Filmy | TVN | TVN7 | TVN Fabuła | Metro

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Tak, ja jej nie widziaÂłem. :? ChociaÂż widaĂŚ, Âże film stary, bo Stalone taki mÂłody. :P
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

OglÂądajÂąc zajawkĂŞ "Superkina" TVN pomyÂślaÂłem sobie Âże jest za Âładna jak na dzieÂło polskich grafikĂłw i ... miaÂłem racjĂŞ. WÂłaÂśnie dodali jÂą na http://www.velvet.de Jest tam fragment ktĂłry jeszcze nie byÂł emitowany.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

A ju¿ 25 listopada film pt. "Lepiej póŸno ni¿ póŸniej". Patrze ¿e na jesieù TVN dobrze zaopatrzy³ siê w filmy :D
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: a-j-p »

Czy ma ktos ten filmik poprzedzajacy film w SUPERKINIE?
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

W Superkinie reklamuj¹ trzeci¹ czêœÌ Matrix'a jako premierê telewizyjn¹, ale przecie¿ ta ca³a trylogia ju¿ kiedyœ by³a pokazywana i to w tym samym paœmie. Chyba coœ im siê pokrêci³o. Szkoda, ¿e TVN nie puszcza ambitniejszych filmów np Good bye Lenin. ;(
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

a wiesz Mandi,'Goodbye Lenin' niedawno gdzieÂś leciaÂł,na TVP chyba :mhm:

Ostatnia czê¶æ 'Lord of the rings' w TVN trwa³a ponad 4h...wy3ma³em to jako¶,ale g³owa nie¼le mi rozbola³a.ilo¶æ i D£UGO¦Æ reklam za³amuj±.to jest powa¿ny minus superkina,reklam i tak siê nie zapamiêta,a przez to,¿e jest ich tyle,ostatni w±tek filmu siê urywa i pó¼niej trzeba siê zastanowiæ co by³o przed reklamami.tak jest,kiedy nie czyta³o siê wcze¶niej ksi±¿ki.w trakcie reklam znajdowa³em jakie¶ drugie zajêcie,¿eby czasu nie traciæ.ponad 1h strata czasu na reklamy....
'Jak straciĂŚ chÂłopaka w 10dni' byÂło super'.nie przepadam za takimi romantycznymi westchnieniami,ale byÂło wiele Âśmiechu i film skÂłoniÂł do refleksji ;) Brawa 4 TVN :brawa: ÂżaÂłujĂŞ teraz,Âże nie ulegÂłem proÂśbom i nie poszedÂłem do kina... :rozglada:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

aveo pisze:a wiesz Mandi,'Goodbye Lenin' niedawno gdzieÂś leciaÂł,na TVP chyba :mhm:
No wÂłaÂśnie. LeciaÂł na TVP Kultura w okolicach 24:00! :evil: ale nie leciaÂł na TVNie a fajnie byÂłoby zobaczyĂŚ coÂś nie masowego. Co do reklam to niesety taka jest uroda prywatnych stacji i nic sie na to nie poradzi. :roll: kiedyÂś pisali., Âże tylko 1 reklama a i tak pokazujÂą co najmniej 10! :evil:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Przerywanie dobrych filmĂłw reklamami jest szalenie drazniÂące ale jak siĂŞ nie ma kasy z abonamentu to tak musi byĂŚ :stop:
Rogal
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 12:03

Post autor: Rogal »

no wÂłasnie miaÂłbyc Rambo II a leci cos innego ..swietnie : /
(E)kwador Ever
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Filmy w TVN i TVN7

Post autor: Adrian ;P »

2 listopada w piÂątek o 22:10 The Ring 2 :D A 1 listopada o 12 Seria niefortunncyh zdarzeĂą <jupi> No TvN siĂŞ stara :P
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

nie jest zle ale moglobyc lepiej
TVN innowacja i nowoczesność...
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Moim zdaniem niestety nasza ulubiona stacja jest daleko w tyle w porĂłwnaniu z Polsatem jezeli chodzi o filmy!
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

Nika pisze:Moim zdaniem niestety nasza ulubiona stacja jest daleko w tyle w porĂłwnaniu z Polsatem jezeli chodzi o filmy!
To kwestia gustu. Ja np. jestem zdania, Âże najlepsze filmy to sÂą na TV Puls, TVP Kultura, TVP1 i TVP2. Ale mimo tego to jestem zdania, Âże najlepszy kanaÂł, tak ogĂłlnie to TVN24, bo jego oglÂądam caÂły czas ;)
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Nie zgodzĂŞ siĂŞ z tym. Shrek, WÂładca PierÂścieni, Harry Potter, Nigdy w Âżyciu, Matrix, Tomb Rider i wiele, wiele innych polskich i zagranicznych hitĂłw - czy filmy na tym poziomie widziaÂłaÂś w Polsacie? MoÂże znajdzie siĂŞ kilka wyjÂątkĂłw, ale na pewno nie bĂŞdzie to taka liczba. TVN stawia siĂŞ na Âświetne, wyreÂżyserowane przez najlepszych reÂżyserĂłw filmy. Polsat bierze to, co tanie i kiczowate.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Zgodzê siê z POpieramem, ale tylko po czêœci. Premiery TVN ma rzeczywiœcie œwietne. Tylko, ¿e jest ich ma³o. Poza œwietnymi premieramy inne filmy TVN s¹ takie sobie. Chocia¿ wiele z nich bardzo lubiê, wiem, ¿e inni wybieraj¹ np. Polsat. Kolejn¹ "filmow¹" wad¹ TVN jest to, ¿e TVN za czêsto powtarza swoje filmy. "Nigdy w ¿yciu" leci œrednio co pó³ roku (wielkanoc 2006, potem w przerwie SF2006, potem znów na wielkanoc i teraz znowu). Za to niedzielne kino poranne i sobotnie kino popo³udniowe nie jest zbyt imponuj¹ce. Ostatnio np. taka Akademia policyjna - œwietna komedia, ale ile razy mo¿na to ogl¹daÌ?

[ Dodano: Wto PaÂź 16, 2007 7:29 pm ]
A takÂże kino sensacji w Âśrody, czy Prawdziwe Historie w czwartki.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości