TVN Meteo

Archiwum programów i innych przedsięwzięć kanałów informacyjnych Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Enceladus
Początkujący
Początkujący
Posty: 88
Rejestracja: sobota 17 wrz 2005, 23:03

Nowe studio TVN Meteo

Post autor: Enceladus »

Od dzisiaj trwaj¹ prace remontowe w studio TVN Meteo, a obecne wydania prognozy na tym kanale s¹ prowadzone sprzed ekranu tylnoprojekcyjnego w g³ównym studio TVN24. Oznacza to, ¿e wkrótce powinniœmy siê spodziewaÌ nowego, odmienionego studio TVN Meteo. A warto dodaÌ, ¿e stare studio pogarsza³o siê niemal z miesi¹ca na miesi¹c. Dos³ownie ulega³o dewastacji, gdy¿ piêkne studio pierwotne nie tylko by³o powoli zas³aniane przez dykty, ale równie¿ zmiania³o kolory na coraz ciemniejsze i brzydsze. Teraz jest szansa, ¿e po 1,5 roku bêdzie coœ zupe³nie nowego.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

JeÂżeli to prawda - to jestem za :) MoÂże TVN Meteo dorobi sie jakiegoÂś wiekszego ekranu :P
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

No i siê ujawnili! :devil: Prognozy pogody w TVN Meteo wcale nie s¹ prowadzone z g³ównego newsroomu TVN24, mo¿na z niemal stuprocentow¹ pewnoœci¹ powiedzieÌ te¿, ¿e nie trwaj¹ ¿adne prace remontowe.
Otó¿ teraz Pogoda w TVN Meteo nadawana jest z tego ekranu, który znajduje siê... w studiu biznesowym!
Wczoraj podczas magazynu Firma Roman M³odkowski chadza³ po newsroomie i wtedy by³o widaÌ jak Cegielska sta³a przed tym ekranem i coœ nadwa³¹ o pogodzie. :D Ju¿ wczeœniej mia³em jakieœ w¹tpliwoœci, poniewa¿ gdyby bardzo dok³adnie porównaÌ, to w TVN Meteo obraz jest mniej ostry, ni¿ w TVN i TVN24. I trochê mniej widoczne s¹ te czarne kreski (podzia³ ekranu na kilka mniejszych).
Tak wiĂŞc pogoda TVN Meteo nadawana jest ze studia redakcji ekonomicznej.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Podobnie jest chyba z ostatnim pietrem - teÂż jest z przed tego ekranu :)
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Ma byĂŚ najnowoczeÂśniejsze studio pogodowe w Europie. Hmmm.... juÂż sie nie mogĂŞ doczekaĂŚ. Mam nadziejĂŞ Âże bĂŞdzie wiĂŞcej ciekawostek meteorologicznych i wiĂŞcej prognoz na Âżywo (aktualnych). Bo teraz w TVN Meteo jest strasznie nudno. NagrajÂą pare prognoz pogody i puszczajÂą to samo przez caÂły dzieĂą. Dopiero ok. godz. 16 sÂą nowe prognozy i lecÂą one jeszcze chyba jeszcze przez kawaÂłek nastĂŞpnego dnia.
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

JeÂżeli odnosisz siĂŞ do newsa z tvnfakty.pl to zastanĂłw siĂŞ najpierw co dziÂś za dzieĂą ;)

Aczkolwiek nowe studie TVN Meteo niedÂługo moÂże powstanie - zdradziÂła podczas dnia na ÂŻywo za kulisami w Onet.pl prezenterka pogody Dorota Gardias.
Mam takÂą nadziejĂŞ, bo rzeczywiÂście tvn meteo na razie prezentuje siĂŞ kiepsko.
Anna Kalczyńska, Anita Werner, Beata Tadla, Justyna Pochanke - czołowa czwórka :D
Enceladus
Początkujący
Początkujący
Posty: 88
Rejestracja: sobota 17 wrz 2005, 23:03

Post autor: Enceladus »

Szykuje siê nowe studio - bêdzie to tylko ekran z³o¿ony z ekranów i nic wiêcej. Po prostu ¿eby redakcja TVN Meteo i TVN Biznes nie wchodzi³a sobie w drogê to przenios¹ prognozy sprzed ekranu ze studia biznesowego do studia TVN Meteo. ¯adnych zmian na nowe studio nie bêdzie bo stacja ta ma rekordowo nisk¹ ogl¹dalnoœÌ i wprowadzaÌ zmian siê nie op³aca.
monetowy_chlopak

Post autor: monetowy_chlopak »

WydajĂŞ m iise, Âże w nowym studiu bedzie Ekran taki jak w Faktach i tam bĂŞdÂą prowadzone prognozy pogody. Ale nie bedzie takiego loto jak teraz czyli bezpoÂśredio na ekran, lecz bedzie oprĂłcz tego ciekawa obok ekranu scenografia i bedzie ja rĂłwnieÂż widaĂŚ :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Obawiam siĂŞ, Âże to news z okazji 1 kwietnia. O tym Âże Kasia Tusk mogÂłaby byc prezenterkÂą tvn meteo pisaÂł wp.pl i umieÂściÂłem to w temacie TzG...

Ale jesli to prawda to byÂłoby naprawdĂŞ super :D
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

NajwaÂżniejsz ze bĂŞdzie Kasia.
karolinamach
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 09 kwie 2007, 12:12

Post autor: karolinamach »

wie ktoÂś moÂże jak nazywa siĂŞ ta blondynka z TVN METEO co prowadzi grĂŞ SMS
monetowy_chlopak

Post autor: monetowy_chlopak »

Magdalena Michniak
domino
Początkujący
Początkujący
Posty: 114
Rejestracja: niedziela 09 maja 2004, 09:59

Post autor: domino »

ostatnio pojawilo sie na TVN Meteo nowe studio - czy teraz prognozy sa z blueboxa, czy z duzego ekranu tylnoprojekcyjnego (nie widac tych podzialow na male ekraniki)
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Ostatnio jeszcze pojawiÂły siĂŞ nowe mapy pogodowe dla Polski. Dla mnie troszkĂŞ takie za maÂłe, ale to pewnie tylko kwestia przyzwyczajenia. :D
MACIEK23
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: środa 24 maja 2006, 17:27

Post autor: MACIEK23 »

Pogoda jest z bluebox'a, ale to dla mnie zmiana na +, jednak zmieniÂłbym kolor podÂłogi z tej czerwieni, na jakiÂś czarny...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości