"Wieczorny raport" TVN24

Archiwum programów i innych przedsięwzięć kanałów informacyjnych Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

"Wieczorny raport" TVN24

Post autor: tobi »

rozbudowany jednotematyczny serwis szczegó³owo analizujacy dane wydarzenie dnia, analizuj¹ce s³owa, podawanie statystyk
od pon-pi o 20.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Od poniedzia³ku nieco odmienona scenografia "Wieczornego Raportu". Program nadawany jest na tle tej srebrnej œcianki z map¹ œwiata, ale nie ze studia newsowego, tylko z ty³u (ze studia publicystycznego. Po lewej stronie widaÌ czêœÌ newsroomu i monitory. Wyœwietlana jest te¿ taka grafika po lewo z napisem "Raport wieczorny".
A dziÂś WR wyjÂątkowo o 19:30, bo o 20:00 dwugodzinny magazyn "24 Godziny" i ÂŁukasz Grass.
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

NieÂźle siĂŞ prezentuje nowe kadrowanie "Raportu". Takie by mogÂło byĂŚ w popoÂłudniowych Faktach. -->
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Nie, uwaÂżam, Âże nie.
Obecne kadrowanie popoÂłudniowych "FaktĂłw" jest bardzo dobre i absolutnie nic bym nie zmieniaÂł.
domino
Początkujący
Początkujący
Posty: 114
Rejestracja: niedziela 09 maja 2004, 09:59

Post autor: domino »

Powiedzcie mi, czym ró¿ni siê Wieczorny Raport od zwyk³ego Serwisu?
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

WiêkszoœÌ informacji w wieczornym raporcie nie stanowi¹ ani relacje na ¿ywo, ani materia³y, choÌ takie równie¿ siê pojawiaj¹. Zamaist materia³ó, dot. najwa¿niejszych wydarzeù pojawiaj¹ siê przede wszystkim ró¿ne cytaty, wypowiedzi, po za tym jest znacznie d³u¿szy.
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

No i od niedawna prowadzony jest nie tak jak kaÂżdy serwis przy stole prezenterskim, ale gdzieÂś tam niedalelo tych schodkĂłw prowadzÂących do studia Meteo :)
Anna Kalczyńska, Anita Werner, Beata Tadla, Justyna Pochanke - czołowa czwórka :D
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Raport Wieczorny TVN24

Post autor: Mandi »

Wydaje mi siĂŞ, Âże nie ma takiego tematu dlatego go zakÂładam. Jest Raport PopoÂłudniowy a wieczorem przecieÂż teÂż jest ciekawie. Mnie siĂŞ podobaÂła para Sakowska-Grass. Robili wraÂżenie sympatycznych, nie unikali interakcji chociaÂż moim zdaniem mogliby siĂŞ bardziej postaraĂŚ. Szkoda, Âże w Âżadnym Raporcie prezenterzy nie ÂżartujÂą miĂŞdzy sobÂą (przynajmniej ja tego nie widziaÂłam). Duet Sakowska-Grass jest jednym z najlepszych w tej stacji, o ile nie najlepszym. :brawa:
Przepraszam, ale nie wczytaÂłam siĂŞ dokÂładnie w ten dziaÂł. ProszĂŞ o przeniesienie mojego postu do juÂż istniejÂącego starszego odpowiednika.
Ostatnio zmieniony niedziela 30 kwie 2006, 23:19 przez Mandi, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 77 gości