Katarzyna Kolenda-Zaleska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

Kasia i Justyna w Dniu Kobiet - spotkanie KaczyĂąskiej z dziennikarkami

Obrazek
Obrazek
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Pani Kasia dzielnie dzierÂży tytuÂł najbardziej znienawidzonej dziennikarki tvn-i wielka chwaÂła jej za to .Dobrze to o niej (jako reporterce) Âświadczy.Nie ma oporĂłw przed zadawaniem trudnych pytaĂą -wielkie brawa Pani Kasiu :brawa: :brawa:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

tvn24.pl pisze:GorÂąca atmosfera byÂła dziÂś w Sejmie. Nie tylko na sali plenarnej, ale i na korytarzach. TÂłumnie zebrani reporterzy czekali na premiera. Gdy ten wszedÂł do Sejmu powstaÂł taki tÂłok, Âże kilku dziennikarzy wpadaÂło na siebie. Najbardziej poszkodowana zostaÂła reporterka TVN24 Katarzyna Kolenda-Zaleska. BOR-owcy, ktĂłrzy torowali premierowi drogĂŞ byli niewzruszeni.
Dziennikarze chcieli nagraĂŚ wypowiedÂź premiera przed spotkaniem klubu PiS ws. prezydenckiej poprawki do konstytucji. Premier milczaÂł, nie zatrzymaÂł siĂŞ, wiĂŞc reporterzy, operatorzy i dÂźwiĂŞkowcy szli za nim. PanowaÂł wielki tÂłok. DrogĂŞ torowali BOR-owcy. DoszÂło do przepychanek. Wtedy dziennikarka FaktĂłw wywrĂłciÂła siĂŞ. Ma guza na gÂłowie i siniaki na nogach. Premier widzÂąc sytuacjĂŞ powiedziaÂł do Kolendy-Zaleskiej: "Pani zgubiÂła buty".

Dziennikarka nie byÂła jedynÂą poszkodowanÂą. W trakcie zamieszania reporterowi radia TOK FM, rozdarto marynarkĂŞ.
Film z caÂłej tej sytuacji >>> http://www.tvn24.pl/-1,1502731,wiadomosc.html
Biedna pani Kasia. :? Ech... ciĂŞÂżka praca reportera sejmowego. :? Ale najbardziej zbulwersowaÂły mnie sÂłowa premiera: "Pani buty zgubiÂła". :? Nie no super zamiast pomĂłc to jeszcze taki tekst rzuciÂł. :? :x No ale dziennikarce ze zÂłej stacji miaÂł pomagaĂŚ. :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Jej wrzask byÂł przeraÂżajÂący... Dobrze, Âże skoĂączyÂło siĂŞ tylko na siniakach.
Reakcja premiera byÂła ÂżenujÂąca... MĂłgÂł przeprosiĂŚ, powiedzieĂŚ coÂś miÂłego, ale nie, bo Ona jest od Durczoka i SubotiĂŚa. :? ÂŻenada.

Po tym dzisiejszym wydarzeniu jeszcze bardziej przekonaÂłem siĂŞ, Âże Katarzyna Kolenda-Zaleska to bez wÂątpiĂŞnia najlepsza dziennikarka w Polsce. Ba! W Europie. I wcale siĂŞ nie dziwiĂŞ, Âże po Durczoku i Pochanke, to wÂłaÂśnie Ona zarabia w "Faktach" najwiĂŞcej. NaleÂży Jej siĂŞ.

Pani Kasiu, jest Pani Âświetna! ;)
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Najbardziej zasmuci³a mnie wiadomoœÌ ze ma guza na g³owie i posiniaczone nogi.
KaczyĂąski zachowaÂł siĂŞ i powiedziaÂł tak jak on to najlepiej potrafi
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

pawell pisze: Film z caÂłej tej sytuacji >>> http://www.tvn24.pl/-1,1502731,wiadomosc.html
Biedna pani Kasia.
Trzeba przyznaĂŚ, Âże teÂż koledzy i koleÂżanki dziennikarze zgotowali jej taki los...
Przecie takÂą chmarĂŞ ludzi i takÂą przepychankĂŞ to ostatni raz siĂŞ widziaÂło za czasĂłw komuny, kiedy do sklepu rzucili baleron ;)
Dlaczego ci dziennikarze tak siĂŞ pchajÂą?
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Jak siê okaza³o to Tomasz Macha³a przez przypadek popchn¹³ Kasiê. Podobno zaraz po tym zdarzeniu do Kolendy-Zaleskiej zadzwoni³ Kamil Durczok i pyta³ siê czy jest w stanie przygotowaÌ materia³ i mieÌ wieczorem ³¹czenie ze studiem...
Poza tym premier chyba coÂś zrozumiaÂł i wrĂŞczyÂł Katarzynie Kolendzie-Zaleskiej kwiaty. ;)
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

sybic pisze:Dlaczego ci dziennikarze tak siĂŞ pchajÂą?
To jasne chcÂą uzyskaĂŚ jakieÂś informacje wiĂŞc tak robiÂą. :roll: Ale tej caÂłej sytuacji mogÂłoby nie byĂŚ: "Gdyby zatrzymaÂł siĂŞ i powiedziaÂł, Âże wypowie siĂŞ po spotkaniu z klubem, nie byÂłoby problemu – mĂłwi Katarzyna Kolenda-Zaleska

Tak, póŸniej jak ogl¹da³em powtórkê "Wydarzeù" na Polsacie 2 to Tomasz Macha³a mówi³, ¿e upad³ na Katarzynê Kolendê-Zalesk¹, ale na niego ten napierali. :roll: Zreszt¹ jak siê dobrze przypatrzeÌ filmowi to widaÌ jak jakiœ BOR-owiec popchn¹³ Macha³ê. :roll:

POpieram pisze:Poza tym premier chyba coÂś zrozumiaÂł i wrĂŞczyÂł Katarzynie Kolendzie-Zaleskiej kwiaty. ;)
Tak mi siĂŞ wydaje, Âże sam nie zrozumiaÂł. :] MusiaÂł mu to ktoÂś "podpowiedzieĂŚ". :roll: "Premier nie widziaÂł, Âże dziennikarka upadÂła" no tak, a zgubionego buta widziaÂł. :? Pfff...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Czy ktoÂś z Was pamiĂŞta w jakim dniu wyemitowano w TVN 24 wywiad Katarzyny Kolendy-Zaleskiej z Ryszardem KapuÂściĂąskim i jaki byÂł tytuÂł tego programu? :rydzyk:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Kasia dziÂś prowadzi studio sejmowe z Miecugowem i podoba mi siĂŞ jej wyluzowanie :brawa:
UÂśmiechniĂŞta i pozwala sobie nawet na drobne uszczypliwoÂści :brawa:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Kasia jest dziÂś w sztabie PO :)
Obrazek Obrazek
poznaniak
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: czwartek 04 paź 2007, 05:53

Post autor: poznaniak »

Duzy szacunek za doswiadczenie, rownie duzy za materialy. Ale wejscia na zywo... Pani Katarzyno. Wiecej uporzadkowania mysli :)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Kasia dziś o poranku gościła premiera - rozmowa była wiele razy zapowiadana w TVN24 w ostatni weekend.
Obrazek Obrazek
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re:

Post autor: pop »

kamilo pisze:(...) rozmowa była wiele razy zapowiadana w TVN24 w ostatni weekend.
A teraz jest powtórka...

"Gość poranny" po południu. :D
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Katarzyna Kolenda Zaleska

Post autor: pop »

Katarzyna Kolenda-Zaleska obiera właśnie w Palermo sycylijską nagrodę dziennikarską Sicilia Madre Mediterranea za reportaże telewizyjne o podróży Wisławy Szymborskiej na Sycylię. :D

Gratulacje. :brawa:
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości