[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

KoĂącĂłwka dzisiejszego odcinka byÂła chyba najbardziej spektakularna i zaskakujÂąca. Jak to siĂŞ staÂło Âże odpadli Ci ktĂłrzy niedawno mieli niemal najwiĂŞcej gÂłosĂłw? Jest chyba jedno wytÂłumaczenie: Mroczek.
Tasiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 12:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Tasiu »

A ja muszĂŞ powiedzieĂŚ, Âże nie podobaÂł mi siĂŞ wystĂŞp Mroczka. Nie miaÂł nic wspaniaÂłego w sobie, show innych gwiazd byÂły takie z jajami, a jednak Mroczek najwiĂŞcej zebraÂł punktĂłw, trochĂŞ mnie to faworyzowanie denerwuje. Rozumiem ostatnio- taniec z zawiÂązanymi oczami zasÂługiwaÂł na 40 punktĂłw, byli genialni wiele razy, ale tym razem nie pokazali nic specjalnego, a zrobili z nich BĂłstwa.
Nie mówiê, ¿e powinni odpaœÌ, bo s¹ œwietni, ale tym razem nie byli najlepsi, tak wiêc nie powinni dostaÌ najlepszych not.
Jakby za takie coÂś Ola dostaÂła 40 punktĂłw to Super Express i Fakt w poniedziaÂłek rozpisywaÂłby siĂŞ szeroko o tym jak to jest faworyzowana, jak to Olek daje ÂłapĂłwki Walterowi... co napewno jest nie prawdÂą, ciekaw jestem co napiszÂą o Mroczku :D.
"Przyjaźń jest subtelną rozkoszą szlachetnych dusz..." - Safona
-------------
www.korek.end.pl
Rafał
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: sobota 12 lis 2005, 19:46
Lokalizacja: Góra Śląska

Post autor: Rafał »

Wydaje mi siĂŞ , Âże dzisiaj najlepiej zataĂączyÂła Ola a po niej RafaÂł. NajwiĂŞkszym zaskoczeniem byÂło dla mnie odpadniĂŞcie z programu Roberta Rozmusa . ByÂłem przekonany , Âże odejdzie Joanna Koroniewska , zresztÂą w filmiku sama mĂłwiÂła , Âże nie spodziewaÂła siĂŞ , Âże zajdzie tak daleko . PÂłakaÂła po tym jak dowiedziaÂła sie , Âże zostaje.
Super czwartki w TVN :
WIELKIE UCIECZKI - godz. 21.30
DETEKTYW - godz. 22.25
Mery
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: wtorek 14 lut 2006, 09:56
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Mery »

Bez sensu. :(
Ania GÂłogowska byla super i nie powinna razem z Robertem teraz odpasc.
Zawsze podziwialam w niej profesjonalizm i zawodowe uklady ( co udowodnila po raz kolejny, zdobywajac 4 miejsce na MÂŚ zawodowcow ).
Szkoda, ze juz jej nie poogladamy :x
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

By³em zaskoczony - widac nie tylko ja sama Ania G³ogowska widaÌ by³a zaskoczona... :roll: No cóŸ teraz jest s¹ ju¿ tylko 4 pary i trzeba siê przyzwyczaiÌ, ze bêd¹ odpadaÌ bardzo dobrzy uczestnicy... :roll:

A ju¿ jutro o 22:30 w "Telewizji od kochni" na TVN Style 2 czêœÌ kulis "Taùca z gwiazdami". Tym razem bêdzie g³ównie o przygotowaniach na treningach oraz orkiestra... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

No zdziwi³em siê, ¿e odpadli Robert i Ania - stawia³em na Koroniewsk¹. Za tydzieù odpadn¹ na 100% Robert i Joanna, a pó³finale bêdzie walka Kwaœniewska vs. Jab³czyùska bo Mroczek ma na 90 % pewne miejsce w finale. Myœlê jednak, ¿e do fina³u wejdzie Kwaœniewska, i w finale dojdzie do tego czego wielu oczekuje - tatusia na widowni.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
pecio
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: sobota 08 paź 2005, 22:28

Post autor: pecio »

to wiadomo ju¿ od samego pocz¹tku, pó³fina³: Kwaœniewska, Mroczek, Jab³czyùska, fina³: Kwaœniewska, Mroczek i wygrywa Mroczek. To by³o ju¿ ustalone od pocz¹tku tej edycji przez TVN
Lex_2005
Początkujący
Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 23:53
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Lex_2005 »

pecio pisze:to wiadomo ju¿ od samego pocz¹tku, pó³fina³: Kwaœniewska, Mroczek, Jab³czyùska, fina³: Kwaœniewska, Mroczek i wygrywa Mroczek. To by³o ju¿ ustalone od pocz¹tku tej edycji przez TVN
:shock:

Bo¿e ! Widzisz i nie grzmisz... Jak czytam takie teksty, w których snute s¹ ró¿e teorie spiskowe to mnie krew zalewa :x ... a za TVN stoj¹ kosmici ... :tanczy:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Napewno coœ "zrobili" z Kwaœniewsk¹. :] Nie pozwolili by aby odesz³a tak szybko. :] Przyci¹ga pewnie du¿o widzów wiêc musi zostaÌ. :roll: Natomiast jak jest z innymi to nie wiem. :roll: Nikt chyba nie ma pewnoœci, ¿e to zosta³o ju¿ ustalone chyba, ¿e ma jakieœ dowody. :> No ale nic mnie bardziej to nie obchodzi kto tu wygra, najwa¿niejsze jest, ze robi¹ dobrze show :P i wypasion¹ ogl¹dalnoœÌ. :lol: :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pecio
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: sobota 08 paź 2005, 22:28

Post autor: pecio »

Lex_2005 pisze:
pecio pisze:to wiadomo ju¿ od samego pocz¹tku, pó³fina³: Kwaœniewska, Mroczek, Jab³czyùska, fina³: Kwaœniewska, Mroczek i wygrywa Mroczek. To by³o ju¿ ustalone od pocz¹tku tej edycji przez TVN
:shock:

Bo¿e ! Widzisz i nie grzmisz... Jak czytam takie teksty, w których snute s¹ ró¿e teorie spiskowe to mnie krew zalewa :x ... a za TVN stoj¹ kosmici ... :tanczy:
Lex_2005 nie denerwuj siĂŞ tak potwornie. JeÂżeli chcesz wiedzieĂŚ to mĂłj kolega pracuje w TVNie juz pare lat, teraz przy Tancu z gwiazdami i wiem co nieco jak caÂły ten program jest robiony, byÂłem kilka razy na samym nagrywaniu, czesc programu wcale nie jest na zywo, wiec nie mysl ze ty wiesz lepiej, ok?? To tyle :twisted:
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Dzis rzeczywiÂście zatanczyli najgorzej, ale Koroniewskiej nie lubie
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

A ja siĂŞ ciesze, Âże Rozmus odpadÂł bo go nielubie, teraz mam problem bo Ci co zostali to moi faworyci:):)
Wróciłem!!
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

pecio pisze:(...) JeÂżeli chcesz wiedzieĂŚ to mĂłj kolega pracuje w TVNie juz pare lat, teraz przy Tancu z gwiazdami i wiem co nieco jak caÂły ten program jest robiony, byÂłem kilka razy na samym nagrywaniu, czesc programu wcale nie jest na zywo, wiec nie mysl ze ty wiesz lepiej, ok?? To tyle :twisted:
Tak siê sk³ada, ¿e te¿ tam nieraz by³em - ostatnio dwa dni temu. CzêœÌ programu, powiadasz, nie na ¿ywo? Ale mój drogi, jaka czêœÌ? To jest raptem 90 sekund, kiedy pokazuj¹, co potrafi orkiestra Adama Sztaby (nowa aran¿acja jakiegoœ przeboju), i nie w ka¿dym zreszt¹ odcinku ten nagrany wczeœniej fragment siê pojawia. Wiêc nie próbuj dodawaÌ jakiegoœ mistycyzmu, ekskluzywnoœci swoim wypowiedziom, tym bardziej, skoro sam wiesz, jak jest naprawdê. :D
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Tasiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 12:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Tasiu »

Ja wypowiem siĂŞ moÂże od strony formalnej. GÂłosy Jury widaĂŚ na wizji, a gÂłosy SMS liczÂą operatorzy, ponadto w studiu mamy duÂżo obsÂługi, dziennikarzy i widowni, gdyby byÂły nieprawidÂłowoÂści w przebiegu programu to napewno ktoÂś wygadaÂłby siĂŞ.

Ponadto przypomnê jak snuto teorie o Sopot Festival, ¿e Mandaryna wygra, a Flinta bêdzie druga. Ró¿ni niby pracownicy TVN siê wypowiadali tu i tam i jakoœ nie widzê tego S³owika u Mandarynki :D.

Ponadto gÂłosy sprawdza notariusz, takie sÂą wymogi formalne.

Oczywiœcie jeœli okazuje siê, ¿e jakiœ tancerz chce odejœÌ z wa¿nych powodów to w nastêpnym odcinku go wywalaj¹, bo publicznoœÌ mog³aby siê obraziÌ na gwiazdê, ¿e sama odesz³a, wiêc siê go wyklucza.

Co do fragmentĂłw, ktĂłre nie sÂą Live, oczywiÂście, Âże sÂą takie, bo niestety nie wszystko moÂżna zrobiĂŚ tak bÂłyskawicznie, zanim orkiestra porwie instrumenty minie pare sekund, a tam wszystko to trwa sekundĂŞ.

Co do samej g³ównej czêœci programu to jest live, to jest najwa¿niejsze, zreszt¹ wiadomo, ¿e jest live bo wszystkie przes³anki na to wskazuj¹.

Dodam jeszcze, program ma super ogl¹dalnoœÌ gdybym wiedzia³, ¿e TVN tu manipuluje Polsat nie musia³by mi p³aciÌ zawiele, aby mu t¹ informacjê sprzeda³. Gdyby siê okaza³o, ¿e program jest sterowany, rozbêbni to konkurencja i ogl¹dalnoœÌ od razu w dó³, razem z pieniêdzmi, szczególnie tymi z SMSów.

Ponad to, czemu majÂą ustawiaĂŚ wynik programu ?? No powiedzcie mi po co ? przecieÂż ludzie tak naprawdĂŞ gÂłosujÂą na tych, ktĂłrych lubiÂą oglÂądaĂŚ i niby czemu TVN miaÂłby wpuÂściĂŚ do finaÂłu tych mniej popularnych zamiast tych najbardziej lubianych.

Jeœli w 4 edycji zataùczy "przecudnej" urody Sandra Walter i wygra ca³¹ edycjê to bêdzie to bynajmniej dziwne, ale jeœli wygrywa gwiazda konkurencji: to napewno nie jest ukartowane.

RozumiĂŞ, Âże wygrana Janiaka moÂże byĂŚ dziwna, jest z obozu TVN, TVN moÂże chciaÂł pokazaĂŚ Âże znĂłw sÂą najlepsi, ale dawaĂŚ wygrywaĂŚ gwiazdkom, ktĂłre caÂły swĂłj sukces zawdziĂŞczajÂą TVP i promowaĂŚ te gwiazdy ? Nie, zdecydowanie nie.

Nie widzĂŞ po prostu przesÂłanek, aby manipulowaĂŚ w wyniku, manipulacja moÂże byĂŚ raz, aby zaskoczyĂŚ, przestraszyĂŚ: Âślijcie SMSy bo Âźle siĂŞ dzieje, natomiast ciÂągÂła manipulacja jest bez sensu, w tym programie takÂże dziaÂła niewidzialna rĂŞka rynku.

Pozdrawiam niedowiarkĂłw i zwolennikĂłw teori spiskowej, ktĂłrych zachĂŞcam do czytania gazety Nexus, gdzie poruszajÂą tematy Bazy UFO 100 km pod ziemiÂą na granicy ChiĂąskiej, oraz orientacji seksulanej papieÂży, czy zwiÂązkĂłw miĂŞdzy krĂłlowÂą BrytyjskÂą, a Gebelsem.
ByĂŚ moÂże temat taĂąca z gwiazdami teÂż tam rozpracujÂą. Hmm ja tu widzĂŞ ewidentny wpÂływ na sprawĂŞ TaĂąca z Gwiazdami gen. Jaruzelskiego, ktĂłry zabraÂł Teleranek, a teraz nam miesza w TaĂącu, tak to na pewno on !!
"Przyjaźń jest subtelną rozkoszą szlachetnych dusz..." - Safona
-------------
www.korek.end.pl
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

A ktĂłre czĂŞÂści programu nie sÂą live oprĂłcz orkiestrowej czĂŞsci?
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości