Anna Kalczyńska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Ania strasznie powaÂżnie podeszÂła do tego bloga ;) chyba zbyt powaÂżnie ;) Nawet sama to w aktualizacji stwierdziÂła ;)

Poziom wypowiedzi oczywiÂście znĂłw bardzo wysoki :P

W rp (tylko ten widziaÂłem) byÂła dziÂś teÂż taka powaÂżna :roll:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

A na Onecie w rozmowie z K. PoradÂą byÂła taka uÂśmiechniĂŞta :tanczy: widac, Âże umie dziewczyna rozgraniĂŚ czas na pracĂŞ i czas poza niÂą.

W Dn¿ od kuchi, by³a tam tak¿e taka fajna scena podczas rozmowy z szefem reporterów, operator skupi³ siê wtedy na pokazywaniu Ani przy stole prezenterskim, zamiast na pokazywaniu goœcia Kuby Porady i póŸniej K.P siê zwróci³ do operatora [ nie pamiêtam jak siê nazywa³], co Ty tak ci¹gle Aniê pokazujesz? musisz j¹ bardzo lubiÌ - czy coœ w tym stylu :lol:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Maciekw pisze:A na Onecie w rozmowie z K. PoradÂą byÂła taka uÂśmiechniĂŞta :tanczy: widac, Âże umie dziewczyna rozgraniĂŚ czas na pracĂŞ i czas poza niÂą.

W Dn¿ od kuchi, by³a tam tak¿e taka fajna scena podczas rozmowy z szefem reporterów, operator skupi³ siê wtedy na pokazywaniu Ani przy stole prezenterskim, zamiast na pokazywaniu goœcia Kuby Porady i póŸniej K.P siê zwróci³ do operatora [ nie pamiêtam jak siê nazywa³], co Ty tak ci¹gle Aniê pokazujesz? musisz j¹ bardzo lubiÌ - czy coœ w tym stylu :lol:
I znowu ten Onet :> Chyba rzeczywiÂście coÂś wielkiego mnie ominĂŞÂło ;(
MoÂże moÂżna gdzieÂś to zobaczyĂŚ :rozglada:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Wszystko leciaÂło live nawet capsĂłw nie moÂżna byÂło zrobiĂŚ.
Operator ktĂłry krĂŞciÂł byÂł wyraÂżnie podekscytowany widokiem Ani
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Ania strasznie powaÂżnie podeszÂła do tego bloga chyba zbyt powaÂżnie Nawet sama to w aktualizacji stwierdziÂła

Poziom wypowiedzi oczywiÂście znĂłw bardzo wysoki
P. Ania siĂŞ rozpisaÂła :lol: wÂłaÂśnie przeczytaÂłem kolejny wpis, bĂŞdÂący tym razem zawoalowanÂą reklamÂą platformy cyfrowej n :)
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

JeÂśli ktoÂś nie widziaÂł tego programu, to gorÂąco polecam i zachĂŞcam do ÂściÂągania plikĂłw :) OczywiÂście ÂżyczĂŞ powodzenia, wytrwaÂłoÂści, cierpliwoÂści, itd. :lol2: NaprawdĂŞ warto :D

redix dziĂŞki :lol2: Jak nie tu, to tam uda mi siĂŞ zaÂładowaĂŚ te pliczki :lol2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Pani Ania to wtyka francuskiego wywiadu w Polsce ;)

Cytat z bloga:
ZadzwoniÂła do mnie dziennikarka France24. PoprosiÂła o kontakt do minister Anny Fotygi(...)
Kosik :D
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 187
Rejestracja: niedziela 24 lip 2005, 15:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Kosik :D »

Wychwalajmy Redixa!!! Kurde super, ¿e mogê sobie ten programik œci¹gn¹Ì (; W³aœnie œci¹gam 8 czêœÌ;p Jestem wytrwa³y xD
~*~ :) Anna Kalczyńska i Marta Kuligowska TVN24 :) ~*~

Co Wy ode mnie chceta? :D:D:D
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Sama mogÂłaby z powodzeniem peÂłniĂŚ tÂą funkcjĂŞ 8) Wg mnie ma wszelkie dane ku temu,ale to gÂłupi pomysÂł bo nie moglibyÂśmy widywaĂŚ Jej na codzien w tvn24 a to byÂłaby wielka strata :cicho:

[ Dodano: Sob Mar 24, 2007 12:43 am ]
Wychwalajmy Redixa!!!
No dokÂładnie ukÂłony dla Niego :brawa: RĂłwniez sobie sciagne jak dorwe troche czasu :spiewa:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Zpisy z dnia na Âżywo od kuchni:

Operator podglÂąda AnnĂŞ - mms://stream.onet.pl/media.wsx?/info/200703/75ac0b9b85.wmv [niestety chyba trochĂŞ uciĂŞte]

Anna w pracy - mms://stream.onet.pl/media.wsx?/info/200703/7aaaba3c81.wmv

Rozmowa z AnnÂą - mms://stream.onet.pl/media.wsx?/info/200703/fe4de49386.wmv
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

O Maciekw - kolejne wspaniaÂłe znalezisko :jupi:
Ania Âświetna - prawdziwa perÂła tvn24 8) Przypadkiem, czy nie przypadkiem, Âświetnie siĂŞ staÂło, Âże to akurat ona tego dnia prowadziÂła serwisy w dnÂż :lol2:

Urocza niewiasta :P

Wow :o Dziêki Tobie Maciekw dotar³em te¿ do reszty nagraù :jupi: nie wiem, kiedy zd¹¿ê wszystkie obejrzeÌ - mam nadziejê zd¹¿yÌ :lol2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Kosik :D
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 187
Rejestracja: niedziela 24 lip 2005, 15:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Kosik :D »

Coœ kurcze nie mogê œci¹gn¹Ì 8 czêœci :/ Chyba jakiœ b³¹d wystêpuje w tym programie. Mam nadziejê, ¿e z czasem ust¹pi.
~*~ :) Anna Kalczyńska i Marta Kuligowska TVN24 :) ~*~

Co Wy ode mnie chceta? :D:D:D
redix
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 22:02
Lokalizacja: Niepołomice

Post autor: redix »

Kosik pisze:Coœ kurcze nie mogê œci¹gn¹Ì 8 czêœci :/ Chyba jakiœ b³¹d wystêpuje w tym programie. Mam nadziejê, ¿e z czasem ust¹pi.
Jak nie ustÂąpi to z uploaduje ten czy inny plik raz jeszcze.
Kosik :D
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 187
Rejestracja: niedziela 24 lip 2005, 15:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Kosik :D »

No uda³o mi siê œci¹gn¹Ì. Mi³o jest znów obejrzeÌ ten mi³y program. Na zmianê ogl¹dam "Zacisze gwiazd" z "dniem na ¿ywo od kuchni" w onetu :P Mój dzieù dzisiejszy up³ywa pod znakiem telewizji TVN24.
~*~ :) Anna Kalczyńska i Marta Kuligowska TVN24 :) ~*~

Co Wy ode mnie chceta? :D:D:D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości