Polityka :)

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Jeœli chodzi o program to bardziej odpowiada mi PO, ale niestety z ostatnich konfliktów widaÌ, ¿e ta partia jest rozmyta: za du¿o kucharek pcha sie do jednego gara. :roll: Natomiast PiS, choÌ populistyczny, to przynajmniej jest rz¹dzony silna rêk¹ i ma przed sob¹ wyraŸny cel. A Kaczyùscy dobrze dbaja o interes Polski. Pokazuj to ostatnie wydarzenia na œwiecie np sprawa miêsa czy rurociagu. Jak sie upr¹ to ¿aden lider nie jest w stanie im zagroziÌ. Szkoda tylko, ¿e "utrzymuj¹ stosunki" z ludŸmi kompromituj¹cymi Polskê w oczach innych narodów i nie chodzi mi tylko o ostatnie wyskoki koalicjantów, ale tak¿e o poziom edukacji czêœci z nich. Co do Leppera to jestem w stanie uwierzyÌ, ¿e nic go nie ³¹czy³o z "pani¹ radn¹" chocia¿ ona podobno w prokuraturze opisywala szczegó³y anatomiczne Leppera (mo¿e go podejrza³a pod prysznicem gdy sz³a do £y¿wiùskiego? :lol: ). Natomiast temu drugiemu za grosz ne wierzê. :nie: Ju¿ po samej minie widaÌ jaki to spryciarz i ten b³ysk w oku na widok kobiet. Ale "ta pani" te¿ nie jest bez winy i nie wierze, ¿eby by³a bezbronn¹ zagubion¹ walc¿¹Ì¹ o przetrwanie istotk¹. Ten romans sie jej op³aca³. Jeœli wyjdzie, ¿e jej córka jest te¿ dziecin¹ £y¿wiùskiego to dostanie takie alimenty, ¿e ca³¹ rodzine utrzyma i jeszcze jej zostanie na ¿ycie w komforcie. Babka miala szczêœcie! Ciekawe co na to ma³¿onka winowajcy jak zobaczy "owoc mi³oœci', podobno skóra zdarta z kochanego ojczulka, tak iz nawet testów DNA nie potrzeba. :roll: A £y¿wiùski t³umaczy³ sie identycznie jak Clinton - "nie mia³em stosunków seksualnych z t¹ kobiet¹" i w ogóle nie da³ dojœÌ do s³owa swojej obroùczyni. To wszystko pachnie wielka afer¹ rozporkow¹. :nie: A Lepper byÌ mo¿e chce odsun¹Ì od siebie podejrzenia i robi z kolegi koz³a ofiarnego, wiec nie wykluczone, ¿e obaj w tym siedz¹ po uszy. :evil: Biedne ¿ony i rodziny1 ;( Tak to jest jak proœci ludzie pchaja sie do wielkiego œwiata, którego nie rozumiej¹.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Mandi pisze: Babka miala szczĂŞÂście! .
Co Ty mówisz Mandi??! Uwa¿asz, ¿e znalezienie siê w podbramkowej sytuacji z dwójk¹ dzieci, gdy nie ma sie pomocy ze strony rodziny w sferze finansowej, a w zanadrzu jest praca sprz¹taczki ( bo taki mia³a ta pani wybór: praca sprz¹taczki albo u pos³a) dziêki, której ledwo co by utrzyma³a rodzinê to czy uwa¿asz, ¿e to wszystko mozna nazwac szczêœciem?? Mnie tez z jednej strony ta sprawa bulwersuje, dlaczego ona na to wszystko siê godzi³a, ale nigdy nie by³am w takiej sytuacji gdy ma siê na utrzymaniu dzieci i ¿adnych perspektyw pracy za jakieœ godziwsze pieni¹dze, wiêc nie chcê jej oceniaÌ. Szczêœciem te¿ nie mozna chyba nazwaÌ tego, ¿e ma siê dziecko z takim cz³owiekiem, a tak¿e to, ¿e ca³a opinia publiczna zna sprawy ³ó¿kowe pani Anety te¿ chyba nie jest ¿adnym ³utem szczêœcia. A ¿e dzieki tej medialnej nagonce uda siê mo¿e wywalczyÌ jakiekolwiek alimenty dla dziecka, no cóz to chyba siê nale¿y ka¿dej samotnie wychowuj¹cej dzieci matce, to ¿aden przywilej, ale obowi¹zek ka¿dego ojca.
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Nika pisze:Co Ty mĂłwisz Mandi??! UwaÂżasz, Âże znalezienie siĂŞ w podbramkowej sytuacji z dwĂłjkÂą dzieci, gdy nie ma sie pomocy ze strony rodziny w sferze finansowej, a w zanadrzu jest praca sprzÂątaczki ( bo taki miaÂła ta pani wybĂłr: praca sprzÂątaczki albo u posÂła) dziĂŞki, ktĂłrej ledwo co by utrzymaÂła rodzinĂŞ to czy uwaÂżasz, Âże to wszystko mozna nazwac szczĂŞÂściem??
Chyba ¼le mnie zrozumia³a¶. Przeanalizuj jeszcze mój post. To, ¿e nie mia³a perspektyw NIE JEST i NIE POWINNO BYÆ ¿adnym usprawiedliwieniem. Mog³a sobie poszukaæ innej pracy albo i wyjechaæ zagranicê (co zreszt± teraz chce zrobiæ). Mog³a sie zatrudniæ na kilka etatów. Poza tym Aneta K. twierdzi, ¿e jakie¶ tam kompetencje jednak mia³a... wiêc nie by³a w sytuacji bez wyj¶cia. Na dodatek nie wygl±da na idiotkê. Wrêcz przeciwnie, sprawia wra¿enie osoby, która doskonale wie co robi i nie trzeba koñczyæ psychologii, ¿eby to stwierdzic. Jej argumentacja jest ¿a³osna i ¶mieszna (pisa³am o tym w innych w±takach, nie hce mi sie wszystkiego przepisywaæ). Zreszta oboje s± siebie warci. A mo¿e ona siê zauroczy³a i jej nie wysz³o z karier± i zwi±zkiem no i teraz sie m¶ci. To by by³o logiczne. I dlaczego teraz akurat sie przyznaje? Twierdzi, ¿e wcze¶niej ba³a siê, ¿e straci pracê. A teraz ju¿ jakim¶ cudem sie nie lêka. Ciekawe dlaczego? Nagle zapragnê³a walczyæ o tatusia dla dziecka. Co robi³a przez ostatnie 4-5 lat?! Poza tym niektóre zachowa³y swoja godno¶æ i odmówi³y pos³owi. Pensja radnego ok 10 000 z³ jest kusz±ca. Je¶li jak±¶ kobietê tak nêci to niech nie narzeka je¶li pomimo braku odpowiednich kompetencji i akceptowaniu tak odra¿aj±cej propozycji (w najwy¿szym stopniu potêpiam takich pracodawców) ma potem wyrzuty sumienia. Nie chcia³a to nie musia³a. Proste. Czêsto jest jakie¶ wyj¶cie: opieka spo³eczna, rodzina, s±siedzi, organizacje charytatywne, ludzie dobrej woli... W koñcu Polska to nie Bangladesz czy Afryka, gdzie jest tylko dzika puszcza i ¿adnej pomocy pañstwa. Tam faktycznie takie wykorzystywanie ma miejsce i jest tym bardziej smutne. Niech Aneta K. jedzie za chlebem do Unii tak jak pozosta³e 2 mln Polaków.
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

No i po 1 czêœci afery rozporkowej made in poland :P £y¿wiùski jednak nie okaza³ siê wielb³¹dem no to teraz mo¿e trzeba bêdzie przebadaÌ ca³y Sejm RP, ¿eby znaleŸÌ winnego :?: No¿ ludzie...to kpina...Zawsze - jak d³ugo ¿yjê - wydawa³o mi siê, ze kto jak kto ale kobieta wie z kim ma dziecko :hmm: Jednak jak widaÌ nie zawsze tak jest ... czy to nie jest tragiczne :?:
Teraz poczekajmy cierpliwie, zobaczymy co dalej siĂŞ bĂŞdzie dziaÂło :devil:
ZIMA
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

TVN_FAN pisze:Zawsze - jak dÂługo ÂżyjĂŞ - wydawaÂło mi siĂŞ, ze kto jak kto ale kobieta wie z kim ma dziecko
Oj tam.. tylko Ci siĂŞ wydawaÂło, daj kobiecie spokĂłj. :D Teraz ciekawsze jest czy ona w ogĂłle jest wiarygodna, w zeznaniach, Âże fakt molestowania miaÂł miejsce. WczeÂśniej stwierdziÂła, Âże nie miaÂła w tym czasie kontaktĂłw z innym facetem, teraz okazaÂło siĂŞ, Âże jednak miaÂła...

WedÂług najnowszych doniesieĂą laboratorium w ÂŁodzi bĂŞdzie musiaÂło wyizolowaĂŚ DNA z prĂłbki Leppera, bo Aneta K. "rozwaÂża" wystÂąpienie o takie badanie :devil: :devil:
SÂłowem, szuka kolejnego kandydata na tatusia.
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

terraX pisze:
TVN_FAN pisze:Zawsze - jak dÂługo ÂżyjĂŞ - wydawaÂło mi siĂŞ, ze kto jak kto ale kobieta wie z kim ma dziecko
Oj tam.. tylko Ci siĂŞ wydawaÂło, daj kobiecie spokĂłj. :D
:hmm: no toÂż przecieÂż mĂłwiĂŞ, Âże tylko mi siĂŞ wydawaÂło :devil:
onet.pl pisze:Mecenas Anety Krawczyk, Agata KaliĂąska-Moc przypomniaÂła, Âże przedmiotem postĂŞpowania prokuratury nie byÂło ustalenia ojcostwa, ale kwestia molestowania seksualnego.
To ja siĂŞ tylko zapytam - po co byÂła caÂła szopka z ustalaniem "tatusiostwa" :?: To miaÂłbyĂŚ koronny dowĂłd...

Teraz Leppera bierzemy na celownik...pytanie kto nastĂŞpny :?: MoÂże niedÂługo kaÂżdy z nas bĂŞdzie siĂŞ musiaÂł poddawaĂŚ testom DNA jak siĂŞ tylko coÂś jakieÂś pani ubzdura...LitoÂści.. :uhh:
ZIMA
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

TVN_FAN pisze:To ja siĂŞ tylko zapytam - po co byÂła caÂła szopka z ustalaniem "tatusiostwa" :?: To miaÂłbyĂŚ koronny dowĂłd...
Nio, na molestowanie. Teraz musz¹ znaleŸÌ inny dowód.
TVN_FAN pisze:Teraz Leppera bierzemy na celownik...pytanie kto nastĂŞpny :?: MoÂże niedÂługo kaÂżdy z nas bĂŞdzie siĂŞ musiaÂł poddawaĂŚ testom DNA jak siĂŞ tylko coÂś jakieÂś pani ubzdura...LitoÂści.. :uhh:
Wiesz obawiam siê, ¿e oni poszukuj¹ jakiegoœ "genu Samoobrony", coœ tych ludzi musi w koùcu ³¹czyÌ, nie? Myœla³am do tej pory, ¿e ³¹czy ich paragraf (z³amany, ofkors), ale chyba to coœ wiêcej. :devil: Oby dziecko nie posiada³o tylko tego genu. Jest wadliwy :devil:
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Jak kobieta spotyka siĂŞ z kilkoma facetami to nie zawsze jest pewna kto jest tatusiem. Poza tym jeÂżeli ma okazjĂŞ to najpierw bedzie chciaÂła wrobiĂŚ bogatego a jak z nim mu nie wyjdzie to wtedy przerzuci siĂŞ na mniej zamoÂżnego. Aneta K. w ogĂłle jest jakaÂś dziwna. Sama sobie zaprzecza. SkarÂży siĂŞ, Âże podawano jej Âśrodki poronne podczas gdy sama nie wyrazaÂła sprzeciwu a na dodatek ten weterynarz jest ojcem chrzestnym jej cĂłrki! A ona zanim siĂŞ w to wplÂątaÂła nie byÂła znĂłw taka biedna! MogÂła pracowaĂŚ w szkole jako sprzÂątaczka, ale wolaÂła siĂŞ puÂściĂŚ. Fakt, iÂż ÂŁyÂżwiĂąski nie jest ojcem nie wyklucza pracy za seks. Dla mnie ta pani jest plamÂą na honorze wszystkich kobiet. To rozwiazanie, ktĂłre wybraÂła byÂło zapewne najÂłatwiejsze i najprzyjemniejsze (jeÂśli ten skandal jest prawdÂą). :evil: DaÂła jasne przesÂłanie: jak jakaÂś kobieta jest biedna to niech daje... :evil: Wiwat seks, wiwat IV RP! :evil:
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Mandi pisze:Poza tym jeÂżeli ma okazjĂŞ to najpierw bedzie chciaÂła wrobiĂŚ bogatego a jak z nim mu nie wyjdzie to wtedy przerzuci siĂŞ na mniej zamoÂżnego.
Tym bogatym mia³by byc £y¿wiùski? nie od dziœ wiadomo, ¿e on i jego szanowna ma³¿onka s¹ niewyp³acalni. Maj¹ kupê d³ugów i nawet komornik nie mo¿e ich œci¹gn¹Ì, w¹tpiê, ¿eby uda³o siê to Anecie K. :roll:
MogÂła pracowaĂŚ w szkole jako sprzÂątaczka, ale wolaÂła siĂŞ puÂściĂŚ. Dla mnie ta pani jest plamÂą na honorze wszystkich kobiet.
To co proponujesz ukamienowaĂŚ? poza tym tu nie chodzi o to kto, z kim i gdzie, tylko o to, Âże byÂło "coÂś za coÂś".
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

W Wielkiej Brytani robili badania na temat ilu ojcĂłw wychowuje nie swoje dziecko ,okazaÂło siĂŞ Âże co piÂąty.
Moja Âżona ma koleÂżankĂŞ w pracy ktĂłra pamiĂŞta ÂŁyÂżwinskiego z czasĂłw przed parlamentarnych i dla niej historia z molestowaniem jest prawdziwa,Brudne Âłapy pchaÂł pod wszystkie kiecki-wiĂŞc ta pani i ten pan sÂą siebie warci.
Pewnie wszyscy zapomnÂą o kobietach ktĂłre padaÂły ofiarÂą gwaÂłtĂłw politykĂłw.Nie wiem czy pamietacie taÂśmy prawdy jak Mojzesowicz opowiadaÂł jak PoseÂł Filipek zgwaÂłciÂł sekretarkĂŞ.
Media powinny koncentrowaĂŚ siĂŞ na naprawdĂŞ skrzywdzonych kobietach,a w obecnej sytuacji wszyscy zajmujÂą siĂŞ ojcostwem .w zasadzie sami dziennikarze bĂŞdÂą winni zatuszowania tego procederu poprzez zajmowanie siĂŞ maÂło istotnymi problemami
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

O kurde! Wczoraj w Teatrze ÂŻydowskim w Warszawie na spektaklu pt. "Skrzypek na dachu" spotkaÂłem... PrzemysÂława Gosiewskiego. W pierwszej czĂŞÂści przedstawienia w ogĂłle nie zauwaÂżyÂłem go na sali, dopiero podczas przerwy mijaÂłem siĂŞ z nim przy wyjÂściu z barku. Gosiewski byÂł razem z ÂżonÂą i co dziwne w teatrze nie towarzyszyÂł mu nikt z BOR-u. Jak wyglÂądaÂł? Normalnie, tak samo jak w telewizji. RzeczywiÂście jest bardzo niski. ChĂŞtnie podszedÂłbym do niego po autograf, ale ja i nikt z moich znajomych nie miaÂł kartki ani dÂługopisu. ;)

[ Dodano: Czw Maj 03, 2007 2:44 pm ]
Dziœ by³em na Pl. Pi³sudskiego na uroczystoœci uchwalenia Konstytucji 3 maja. Tyle siê dzia³o, ¿e nie wiem od czego zacz¹Ì... Mo¿e zacznê od czegoœ najœmieœniejszego: tu¿ przed przyjazdem prezydenta nad placem przelecia³y dwie... kaczki. Jestem pewien, ¿e nie by³ to przypadek, tylko ktoœ sobie zrobi³ g³upi ¿art. Sta³em w takim miejscu, gdzie mog³em zobaczyÌ, jak przyje¿d¿aj¹ najwa¿niejsi goœcie; i tak zobaczy³em z daleka Aleksandra Szczyg³ê, Ludwika Dorna i Bogdana Borusewicza. Potem przyjecha³ prezydent - co mnie zaskoczy³o, jego ¿ona pojawi³a siê trochê wczeœniej i przyjecha³a innym autem. Gdy Lech Kaczyùski zacz¹³ przemawiaÌ wielu ludzi zaczê³o siê rozchodziÌ (szczególnie wielu zainteresowa³y auta z TVN; w jednym ktoœ nie zasun¹³ szyby :P ). I teraz przejdê do najwa¿niejszej rzeczy. Tu¿ po ca³ej tej ceremonii Lech Kaczyùski z ma³¿onk¹ przeszli wzd³u¿ barierek i podawali ludziom rêce, robili sobie zdjêcia itp. Tego naprawdê siê nie spodziewa³em. Podbieg³em do barierki, gdzie akurat by³o du¿o wolnego miejsca i... poda³em rêkê Lechowi Kaczyùskiemu. Dawno nie widzia³em go tak zadowolonego. By³ bardzo weso³y. Po kilku sekundach podesz³a Maria Kaczyùska, której równie¿ poda³em rêkê. Prezydentowa zachowywy³a siê jak gwiazda: macha³a, wysy³a³a buziaczki - bardzo mi siê to podoba³o. :D Ehh... Jestem naprawdê szczêœliwi, bo wielu osobom nie uda³o siê dopchaÌ...

A na koniec zdjĂŞcie:
Obrazek
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Wczoraj sÂłyszaÂłem Âże polscy politycy wybierajÂą siĂŞ na dÂłuÂższy urlop niÂż zwykle :mhm:
super :tanczy: Mogli by nie wracaĂŚ :devil:
Ale jaki spokĂłj bĂŞdzie :devil:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

adam pisze:Wczoraj sÂłyszaÂłem Âże polscy politycy wybierajÂą siĂŞ na dÂłuÂższy urlop niÂż zwykle :mhm:
super :tanczy: Mogli by nie wracaĂŚ :devil:
Ale jaki spokĂłj bĂŞdzie :devil:
A ty siĂŞ za szybko nie ciesz adam, bo Asia bĂŞdzie miaÂła mniej tematĂłw do relacjonowania z zewnÂątrz, mniej reporterki. :stop:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

I co najgorsze moÂże dÂłuÂżej byĂŚ na urlopie - :shock:
Teraz to mam mĂŞtlik w gÂłowie :hmm:
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Ostatnio pisaÂłem na kilku francuskich forach poÂświĂŞconych Sarkozy'emu. DziÂś w nocy wszystkie dziaÂły i tematy na tych forach zostaÂły zablokowane, a wÂśrĂłd zarejestrowanych przed tym incydentem uÂżytkownikĂłw znalazÂły siĂŞ takie nicki "Honneur de la Police". Tu jest przykÂładowe forum - http://president-sarkozy.forumdediscuss ... /index.htm Jak myÂślicie, to tylko jakiÂś Âżart, czy moÂże rzeczywiÂście dziaÂłania policji?
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości