TVN24 - dyskusja ogólna

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Kosik :D
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 187
Rejestracja: niedziela 24 lip 2005, 15:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Kosik :D »

studio europa!
~*~ :) Anna Kalczyńska i Marta Kuligowska TVN24 :) ~*~

Co Wy ode mnie chceta? :D:D:D
morus1000
Początkujący
Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: wtorek 18 maja 2004, 14:57
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: morus1000 »

Kosik pisze:studio europa!
Bede lepszy " ÂŻadnych Granic " Âżadnych kÂłamstw kajne gringe .... jak to dalej szÂło ???? :lol:
-- forum km w Bydgoszczy -- km.69.pl

---------------------------------------------------------
[*]Jan Paweł II (Karol Wojtyła) 2 kwietnia 2005 [*]
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Oto programy weekendowe, które lubiê (kolejnoœÌ nie jest przypadkowa):

1. Studio Europa
2. Dama Pik
3. Filmowa Kronika Tygodnia
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

A ja mam pytanie. Gdzie jest ta czêœÌ studia?
Obrazek

Tej czĂŞÂści jakoÂś specjalnie nie eksplorujÂą.
redaktor
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 182
Rejestracja: środa 25 sty 2006, 21:30

Post autor: redaktor »

w³och pisze:A ja mam pytanie. Gdzie jest ta czêœÌ studia?
Obrazek

Tej czĂŞÂści jakoÂś specjalnie nie eksplorujÂą.
Ten program nadawany byÂł ze studia publicystycznego.
ZauwaÂż, Âże za tÂą dekoracjÂą widaĂŚ niebieskie Âściany.
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

PunktualnoœÌ TVN24

Post autor: arti »

WkrĂłtce nasza ulubiona informacyjna TV :devil: :D obchodzi piÂąte urodziny. Przez te kilka lat na pewno nabyÂła w wielu dziedzinach doÂświadczenia. Dlatego dziwi mnie czemu czĂŞsto w reÂżyserce nie potrafiÂą wyrobiĂŚ siĂŞ z serwisami informacyjnymi, magazynem 24 Godziny punktualnie na peÂłnÂą godzinĂŞ XX:00 i XX:30. W tygodniu, ktĂłry wÂłasnie mija, praktycznie codzinnie popoÂłudniowy magazyn 24Godziny zaczynaÂł siĂŞ z 2-minutowym poÂślizgiem. CzĂŞsto zwykÂłe serwisy informacyjne zaczynajÂą siĂŞ minutĂŞ, dwie po czasie, zdarza siĂŞ teÂż, Âże i przed zaplanowanÂą godzinÂą, np XX:59.
Wiadomo, TVN24 emituje reklamy, dlatego przy nieprzewidzianych d³u¿szych serwisach nie mo¿na ich porzuciÌ, co mo¿e powodowaÌ opóŸnienie. Jednak czesto o pe³nej godzinie czekaj¹c na serwis, ogl¹damy 3 razy pod rz¹d obrazki z cyklu Bez komentarza albo plansze pogodowe. Œwiadczy to o tym, ¿e coœ w studio nie tak...
WedÂług mnie, TVN24 jako stacja uwaÂżajÂąca siĂŞ za profesjonalnÂą nie powinna tak czĂŞsto mieĂŚ problemĂłw z punktualnÂą emisjÂą serwisu. W zagranicznych stacjach jakoÂś to siĂŞ nie zdarza. Przy okazji, bardzo podoba mi siĂŞ odliczanie przed serwisem na antenie BBC World. Mogliby i w TVN24 coÂś podobnego wprowadziĂŚ...

Jak wy oceniacie punktualnoœÌ TVN24? Przeszkadza Wam to, a mo¿e nawet gdyby nie ten post nie zwrócilibyœcie na to uwagi?? Mo¿e to tylko ja siê czepiam drobnych szczegó³ów??
Anna Kalczyńska, Anita Werner, Beata Tadla, Justyna Pochanke - czołowa czwórka :D
monetowy_chlopak

Post autor: monetowy_chlopak »

No mnie teÂż to denerwuje Âże serwis zaczyna siĂŞ o 10.12 :(
sb
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 277
Rejestracja: poniedziałek 26 lip 2004, 01:59

Post autor: sb »

Odliczanie w BBC World i w angielskiej wersji BBC News 24 jest wlasnie po to by byc punktualnie na czas godzine... odlicznie trwa 60 secund - wlancza sie automatycznie co godzie minute przed, a wizja dolancza do niej wtedy kiedy moze, wiec czasami jest 30 secund, czasem 40 a czasem tylko 10.

Zobacz tu:

BBC News 24 - countdown

Oraz sama muzyczka:

Muzyczka BBC News 24 countdown


Sky News nie ma odliczania, i ma tez reklamy - ale jest zawsze na czas, robi to w sposob ze przerwa reklamowa (ktora jest realizowana niezaleznie od Sky News - ale przez osobna wizje knotrolna) ma okreslony czas i zawsze zaczyna sie o ustalonej porze, wiec rezyser musi sie wyrobic, a jak nie to po prostu reklamy wejda tak czy inaczej a prezenter zniknie z wizji - wiec bardzo duzo jest odlicznia do ucha prezentera - a dlugosci ustala sie przedluzajac lub skracajac prognoze pogody lub link na zywo. Tylko w wyjatku przemowien czy 'breaking news' reklamy sa chwilowo zawieszone. To sie czesto zdaza, a Sky po prostu nadrabia reklamy, lub zwraca pieniadze... tak to jest.
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

W tvn24.pl tuÂż po Raporcie Wieczornym pojawiÂła siĂŞ oficjalna zapowiedÂź tego co bĂŞdzie w weekend. Zapowiedziano takÂże KawĂŞ na ÂŁawĂŞ. ÂŻeby tak reklamowali wieczorem poradek...
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Re: Weekend

Post autor: tobi »

UÂżytkownik pisze:Tak siĂŞ zastanawiam - po likwidacji "CaÂłego tego Âświata", "Zdrowia" i "Stylu"

to ZDROWIA i STYLu juz nie ma?
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

No jakoÂś nie zauwaÂżyÂłem ostatnio Stylu i Zdrowia i w programie na http://www.tvn24.pl tez nie ma.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

No te dwa programy zostaÂły zdjĂŞte pewnie dlatego, Âże nie pasowaÂły do wizerunku stacji. A mogÂłyby byĂŚ w TVN Style...
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

najbardziej mi szkoda ZDROWIA


mo¿e kontynuacja programu pojawi siê wla¶nie na TVNStyle i np powtórki w TVN. Programy o zdrowiu od dawna byly w TV publicznej czy w Polsacie, dlaczego nie w TVN. Teraz Marta nagrala program o urodzie dla TVNStyle MLODSZA SZCZE¦LIWSZA PIÊKNIEJSZA, i st±d tak du¿o jej ostatnio w serwisach, i to cieszy :D
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
domino
Początkujący
Początkujący
Posty: 114
Rejestracja: niedziela 09 maja 2004, 09:59

Nowe serwisy ekonomiczne

Post autor: domino »

z press.pl:

"4 maja w TVN 24 ruszÂą nowe, bogato ilustrowane grafikÂą serwisy ekonomiczne. BĂŞdÂą nadawane co godzinĂŞ od 9 do 17, kilkanaÂście minut przed peÂłnÂą godzinÂą. Poprowadzi je na zmianĂŞ piĂŞciu dziennikarzy, m.in. Robert Stanilewicz i Damian KuraÂś."

Zapowiada siĂŞ ciekawie...
Marcin Mazurek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: czwartek 05 sty 2006, 17:10
Lokalizacja: Z zaświatów
Kontakt:

Post autor: Marcin Mazurek »

W sÂłowackich "Spravach STV" zawsze wyrabiajÂą siĂŞ rĂłwniusieĂąko! Co do sekundy! ByÂłem pod wraÂżeniem. A jaka grafika Âświetna... biorÂąc pod uwagĂŞ to, Âże jest to publiczna telewizja to gienialnie :D .

SpĂłjrzcie naprzykÂład na to:
http://stv.mediacapitol.com/tvarchive/v ... ideo=19094

Chyba zrobiÂłem lekkiego offtopa...
M@rcin M@zurek,
Mazurek-PRO
http://www.mazurek-pro.go.pl
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości