Kinga Rusin

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

onet.pl pisze:Kinga Rusin, ktĂłra wygraÂła 4. edycjĂŞ "TaĂąca z gwiazdami", na jakiÂś czas wraca na parkiet.

36-letnia prezenterka poprowadzi nowy program w telewizji TVN - "Po prostu taĂącz", polskÂą wersjĂŞ show "You Can Dance".

Program, stworzony przez duet Simon Fuller oraz Nigel Lythgoe podbi³ serca publicznoœci na ca³ym œwiecie. Po format ten siêgnê³y telewizje w takich krajach jak: Stany Zjednoczone (3 edycje), Niemcy, Izrael, Norwegia, Nowa Zelandia i Turcja. W ka¿dym z tych krajów show osi¹gn¹³ rekordowe wyniki ogl¹dalnoœci. W Polsce, stacja TVN powierzy³a tê produkcjê firmie Mastiff Media Polska sp. z o.o. W programie uczestnicy zaprezentuj¹ szeroki wachlarz swoich mo¿liwoœci. Czeka ich nie lada wyzwanie. Ka¿dy z nich musi wykazaÌ siê zarówno w taùcu standardowym, jazzowym, hiphopowym oraz salsie. Liczy siê wszechstronny talent oraz osobowoœÌ sceniczna. Szansê ma ka¿dy kto ma poczucie rytmu i nie ukoùczy³ jeszcze 30 roku ¿ycia. O tytu³ "Najciekawszego tancerza" bêd¹ mogli walczyÌ tylko ci, którym dopisze szczêœcie w trakcie castingów w jednym z polskich miast:

Bytom: 27 lipca - Bytomskie Centrum Kultury
WrocÂław: 29 lipca - Opera WrocÂławska
PoznaĂą: 31 lipca - Teatr Polski w Poznaniu
GdaĂąsk: 3 sierpnia - PaĂąstwowa Opera BaÂłtycka
Warszawa: 5 sierpnia - Teatr Muzyczny Roma

Castingi rozpoczynajÂą siĂŞ o godzinie 8. Podczas castingĂłw producenci programu wybiorÂą piĂŞĂŚdziesiĂŞciu kandydatĂłw, ktĂłrzy zrobiÂą na nich najwiĂŞksze wraÂżenie. Grupa tych wybraĂącĂłw pojedzie na tygodniowe warsztaty choreograficzne do ParyÂża. Czeka ich tam 7 dni ciĂŞÂżkiej pracy z piĂŞcioma najbardziej cenionymi choreografami w Âświatowym i polskim show-biznesie. Trudne ukÂłady choreograficzne, wyczerpujÂące zajĂŞcia, chwile radoÂści i zwÂątpienia oraz niesamowite emocje. Uczestnicy muszÂą daĂŚ z siebie wszystko i pokazaĂŚ na co ich staĂŚ, gdyÂż w trakcie treningĂłw surowi instruktorzy zweryfikujÂą ich umiejĂŞtnoÂści. TrzydzieÂści cztery osoby zostanÂą odesÂłane do domu…a szczĂŞÂśliwa szesnastka wystÂąpi w programach na Âżywo.

Od tej chwili ich losy bĂŞdÂą w rĂŞkach widzĂłw. Co tydzieĂą dwĂłjka uczestnikĂłw z "finaÂłowej szesnastki" zostanie przez nich pozbawiona udziaÂłu w walce o tytuÂł "Najciekawszego tancerza" w Polsce. W podjĂŞciu decyzji pomoÂże im profesjonalne jury - zÂłoÂżone ze sÂłynnych choreografĂłw i gwiazd. ZwyciĂŞzca, ktĂłry zostanie wybrany przez jury i widzĂłw TVN wygra stypendium taneczne na Broadwayu, w trakcie ktĂłrego bĂŞdzie mieszkaĂŚ w wynajĂŞtym apartamencie, rĂłwnieÂż otrzyma kieszonkowe.
ÂŁadnie, coraz Âładniej a myÂślaÂłem, Âże nie bĂŞdĂŞ tego programu oglÂądaÂł :P
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ale czy to nie oznacza dla Kingi przerwy w pracy dla "DzieĂą Dobry TVN"? Bo przecieÂż trudno bĂŞdzie pogodziĂŚ przygotowania do obu programĂłw naraz. :roll: Chyba, Âże "You can dance - po prostu taĂącz!" TVN da gdzieÂś w tygodniu, ale wÂątpiĂŞ. :roll: Z drugiej strony znajÂąc KingĂŞ - tytana pracy jest wszystko moÂżliwe. :D Jestem bardzo ciekawy jak to z tym bĂŞdzie... :mhm:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

pawell pisze: Z drugiej strony znajÂąc KingĂŞ - tytana pracy jest wszystko moÂżliwe. :D Jestem bardzo ciekawy jak to z tym bĂŞdzie... :mhm:
UwaÂżam, Âże jeÂżeli Kinga za coÂś "siĂŞ weÂźmie" to bierze siĂŞ na 100% swoich moÂżliwoÂści i wierzĂŞ, Âże i teraz tak bĂŞdzie. Poczekajmy cierpliwie do startu programu a wszyscy siĂŞ o tym przekonany. :P
ZIMA
Bouncer
Początkujący
Początkujący
Posty: 97
Rejestracja: poniedziałek 12 lut 2007, 18:01
Kontakt:

Post autor: Bouncer »

Ja osobiÂśie bardzo cieszĂŞ siĂŞ, Âże to Kinga wÂłaÂśnie poprowadzi ten program
http://kinga4fans.prv.pl - nieoficjalna strona dziennikarki
http://stefanoterrazzino.prv.pl - oficjalna strona tancerza
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

mi jakos Kinga do tego programu nie pasujĂŞ ale moze siĂŞ sprawdzi nie chce oceniaĂŚ zanim nie zobacze mam tylko nadzieje, Âże nie zrobi sobie przerwy w ddtvn szczegĂłlnie teraz Âże ma byĂŚ codziennie... :mhm:
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Memory pisze:Âże nie zrobi sobie przerwy w ddtvn szczegĂłlnie teraz Âże ma byĂŚ codziennie... :mhm:
Mi tak siĂŞ wydaje, Âże Kinga i Marcin nie bĂŞdÂą prowadziĂŚ "DzieĂą Dobry TVN" w tygodniu. :roll: MyÂślĂŞ, Âże TVN zostawi ich tam gdzie widzowie juÂż siĂŞ do nich przyzwyczaili, czyli w sobotĂŞ i niedzielĂŞ. A w tygodniu moÂże jakieÂś nowe pary? :mhm:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

juÂż od dawna wiadomo ze Kinga i Marcin DDTVN tylko w weekendy z powodu Âże Kinga ma firmĂŞ a Marcin pismo to samo bĂŞdzie z JolkÂą tylko Âże ona nie wiadomo z kim bĂŞdzie prowadziÂła bo MoÂłek przechodzi na dzienne wydania mam nadzieje Âże nie bĂŞdzie juÂż nĂŞkaĂŚ w weekendy :tanczy:
Bouncer
Początkujący
Początkujący
Posty: 97
Rejestracja: poniedziałek 12 lut 2007, 18:01
Kontakt:

Post autor: Bouncer »

dzisiaj Kingi imieniny
http://kinga4fans.prv.pl - nieoficjalna strona dziennikarki
http://stefanoterrazzino.prv.pl - oficjalna strona tancerza
katie
Początkujący
Początkujący
Posty: 117
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:28

Post autor: katie »

dziwny pomysÂł jak na KingĂŞ, czyÂżby naprawdĂŞ tak bardzo pokochaÂła taniec? ciekawe ile sezonĂłw przetrwa ten nowy program...
i used to be schizophrenic, but we're ok now
Bouncer
Początkujący
Początkujący
Posty: 97
Rejestracja: poniedziałek 12 lut 2007, 18:01
Kontakt:

Post autor: Bouncer »

zalezy czy ludziom "przeje" sie taniec czy jeszcze nie...
http://kinga4fans.prv.pl - nieoficjalna strona dziennikarki
http://stefanoterrazzino.prv.pl - oficjalna strona tancerza
katie
Początkujący
Początkujący
Posty: 117
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:28

Post autor: katie »

http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=3223
Kinga jest taka czarujÂąca, Âże po prostu nie moÂżna jej nie lubiĂŚ :D
a co do taĂąca to chyba juÂż siĂŞ znudziÂł...
i used to be schizophrenic, but we're ok now
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

katie pisze:a co do taĂąca to chyba juÂż siĂŞ znudziÂł...
Zale¿y te¿ komu. Bo np. mi jeszcze nie ( poza tym ostatni "Taniec..." mia³ dobr¹ ogl¹dalnoœÌ ) i z chêci¹ zobaczê "You can dance - po prostu taùcz!" oraz VI, a zarazem ostatni¹ edycjê "TZG". :) Ale po tej jesieni znudzenie taùcem mo¿e byÌ wiêksze, bo oprócz dwóch tanecznych programów TVN, dwa przygotowuje tak¿e TVP. Obrazek A wiêc mo¿e byÌ k³opot z wiêksz¹ iloœci¹ ods³on "YCD-PPT". :roll: ChoÌ myœlê, ¿e przynajmniej 2 powstan¹. :mhm:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Sun
Początkujący
Początkujący
Posty: 135
Rejestracja: poniedziałek 16 sty 2006, 11:11
Lokalizacja: Znienacka :P

Post autor: Sun »

Witam! MoÂże mi ktoÂś podaĂŚ adres pocztowy DzieĂą Dobry TVN?
W innym mieście patrząc w tą samą witrynę Zderzą się odbicia spojrzeń na tą jedną chwilę Idąc na spotkanie z inną, wychodząc z bramy Wiem że kiedyś się spotkamy...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Wszystko jest na stronie "DzieĂą Dobry TVN".
"DzieĂą Dobry TVN"
ul. MarszaÂłkowska 76
00-683 Warszawa
tel.: (48 22) 856 62 12
e-mail: ddtvn@tvn.pl
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Sun
Początkujący
Początkujący
Posty: 135
Rejestracja: poniedziałek 16 sty 2006, 11:11
Lokalizacja: Znienacka :P

Post autor: Sun »

DziĂŞki wielkie.
W innym mieście patrząc w tą samą witrynę Zderzą się odbicia spojrzeń na tą jedną chwilę Idąc na spotkanie z inną, wychodząc z bramy Wiem że kiedyś się spotkamy...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości