Polityka :)

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

TrochĂŞ bywam w Europie i z przeciĂŞtnymi ludÂźmi z ktĂłrymi rozmawiam mĂłj wniosek jest taki, Âże w wiĂŞkszoÂści przypadkĂłw maÂło kto wie gdzie Polska leÂży
To chyba z przedszkolakami rozmawiasz. :twisted:
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

Marcin pisze:
TrochĂŞ bywam w Europie i z przeciĂŞtnymi ludÂźmi z ktĂłrymi rozmawiam mĂłj wniosek jest taki, Âże w wiĂŞkszoÂści przypadkĂłw maÂło kto wie gdzie Polska leÂży
To chyba z przedszkolakami rozmawiasz. :twisted:
nie, raczej z szarymi ludÂźmi ...
z podró¿nymi w poci¹gu, czy przyk³adowo takim mechanikiem TGV
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

[
TrochĂŞ bywam w Europie i z przeciĂŞtnymi ludÂźmi z ktĂłrymi rozmawiam mĂłj wniosek jest taki, Âże w wiĂŞkszoÂści przypadkĂłw maÂło kto wie gdzie Polska leÂży
Ja tez bywam w Europie byÂłem w Hiszpani, Andorze, Monako, Francji, WÂłoszech, Niemczech, Czechach , SÂłowacji, SÂłoweni, Chorwacji, BÂługarii, na WĂŞgrzech , w Szwecji i kilku krajach afrykaĂąskich i azjatyckich i wszyscy wiedzÂą gdzie jest Polska :evil:

:arrow: PiSiory przeginajÂą - jak to nie jest korupcja to nie wiem czym ona jest....
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

salladyn pisze:po czwarte: nale¿ê do uk³adu
o jakim ukÂładzie mĂłwisz ?
salladyn pisze: po szĂłste: gratulujĂŞ wiedzy, na pewno dziennikowi Le Figaro zaleÂży na tym Âżeby PO doszÂła do wÂładzy w Polsce
Akurat te s³owa powiedzia³ dzisiejszy goœÌ skanera politycznego
takÂże trza mu pogratulowaĂŚ wiedzy ;)


salladyn pisze: po siĂłdme: cudownie Âże Âźle o nas mĂłwiÂą, rzeczywiÂście jest siĂŞ z czego cieszyĂŚ
CieszyĂŚ nie, ale smuciĂŚ nie ma powodĂłw :)

[ Dodano: Czw Wrz 28, 2006 6:54 pm ]
Greg Haus pisze: Ja tez bywam w Europie byÂłem w Hiszpani, Andorze, Monako, Francji, WÂłoszech, Niemczech, Czechach , SÂłowacji, SÂłoweni, Chorwacji, BÂługarii, na WĂŞgrzech , w Szwecji i kilku krajach afrykaĂąskich i azjatyckich i wszyscy wiedzÂą gdzie jest Polska
Bo to raczej zaleÂży od Âśrodowiska w jakim zapuszczasz "sondĂŞ"
Ja, tak jak pisaÂłem z szarymi ludÂźmi rozmawiaÂłem, zwykÂłymi robotnikami z maÂłych miasteczek, gdzie obcokrajowiec bywa rzadkim goÂściem.
NaprawdĂŞ maÂło kogo obchodzi gdzie leÂży Polska i co siĂŞ tam dzieje ...
KaÂżdego obchodzi czubek wÂłasnego nosa.
Tak jak u nas - dyskutujemy o aktualnej polityce w naszym kraju, a reszta za granicÂą nas mniej obchodzi.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

sybic pisze:[

NaprawdĂŞ maÂło kogo obchodzi gdzie leÂży Polska i co siĂŞ tam dzieje ...
.
Pociesze Was :D najnowsze badania National Geographic Education Foundation wykazaÂły, Âże 50% AmerykanĂłw nie wie, gdzie leÂży....Nowy Jork. 8)
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

MaÂłe mi pocieszenie przy obecnej sytuacji politycznej,ale zawsze coÂś...;)
Ja dodam,Âże na Sardynii wiedzÂą,Âże Polska ma "maÂłych kartofli".no wÂłaÂśnie,taka to reklama dla Polski :neutral:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

PodobaÂła mi siĂŞwczorajsza "Kropka nad i" z KuchciĂąskim.
  • ca³¹ ta afera to wina dziennikarzy
  • propozycja pokrycia weksli z sejmowych funduszy to przejĂŞzyczenie
  • wszyscy ci, ktĂłrzy mĂłwiÂą, Âże to korupcja zostanÂąpodani do sÂądu
  • to sÂą normalne metody negocjacji
  • to skoro sÂą takie normalne to czemu pisaÂła o tym prasa Âświatowa? To jest wina... Platformy Obywatelskiej.
JuÂż mi przestaje byĂŚ do Âśmiechu. :neutral: [/color]
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

StronĂŞ wczeÂśniej zastanawiaÂłam siĂŞ kto wymyÂśliÂł, Âżeby tak zrealizowaĂŚ orĂŞdzie premiera, no i proszĂŞ odpowiedÂź przynosi dzisiejszy Press :devil:
Ciekawe kto montowaÂł i jakim programem, bo zakÂładam, Âże na biurkowym pecetie Pana Prezydenta to robili :P
Telewizja Polska nie realizowaÂła nagrania Âśrodowego orĂŞdzia premiera JarosÂława KaczyĂąskiego. TVP 1 tylko wyemitowaÂła gotowy materiaÂł dostarczony z Kancelarii Premiera.
TVP zaprotestowaÂła wczoraj przeciwko obarczaniu jej winÂą za jakoœÌ montaÂżu Âśrodowego orĂŞdzia premiera JarosÂława KaczyĂąskiego, wyemitowanego po g³ównych „WiadomoÂściach”. Jak informuje zespó³ rzecznika prasowego TVP, stacja ”otrzymaÂła taÂśmĂŞ z nagraniem orĂŞdzia premiera JarosÂława KaczyĂąskiego z Kancelarii Prezesa Rady MinistrĂłw”. ByÂła ona zmontowana w nietypowy sposĂłb, przemawiajÂącego premiera pokazywano z ró¿nych, czĂŞsto zmienianych ujĂŞĂŚ.
Ca³oœÌ TU
aveo pisze:Ja dodam,Âże na Sardynii wiedzÂą,Âże Polska ma "maÂłych kartofli".no wÂłaÂśnie,taka to reklama dla Polski
No ale Polska ziemniakiem stoi, jesteÂśmy potĂŞgÂą ziemniaczanÂą. :devil: To wiadomo nie od dziÂś.
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..jak tak czytam wasze komentarze to stwierdzam Âże w moich poglÂądach najblizej mi do poglÂądĂłw sybica - nie bĂŞdĂŞ ich zatem powtarzaÂł :]

..dodam tylko Âże polityka od zawsze byÂła grÂą z reguÂły nieczystÂą - szczerzy patrioci majÂący na wzglĂŞdzie dobro ojczyzny zdarzali siĂŞ w naszej historii rzadko ;)
..jedynie kiedy chodzi³o o obronê niepodleg³oœci byliœmy - my Polacy - w stanie jako tako po³¹czyÌ si³y.. ale i z tym ró¿nie bywa³o ;)
..poza tym spory zajazdy i waÂśnie :evil:

..to co siĂŞ dzieje teraz napawa jednak ogromnym smutkiem.. ;(
..bo tak jak teraz Polak Polakowi wilkiem to juÂż dawno nie byÂł ;(

..za winnych nie uwa¿am tylko i wy³¹cznie polityków PiS..
..winnymi aktualnego stanu rzeczy sÂą wszyskie partie polityczne :evil:
..to nie zmienia faktu Âże obecny rzÂąd teraz oÂśmiesza nasz kraj i co najgorsza dziaÂła na jego szkodĂŞ wiĂŞc rzÂąd powinien dla dobra narodu i obywateli przestaĂŚ istnieĂŚ i byĂŚ juÂż tylko wstydliwÂą historiÂą IV RP!!!

..panowie nie wyszÂło wam :uhh: oj nie wyszÂło :nie:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

obie¿yœwiat pisze: ..za winnych nie uwa¿am tylko i wy³¹cznie polityków PiS..
..winnymi aktualnego stanu rzeczy sÂą wszyskie partie polityczne :evil:
a ja do³o¿ê,¿e to wina równie¿ wyborców,którzy nie pofatygowali siê g³osowaÌ i teraz narzekaj¹... :/
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

ZostaĂą eurodeputowanym

Post autor: salladyn »

http://www.wiadomosci24.pl/artykul/drug ... fbdf48cb7c

Ja jestem pod nickiem salladyn (wiem Âże was zaskoczyÂłem :lol: )
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: ZostaĂą eurodeputowanym

Post autor: Greg Haus »

salladyn pisze:
Ja jestem pod nickiem salladyn (wiem Âże was zaskoczyÂłem :lol: )
Masz mĂłj gÂłos :P :lol:

PatrzÂąc na TwĂłj obecny avatar , wiem Âże mĂłj gÂłos nie bedzie zmarnowany :? Z jakiej partii startujesz?? :devil:
rzyghul
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: środa 04 paź 2006, 21:30

Post autor: rzyghul »

pojawila sie ciekawa strona www.nowereferendum.freehost.pl/ zachecam do odwiedzenia
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Re: ZostaĂą eurodeputowanym

Post autor: salladyn »

Greg Haus pisze:Z jakiej partii startujesz?? :devil:
PPE-ED-Europejska Partia Ludowa - Europejscy Demokraci
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

rzyghul pisze:pojawila sie ciekawa strona www.nowereferendum.freehost.pl/ zachecam do odwiedzenia
MoÂże 'se' robiĂŚ referendum, a posÂłowie i tak majÂą to gdzieÂś ...
Jedna okazja do rozwiÂązania sejmu juÂż byÂła, ale oni siĂŞ kurczowo trzymali stoÂłkĂłw,
wiec teraz bĂŞdzie tak samo.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości