TVN Style

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

Przetarg na obsÂługĂŞ kampanii wygraÂła agencja reklamowa Just, ktĂłra juÂż wczeÂśniej pracowaÂła dla TVN Style przy wprowadzeniu stacji na rynek jesieniÂą 2004 roku.

Je¿eli ta sama firma organizowac bêdzie tê kampaniê wizerunkow¹ to niczego specjalnego spodziewaÌ sie nie powinniœmy. Bo có¿ to by³a za promocja - mrugaj¹ce oczko na antenie TVN (pamiêtacie), które ma³o cokolwiek mówi³o....
Anna Kalczyńska, Anita Werner, Beata Tadla, Justyna Pochanke - czołowa czwórka :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

tvn.tivi.pl pisze:Z telewizji TVN Style odchodzi kolejna osoba - tym razem Joanna Lewicka, szefowa, producentka i wydawca "Miasta kobiet". WkrĂłtce zostaĂŚ ma sekretarzem redakcji w powstajÂącym obecnie miesiĂŞczniku dla kobiet wydawnictwa G+J Polska, ktĂłrego redaktorem naczelnym jest Iwona Radziszewska, wczeÂśniej szefowa TVN Style.(...)
Co je wszystkie tam "napadÂło" Âże tak odchodzÂą :?: :/ No raczej to wiadomo idÂą tam gdzie dajÂą wiĂŞcej... :roll: Np. Sadowska bĂŞdzie w TVP2 prowadziĂŚ ok. 21 jakiÂś program. :roll: Ciekawe kto nastĂŞpny pĂłjdzie ich Âśladem, bo napewno bĂŞdÂą kolejne odejÂścia. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Nigella Gryzie

Post autor: Martin »

Co myÂślicie o tym programie? Ja uwaÂżam, Âże jest to jeden z lepszych programĂłw kulinarnych, ktĂłre widziaÂłem. Kuchnia prosta, a taka smaczna. :lol2: Wczoraj zrobiÂłem sobie pudding i tosty z serem mozarella. Lodzio, miodzio :lol2: . WedÂług mnie program lepszy od DwĂłch puszystych dam (ich program teÂż byÂł dobry). A prezenterka jest bardzo Âładna. :lol2: Oto parĂŞ jej fotek:

Obrazek

Obrazek

Obrazek
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

ChoĂŚ nigdy nie widziaÂłem tego programu w caÂłoÂści uwaÂżam Âże nawet moÂże byĂŚ. :roll: Nie bardzo znam siĂŞ na gotowaniu i nie interesujĂŞ siĂŞ tym tak samo jak programami o tym, ale jak juÂż na jakis natrafiĂŞ i nie ma nic ciekawszego to zobaczĂŞ. "Nigella gryzie" jest jednym z lepszych programĂłw, ale myÂślĂŞ gdyby byÂła wersja polska to by byÂło jeszcze lepiej. :roll: :P A prezenterka piĂŞkna... :P :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Nareszcie jakaÂś informacja z TVN Style niezwiÂązana z odejÂściem kolejnej osoby:
Nowa ramĂłwka TVN Style! Z nadejÂściem wiosny TVN Style caÂłkowicie zmienia swoje oblicze. "Kobieca telewizja" pokaÂże kilkanaÂście nowych, inspirujacych programĂłw, z nowymi niezwykÂłymi prowadzÂącymi.

Wiosenna ramówka TVN Style chce inspirowaÌ kobiety do wprowadzania pozytywnych zmian w ¿yciu. Bêdziemy poruszaÌ tematy wa¿ne dla wspó³czesnej Polki i jej najbli¿szych. Chcemy mówiÌ o relacjach z partnerem, dzieÌmi i rodzin¹. W ramówce znajd¹ siê programy, które podpowiedz¹, jak dbaÌ o dom i najbli¿szych. Zainspiruj¹ do zmian w wielu dziedzinach ¿ycia tj. moda, uroda, kulinaria, dekoracja wnêtrz itp. Dostarcz¹ m¹drej rozrywki, proponuj¹c jednoczeœnie spor¹ dawkê wiedzy o œwiecie.

TVN Style nie bĂŞdzie dawaĂŚ jedynej sÂłusznej odpowiedzi – pokaÂże wachlarz moÂżliwoÂści, a wybĂłr pozostawi widzom.

TVN Style to wszystko, co powinna wiedzieÌ wspó³czesna Polka i jej najbli¿si - w jednym miejscu, podane w przystêpny, ciekawy i praktyczny sposób.

Wiosenna ramĂłwka TVN style rusza 15 kwietnia. Zapowiedzi nowych programĂłw juÂż wkrĂłtce na naszej antenie.
Poimformowano o tym tak¿e w popo³udniowym Raporcie. Szczegó³y:

- nowy program Klaudii Carlos
- nowy program kulinarny :?
- nowy program Jolanty KwaÂśniewskiej :P

To ostatnie, to chyba najlepsza wiadomoœÌ wed³ug mnie. Mo¿e przyci¹gnie ona jak¹œ wiêksz¹ widowniê.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Co to za program Carlos i KwaÂśniewskiej?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Bardzo ciekawe szczególnie programy Klaudii Carlos i ( :!: :!: ) Jolanty Kwaœniewskiej. :roll: Hm... :mhm: jak on przekonali by³¹ pierwsz¹ damê aby mia³a swój program w TVN Style :?: :mhm: Pewnie ten program bêdzie najpopularniejszy ze wszystkich pozycji TVN Style. :D

CieszĂŞ sie Âże w ten kanaÂł inwestujÂą no i dziĂŞki temu ma nawet dobre wyniki. :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

wiĂŞcej o nowych programach TVN Style (artykuÂł medialinka):
TVN Style przygotowaÂła nowÂą ofertĂŞ programowÂą. Stacja zapewnia, Âże wiosenna ramĂłwka ma inspirowaĂŚ kobiety do wprowadzania pozytywnych zmian w Âżyciu. Relaunch marki kobiecego kanaÂłu oraz wprowadzenie nowych programĂłw bĂŞdÂą wsparte kampaniÂą reklamowÂą.

Kampania reklamowa rozpocznie siê w po³owie kwietnia. Ma ona na celu zwiêkszenie œwiadomoœci marki oraz zbudowanie wizerunku TVN Style jako kobiecej telewizji o poradnikowym charakterze. G³ówna czêœÌ kampanii zostanie zrealizowana w maju.

Kampania TVN Style obejmie prasĂŞ: TV guide’y („Gazeta Telewizyjna”, „Tele TydzieĂą”, „Tele ÂŚwiat”, „To i Owo”) i prasĂŞ kobiecÂą (m.in. „TwĂłj Styl”, „Claudia”, „ÂŚwiat Kobiety”, „Viva”, „Przyjació³ka”, „Tina”). KreacjĂŞ do kampanii przygotowaÂła agencja reklamowa Just. Za zakup mediĂłw odpowiada dom mediowy Mediaedge.cia. Relaunch stacji bĂŞdzie takÂże wspierany dziaÂłaniami z zakresu Public Relations.

Nowe polskie produkcje …

Tessa Capponi – Borawska poprowadzi od maja program „Tessa w domu”. W swoim programie opowie nie tylko o gotowaniu, ale rĂłwnieÂż pokaÂże, jak prowadziĂŚ dom i podejmowaĂŚ goÂści.

Sylwia Paszkowska (prezenterka RMF FM) i Katarzyna Montgomery (redaktor naczelna „Vivy”) bĂŞdÂą gospodarzami programu „Lekcja Stylu” (od 15 kwietnia, w soboty o 10.30). Jest to magazyn o modzie, stylu i elegancji. W kaÂżdym odcinku jako ekspert i goœÌ specjalny wystÂąpi Jolanta KwaÂśniewska.

Od poÂłowy kwietnia na antenie TVN Style pojawi siĂŞ rĂłwnieÂż „Magazyn urodowy” (w soboty o 10), w ktĂłrym Klaudia Carlos (prezenterka „Sportu” w TVN) i Katarzyna Bosacka zaprezentujÂą widzom nowoÂści kosmetyczne oraz wyjaÂśniÂą, jak wybraĂŚ najlepszy dla siebie kosmetyk.

W serialu dokumentalnym „MÂłodsza, piĂŞkniejsza, szczĂŞÂśliwsza?” (w soboty o 18) Marta Kuligowska (dziennikarka TVN24) zaprezentuje historie 8 kobiet, ktĂłre wziĂŞÂły udziaÂł w akcji miesiĂŞcznika „Claudia” i zgÂłosiÂły siĂŞ do udziaÂłu w konkursie „10 lat mniej w 10 dni”. Widzowie TVN Style zobaczÂą ich metamorfozy. Kamera towarzyszy bohaterkom od momentu ich przyjazdu na casting, przez pobyt w klinice, aÂż po spotkanie z bliskim

Karolina Korwin – Piotrowska (redaktor naczelna „Sukcesu”) i Tomasz Kin (m.in. prezenter Antyradia) dokonajÂą w „Maglu towarzyskim” (w niedziele o 10.30) subiektywnego przeglÂądu i oceny polskiego showbiznesu, Âświata polityki i mediĂłw. W kaÂżdym odcinku pojawiÂą siĂŞ goÂście.

Program „Mamo, juÂż jestem” (w soboty o 15) to poradnik o ci¹¿y i pierwszym roku Âżycia dziecka, ktĂłry poprowadzi Monika Tarka – Kilen (prezenterka Radia Wawa). KaÂżdy odcinek prezentuje kilka osobnych tematĂłw, rozmowy z ekspertami oraz mamami.

… i zagraniczne

Na antenie TVN Style pojawiÂą siĂŞ rĂłwnieÂż produkcje zagraniczne: „Seks inspektorzy” (poradnik o seksie i relacjach z partnerami, w piÂątki o 23), „Jak siĂŞ nie ubraĂŚ?” (program BBC o b³êdach, jakie popeÂłniajÂą kobiety w codziennym ubieraniu siĂŞ, w czwartki o 21.30), „CoÂś wiĂŞcej niÂż cztery Âściany” (poradnik o dekoracji i urzÂądzaniu wnĂŞtrz), „Kto tu rzÂądzi?” (poradnik dla zapracowanych rodzicĂłw, we wtorki o 21.30), „Biografie” (seria prezentujÂąca portrety kobiet XX wieku, od maja).

Widzowie stacji w wiosennej ramĂłwce zobaczÂą rĂłwnieÂż juÂż dobrze im znane programy: „Nigella gryzie” (w soboty o 12.30), „Miejski ogrodnik” (w poniedziaÂłki o 21.30).
Teraz ju¿ Marcinie wiesz. Jolanta Kwaœniewska bêdzie ekspertem w programie "Lekcja Stylu", a Klaudia Carlos poprowadzi program o urodzie. Jeszcze bêdzie program Marty Kulugowskiej. :P No i wiadomoœÌ dla £ukasza - spikerka jego (i mojego) ulubionego radia - Sylwia Paszkowska równie¿ poprowadzi swój program. Mówi¹c o programie kulinarnym myœla³em o programie Tessy Caponni - Borawskiej.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ja znalazÂłem wiĂŞksze opisy tych nowych programĂłw:
Media2 pisze:Polskie nowoÂści w TVN Style:
"Tessa w domu"
Praktycznie o domu i kulinariach. ProwadzÂąca program, Tessa Capponi - Borawska, matka czworga dzieci i wÂłoska arystokratka od lat mieszka w Polsce. Jest autorka ksi¹¿ek o kuchni wÂłoskiej i prawdziwym kulinarnym ekspertem. W swoim programie Tessa nie tylko opowie o gotowaniu, ale takÂże pokaÂże, jak prowadziĂŚ dom i podejmowaĂŚ goÂści. Wraz z TessÂą widzowie wybiorÂą siĂŞ na targ kwiatowy i osiedlowy bazarek, dowiedzÂą siĂŞ, jak wybraĂŚ najlepsze Âśliwki czy bakÂłaÂżana. Tessa przygotuje pyszny obiad, zdradzi swoje kuchenne "patenty", uÂłoÂży kwiaty, przystroi stó³. Poza tym opowie barwne anegdoty o jadalnianym savoir-vivre, zaprosi do stoÂłu ciekawych goÂści i przyjació³, porozmawia o ksi¹¿kach, oliwie, winie….
Program prowadzi: Tessa Capponi - Borawska, na antenie TVN Style od maja 2006 roku.

"Lekcja stylu"
Magazyn o modzie, stylu i ponadczasowej elegancji. Program, który pokazuje, czym jest styl i elegancja w ubieraniu siê. Dwie prowadz¹ce, Sylwia Paszkowska i Katarzyna Montgomery, doradz¹ m.in. czego, kiedy i gdzie nie wypada nosiÌ, jak siê ubraÌ do biura, a jak do teatru, kiedy za³o¿yÌ kapelusz, dlaczego warto zainwestowaÌ w "ma³¹ czarn¹" i dobr¹ torebkê. A wszystko to "skrojone" na polsk¹ rzeczywistoœÌ i kieszeù Prezentuj¹c modowe sukcesy i wpadki znanych Polek, prowadz¹ce pochwal¹, to, co dobre
i poka¿¹, czego absolutnie unikaÌ. Sta³e elementy programu to garderoba, poradnik dobrych manier oraz analiza stylu znanej osoby. W ka¿dym odcinku jako ekspert i goœÌ specjalny wyst¹pi Jolanta Kwaœniewska.
Program prowadz¹: Sylwia Paszkowska i Katarzyna Montgomery, goœÌ specjalny: Jolanta Kwaœniewska, na antenie od 15 kwietnia, premiera sobota g. 10:30.

"Salon piĂŞknoÂści"
Magazyn urodowy. Skomplikowany temat urody pokazany z punktu widzenia konsumenta. Dwie prowadz¹ce, Klaudia Carlos i Katarzyna Bosacka, przeprowadz¹ widza przez g¹szcz nowoœci kosmetycznych, wyjaœni¹, co kryje siê za najnowszymi trendami, jak œwiadomie wybraÌ najlepszy dla siebie kosmetyk i na co zwracaÌ uwagê przy jego zakupie. W programie widz znajdzie odpowiedzi na wiele czêsto zadawanych pytaù: czy du¿e pude³ko rzeczywiœcie kryje w sobie pokaŸn¹ zawartoœÌ? Co to s¹ tak modne "nutrikosmetyki" i czy na pewno powsta³y dopiero dziœ? Probiotyki, prebiotyki, symbiotyki - choÌ ich nazwy brzmi¹ podobnie, tak wiele je ró¿ni.
Program prowadzÂą: Klaudia Carlos i Katarzyna Bosacka, na antenie od 15 kwietnia, premiera sobota g. 10:00.

"MÂłodsza piĂŞkniejsza szczĂŞÂśliwsza?"
Serial dokumentalny typu "reality". Historie 8 kobiet, które wziê³y udzia³ w akcji miesiêcznika "Claudia" i zg³osi³y siê do udzia³u w konkursie "10 lat mniej w 10 dni". Kamera towarzyszy bohaterkom od momentu ich przyjazdu na casting, przez pobyt w klinice i zwi¹zany z nim strach, ból i nadziejê, a¿ po ³zy szczêœcia i zaskoczenie bliskich. Liposukcja, korekta ust, powiêkszanie biustu, lifting twarzy, makija¿ permanentny, implanty zêbów, licówki, itp. To wszystko i jeszcze wiêcej czeka uczestniczki, które chc¹ uwolniÌ siê od kompleksów, zdobyÌ mê¿czyznê, zaimponowaÌ dzieciom, rozpocz¹Ì nowe ¿ycie.
Program prowadzi: Marta Kuligowska, na antenie TVN Style od 18 kwietnia, premiera sobota g. 18:00.

"Magiel towarzyski"
PrzeglÂąd wydarzeĂą towarzyskich. Para dziennikarzy - Karolina Korwin-Piotrowska i Tomasz Kin - dokonajÂą subiektywnego przeglÂądu i oceny polskiego showbiznesu, Âświata polityki i mediĂłw. Pod dziennikarskÂą lupĂŞ dostanÂą siĂŞ dwie manipulujÂące sobÂą strony: gwiazdy i media. W programie znajdÂą siĂŞ najbardziej pikantne i kontrowersyjne cytaty z udzielanych przez gwiazdy wywiadĂłw, najÂświeÂższe "Kto, z kim i gdzie", "Hity i kity tygodnia" oraz "Wywiad tygodnia" czytany na dwa gÂłosy. W kaÂżdym odcinku w roli goÂści pojawiÂą siĂŞ gwiazdy polskiego showbiznesu.
Program prowadzÂą: Karolina Korwin - Piotrowska i Tomasz Kin, na antenie TVN Style od 15 kwietnia, premiera niedziela g. 10:30.

"Mamo juÂż jestem"
Poradnik o ci¹¿y i pierwszym roku ¿ycia dziecka. Program adresowany do m³odych mam i tych kobiet, które spodziewaj¹ siê dziecka. Porusza tematy zwi¹zane z ci¹¿¹ oraz pierwszym rokiem ¿ycia dziecka. Ka¿dy odcinek to kilka osobnych tematów, rozmowy z ekspertami: ginekologiem, po³o¿n¹, pediatr¹ i fizjoterapeut¹ dzieciêcym oraz - oczywiœcie - z mamami. Czym siê kierowaÌ przy wyborze wyprawki dla dziecka? Ile kosztuje w Polsce ci¹¿a? Co jest lepsze: smoczki silikonowe czy lateksowe? Co wolno jeœÌ matce karmi¹cej? Kiedy po raz pierwszy zabraÌ noworodka na spacer? Koniec z zamêczaniem otoczenia pytaniami, koniec analizowania sprzecznych porad przyjació³ek. Wszystkie w¹tpliwoœci rozwiej¹ specjaliœci.
Program prowadzi: Monika Tarka-Kilen, premiera sobota g. 15:00.

Zagraniczne nowoÂści TVN Style:

"Jak siĂŞ nie ubieraĂŚ ?"
Poradnik o ubieraniu siê. Kultowy program BBC o b³êdach, jakie pope³niaj¹ kobiety w codziennym ubieraniu siê. Dziêki niemu dwie prowadz¹ce - Susannah Constantine i Trinny Woodall - sta³y siê w Wielkiej Brytanii wyroczniami mody i stylu. Na proœbê mê¿a lub przyjació³ ukryta kamera nagrywa zwyk³e Brytyjki w ich codziennym ¿yciu. Dziennikarki pokazuj¹ im to nagranie i oferuj¹ "pomoc": komentarz, porady i wizyty w sklepach. Nie wszystkie bohaterki daj¹ siê przekonaÌ, wiêc prowadz¹ce w specjalnej przebieralni o 6 lustrach cierpliwie t³umacz¹ i przekonuj¹, staraj¹c siê unikn¹Ì radykalnych posuniêÌ. Nastêpnie zmieniaj¹ fryzurê i dobieraj¹ makija¿. Dowcipnie, acz bezwzglêdnie podsumowuj¹ zasady stylu, bohaterkê i ...same siebie.
Program prowadzÂą: Susannah Constantine i Trinny Woodall, na antenie od 15 kwietnia, premiera czwartek g. 21:30.

"CoÂś wiĂŞcej niÂż cztery Âściany"
Poradnik o dekoracji i urz¹dzaniu wnêtrz. Projektant wnêtrz - Olivier Heath i agentka nieruchomoœci - Sarah Beeny pokazuj¹, jak zamieniÌ dom w praktycznie i ³adnie urz¹dzone miejsce do ¿ycia. Analizuj¹c pomieszczenie po pomieszczeniu - kuchniê, salon, ³azienkê i in. - pokazuj¹, jak mo¿na urz¹dziÌ ten sam pokój na ró¿ne sposoby i style. Podrzucaj¹ praktyczne i kreatywne wskazówki, jak przekszta³ciÌ cztery œciany w eleganckie i przytulne wnêtrze.
Program prowadzÂą: Sarah Beeny i Olivier Heath, na antenie od 15 kwietnia, premiera g. 18:30.

"Kto tu rzÂądzi?"
Poradnik dla zapracowanych rodziców. Wspó³czeœni, zapracowani rodzice maj¹ coraz mniej czasu dla siebie, dzieci i domu. Jak wp³ywa to na relacje partnerskie? Ilu rodziców by³oby w stanie zrezygnowaÌ z pracy i poœwiêciÌ siê dla domu i dzieci? Co by by³o, gdyby krytykuj¹cy ¿onê m¹¿ musia³ z dnia na dzieù j¹ zast¹piÌ? Czy faktycznie jego ¿ona "nic nie robi" i Ÿle prowadzi dom? W programie autentyczne pary maj¹ szansê doœwiadczyÌ "domowego rodzicielstwa". Najpierw ona, potem on na 2 tygodnie zrezygnuj¹ z pracy i zajm¹ siê tylko dzieÌmi. Co ten eksperyment zmieni w ich ¿yciu?
Na antenie od 15 kwietnia, premiera wtorek g. 21:30.

"Biografie"
Seria "Biography" to cykl godzinnych odcinkĂłw, z ktĂłrych kaÂżdy jest portretem waÂżnej kobiety XX wieku. Poznamy sekrety Âżycia m. in.: Marthy Stewart, Anne Rice, Nigelli Lawson, Grety Garbo, Marii Callas, Sharon Tate, Jodie Foster, KrĂłlowej Noor czy caÂłej rodziny HiltonĂłw. Jak upÂłynĂŞÂło ich dzieciĂąstwo, w jakim Âśrodowisku dorastaÂły, co pomogÂło im osiÂągn¹Ì sukces i przejœÌ do historii, jakÂą cenĂŞ przyszÂło im zapÂłaciĂŚ za sÂławĂŞ…?
Na antenie TVN Style od maja.
Bez komentarza... :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

robiÂą co mogÂą by zachowaĂŚ i zyskaĂŚ nowych widzĂłw
mnie stracili po tym gdy z grona prowadzacych wypuÂścili Beate SadowskÂą, Iwone RadziszewskÂą, jako wydawce i producenta Joanne LewickÂą (wczeÂśniej FaktyWarszawa), a wczeÂśniej Joasie HorodyĂąskÂą( co by do niej nie mieĂŚ).
Âżycze powodzenia, choĂŚ nie bĂŞdzie Âłatwo, myÂśle.
Twarze mediĂłw telewizyjnych mieli, a teraz stawiajÂą na twarze radiowe, i to teÂż takie sobie. Kto zna PaszkowskÂą czy tÂą z radia Wawa, na pewno nie target TVN Style.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

A ja myœle ¿e bêdzie dobrze. :] Sporo kobieca telewizja zyska³a w marcu 2006 w porównaniu z 2005 szczególnie w grupie docelowej - ca³odobowo wynik wynosi³ 0,5%. :D Teraz wprowadzaj¹ wiele fajnych programów, które mog¹ przyci¹gn¹Ì nowych widzów do TVN Style wiêc wyniki w kwietniu mog¹ byÌ wy¿sze. :roll:

Szkoda Âże od stacji odeszÂły te wszystkie panie, ktĂłre sÂą bardzo dobrymi dziennikarkami no ale trzeba isĂŚ dalej z nowymi twarzami. Jestem optymistÂą i myÂślĂŞ ze bĂŞdzie dobrze. ;)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

A ja musze przyznaĂŚ, Âże bardzo dobra jest Paulina MÂłynarska, ktĂłra (wedÂług mnie) jest o wiele leprza od swojej siostry.
Wróciłem!!
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

pawell pisze:Teraz wprowadzaj¹ wiele fajnych programów, które mog¹ przyci¹gn¹Ì nowych widzów do TVN Style wiêc wyniki w kwietniu mog¹ byÌ wy¿sze. :roll:
te 'nowe' programy to nie-polskie programy, wykupione za granicÂą, no chyba, Âże mĂłwisz o tym, co Ma byĂŚ po15. kwietnia
obecnie to 4 razy na dobre TELEWIZJA OD KUCHNI Maja w OGRODZiE i MiEJSKI OGRODNIK , a gdzie flagowe dla stacji w roku 2004 programy
programy pod format kobiecy



pawell pisze: Szkoda Âże od stacji odeszÂły te wszystkie panie, ktĂłre sÂą bardzo dobrymi dziennikarkami no ale trzeba isĂŚ dalej z nowymi twarzami. ;)[/color]

nowymi twarzami w nowym kanle, to jest skazane na poraÂżke. Jeszcze znane, znane z dobrej strony twarze mogÂły przyciÂągaĂŚ, a mnie nie przyciÂągnie jakaÂś zdolna Pani Basia ÂświeÂżo po studiach albo Pani Kasia jeszcze mniej znana. Sadowska przyciÂągaÂła i gdzie by nie byÂła bĂŞdzie przyciÂągaĂŚ, Radziszewska tak samo czy HorodyĂąska. Poza tym my wiemy tylko o prowadzÂących ktĂłe odeszÂły,odchodzÂą, a wraz z nimi odchodzÂą niektĂłrzy producenci czy wydawcy, a tym samym i program anbiera innego(nie mĂłwie Âże gorszego) ksztaÂłtu.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

tobi pisze:te 'nowe' programy to nie-polskie programy, wykupione za granicÂą, no chyba, Âże mĂłwisz o tym, co Ma byĂŚ po15. kwietnia
A co programy zagraniczne nie mogÂą byĂŚ popularne :?: mogÂą tylko musi byĂŚ ciekawy tak jest np. z "Miejskim ogrodnikiem". :>
tobi pisze:a gdzie flagowe dla stacji w roku 2004 programy
programy pod format kobiecy
Falagowym programem TVN Style byÂł chyba "ÂŚwiat wegÂług...". :roll: Teraz go nie ma bo i prowadzÂącej nie ma, ale nie rozumiem dlaczego go zdjĂŞli mogli przecieÂż daĂŚ innÂą prowadzÂącÂą. Poza tym nie moÂżemy siĂŞ spodziewaĂŚ Âże jeden program bĂŞdzie tak dÂługo jak tego chcemy... :roll:
tobi pisze:nowymi twarzami w nowym kanle, to jest skazane na poraÂżke.
Nowe twarze tak, ale nowy kanaÂł juÂż nie. Ile juÂż lat ma TVN Style :?: 2 lata w tym roku bĂŞdÂą wiĂŞc to juÂż nie taki nowy... :roll:
tobi pisze:Jeszcze znane, znane z dobrej strony twarze mogÂły przyciÂągaĂŚ, a mnie nie przyciÂągnie jakaÂś zdolna Pani Basia ÂświeÂżo po studiach albo Pani Kasia jeszcze mniej znana.
No a nowe twarze nie mog¹ przyciagn¹Ì widzów :?: mog¹ ale napewno nie tyle co te znane. Poza tym kiedyœ trzeba daÌ nowe osoby nie oszukujmy siê nie bêdzie ci¹gle tych samych ludzi. :roll: Wszêdzie ktoœ odchodzi i przychodzi nie tylko w TVN Style.
tobi pisze:Sadowska przyciÂągaÂła i gdzie by nie byÂła bĂŞdzie przyciÂągaĂŚ, Radziszewska tak samo czy HorodyĂąska. Poza tym my wiemy tylko o prowadzÂących ktĂłe odeszÂły,odchodzÂą, a wraz z nimi odchodzÂą niektĂłrzy producenci czy wydawcy, a tym samym i program anbiera innego(nie mĂłwie Âże gorszego) ksztaÂłtu.
Trudno... Moze powiedziaÂły te osoby sobie koniec i krpoka odchodzĂŞ i jak je tu przekonaĂŚ aby zostaÂły :?: WiĂŞc w tej sytuacji to nie jest wina szefĂłw kanaÂłu ze nie potrafili ich zatrzymaĂŚ... Poza tym Sadowska poszÂła do DwĂłjki - nie trzeba mĂłwic co jÂą do przekonaÂło... :>
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

wÂłoch pisze:(...) Jolanta KwaÂśniewska bĂŞdzie ekspertem w programie "Lekcja Stylu"
ekspertem ?
a kim ona jest, Âże nosiĂŚ bĂŞdzie miano eksperta ?
oczywiscie, poza tym, Âże jest cĂłrkÂą byÂłego (na szczĂŞscie) poÂżal siĂŞ boÂże prezydenta.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości