitnym wodzem, a przy tym mecenasem sztuki i nauki, cz³owiekiem prawym i rycerskim.Specjanlnie wiêc ta ksywka mnie nie bola³a ;) No ale tak mnie nazywa³ tylko jeden uczeù, wszyscy zaczêli do mnie mówiÌ saladyn po tym jak przy seansie video na historii zosta³ pokazany w³aœnie saladyn na rycinie.Tak siê z³o¿y³o ¿e akurat za³o¿y³em swetr który mnie jeszcze bardziej upodabnia³ do niego i wtedy ten znajomy krzykn¹³ SALADYN ! No i tak zosta³o.Nawet jeden nauczyciel mnie tak nazywa³ :D No a ja nie chcia³em zabieraÌ nazwy wybitnemu wodzowi wiêc doda³em jedno L rejestruj¹c siê na tym forum.Ot ca³a historia. :)
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Dared00

Post autor: Dared00 »

A mĂłj nick powstaÂł w czasie jednoosobowoj burzy mozgĂłw. SzukaÂłem jakiegoÂś fajnego nicka i se pomyÂślaÂłem: "mam imiĂŞ na D, to cos znanego na D... ... ... ...(po okoÂło 700 wielokropkach) ... ... ... Daredevil!"
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: michal641 »

Mnie ten wÂątek nie dotyczy raczej, ale jednak krĂłtko pwiem co oznaczajÂą te trzy cyferki na koncu mojego nicku ze wglĂŞdu na to, Âże juÂż kilka soob na GG mnie o to pytaÂło...

michal < oczywiÂście imiĂŞ
641 < kiedyœ na OnetPoczcie zak³¹dalem sobie konto meilowe... I michal bylo zajête zasugerowano mi cyferki 641. I st¹d to siê wziê³o. Pocz¹tkowo wszêdzie u¿ywalem tego nicka, ale stopniowo ulega³o to zmianie i chyba jest to jedyne forum, na ktorym mam jeszcze ten nick...
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

hmm..a emi wziĂŞÂło sie stÂąd ze na trzecie mam Emilia.:) I na tym blogu zalogowalam sie niedÂługo po moim bierzmmowaniu, i tak to jakos wyszÂło. :] taki skrĂłt od Emilii. :D nic skomplikowanego..
....w świecie Faktów....
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: michal641 »

emi pisze:(...)na tym blogu zalogowalam sie niedÂługo po (...)
To nie wiedziaÂłem, Âże tvn.tivi.pl to blog... 8)
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

ehhhh...matko! pisaÂłam juz ze siĂŞ pomyliÂłam. no wybaczcie ! przeciez wiem, ze forum to nie blog...:P:P:P juz dobrze? przeprosiny przyjete?:P:P:P:P
....w świecie Faktów....
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Re: Wasze nicki

Post autor: podmark »

Marcin pisze: lub chociaÂżby podmark. :D
JakiÂś problemik co do mojego nicku :grozi:
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Re: Wasze nicki

Post autor: :: Kamil »

podmark pisze:JakiÂś problemik co do mojego nicku :grozi:
¯aden problemik :D tylko chcemy dowiedzieÌ siê sk¹d wzi¹³ siê pomys³ na taki w³aœnie nick ;)
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Re: Wasze nicki

Post autor: podmark »

:: Kamil pisze:tylko chcemy dowiedzieÌ siê sk¹d wzi¹³ siê pomys³ na taki w³aœnie nick ;)
A ciekawoœÌ to pierwszy stopieù do piek³a :devil: :arrow:

Nic powstaÂł z pierwszych liter nazwiska i imienia (w takiej kolejnoÂści) :)
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Pod moim nickiem kryje siĂŞ ..przypadek :D
RejestrujÂąc siĂŞ na forum nie mogÂłam nic wymyÂśliĂŚ, przypomniaÂło mi siĂŞ wtedy, Âże raz na czacie uzyÂłam nicka "terra". DodaÂłam wiĂŞc X, aby lepiej wyglÂądaÂło. I tyle. :tanczy:
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

A CHANDLER TO MOJA ULUBIONA POSTAÌ Z "PRZYJACIó³" POZA JOEYEM ALE TEN NICK MAM NA INNYM FORUM
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

mĂłj nick ...:), chyba nie muszĂŞ wyjasniaĂŚ Âże mam bzika na punkcieJustyny :lol2: :tanczy:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości