[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

Marysia pisze:jeeest - Samusionek odpadÂła! ;D
super Âże Olbrychski i Ewa Szabatin zostali :)
WÂłaÂśnie szkoda
Wes juÂż bym wolaÂł zeby ten Olbrychski a nie Ania

A Obuchowicz super
Szkoda ze Kasia tak maÂło
Marysia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: sobota 17 lut 2007, 23:45

Post autor: Marysia »

Obuchowicz super taĂączy :)
Kasie Tusk bardzo lubiê, za naturalnoœÌ i w ogóle, ale swoim taùcem mnie nie powali³a ..
ale wiecie co .. pierwszy raz od pocz¹tku TzG wy³¹czy³am dŸwiêk w tv i zajmowa³am siê innymi rzeczami bo mnie to po prostu nudzi³o .. :(
Arctica
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: niedziela 22 paź 2006, 23:29
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Arctica »

Szkoda, ¿e w ogóle ktoœ musi odpadaÌ, ale taka forumu³a programu. No có¿. Przyznam, ¿e trochê szkoda mi Ani, bo widaÌ by³o, ¿e ten program traktowa³a jako jak¹œ wielk¹ szansê dla siebie i wk³ada³a ca³¹ energiê i serce w taniec. Ale chyba traktowa³a to zbyt powa¿nie.

Cieszê siê, ¿e Ewa i Rafa³ zostali. G³ównie ze wzglêdu na Ewê Szabatin, i myœlê, ¿e kilku widzów podziela moje odczucia. Zreszt¹ przygl¹daj¹c siê temu, jak g³osuj¹ widzowie mo¿na pokusiÌ siê o stwierdzenie, ¿e sukces w tym programie mo¿na zdobyÌ w dwojaki sposób - taùcz¹c œwietnie, albo w ogóle. Nie mówiê, ¿e to Ÿle, bo czasem fanie popatrzeÌ na parê, która dobrze siê bawi, du¿o œmieje i cieszy z ka¿dych nawet najdorobniejszych sukcesów.

A Kasia Tusk, rzeczywiÂście ciĂŞÂżka sprawa. Fajna dziewczynka, ale bardzo zagubiona. Zgadzam siĂŞ, Âże jurorzy powinni oceniaĂŚ obiektywnie taĂące i konstruktywna krytyka jest potrzebna, ale pan Piotr dziÂś trochĂŞ "pojechaÂł", Âże tak powiem kolokwialnie. CzyÂżby zamiana miejsc spowodowaÂła, Âże pani Iwona nieco zÂłagodniaÂła i panu Piotrowi przybyÂło trochĂŞ jadu?? No nie wiem.

Ach, ale Stefano siĂŞ zdziÂł, Âże zostali: http://www.sendspace.com/file/vusat4
"Natura kobieca jest jak morze: z jednej strony poddaje się najsłabszemu, najcichszemu naciskowi, z drugiej - dźwiga najcięższe ciężary".
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Arctica pisze:
A Kasia Tusk, rzeczywiÂście ciĂŞÂżka sprawa. Fajna dziewczynka, ale bardzo zagubiona. Zgadzam siĂŞ, Âże jurorzy powinni oceniaĂŚ obiektywnie taĂące i konstruktywna krytyka jest potrzebna, ale pan Piotr dziÂś trochĂŞ "pojechaÂł", Âże tak powiem kolokwialnie.
To fakt pan Piotr pojecha³ i to mocno, pomimo, ¿e wyrazi³ to co ja sama mysla³am patrz¹c na taniec Kasi, ale ja to sobie myœlê u siebie w domu po cichu, a on na wizji powinien byc jednak bardziej powœci¹gliwy. Generalnie ju¿ od zesz³ej edycji nie moge s³uchaÌ wynurzeù szacownego jury, dlatego w³¹czam kana³ na poszczególne taùce, i od razu prze³¹czam siê spowrotem na PB....
Acha, tak samo nie rozumiem dlaczego jury daÂło Bartkowi "tylko" dziewiÂątki, skoro wychwalono go wrĂŞcz pod niebiosa (z czym siĂŞ w 100% zgadzam!) i uznano, Âże taniec jest genialny (sÂłowa Piotra GaliĂąskiego), to uwaÂżam, Âże jest to idealny moment by przyznaĂŚ uczestnikowi najwyÂższÂą notĂŞ, czyli 10!
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

OcenĂŞ 10 to dajÂą jurorzy jak juÂż jest finaÂł programu, bo nie chcĂŞ nikogo faforyzowaĂŚ notami tylko Âżeby widzowie sami zdecydowali.
Wczoraj Kasia Tusk zataĂączyÂła tragicznie, ale polubili jÂą ludzie i sporo sms'Ăłw otrzymaÂła. Bartek Obuchowicz ma juÂż chyba krysztaÂłowÂą kulĂŞ w kieszeni :D
PaŁka
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 174
Rejestracja: sobota 30 wrz 2006, 16:59
Kontakt:

Post autor: PaŁka »

Ptr15 pisze: Wczoraj Kasia Tusk zataĂączyÂła tragicznie,
Jak dla mnie zataĂączyÂła przyzwoicie. Czego nie mogĂŞ powiedzieĂŚ o Omenie :roll:
I nie wiem dlaczego ale Omanaa dostaje wyÂższe noty od Kasi a taĂączy wedÂług mojej opinii gorzej.
W dodatku Piotr GaliĂąski nazwaÂł Tusk jÂą plastikowÂą lalÂą. Nie podobalo mi siĂŞ jego zachowanie :roll:
Marysia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: sobota 17 lut 2007, 23:45

Post autor: Marysia »

a moÂże pan GaliĂąski woli PiS? :lol:
nie no Âżart .. uwaÂżam Âże to byÂły za mocne sÂłowa .. :|
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Post autor: ktos »

Nie "plastikow¹ lal¹" tylko ¿e taùczy jak "plastikowa lala" a to jest ró¿nica 8)
maciek b.
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: wtorek 09 sty 2007, 06:48

Post autor: maciek b. »

"Dopiero w niedzielny wieczór uœwiadomi³em sobie jak wielk¹ przykroœÌ robimy widzom i jak wielki zawód czynimy rozpoczynaj¹c w TVN ostatni¹ ju¿ edycjê Taùca z Gwiazdami. By³y w programie córki prezydentów Kwaœniewskiego i Wa³êsy, jest córka niedosz³ego prezydenta Tuska ale nie daliœmy szansy córce innego niedosz³ego prezydenta - Leppera."

Fragment dzisiejszego wpisu G.Kajdanowicza na jego blogu w portalu tvn24.pl.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

I dobrze ze odpadli ale Ivona dziÂś 2 im daÂła a dla Kasi 3 szkoda robiÂą z tego jakieÂś prawdziwe zawody a szkoda Obuchowicz coÂś maÂło dostaÂł od widzĂłw EwÂą Wachowicz jestem zachwycony bardzo fajnie i reszta Âśrednio szkoda ze Kasia nie odkryÂła jeszcze kobiety kto wie moze w sambie
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Dlaczego ludzie tak gÂłosujÂą na KasiĂŞ Tusk? Na pewno nie za taniec.. bo wogle jej nie idzie. Dobrze Iwonka wczoraj powiedziaÂła "duÂżo byÂło noszenia, przerzucania, przeciÂągania, ale zero taĂąca". Stefano robi wszystko, Âżeby jak najmniej Kasia taĂączyÂła bo nic ona nie umie. Ja juÂż bym jÂą poÂżegnaÂł.
CoÂś wczoraj dziwnie maÂło gÂłosĂłw dostaÂł Obuchowicz :mhm: . Wielkie gratulacje dla Krzysztofa TyĂąca, bo mimo swojego wieku idzie mu najlepiej :D
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

MyÂśle ze Kasia coÂś jeszcze pokaÂże lubie jÂą chyba naprawde ma ten dar rozkochiwania jak mĂłwiÂł D.Tusk
italianaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 224
Rejestracja: poniedziałek 31 lip 2006, 19:54
Lokalizacja: W-wa

Post autor: italianaa »

Ptr15 pisze:Stefano robi wszystko, Âżeby jak najmniej Kasia taĂączyÂła bo nic ona nie umie.
ja myÂślĂŞ, Âże powinien jÂą zmusiĂŚ do jakiejÂś pracy. JeÂśli on caÂły czas robi za niÂą wszystko, to ona siĂŞ nigdy nie nauczy :roll:
a lubie jÂą...
Buon Natale e felice Anno Nuovo 2007!
Marysia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: sobota 17 lut 2007, 23:45

Post autor: Marysia »

Kasie Tusk ludzie lubiÂą bo jest naturalna i moim zdaniem bardzo 'urokliwa' :)
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Marysia pisze:Kasie Tusk ludzie lubiÂą bo jest naturalna i moim zdaniem bardzo 'urokliwa' :)
Popieram caÂłkowicie!! Uwielbiam Kasie za ten brak komercji , ktĂłry narazie ma. Jest caÂłkowicie naturalna ( moja faworytka). Szkoda tylko ze tak sÂłabo taĂączy- w sumie nie jest Âźle - problem w tym Âże Stefano robi wszytsko za niÂą... :?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości