Biznes z każdej strony

Archiwum programów i innych przedsięwzięć kanałów informacyjnych Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Biznes z kaÂżdej strony

Post autor: Martin »

Ogl¹da³ ktoœ z was wczoraj program "Biznes z Ka¿dej Strony" prowadzony przez Karola Poznaùskiego. (dla niewiedz¹cych - nadawany w soboty przed Faktami) Ja tak, przyznam, ¿e jest doœÌ nudny, przynajmniej dla mnie (program bynajmniej adresowany do przedsiêbiorców). Przyda³by siê jakiœ goœÌ, bo jak narazie to program opiera siê na samych reporta¿ach. Oto capsy:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Oprawa graficzna i muzyczna przypomina mi trochĂŞ FirmĂŞ. A jakie sÂą wasze opinie na temat programu?
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
monetowy_chlopak

Post autor: monetowy_chlopak »

A czy muszÂą byĂŚ ostatnio wszystkjie programy w TVN24 prowadzone z ekranu tylkoprojecyjnego? :(

ÂŻadnych Granic,Biznes z kazdej strony,Prognozy pogodu,Sport po faktach :(
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

A co, zÂłe miejsce ten ekran tylnoprojekcyjny? :> Moim zdaniem jest to miejsce bardzo dobre do takich programĂłw. A dlaczego tak duÂżo programĂłw jest prowadzonych przy stole prezenterskim :twisted: ?

Ps. ZapomniaÂłeÂś o Horyzoncie i PopoÂłudniowych Faktach
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
monetowy_chlopak

Post autor: monetowy_chlopak »

wÂłoch pisze:A co, zÂłe miejsce ten ekran tylnoprojekcyjny? :> Moim zdaniem jest to miejsce bardzo dobre do takich programĂłw. A dlaczego tak duÂżo programĂłw jest prowadzonych przy stole prezenterskim :twisted: ?

Ps. ZapomniaÂłeÂś o Horyzoncie i PopoÂłudniowych Faktach

Za duÂżo wedÂług mnie jest tychy programĂłw juÂż to jest nudne :arrow:
Marcin Mazurek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: czwartek 05 sty 2006, 17:10
Lokalizacja: Z zaświatów
Kontakt:

Post autor: Marcin Mazurek »

Powinni rozbudowaÌ to studio, aby ka¿dy program mia³ jak¹œ ciekaw¹ oprawê pasuj¹c¹ do tematu. Dla przyk³adu w tym Forbes TV (czy jak go zw¹), nie ma miejsca dla goœcia.
M@rcin M@zurek,
Mazurek-PRO
http://www.mazurek-pro.go.pl
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 79 gości