[TVP2] Panorama

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Metamorfoza 'Panoramy'

W g³ównym serwisie informacyjnym TVP 2 zmiana scenografii i zró¿nicowanie w poszczególnych, dziennych wydaniach programu.

Lifting przechodzÂą wszystkie programy informacyjne TVP. Po „Teleexpress” i „WiadomoÂściach”, przyszÂła pora na „PanoramĂŞ”.

Od paÂździernika zmieni siĂŞ scenografia i oprawa graficzna programu, ale modyfikacja ma rĂłwnieÂż dotyczyĂŚ charakteru „Panoramy”.

„Pora nadawania w sposĂłb naturalny wymusza zró¿nicowanie charakteru” – informuje nas Piotr Legutko, zastĂŞpca dyrektora Agencji Informacji w TVP.

Zmieni siĂŞ gÂłownie wydanie o godz. 22.30, ktĂłre bĂŞdzie informacyjnym posumowaniem dnia nie tylko DwĂłjki, ale caÂłej Telewizji Polskiej.

Wydanie o 18.30 jest pierwszym w TVP newsowym podsumowaniem dnia, i taki teÂż przybierze charakter. Natomiast „Panorama” o 16. bĂŞdzie bardziej analityczna.

„Panorama o 16 juÂż jest inna, przez to, Âże wiele wydarzeĂą o tej porze jeszcze siĂŞ dzieje, stÂąd bardziej „uczestniczÂący” charakter, wiĂŞcej wejœÌ na Âżywo, ³¹czeĂą z reporterami” – dodaje Legutko.
Ale pewnie i tak czymÂś szczegĂłlnym nas nie zaskoczÂą - podobnie jak w przypadku WiadomoÂści i Teleexpressu.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

PrzecieÂż panorama dopiero co zmieniÂła studio - oprawe ... Widze Âże wielkie zminy w tvp.. Co chwile liftinguja cos... A na lifting w faktach to jeszcze z 3,4 lata poczekamy...
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Greg Haus pisze:PrzecieÂż panorama dopiero co zmieniÂła studio - oprawe ... Widze Âże wielkie zminy w tvp.. Co chwile liftinguja cos... A na lifting w faktach to jeszcze z 3,4 lata poczekamy...
No bo lifting "FaktĂłw" byÂł w maju...
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Dla faktĂłw lifting jest niepotrzebny bo studio jest dosyĂŚ nowe i bardzo nowoczesne. Trzeba bĂŞdzie poczekaĂŚ na dzisiĂŞciolecie TVN.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Jak dla mnie zmiany w "Panoramie" nie sÂą potrzebne. :? Chyba siĂŞ bardzo wszystkim nudzi w TVP jeÂśli zmianiajÂą "PanoramĂŞ", ktĂłra pare miesiĂŞcy temu wÂłaÂśnie zostaÂła przeniesiona do innego studia i otrzymaÂła nowÂą grafikĂŞ itd. :? :neutral:
ale modyfikacja ma rĂłwnieÂż dotyczyĂŚ charakteru „Panoramy”.
No tak... Najbardziej Polska juÂż nie pasuje. :twisted: "Fakty" pasujÂą do tego hasÂła. :P :devil: :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Dziœ po¿egnanie z Joann¹ Racewicz. Jest ofiar¹ krojenia dy¿urów, wyrzucono j¹ z zespólu prezenterskiego i postanowi³a odejœÌz Panoramy. Zaproponowano jej funkcjê reportera... A szkoda, bo by³a lepsza od np. Olimpii Górskiej.
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Marcin pisze:DziÂś poÂżegnanie z JoannÂą Racewicz.
DziÂś? PrzecieÂż wczoraj siĂŞ poÂżegnaÂła :mhm:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

O.... :uhh: To coÂś mi siĂŞ pomyliÂło w takm razie.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Od paÂździernika miaÂły byc zmiany w panoramie a jakos ich nie widze?? Ktos wie kiedy beda wprowadzone? :roll:
Krys_tek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: piątek 08 kwie 2005, 14:12
Lokalizacja: Wieleń
Kontakt:

Post autor: Krys_tek »

DziÂś Kielczyk o 18:30 powidziaÂła, Âże w poniedziaÂłek bĂŞdzie juÂż nowa scenografia, a Panorama w weekend bĂŞdzie nadawana ze studia zastĂŞpczego.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

ByÂła z blue-boxa.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

No czyli byle do poniedziaÂłku :P

[ Dodano: Pon PaÂź 16, 2006 6:35 pm ]
No i dzisiaj pokazali nowe studio i nowa grafike - dzwiek sie nie zmieniÂł - Wszystko a la Kropka nad i :P
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

liczy siê w koùcu forma programu informacyjnego,czy treœÌ :> Panorama prze¿ywa³a najwiêkszy okres rozwitu za czasów Czubówny.teraz nie ma prowadz¹cego z charyzm¹ i takim g³osem.panorama wiele straci³a na jej nieobecnoœci..........
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Krys_tek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: piątek 08 kwie 2005, 14:12
Lokalizacja: Wieleń
Kontakt:

Post autor: Krys_tek »

Nie wiem jak wam, ale mi obecne studio przypomina bardzo 'Telekop' - serwis informacyjny TVP3 PoznaĂą. Poprzednie bardziej mi sie podobaÂło - pomaraĂącz w logo TVP2 i pomaraĂącz w studiu sztandarowego serwisu informacyjnego, to byÂło logiczne. Szkoda, Âże z tym zerwano.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

no takie to studio sredniawe nie mam zdania wogóle i ten napis panorama w lewym dolnym rogu troche przeszkadza, ale jak kogoœ podpisuj¹ fajnie sie ³¹czy tak to to studio takie tekturowe :P:P
TVN innowacja i nowoczesność...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości