Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

:o :shock: :shock: nie moÂże byĂŚ, jak to :> To conajmniej dziwne?

Cholera :lol: Ledwo co zd¹¿y³em wejœÌ do domu ju¿ muszê wyjœc i pêdziÌ co si³ w nogach do kiosku :lol: Dziêki obiezyœwiecie za info :D

Mandi pisze:Dzisiaj wpadÂła mi w rĂŞce gazeta "Angora". Jak przeczytaÂłam relacjĂŞ z rozdania WiktorĂłw to mnie ÂściĂŞÂło z nĂłg. Napisali, Âże Anita jest zbyt kostyczna i wysoka jak topola i dlatego nie nadaje sie na dobrÂą prezenterkĂŞ zasÂługujÂącÂą na tĂŞ nagrodĂŞ! :twisted: :x
No ja teÂż uwaÂżam, ze to biurko jest dla Anity stanowczo zbyt niskie :lol:
Ale jeÂśli napisali, Âże dlatego nie moÂże byĂŚ dobrÂą dziennikarkÂą, to gratulujĂŞ osobie, ktĂłra pisaÂła ten artykuÂł, ogĂłlnego pojĂŞcia o Âświecie i o prawach nim rzÂądzÂących :lol:
No i oczywiÂście gratulujĂŞ zachwytu nad p. Pochanke, ktĂłra w myÂśl osoby piszÂącej artykuÂł, jest dobrÂą dziennikarkÂą dziĂŞki swojemu niskiemu wzrostowi 8) :lol:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

ZapomniaÂłem dodaĂŚ przy poprzednim poÂście Âże wywiad przeprowadza Anita w towarzystwie niejakiego PawÂła Siennickiego - to pewnie dziennikarz Newsweeka i dlatego niewiadomo kto zadaje konkretne pytanie :neutral:

ZnalazÂłem fragment internetowego wydania :D
'Wkurzam siĂŞ czĂŞsto'
O uciekaniu ochronie, trudnej przyjaÂźni z KaczyĂąskimi i o tym, o co wÂłasne dzieci majÂą pretensjĂŞ do szefa rzÂądu z premierem Kazimierzem Marcinkiewiczem rozmawiajÂą Anita Werner i PaweÂł Siennicki.
NEWSWEEK: Ma pan w³adzê i popularnoœÌ. Brakuje czegoœ?
KAZIMIERZ MARCINKIEWICZ: Wolnoœci. Niedawno wyszed³em z hotelu, w którym mieszkam i chcia³em przejœÌ pieszo do Kancelarii Premiera. Idê do bramki, a ¿o³nierz zamyka j¹ przede mn¹ i mówi, ¿e nie mogê wyjœÌ. - Przecie¿ jestem premierem! - mówiê. A on zamyka j¹ na klucz i twierdzi, ¿e musi zadzwoniÌ. Uciek³em mu.
CzĂŞsto pan ucieka ochronie?
- Ostatnio w Gorzowie. WsiadÂłem do samochodu i jeÂździÂłem osiedlowymi uliczkami. Nie prowadziÂłem auta od siedmiu miesiĂŞcy i chciaÂłem sprawdziĂŚ, czy nie zapomniaÂłem. Nie zapomniaÂłem. Ochrona do dzisiaj o tym nie wie. (Âśmiech)

SÂłucha pan jeszcze Ryszarda Rynkowskiego?
- Ostatnio nie. Ale bardzo go lubiĂŞ.

Œpiewa pan "wypijmy za b³êdy na górze"?
- Czasem nucĂŞ.
Niestety tylko tyle resztĂŞ trzeba bĂŞdzie albo zeskanowaĂŚ ewentualnie przepisaĂŚ :uhh:

To chyba nowe zajĂŞcie Anity ? CzyÂżby przymiarka do prasowej publicystyki ?
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Prasowa publicystyka? Nie, no to byÂło gorsze od zesÂłania do ''Damy Pik'' - totalne zepchniĂŞcie na margines i odsuniĂŞcie od oczu opinii publicznej :(
Dobrze, Âże chociaÂż fotkĂŞ dali w Newsweeku i dobrze siĂŞ staÂło, Âże widaĂŚ na niej kawaÂłek Anity :lol: FajnÂą impezkĂŞ mieli u premiera :lol:
No wÂłaÂśnie mieli ... kim jest ten Siennicki :mhm: Nie znam go.
A czy to pierwszy raz Anity ... w gazecie :> Nie, nie pierwszy :D KiedyÂś juÂż pisaÂła w ''Super expresie'' :D RobiÂła wtedy pisemne przeÂświetlenie Morozowskiego i Sekielskiego :D Bardzo mi siĂŞ to podobaÂło :]

A ten wywiadzik z Marcinkiewiczem. Po pierwsze jest juÂż na 10 stronie :tanczy: Po drugie krĂłtki. Po trzecie pytania i odpowiedzi, to raczej charakter krĂłtkiej piÂłki majÂą :? No i faktycznie nie jest napisane, ktĂłre pytanie zadaje Anita, a ktĂłre Siennicki :?
Ale - nie byÂłbym godzien miana wielkiego fana Anity, gdybym nie byÂł w stanie rozszyfrowaĂŚ, ktĂłre pytania ona zadawaÂła :lol: OczywiÂście muszÂą to byĂŚ te majÂące charakter, czy teÂż barwĂŞ ''politycznych rozmĂłw w toku'', czyli ...
OczywiÂście te pierwsze z wywiadu ''ÂłagodzÂące obyczaje'', ktĂłre zacytowaÂłeÂś obieÂżyÂświat :D Poza tym, myÂślĂŞ, Âże ... ''- A w jakich sprawach paĂąskie dzieci sÂą krytyczne wobec pana?''; ''- Co pan zrobi, gdy juÂż przestanie byĂŚ premierem?'' - to takie charakterystyczne dla Anity pytanie :lol2:

Ciekawi mnie jeszcze, kiedy Anita i jej kompan przeprowadzili ten wywiad?
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Nie wiem kiedy, ale moÂżna przypuszczaĂŚ, Âże byÂł to termin miĂŞdzy 1 a 20 maja :lol2:
No proszê, najpierw Anitka ,,skopa³a'' ty³ek premiera na moto-pikniku, a póŸniej ten goœci³ j¹ na salonach :lol:

Brawo, brawo, brawo :brawa: Newsweek to nie byle jaka gazeta :D
A kto j¹ tam ,,wkupi³'' do tego Newsweeka :> Kiedyœ w Poradku Anita rozmawia³a z Zaremb¹, no i z Karnowskim - obydwaj panowie pracuj¹ w redakcji Newsweeka i pewnie si³¹ rzeczy musieli siê odwdziêczyÌ za zaproszenie do programu :lol2:
Bardzo Âładnie z ich strony :D A moÂże po prostu Anita i premier zaÂłoÂżyli siĂŞ o wywiad na tym moto-pikniku :lol:

Nie jestem pewna, ale prawdopodobnie mĂłwili o tym w Poradku :D Bo przy okazji innej sprawy zwiÂązanej z Poradkiem, dostaÂłam takie info od zaprzyjaÂźnionej informatorki:
Second news - Miss Werner w Newsweeku, wspĂłlnie z PawÂłem Siennickim
przepytujÂą premiera Marcinkiewicza. PaweÂł S. o ile mnie pamiĂŞĂŚ nie myli
pracowaÂł kiedyÂś w tvn24, robiÂł materiaÂły dla FaktĂłw popoÂłudniowych,
póŸniej natknê³am siê na niego parê razy w TV Puls.
I przy okazji kilka informacji o Pawle Siennickim - nie pamiĂŞtam go z TVN24. No, ale skoro Anita nie jest z Newsweeka, to on teÂż wcale nie musi byĂŚ pracownikiem gazety - moÂże dziennikarz niezrzeszony? :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Eric
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: wtorek 20 gru 2005, 20:37
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: Eric »

A co do Siennickiego to przecie¿ on wraz z Bogdanem Rymanowskim napisa³ ksi¹¿kê "Towarzystwo Lwa Rywina" PóŸniej przez pewien czas pracowa³ w tvn24 stand-up'a to on raczej nigdy nie mia³ wiêc twarzy nie kojarzê. PóŸniej wróci³ do TV Puls.
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

A co do Siennickiego to przecie¿ on wraz z Bogdanem Rymanowskim napisa³ ksi¹¿kê[...]
No, ale ja i tak go nie kojarzê :? Co innego widzisz jak wspó³pracuje z Anit¹ :lol2: Goœcia ju¿ znam i na pewno zapamiêtam :D
Czyli to ''to'' Âśrodowisko :> WiĂŞc w takim razie jeszcze, uwaÂżam, Âże to pytanie do Marcinkiewicza, czy czasem wstydzi siĂŞ za Radio Maryja, zadaÂła Anita :lol2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Siennicki ,,twarzÂą'' TVN24 nigdy nie byÂł, wiĂŞc jego twarzy nie kojarzĂŞ, dowiedziaÂłam siĂŞ za to, Âże jest wysoki :lol2:

DowiedziaÂłam siĂŞ rĂłwnieÂż, Âże o wywiadzie jego i Anity Jakub Porada mĂłwiÂł w Poradku i cytowaÂł fragmenty w jednym z przeglÂądĂłw prasy :D Reklama.
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Funckyrella pisze:
DowiedziaÂłam siĂŞ rĂłwnieÂż, Âże o wywiadzie jego i Anity Jakub Porada mĂłwiÂł w Poradku i cytowaÂł fragmenty w jednym z przeglÂądĂłw prasy :D Reklama.
Pchi :? Wielka mi reklama :?

M.in. w sobotĂŞ goÂścimy PapieÂża ... :mhm: ciekawe co zatem z DamÂą pik :roll:
Program tvn24:
sobota, 27.05.2006 r.

07.45 | SkrĂłt wydarzeĂą papieskiej pielgrzymki [15 min]
10.00 | Transmisja z Wadowic [165 min]
13.00 | Transmisja z Sanktuarium w ÂŁagiewnikach [70 min]
19.00 | TVN Fakty [35 min]
Czy znajdzie siĂŞ miejsce na DP :mhm: Pewnie nie :/
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

No tak faktycznie Dama pik wyleci z ramĂłwki :/

No ale papieÂż nie przyjeÂżdÂża zbyt czĂŞsto a Dama Pik jest co miesiÂąc :lol2:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

MoÂże dadzÂą AnitĂŞ do specjalnych serwisĂłw w TVN24 tak jak to nieraz bywaÂło. PrzecieÂż dobrze siĂŞ sprawdza w sytuacjach awaryjnych (np ÂśmierĂŚ "Naszego" PapieÂża :( ).
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Naturalnie Mandi - na pewno zrobi¹ nam tê przyjemnoœÌ i bêdziemy mogli w tych dnaich ujrzeÌ Anitê :lol2:


Ten odcinek Damy Pik raczej nie ,,wpasuje'' siĂŞ w program TVN24 ;)

W koĂącu poÂświecony jest socjalistce z krwi i koÂści wywodzÂącej siĂŞ z laickiej Francji - jak to mĂłwiÂł niedawno BrzeziĂąski, i nijak pasuje do poglÂądĂłw gÂłoszonych przez Benedykta :] Kiedy goÂści siĂŞ tak dostojnego goÂścia raczej nie wypada TVN24 mÂąciĂŚ podniosÂłego duchowego nastroju takim programem, ktĂłry prezentuje sylwetkĂŞ bardzo ,,nowoczeÂśnie'' (a przynajmniej inaczej niÂż gÂłowa KoÂścioÂła katolickiego ;) ) myÂślÂącej kobiety ;)
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Dzisiaj jest Âśroda, czy mi siĂŞ wydaje, czy to jest dzieĂą kiedy Anitka powinna mieĂŚ dyÂżur w Raporcie Wieczornym? Nie byÂło jej. A przed Raportem widziaÂłem zapowiedÂź sobotniej 'Damy Pik' :D Jednak bĂŞdzie :)
PrzeceniÂłaÂś tvn ;) Oni na pewno miĂŞdzy jednÂą a drugÂą transmisjÂą z pielgrzymki bĂŞdÂą reklamowaĂŚ 'Kod Leonarda ..' :devil:

PS Funcky - Krzychu jestem :)
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

obieÂżyÂświat pisze:Dzisiaj jest Âśroda, czy mi siĂŞ wydaje, czy to jest dzieĂą kiedy Anitka powinna mieĂŚ dyÂżur w Raporcie Wieczornym? Nie byÂło jej. A przed Raportem widziaÂłem zapowiedÂź sobotniej 'Damy Pik' :D Jednak bĂŞdzie :)
PrzeceniÂłaÂś tvn ;) Oni na pewno miĂŞdzy jednÂą a drugÂą transmisjÂą z pielgrzymki bĂŞdÂą reklamowaĂŚ 'Kod Leonarda ..' :devil:
Nie byÂło Anity w raporcie :/
Cholera pewnie juÂż z raportĂłw zrezygnowaÂła :hahaha: Pewnie juÂż znudziÂła jej siĂŞ forma programu, ktĂłra nie wymaga duÂżej inwencji twĂłrczej :devil: No i oczywiÂście przyssaÂła siĂŞ w stu procentach do Damy Pik :lol:

Krzychu :lol2: WidaĂŚ ÂżeÂś mÂłody staÂżem fan Anity – jeÂśli w ogĂłle jesteÂś fanem :>
Ty nie wiesz, Âże ona nie moÂże zbyt dÂługo pracowaĂŚ na wizji – to jÂą chyba mĂŞczy niesamowicie :?

Wczoraj wieczĂłr opracowaÂłam jej dyÂżur na dzisiaj, oczywiÂście peÂłny optymizm :lol2:
9. – poranny goœÌ :lol2:
16. – Flash :lol2:
20. - wieczorny raport :lol2:
23:30. – podsumowanie dnia :lol2:

Poranna rozmowa juÂż wypadÂła, bo byÂł Mieciu :/
:hahaha: Ciekawe, co z pozostaÂłej trĂłjki okaÂże siĂŞ strzaÂłem w dziesiÂątkĂŞ? :lol2:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

No i Anita pojawiÂła siĂŞ dzisiaj w Faktach popoÂłudniowych :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

... tylko, czy cieszyĂŚ siĂŞ z tego powodu, czy wrĂŞcz przeciwnie - pÂłakaĂŚ :?

CoÂś tu martwa ta polemika :>
Funcky – nie przestawiÂłaÂś siĂŞ na ÂświÂąteczny program :devil: Ale mniejsza z tym ;)
Co mnie ominĂŞÂło? Ach - 2 Flashe :]
Flash – poczÂątek w ogĂłle nie adekwatny do zawartoÂści programu, ktĂłry sugerowaÂł, Âże w caÂłoÂści bĂŞdzie poÂświĂŞcony wizycie Benedykta XVI :? program stan¹³ na wysokoÂści zadania w obliczu aktualnych wielkich wydarzeĂą :devil: NaprawdĂŞ jako czÂłowiek, ktĂłry nie moÂże braĂŚ bezpoÂśredniego udziaÂłu w pielgrzymce, wiele siĂŞ dowiedziaÂłem z Flasha na temat przesÂłania homilii :devil: ZadziwiajÂące jak szybko wpasowaliÂśmy siĂŞ w poniekÂąd negatywny ton zachodnich mediĂłw :? Czy niektĂłrzy dziennikarze nie widzÂą, czy nie chcÂą widzieĂŚ, Âże Polacy naprawdĂŞ i szczerze zaakceptowali papieÂża Niemca? WaÂżniejsze od patetyzmu podniosÂłoÂści chwil w Warszawie byÂło dziÂś, pokazaĂŚ sÂłuÂżby ratownicze, no i Âżeby nie byÂło, Âże kiedy goÂścimy papieÂża jest piĂŞknie i podnioÂśle, s³ówko o strajkach w sÂłuÂżbie zdrowia, pobitym dziecku itd. Straszna rzeczywistoœÌ, o ktĂłrej sÂłyszymy codziennie przyĂŚmiÂła wizytĂŞ gÂłowy koÂścioÂła katolickiego w Polsce! AÂż dziw, Âże nie pokazali pijakĂłw spod jakiejÂś przydroÂżnej knajpy, ktĂłrzy mimo zakazu wÂładz jednak kupili od sprzedajÂących alkohol:?
Ja na miejscu Anity nie podpisaÂłbym siĂŞ pod tym programem, jeÂśli to nie z mojej inicjatywy miaÂł takÂą wymowĂŞ, no chyba, Âże sama przyÂłoÂżyÂła do tego swojÂą dÂłoĂą :?
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości