Kamil Durczok

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

cytat pochodzi z tvn.tivi.pl
niekoniecznie i nie tylko z tvn.tivi.pl ;)

Monster dzi.eki za wywiad nie musze jej chodziĂŚ do Empiku :D
Nic wiêcej zwojowaÌ nie mo¿esz w tej kategorii. Mo¿e to by³ moment, ¿eby w chwale odejœÌ?
Niby z jednej strony tak- moze byĂŚ jak z Lisem :/ ... z drugiej jednak wedÂług mnie pozostaÂł by niedosyt... SÂądze ze poradzi sobie w tvn :D
– Walka serwisĂłw informacyjnych rozegra siĂŞ w najbliÂższych latach w doborze informacji, w tym, o czym i w jakiej kolejnoÂści bĂŞdziemy informowaĂŚ.
Ja osobiscie mam nadzieje ze bêdzie tak jak w waramosciach wiêcej materia³ów :]
ByÂłeÂś dzieckiem do tej pory?
– Nie, ale nie sÂądziÂłem, Âże asortyment plotek na mĂłj temat oferowany widowni w tej chwili na mieÂście jest bardzo szeroki.
Dobreeee :tanczy: :lol:
To jakie bĂŞdÂą „Fakty” za trzy lata, kiedy skoĂączy ci siĂŞ kontrakt z TVN?
– Bardziej oglÂądane niÂż „WiadomoÂści”.
Jak Waltery dostanÂą czĂŞstotliwosci Rydzyka to moÂże :devil:
JesteÂś tylko niewiele mniej popularny od premiera. A zresztÂą to siĂŞ za chwilĂŞ zmieni, bo jak sam mĂłwiÂłeÂś, wÂładza siĂŞ zuÂżywa.
K³óci³a bym siê :] zalezy jaka grupe wziaœÌ pod lupe sonda¿owa ;) s¹dze ze m³odzi nie darz¹ takim sentymentem i mi³osci¹ Kazika...
Android <3
Monster
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 72
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 14:14
Lokalizacja: ze Stolicy

Post autor: Monster »

kamuii pisze: Monster dzi.eki za wywiad nie musze jej chodziĂŚ do Empiku :D
Nie ma za co :D Zawsze do usÂług.
To jakie bĂŞdÂą „Fakty” za trzy lata, kiedy skoĂączy ci siĂŞ kontrakt z TVN?
– Bardziej oglÂądane niÂż „WiadomoÂści”.
Durczok chyba nie bierze pod uwagĂŞ zasiĂŞgu TVN i myÂśli, Âże tak Âłatwo bĂŞdzie mu pokonaĂŚ "WiadomoÂści". Ale wierzĂŞ siĂŞ to uda :brawa:
Ale Lisowi teÂż nie wyszÂło pokonanie "FaktĂłw" (bo taki byÂł jego plan), mimo iÂż Polsat ma wiĂŞkszy zasiĂŞg niÂż TVN.
Spodziewasz siĂŞ, Âże w odpowiedzi na to, Âże ty poprowadzisz „Fakty”, moÂże dojœÌ do tego, Âże Tomasz Lis poprowadzi „Wydarzenia”?
– Nie zajmuje mnie to.
Ale to chyba ma³o prawdopodobne, ¿eby Lis zacz¹³ prowadziÌ "Wydarzenia" w odwecie za to, ¿e Durczok prowadzi "Fakty". Poza tym Lis paskudnie wygl¹da³by na ró¿owym tle :hmm:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Monster pisze:Durczok chyba nie bierze pod uwagĂŞ zasiĂŞgu TVN i myÂśli, Âże tak Âłatwo bĂŞdzie mu pokonaĂŚ "WiadomoÂści". Ale wierzĂŞ siĂŞ to uda :brawa:
Ale Lisowi teÂż nie wyszÂło pokonanie "FaktĂłw" (bo taki byÂł jego plan), mimo iÂż Polsat ma wiĂŞkszy zasiĂŞg niÂż TVN.
No zasiêg te¿ jest wa¿ny, ale nie ca³kiem. :roll: Zobacz TVN ma mniejszy od polszmatu, a ju¿ któryœ tydzieù zrzêdu ma wiêksze wyniki. :D Napewno nie przeœcign¹ w tydzieù, miesi¹Ì czy rok. :roll: W te 3 lata wydaje mi siê, ¿e mo¿e to sie udaÌ i wierzê w :D Narazie najwiêkszym konkurentem "Faktów" w tym czasie jest "Wieczorynka" na TVP1 i ja nadal TRWAM ( :devil: ) przy swoim zdaniu, ¿e w domach jest przewa¿nie 1 telewizor i rodzice daj¹ obejrzeÌ bajkê dzieciom, a póŸniej ogl¹daj¹ "Wiadomoœci". :roll:

No i trzymam kciuki za kamila w poniedziaÂłek... :D 8)

P.S. dziÂś teÂż jest o Durczoku w "Fakt TV" no i takÂże o Rymanie. ;) :P :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Monster
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 72
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 14:14
Lokalizacja: ze Stolicy

Post autor: Monster »

pawell pisze: Narazie najwiêkszym konkurentem "Faktów" w tym czasie jest "Wieczorynka" na TVP1 i ja nadal TRWAM ( :devil: ) przy swoim zdaniu, ¿e w domach jest przewa¿nie 1 telewizor i rodzice daj¹ obejrzeÌ bajkê dzieciom, a póŸniej ogl¹daj¹ "Wiadomoœci". :roll:
[/color]
PamiĂŞtasz "Bajkowe Kino"?
MoÂże rozwiÂązaniem byÂłoby nadawanie "Bajkowego Kina" przed "Faktami", gdzie byÂłyby duÂżo lepsze bajki niÂż te w "Wieczorynce"... :D
pawell pisze:No i trzymam kciuki za kamila w poniedziaÂłek... :D 8)
Ja rĂłwnieÂż i sÂądze, Âże moÂże bĂŞdzie go golÂądaÂło wiĂŞcej osĂłb niÂż kogoÂś tam w WiadomoÂściach... :roll:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

"Fakt" dziÂś pisze o jakimÂś skrzywdzeniu Kamila:

Obrazek

Chodzi o to co Grzywaczewski powiedziaÂł na wczorajszej konferencji prasowej, Âże przyczynÂą duÂżej sympatii do Durczoka sÂą jego przeÂżycia. OdszedÂł wiĂŞc byÂło trzeba go jakoÂś zaatakowaĂŚ. :evil: No ale juÂż dyrektor TVP 1 zostaÂł zawieszony i bardzo dobrze. No i napewno w jakimÂś stopniu widzowie ceniÂą Kamila za to, Âże daÂł radĂŞ, Âże nie poddawaÂł siĂŞ w tej cieÂżkiej walce z chorobÂą no ale pewnie bardziej patrzÂą na to co robi - jak prowadzi itp. :) Ludzie go lubiÂą i ceniÂą i to boli Macieja Grzywaczewskiego...

WiĂŞcej tu >>> http://www.medialink.pl/media/?telewizj ... 5&id=32604 oraz "Fakcie". :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Monster
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 72
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 14:14
Lokalizacja: ze Stolicy

Post autor: Monster »

Pisze o tym "Fakt", ale obszerny artykuÂł na ten temat jest teÂż w "Dzienniku".
A chodzi o to, ¿e prezes TVP1 na konferencji prasowej powiedzia³, ¿e Durczok zawdziêcza swoj¹ popularnoœÌ chorobie.
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

Przeprzaszam mo¿e to nie na temat co pisze ale có¿ ... mam nieciekaw¹ sytuacjê w poniedzia³ek nie bêdê móg³ ogl¹daÌ Faktów , wiêc mam proœbê czy mo¿e ktoœ nagraÌ poniedzia³kowe Fakty lub ich czêœci. Mój numer GG: 6624021 ;) . Z góry dziêkujê ;)
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
Monster
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 72
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 14:14
Lokalizacja: ze Stolicy

Post autor: Monster »

PabloOoOo_90 pisze:w poniedziaÂłek nie bĂŞdĂŞ mĂłgÂł oglÂądaĂŚ FaktĂłw
A moÂżesz powiedzieĂŚ dlaczego? :>
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Monsterze, za przeproszeniem co ci do tego. ByĂŚ moÂże wyjeÂżdÂża gdzieÂś na dÂługi weeekend. Ale na pewno to nie jest twoja sprawa. :?
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Monster
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 72
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 14:14
Lokalizacja: ze Stolicy

Post autor: Monster »

Dobrze przepraszam, ale jestem bardzo dociekliwi :D (jak prawdziwy dziennikarz :lol: )
PabloOoOoO_90 nie musisz odpowiadaĂŚ, jak nie chcesz :)
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

ÂŻadna tajemnica poprostu mam bardzo waÂżne spotkanie od 18:40 ktĂłre potrwa +/- godzine trafiÂło akurat na 1 maja :evil: niestety spotkanie jest niemoÂżliwe do przsuniĂŞcia :(
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
Monster
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 72
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 14:14
Lokalizacja: ze Stolicy

Post autor: Monster »

Ja mogĂŞ nagraĂŚ jedynie na kasetĂŞ VHS lub pÂłytĂŞ DVD, bo przez Internet to nie wiem jak to siĂŞ robi :roll:
Na jednym z forum o TVP jest uÂżytkownik Grzesioo i on napewno mĂłgÂłby nagraĂŚ to a potem podaĂŚ Ci link :D
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

W dzisiejszej "Wyborczej" rĂłwnieÂż jest artykuÂł na temat wypowiedzi Grzywaczewskiego o Kamilu Durczoku
http://serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34308,3312655.html

PabloOoOo_90 W razie gdyby nikt nie nagraÂł "FaktĂłw" to moÂże uda ci siĂŞ obejrzeĂŚ powtĂłrkĂŞ o 1.00 na tvn24 , chociaÂż z drugiej strony nie wiem czy od 1 maja nie bĂŞdÂą o tej godzinie nadawaĂŚ powtĂłrki "Fakty,ludzie, pieniÂądze", ktĂłre jak wiadomo majÂą byĂŚ nadawane o 19 na tvn24 zamiast "FaktĂłw".
redaktor
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 182
Rejestracja: środa 25 sty 2006, 21:30

Post autor: redaktor »

nika pisze:PabloOoOo_90 W razie gdyby nikt nie nagraÂł "FaktĂłw" to moÂże uda ci siĂŞ obejrzeĂŚ powtĂłrkĂŞ o 1.00 na tvn24 , chociaÂż z drugiej strony nie wiem czy od 1 maja nie bĂŞdÂą o tej godzinie nadawaĂŚ powtĂłrki "Fakty,ludzie, pieniÂądze", ktĂłre jak wiadomo majÂą byĂŚ nadawane o 19 na tvn24 zamiast "FaktĂłw".
Ale "Fakty, ludzie, pieniÂądze" nadawane bĂŞdÂą dopiero od 2 maja.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

redaktor pisze: Ale "Fakty, ludzie, pieniÂądze" nadawane bĂŞdÂą dopiero od 2 maja.
RzeczywiÂście, masz racjĂŞ -przepraszam za pomyÂłkĂŞ :P
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 19 gości