Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Na poczÂątek :D Witam po przerwie :> i dziĂŞkujĂŞ Blacky’emu, Âże przekazaÂł moje pozdrowienia dla Was :evil:
O k.... caÂłkowicie wyleciaÂło mi z gÂłowy :hmm:
A samo zakoĂączenie wprowadziÂło lekki niedosyt :? Anita poÂżegnaÂła siĂŞ tak, Âże nie wiadomo, czy bĂŞdzie jutro w tym, co dzisiaj programie, czy moÂże w Poradku, czy teÂż w ogĂłle jej nie bĂŞdzie :? Wszak ostatnio zaobserwowaliÂśmy u niej zwiĂŞkszonÂą tendencjĂŞ do znikania ...... na dÂłuÂżej :?
Za flash pod adresem panny Werner pochlebstw nie bêdzie, ale pozytywny komentarz nale¿y siê pannie za zwiêz³oœÌ, umiejêtnoœÌ kondensowania wypowiedzi :D Maximum konkretu, szczegó³u, detalu. Widz ma szansê na sensualne zaczepienie siê o temat, zero dryfowania :D
Za to jedna wielka wtopa, to byÂł dzisiejszy outfit Anity :/

PS pawell, wÂłoch ... znaczy siĂŞ Martin :D ode mnie teÂż Âżyczenia powodzenia na Waszej edukacyjnej drodze :D Ale komentarzami o ''naegzaltowanych'' nastoletnich fanach nie przejmujcie siĂŞ wcale :lol:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Taka ciekawostka znaleziona w prasie :D na temat rozliczenia PIT :D

Obrazek
ZIMA
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

:o Jaka Âładna fotka :D Takiej jeszcze nie widziaÂłam :>
DziĂŞkujemy TVN_FAN-ie za scanik :P
A z jakiej to gazetki? :D

A teraz treœÌ :> Anita reklamuje s³yny ju¿ spot 1% -owy a nie rozliczy³a siê jeszcze z fiskusem :devil: £adnie, ³adnie :devil:
ZajĂŞta jest :o :o :o
To dlatego nie ma jej jeszcze w pracy :> Przynajmniej ja jej nie widziaÂłam .......
Ale po wczorajszym zakoĂączeniu Flasha musimy byĂŚ przygotowani na to, Âże we Flashu jej nie zobaczymy ...... :/ W Poradku teÂż jej nie byÂło ...... :/ Zostaje RW :roll:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Funckyrella pisze: :o Jak Âładna fotka :D Takiej jeszcze nie widziaÂłam :>
DziĂŞkujemy TVN_FAN-ie za scanik :P
A z jakiej to gazetki? :D
bardzo proszĂŞ :D Gazetka nazywa siĂŞ "Rewia"
Funckyrella pisze:ZajĂŞta jest :o :o :o
No rozlicza siĂŞ moÂże sama albo szuka kogoÂś kto by to za niÂą zrobiÂł :D
Funckyrella pisze:To dlatego nie ma jej jeszcze w pracy :> Przynajmniej ja jej nie widziaÂłam .......
Ale po wczorajszym zakoĂączeniu Flasha musimy byĂŚ przygotowani na to, Âże we Flashu jej nie zobaczymy ...... :/ W Poradku teÂż jej nie byÂło ...... :/ Zostaje RW :roll:
Tylko czy RW to faktycznie odpowiednie miejsce dla Anity W. ?? :roll: ChoÌ mo¿e tylko debiut nie wypad³ tak dobrza a potem ju¿ bêdzie ok ?? :mhm: No có¿...chyba trzeba poczekaÌ na kolejny RW z ni¹ jako (wspó³)prowadz¹c¹.
ZIMA
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

No w³aœnie ja bardzo chcia³abym sprawdziÌ jak Anita zachowuje siê w tym duetowym raporcie i na podstawie w³asnych obserwacji dojœÌ do wniosku, czy nadaje siêdo pracy w duecie, czy te¿ nie :] A tego swoistego debiutu Anity w RW niestety nie widzia³am :/
Przy sposobnoÂści ...... pozostaje nam wiara w to, Âże Anita jeÂśli dzisiaj bĂŞdzie, to bĂŞdzie to RW, bo wÂłaÂśnie widziaÂłam na jej stanowisku innÂą osobĂŞ :/ A wiĂŞc dobrze odczytaÂłam jej wczorajsze poÂżegnanie :smile: Tylko nie rozumiem dlaczego takim szerokim Âłukiem omija Poradki :mhm: PrzecieÂż, skoro nie mogÂła byĂŚ wczoraj, to mogÂła byĂŚ dzisiaj, prawda? A moÂże siĂŞ mylĂŞ :rozglada:
bardzo proszĂŞ Gazetka nazywa siĂŞ "Rewia"
To ja jeszcze raz dziĂŞkujĂŞ :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Funckyrella pisze:A teraz treœÌ :> Anita reklamuje s³yny ju¿ spot 1% -owy a nie rozliczy³a siê jeszcze z fiskusem :devil: £adnie, ³adnie :devil:
Dobrze Âże w tym spocie nie mĂłwiÂła: "Ja juÂż przeznaczyÂłam swĂłj 1 %, a Ty?". :D To byÂłoby nieÂładne... :] :D
Funckyrella pisze:Ale po wczorajszym zakoĂączeniu Flasha musimy byĂŚ przygotowani na to, Âże we Flashu jej nie zobaczymy ...... :/
No pewnie tak, 4 dniu we Flashu to by by³ chyba rekord Anity. :> Szkoda Patrycja czasem jest ca³y tydzieù, a Anita tylko pare dni. Jeszcze nie pojawia siê w poranku... :/ To co ona robi ¿e nie ma czasu nawet zaj¹Ì siê PIT-ami :?: :>
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

pawell pisze:No pewnie tak, 4 dniu we Flashu to by by³ chyba rekord Anity. :> Szkoda Patrycja czasem jest ca³y tydzieù, a Anita tylko pare dni. Jeszcze nie pojawia siê w poranku... :/ To co ona robi ¿e nie ma czasu nawet zaj¹Ì siê PIT-ami :?: :>
Anita nawet 3 dni dyÂżuru w Faktach nie miaÂła :? W poniedziaÂłek nie byÂło FaktĂłw, a Anita byÂła wtorek, Âśroda :? Dwa dni i ani dnia dÂłuÂżej :?
pawell pisze:To co ona robi ¿e nie ma czasu nawet zaj¹Ì siê PIT-ami :?: :>
:lol: Wszyscy chcielibyÂśmy to wiedzieĂŚ :lol:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Funckyrella pisze:Anita nawet 3 dni dyÂżuru w Faktach nie miaÂła :? W poniedziaÂłek nie byÂło FaktĂłw, a Anita byÂła wtorek, Âśroda :? Dwa dni i ani dnia dÂłuÂżej :?
:hmm: No tak w poniedziaÂłek nie byÂło "FaktĂłw". :hmm: Co mi siĂŞ popi........ :? Ale serio nigdy nie byÂła 3 razy zrzĂŞdu :?: :roll: Eh... pewnie na ten 3 raz nigdy nie ma czasu. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

pawell pisze: Ale serio nigdy nie byÂła 3 razy zrzĂŞdu :?: :roll: Eh... pewnie na ten 3 raz nigdy nie ma czasu. :roll:
AleÂż zdarzaÂło siĂŞ nawet, Âże Anita miaÂła caÂły tydzieĂą Fakty popoÂłudniowe :D Tak byÂło przed ÂświĂŞtami BoÂżego Narodzenia i Wilekanocnymi, jeÂśli dobrze pamiĂŞtam 2005 roku (tzn. BN 2005 roku Liturgicznego - gwoli wyjaÂśnienia :D ):roll:
Ale ostatnio, dwa wydania i koniec, a Poradku to juÂż nie pamiĂŞtam, kiedy ostatnio byÂła :rozglada:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
KaMil
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: niedziela 27 cze 2004, 19:01

Post autor: KaMil »

Nie w RW, a w RP o 16.30 bĂŞdzie Anita, bynajmniej tak pisze na http://www.tvn24.pl, RP poprowadzi razem z Grassem :) Ciekawe bardzo, poniewaÂż RP prowadzÂą osoby z Dnia na Âżywo....czyÂżby to siĂŞ zmieniÂło?
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Teraz to juÂż im siĂŞ w ogĂłle przemieszaÂło. MiaÂła byĂŚ Anita i Grass, a jest JĂŞdrzejowska i Tadla. :x
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

KaMil pisze:Nie w RW, a w RP o 16.30 bĂŞdzie Anita, bynajmniej tak pisze na http://www.tvn24.pl, RP poprowadzi razem z Grassem :) Ciekawe bardzo, poniewaÂż RP prowadzÂą osoby z Dnia na Âżywo....czyÂżby to siĂŞ zmieniÂło?
www.tvn24.pl pisze:W programie podsumowanie najwaÂżniejszych wydarzeĂą dnia, m.in.: rozmowy koalicyjne miĂŞdzy PiS-em a LPR-em, protesty lekarzy i proces zabĂłjcy dziecka z Poznania. ZapraszajÂą Anita Werner i ÂŁukasz Grass.
PrzegiĂŞcie !! Kto odpowiada za informacjĂŞ na http://www.tvn24.pl ?? No bo ja siĂŞ pytam gdzie Ci prowadzÂący sÂą ?? ??
To juÂż nie pierwszy raz kiedy tvn24 robi wszystkich na szaro no ale dziÂś to juÂż lekkie przegiĂŞcia. Skoro taka ma byĂŚ tam informacja to ja za takowÂą dziĂŞkujĂŞ :? :x
ZIMA
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Pomylili zapewne raport wieczorny z popoÂłudniowym. :neutral:

Z resztÂą:

tvn24.pl pisze:W „Raporcie wieczornym” najwaÂżniejsze wydarzenia dnia. W programie m.in. o rozmowach koalicyjnych i skandalu, jaki wybuchÂł wokó³ prĂłby zorganizowania spektaklu na terenie obozu w Majdanku. ZapraszajÂą Anita Werner i ÂŁukasz Grass.
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Tak pomylili, jak zwykle :?

ZalegÂłoÂści :D
Jestem dziennikarkÂą i nie mam na to najzwyczajniej czasu
O jej, Ci dziennikarze – pĂŞpek Âświata :? Jako jedyni pracujÂą i jako jedyni nie majÂą czasu na zajĂŞcie siĂŞ PIT-em :?
A moÂże to wynik nie zorganizowania? :devil:
Ale ostatnio, dwa wydania i koniec, a Poradku to juÂż nie pamiĂŞtam, kiedy ostatnio byÂła :rozglada:
W poradku, jak wynika z moich notatek, Anita byÂła ostatni raz 29 marca!!!!!!!!!! :evil: W kwietniu nie zaliczyÂła ani jednego dyÂżuru w porannym paÂśmie :evil:
Mamy juÂż 20 dzieĂą kwietnia :] Uwaga!!! W kwietniu Anita przepracowaÂła na wizji 5 dni !!!!!!!!!! ByÂły to 4 wydania flasha plus jeden raport wieczorny. Ta Dama Pik, to strasznie czasochÂłonny program :roll:

AktualnoÂści :D
Ja nie chcĂŞ tak :evil: :( :( Raport za za poradek – nie chcĂŞ :evil: !!!!!!!!!

Anitka milutka i uÂśmiechniĂŞta, ale ja wolĂŞ poradki !!!!!
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Nic wielkiego siĂŞ nie staÂło Black, tylko po raz kolejny sprawdziÂło siĂŞ twoje Âżyciowe motto: ,,nigdy nie jest tak Âźle, Âże nie moÂże byĂŚ gorzej'' :/
No có¿ :/ Wszystko na to wskazuje, ¿e Anicie ulecia³ ten jeden Poradek :( :evil:
Ale dla Anity lepiej, bo nie musi wczeœnie wstawaÌ i ma znacznie mniej pracy przy raporcie, ni¿ przy Poradku :? Jeszcze mniej pracy :? A my wiêcej wolnego czasu i przespane poranki :tanczy: Bo czym¿e jest to pó³ godziny (z lekkim hakiem) raportu w porównaniu z trzygodzinnym porankowym maratonem? :D
Co do RW, to byÂło miÂło, momentami aÂż nadto :D UÂśmiechy, czuÂłe s³ówka – Anita przy kolegach z redakcji topnieje szybciej niÂż alpejskie lodowce :devil: ,,- Nie, ale Ty nie masz 84 lat'' - rzeknie Anita w stronĂŞ ÂŁukasza :D Albo weÂźmy zapowiedÂź wypowiedzi premiera – istna sÂłodycz :P
Na koniec raportu trafna konkluzja Anity: ,,- Raport na mecie, ale TVN24 caÂły czas w biegu'' :D
Ciekawe, czy prawdĂŞ piszÂą na tvn24.pl , Âże to Grass bĂŞdzie miaÂł wieczorne podsumowanie :roll:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości