TVN Meteo

Archiwum programów i innych przedsięwzięć kanałów informacyjnych Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

mikasur pisze:SÂądze, ze jest na urlopie. Albo moÂże coÂś ze zdrowiem, moÂże jest w ciÂązy...
ale przecieÂż prowadzi Magazyn Style, wiĂŞc myÂślĂŞ, ze to chwilowe ...
Gorzej jest z HelenÂą Sztyber - tu przerwa jest dÂłuÂższa, co pozwala domniemywaĂŚ, Âże nie wrĂłci juÂż do TVN Meteo.
Zamiest niej jest jakiÂś gienek w berecie :(
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

To, ¿e prowadzi magazyn style nic nie znaczy. Zawsze mogli nagraÌ kilka odcinków "z góry". Co do ci¹¿y natomiast to, wed³ug mnie raczej ma³o prawdopodobne... przynajmniej mi siê wydawa³o, ¿e Górniakowska ostatnimi czasy trochê zeszczupla³a, a podcczas ci¹zy raczej siê tyje.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

ona by³a w ci¹¿y ju¿ chyba ponad pó³ roku temu, bo wróÌi³¹ taka pulchniejsza, i mia³a zdecydowanie wiêcej w biodrach, czy¿by kolejna ci¹¿¹ :wink:
szczerze zaÂłuje ze Heleny Sztyber juÂż nie ma w ekipie TVN Meteo
wyrazistymi prezenterkami i prezentreami z charakterem ta stacja przebijaÂła siĂŞ, owszem obecnie Pan BartÂłomiej prezentuje siĂŞ sympatycznie, ale to nie to. Nie mogli by oni wszyscy tam pracowaĂŚ. ÂŁÂączeni z Panem Aleksandrem Nebelskim, ktĂłego prognozy juÂż chyba nigdy nie usÂłyszymy.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

tobi pisze:ona by³a w ci¹¿y ju¿ chyba ponad pó³ roku temu, bo wróÌi³¹ taka pulchniejsza, i mia³a zdecydowanie wiêcej w biodrach, czy¿by kolejna ci¹¿¹ :wink:
zaraz,
przcie¿ ona nie by³a w ci¹¿y, dziecka te¿ chyba nie ma ...
(zdaje siĂŞ pannÂą chyba jest)

poza tym nigdy nie byÂła pulchniejsza, tylko po prostu normalna :)
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Przykro mi, ale siĂŞ mylisz. Jest mĂŞÂżatkÂą od dobrego roku.
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

Agnieszka, po maÂłej przerwie w TVN24 dziÂś prezentuje pogodĂŞ :)
wyglÂąda jak zwykle pieknie ....
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

W ktĂłrymÂś z porannych serwisĂłw zasiadÂła przy stole prezenterskim w miejscu goÂścia i gawĂŞdziÂła z TadlÂą o pogodzie. PrzypomniaÂły mi siĂŞ czasy w starym studiu, kiedy to wiĂŞkszoÂśc prognoz pogody tak prezentowano tylko, Âże wtedy "pogodynka" miaÂła za sobÂą ekran z mapÂą pogodowÂą...
Anna Kalczyńska, Anita Werner, Beata Tadla, Justyna Pochanke - czołowa czwórka :D
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

na stronie http://www.tvnmeteo.pl/ brak juÂż Heleny w dziale "prezenterzy" wiĂŞc Helena do TVN Meteo juz nie wrĂłci ...
a szkoda, bo caÂły czas mialem nadzieje, Âże jest na dÂłuÂższym urlopie ...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

TVN Meteo patronem medialnym:
Media2 pisze:Pogodowa telewizja TVN Meteo objê³a patronat medialny nad projektem "Everest Expedition 2006", którego celem jest zdobycie najwy¿szego szczytu œwiata Mount Everest. Tym samym stacja TVN Meteo bêdzie na bie¿¹co informowa³a o przebiegu ekspedycji, w której udzia³ bie¿e m.in. Martyna Wojciechowska.

Od wtorku, 21 marca 2006 roku, codziennie o godzinie 10:30 widzowie TVN Meteo bĂŞdÂą mogli oglÂądaĂŚ krĂłtkie relacje z kolejnych etapĂłw wyprawy - od fazy przygotowaĂą, poprzez przelot do Nepalu, aÂż po trudy wspinaczki.

W wyprawie, ktĂłra ruszy 27 marca wezmÂą udziaÂł dziennikarka TVN Martyna Wojciechowska, wybitny Himalaista rosyjski Jura Jermaszek, nurek BogusÂław Ogrodnik, czÂłonkowie Klubu WysokogĂłrskiego Tomasz Kobielski i JarosÂław Bator oraz pÂłetwonurek Janusz Adamowski. Zmagania ekipy bĂŞdzie dokumentowaÂł operator filmowy Dariusz ZaÂłuski.(...)
Zapowiada siĂŞ ciekawie. TVN Meteo robi siĂŞ caraz atrakcyjniejszym kanaÂłem. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

pawell pisze:
Zapowiada siĂŞ ciekawie. TVN Meteo robi siĂŞ caraz atrakcyjniejszym kanaÂłem. :P
Tylko Âżeby emtiowali to o normalnej godzinie, takiej w ktĂłrej mogÂłaby zobaczyĂŚ wiĂŞksza iloÂśc widzĂłw (ok.16-18). Program fajny a zÂła pora emisji.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
KaMil
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: niedziela 27 cze 2004, 19:01

Post autor: KaMil »

TVN Meteo w najbliÂższm czasie wprowadzi do swojej ramĂłwki kilka nowych magazynĂłw:

Ekotropi-Ekotropi to odcinkowy, cotygodniowy interwencyjny program przedstawiaj¹cy problem wspó³czesnej ekologii w Polsce. Program porusza tematy czêsto niewygodne i przez wielu ukrywane. Monitorujemy zagro¿enia ekologiczne w Polsce.

Magazyn astronomiczny-"Patrz w niebo" jest zrealizowanym w nowatorskiej formie programem poœwiêconym astronomii hobbystycznej. Z magazynu mo¿na dowiedzieÌ siê jak astronomia wp³ywa na nasze ¿ycie i jak pochodz¹ce wprost z kosmosu technologie wykorzystujemy na przyk³ad w kuchni. Magazyn zawiera tak¿e przewodnik po niebie, który uczy jak odnaleŸÌ ciekawe obiekty i czerpaÌ radoœÌ z ich obserwacji. W magazynie znajduj¹ siê tak¿e aktualnoœci z dziedziny badaù kosmosu. Ekspertem programu "Patrz w niebo" jest Pawe³ Maksym, popularyzator astronomii z wieloletnim doœwiadczeniem. Magazyn jest tworzony we wspó³pracy z portalem Astronomia.pl.

Magazyn o grzybach - Zbieracze-Odcinkowy mini-magazyn, który podejmuje tematykê zwi¹zan¹ z grzybiarstwem. Specjaliœci z tej dziedziny mówi¹ o tym jak odró¿niÌ grzyby jadalne od truj¹cych, gdzie szukaÌ okreœlonych gatunków i w jakiej postaÌ najlepiej je spo¿ywaÌ.

Magazyn wĂŞdkarski - Pogoda na ryby-Odcinkowy magazyn, ktĂłry podejmuje tematykĂŞ zwiÂązanÂą z wĂŞdkarstwem. "Pogoda na ryby" skÂłada siĂŞ z 2 czĂŞÂści - pierwszej - adresowanej do osĂłb rozpoczynajÂących wĂŞdkowanie oraz drugiej skierowanej do szerokiego grona wĂŞdkarzy udoskonalajÂących swoje umiejĂŞtnoÂści i poszukujÂących atrakcyjnych Âłowisk.

PokonaÌ siebie-Cykl reporta¿y, które przedstawiaj¹ podró¿ników mieszkaj¹cych na sta³e w Polsce, których odwiedza prowadz¹cy, tak¿e podró¿nik Marcin Gienieczko. Z jednej wyprawy powstan¹ dwa reporta¿e. Pierwszy z nich przedstawia bohatera, jego dotychczasowe osi¹gniêcia, w drugim reporta¿u dany bohater uczy swej profesji autora programu - Marcina Gienieczko.

Podró¿e Meteo-Odcinkowy program przedstawiaj¹cy znane i nieznane zak¹tki Polski, do których warto wybraÌ siê na weekend. W magazynie bêd¹ opisywane wybrane miejsca, atrakcje danej okolicy, infrastruktura oraz baza noclegowa. W programie doradzaÌ bêdziemy jak spêdziÌ czas, gdzie mo¿na dobrze zjeœÌ i z jakich rozrywek mo¿na skorzystaÌ na miejscu

Rower z Omen¹-W Polsce istnieje wielomilionowa rzesza u¿ytkowników rowerów - to w³aœnie do nich skierowany jest ten magazyn. Ci mniej zaawansowani dowiedz¹ siê jak nasmarowaÌ ³aùcuch i wyregulowaÌ hamulce, pasjonaci bêd¹ mogli us³yszeÌ o ró¿nicach miêdzy LX-em a XT. Podstawowym celem bêdzie propagowanie wszelkich form kolarstwa i zdrowego stylu ¿ycia. Program prowadzi Omenaa Mensah.

Z rakiet¹ w rêku-Program dla aktywnych osób, które pragn¹ poznaÌ zasady gry w tenisa, badmintona, squasha i ping-ponga. Instruktorzy tych sportów wyt³umacz¹ zasady gry, omówi¹ sprzêt, przybli¿¹ ró¿nice, poka¿¹ podobieùstwa oraz podpowiedz¹ gdzie graÌ oraz ile kosztuje sprzêt. Program prowadzi Omenaa Mensah.

Emisje 8x/dzieĂą. Ciekawe tylko kiedy te magazyny sie pojawiÂą...ale wkoĂącu bĂŞdzie coÂś wiĂŞcej niÂż tylko pogoda :)
http://reklama.tvn.pl/6904,2331,1197595,oferta.html- ÂżrĂłdÂło.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

KaMil pisze:TVN Meteo w najbliÂższm czasie wprowadzi do swojej ramĂłwki kilka nowych magazynĂłw:
zapowiada sie ciekawie ...

przy okazji mam proÂśbĂŞ.
ProszĂŞ kogoÂś o zmianĂŞ tytuÂłu tego wÂątku na jakiÂś neutralny,
bo obecny zawiera juÂż w sobie czyje prywatne zdanie, ktĂłre
nie do koĂąca moÂże byĂŚ zgodne z prawdÂą.

to tak jak ja bym napisaÂł, Âże "TVN Style, lub fakty schodzÂą na psy"
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

Podobna sytuacja miaÂła miejsce juÂż kilka miesiecy temu. Na stronie biura reklamy tvn w zakÂładce Magazyny TVN Meteo rĂłwnieÂż znajdowaÂły siĂŞ propozycje programĂłw, w tym miĂŞdzy innymi Pogoda na ryby czy Pogoda na rower. Niestety praktycznie nic siĂŞ na antenie nowego nie pojawiÂło. Jedynie jakiÂś czas temu mieliÂśmy okazjĂŞ oglÂądaĂŚ "PogodĂŞ na rower".
NapisaÂłem wĂłwczas maila do TVN Meteo z pytaniem kiedy zapowiadane magazyny pojawiÂą sie na antenie. W odpowiedzi dostaÂłem ciekawe pytanie w stylu: "SkÂąd Pan wie o tych programach?" :D:D:D

Domyslam siĂŞ wiĂŞc, Âże najpierw szukajÂą najpierw sponsorĂłw na dany magazyn. JeÂżeli siĂŞ znajdÂą to na pewno rozpocznÂą emisjĂŞ. Mam nadziejĂŞ, ze tak siĂŞ stonie.
Jednak ¿eby w moich oczach TVN Meteo zyska³, powinno przywróciÌ swoje studio do ³adu - czyli usun¹Ì t¹ œcianê, w³¹czyÌ ekranik z napisem "Pogodna telewizja" itd. No i przyda³oby siê mniej powtórek... :)
Anna Kalczyńska, Anita Werner, Beata Tadla, Justyna Pochanke - czołowa czwórka :D
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

Program ma jednÂą jedynÂą wadĂŞ, mianowicie wbrew nazwie nie jest kanaÂłem pogodowym.
SÂłowem o pogodzie jest tam nie wiele ....
Bo czy informacje w postaci rysunkĂłw chmurek, sÂłoneczka, deszczu i wykazu temperatur moÂżna nazwaĂŚ informacjÂą o pogodzie ?
W kanale informacyjnym, o ile widzowie nie sÂą wymagajÂący, pewnie tak, ale w programie ktĂłry zwie siĂŞ 'Meteo' zdecydowanie NIE.

Bo rysunki chmurek i s³oneczka s¹ ju¿ interpretacj¹ jakiegoœ meteorologa, a ja spodziewa³ bym siê informacji Ÿród³owej. Jakiegoœ animowanego zdjêcia satelitarnego, zmian ciœnienia, prognozowanej tendencji zmian, oraz profesjonalny komentarz synoptyka. Powiedzmy taki, jaki podawany jest np. dla marynarzy. Przecie¿ ka¿dy kto siê na tym zna sam sobie mo¿e wyprognozowaÌ pogodê. Niestety ja, gdy jestem zainteresowany pogod¹, nie ogl¹dam TVN Meteo, lecz szukam zdjêÌ satelitarnych w internecie i innych ciekawszych danych, na podstawie których prognozuje sobie pogodê i mam wiêksz¹ skutecznoœÌ ni¿ TVN :)
Ale w TVN Meteo zamiast profesjonalnego komentarza synoptyka mamy super komentarz Omeny skierowany do panĂłw, o tym Âże temperatura wzrasta, bo panie odkrywajÂą pewne czĂŞÂści ciaÂła ;)
OczywiÂście moÂżna siĂŞ domyÂśleĂŚ dlaczego jest jak jest ... po prostu Polacy sÂą coraz gÂłupszym narodem i nie majÂą juÂż pojĂŞcia o podstawowych rzeczach z meteorologii i interesuje ich tylko temeperatura i to przysÂłowiowe sÂłoneczko i chmurka. Nie mamy na to wpÂływu niestety ... dla przykÂładu wystarczy rzuciĂŚ okiem na obecny program matematyki w szkole i porĂłwnaĂŚ go z tym jaki byÂł 20 lat temu (ja akurat jestem czÂłekiem starej daty, wiĂŞc wiem).
Z meteorologiÂą jest tak samo - maÂło kto ma pojĂŞcie o naszym klimacie, o podstawowych wielkoÂściach okreÂślajÂących stan pogody, a takÂże w ktĂłra stronĂŞ krĂŞci niÂż, a w ktĂłrÂą wyÂż.
O chmurach teÂż nikt nie ma pojĂŞcia ...
To wszystko moÂżna zmieniĂŚ i to powinno byĂŚ rolÂą TVN Meteo wÂłaÂśnie !
Ta stacja powinna zainteresowaĂŚ widzĂłw meteorologiÂą, powiedzmy jakimÂś cyklem programĂłw, ale oni wolÂą pokazywaĂŚ chmurki, sÂłoneczka z komentarzem Omeny.
PamiĂŞta ktoÂś moÂże dawne pogody z TVP1 ?
Tam byÂło wiĂŞcej info - przynajmniej to zdjĂŞcie satelitarne ...

Ale co by nie byÂło lubiĂŞ TVN Meteo, Âże wzglĂŞdu na prezenterki ;)
MajkĂŞ i obie Agnieszki :)
a jak pojawiÂą siĂŞ te obiecane programy to juÂż bĂŞdzie super.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

sybic pisze:Ale w TVN Meteo zamiast profesjonalnego komentarza synoptyka mamy super komentarz Omeny skierowany do panĂłw, o tym Âże temperatura wzrasta, bo panie odkrywajÂą pewne czĂŞÂści ciaÂła ;)

bo to
1.stacja komercyjna
2.uroda Omeny przyciÂąga oko rzyglupionych facetow(myÂślalem Âże inny target ma TVN)

niestety

prognozy Marzeny Sienkiewicz czy Heleny Sztyber ( a Zubi czy Majka pojawiajÂą siĂŞ 2-3 razy na tydzieĂą) poszly w niepamiĂŞc i inwestuje siĂŞ w szmatki dla Omeny, ktĂłra albo mĂłwi niewyraÂźnie, albo na bezdechu. Proponuje by podczas prognoz jeszcze machala swoim kucem i ruszala biodrami :roll:
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość