W sprawie niektórych userów

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Przede wszystkim jest to brak jakiegokolwiek szacunku dla tych których monster obrazi³.Za to co on powiedzia³ powinna go spotkaÌ dotkliwsza kara ni¿ wyrzucenie z forum.Tymczasem pozwala siê mu powróciÌ.Mam nadziejê ¿e to tylko jakiœ b³¹d techniczny, dlatego te¿ nie chcê wieszaÌ psów od razu na wszystkich.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

salladyn pisze:Mam nadziejê ¿e to tylko jakiœ b³¹d techniczny, dlatego te¿ nie chcê wieszaÌ psów od razu na wszystkich.
Nie jest to b³¹d techniczny, ale o technikê chodzi. :lol: Co wiêcej, jest to decyzja przemyœlana. Monster jest bardzo trudny do zbanowania. W takim wypadku lepiej spróbowaÌ go ucywilizowaÌ (tymbardziej, ¿e ostatnio jakiœ taki inny jest), ni¿ banowaÌ kolejne nicki, bo zaraz potem za³o¿y sobie nowe i znów bêdzie robi³ to samo. Przecie¿ tych monster-nicków by³o ju¿ ze 20 na forum. Teraz mam go pod kontrol¹, z wy³¹czonymi PW i przynajmniej siê nie klonuje, co by by³o trudne do opanowania.

Jak Lepper moÂże byĂŚ w rzÂądzie, to Monster moÂże byĂŚ na forum. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Monster
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 72
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 14:14
Lokalizacja: ze Stolicy

Post autor: Monster »

ÂŁukasz pisze:Jak Lepper moÂże byĂŚ w rzÂądzie, to Monster moÂże byĂŚ na forum. :D
Bardzo dobrze powiedziane :lol:
ÂŁukasz pisze:tymbardziej, Âże ostatnio jakiÂś taki inny jest
Czyli jaki?
Móg³byœ to rozwin¹Ì? :)
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

ÂŁukasz pisze: Jak Lepper moÂże byĂŚ w rzÂądzie, to Monster moÂże byĂŚ na forum. :D
Tylko Âże to forum duÂżo osĂłb lubi.RzÂądu z Lepperem NIE LUBI NIKT,podobnie z resztÂą jak monstera. :roll: :?

No có¿ mo¿e masz racjê.Nie wiem.Jak dla mnie ta decyzja nie jest do koùca O.K. Pamiêtam jak musia³em z nim walczyÌ.To nie by³o fajne.No có¿ czas poka¿e.

Dla mnie Monster jest nie do zaakceptowania poniewaÂż kradnie, co ja mĂłwiĂŞ zÂżyna pomysÂły innych.Z resztÂą wszyscy wiedzÂą o co chodzi.Jego zachowanie na prawdĂŞ byÂło chamskie i prostackie.MoÂżna oczywiÂście akceptowaĂŚ jego zachowanie, problem jednak w tym Âże wiele osĂłb lubi to forum wÂłaÂśnie dlatego Âże tu takich zachowaĂą siĂŞ toleruje.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Czy mi siê zdaje, czy ktoœ usun¹³ stare konto Monstera? :> :neutral: :?
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Monster pisze:Czyli jaki?
Móg³byœ to rozwin¹Ì? :)
(Pozornie?) Zmieniasz siĂŞ na lepsze.

Tylko, Âżebym siĂŞ znĂłw nie zawiĂłdÂł, bo jak bĂŞdziesz niegrzeczny to CiĂŞ juÂż tak porzÂądnie zbanujĂŞ na forum, stronie i sprĂłbujĂŞ namĂłwiĂŚ kamuii i konkurencyjne serwisy (zwracam uwagĂŞ na liczbĂŞ mnogÂą!) na to samo. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

To ode mnie takie ma³e ostrze¿enie dla monstera.WARA od mojego bloga.Nie z¿ynaj moich pomys³ów i radzê ci ¿ebyœ nie dzia³a³ na szkodê mojego bloga.

Nie wierzĂŞ w twojÂą przemianĂŞ i nie bĂŞdĂŞ siĂŞ wdawaÂł z tobÂą w Âżadne dyskusje.MyÂślĂŞ Âże jak kilka innych osĂłb na tym forum.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

salladyn pisze:No có¿ mo¿e masz racjê.Nie wiem.Jak dla mnie ta decyzja nie jest do koùca O.K. Pamiêtam jak musia³em z nim walczyÌ.To nie by³o fajne.No có¿ czas poka¿e.
To przede wszystkim ja musiaÂłem z nim walczyĂŚ.
salladyn pisze:Dla mnie Monster jest nie do zaakceptowania poniewaÂż kradnie, co ja mĂłwiĂŞ zÂżyna pomysÂły innych.
Dla mnie teÂż takie zachowanie jest nie do zaakceptowania.
salladyn pisze:Z resztÂą wszyscy wiedzÂą o co chodzi.Jego zachowanie na prawdĂŞ byÂło chamskie i prostackie.MoÂżna oczywiÂście akceptowaĂŚ jego zachowanie, problem jednak w tym Âże wiele osĂłb lubi to forum wÂłaÂśnie dlatego Âże tu takich zachowaĂą siĂŞ toleruje.
NapisaÂłem to juÂż wczeÂśniej, ale jeszcze raz powtarzam: wybraÂłem mniejsze zÂło, ale wÂłaÂśnie dla dobra forum. Banowanie szerokich zakresĂłw IP jest wiĂŞkszym zÂłem dla forum niÂż wpuszczenie pod peÂłnÂą kontrolÂą i z ograniczonymi uprawnieniami Monstera.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

sprĂłbujĂŞ namĂłwiĂŚ kamuii i konkurencyjne serwisy
No i widzisz tak nastraszyÂłeÂś Monstera ze siĂŞ wyniosÂł ode mnie :devil:

Salladynie ja sÂądze ze moÂżna dac mu jeszcze 1 szanse jak bĂŞdzie miaÂł nawrĂłt ktĂłregoÂś ze swoich poprzednich wcieleĂą :D zawsze mozna go zbanowaĂŚ ponownie ;)

A co do Twojego bloga to http://www.bowi.org.pl zajrzyj tutaj....
Wiem ze ÂŁukasz nie poleca ;) ale na poczÂątek dobre i to :] ... jak nie ma nic lepszego.
Android <3
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No ja jestem trochĂŞ zaskoczony tym powrotem, ale jednak rozumiem ÂŁukasza. :) Ja narazie nie wierzĂŞ w przemianĂŞ Monstera no ale zobaczymy co czas przyniesie. :> Mam nadziejĂŞ, Âże to nie bĂŞdzie powtĂłrka z "rozrywki". :/
salladyn pisze:Nie wierzĂŞ w twojÂą przemianĂŞ i nie bĂŞdĂŞ siĂŞ wdawaÂł z tobÂą w Âżadne dyskusje.MyÂślĂŞ Âże jak kilka innych osĂłb na tym forum.
No ja narazie teÂż nie wierzĂŞ, choĂŚ ludzie siĂŞ zmieniajÂą :> , ale pytanie czy on teÂż? :roll: A czy bĂŞdĂŞ siĂŞ wdawaÂł w dyskusje z nim to siĂŞ zobaczy... :]
Martin pisze:Czy mi siê zdaje, czy ktoœ usun¹³ stare konto Monstera? :> :neutral: :?
No tak zostaÂło usuniĂŞte. I dobrze, bo wraz z nimi te gÂłupkowate jego posty. :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

kamuii pisze:www.bowi.org.pl zajrzyj tutaj.... Wiem ze ÂŁukasz nie poleca ;)
Jakby BOWI napisaÂło/odezwaÂło siĂŞ do mnie w jakiejkolwiek sprawie, to bym go co najwyÂżej wyÂśmiaÂł i zablokowaÂł. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

kamuii pisze: A co do Twojego bloga to http://www.bowi.org.pl zajrzyj tutaj....
Wiem ze ÂŁukasz nie poleca ;) ale na poczÂątek dobre i to :] ... jak nie ma nic lepszego.
To bêdzie ostatecznoœÌ ale nie zawacham siê tam tego zg³osiÌ.Swoj¹ drog¹ nie wiedzia³em ¿e coœ takiego istnieje.Wielkie dziêki Kamuii za adres :)
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

ÂŁukaszu :) ale weÂź po uwage ze niektĂłrzy ludzie by siĂŞ czegoÂś takiego wystraszyli. Nie kaÂżdy w koĂącu wie o co tam biega dostaje od nich list Âże jak czegoÂś nie usuniesz to podajÂą to do sÂądu itp... Ja bym na pewno nie zadzieraÂła ;) SzczegĂłlnie gdybym faktycznie coÂś zplagiatowaÂła. Jak nie to pewnie teÂż bym wyÂśmiala i zlaÂła ;)
SÂądze ze ten link w stopce dziala jednak troche jak straszak na olagiatĂłrw ;)
O dziaÂłaniu samego Bowi sie nie wypowiadam bo nie miaÂłam odpukaĂŚ do czynienia.

Salladynie nie ma za co ale tam musisz sie najpierw zapisaĂŚ i umieÂściĂŚ ich link w stopce zeby sie dodaĂŚ do ich katalogu. Jesli cos chcesz bez tego zgÂłosic to musisz chyba na ich forum ;)
Android <3
Monster
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 72
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 14:14
Lokalizacja: ze Stolicy

Post autor: Monster »

Martin pisze:Ojeju patrzcie tak wyglÂąda monster :!:

Obrazek
Nie, ja tak nie wyglÂądam i nie chcĂŞ abyÂście robili ze mnie jakiegoÂś za przeproszeniem "downa".
Chcecie to mogĂŞ wkleiĂŚ zdjĂŞcie.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Chcecie to mogĂŞ wkleiĂŚ zdjĂŞcie.
Dobra, dawaj. :D Daj je do tematu "Poznajmy siĂŞ". :]
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości