Justyna Pochanke

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

OdeszÂła :?: WÂątpiĂŞ. ZostaÂła wyrzucona :?: NiemoÂżliwe. :roll: Pewnie po prostu jest na urlopie. :) ChoĂŚ trochĂŞ siĂŞ niepokojĂŞ, bo wczoraj Grzegorz Kajdanowicz na dziÂś, na "Fakty" zapowiedziaÂł Kamila Durczoka - znowu. :rozglada:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Justyna Pochnke odeszÂłaby z tvn-u :?: PrĂŞdzej tvn przestaÂłby istnieĂŚ :P Dyrektorowe majÂą takie dÂługie urlopy - to normalne :P :devil:

[ Dodano: Pon Lip 23, 2007 6:52 pm ]
Justyna w Faktach :D jaka opalona :)
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Nareszcie po ponad 3 dÂłuuugich tygodniach Justyna pojawiÂła siĂŞ w "Faktach". :tanczy: Ale niestety trafiÂła na takÂą tragediĂŞ. Jednak "Fakty" jak zwykle w peÂłni profesjonalne...
TVN_FAN pisze: jaka opalona :)
Nooo :D WidaĂŚ nie traciÂła czasu na urlopie. :P Teraz wystarczy sobie ÂżyczyĂŚ, aby szef "FaktĂłw" wybraÂł siĂŞ na zasÂłuÂżony urlop. :lol:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

Nika pisze:PiÂą Maj 18, 2007 We wczorajszym Dzienniku, mozna byÂło przeczytaĂŚ opinie Justyny Pochanke w kwestii poÂświĂŞcania swojego zycia dla dobra dziecka. A konkretniej sprawa dotyczyÂła Polki, mieszkajÂącej zdaje siĂŞ w Szkocji, ktĂłra w 6 miesiÂącu ciÂązy dowiedziaÂła siĂŞ, Âże ma nowotwĂłr i zadecydowaÂła, Âże dla zdrowia nienarodzonego dziecka nie podda siĂŞ chemioterapii, w skutek czego krĂłtko po narodzinach dziecka, zmarÂła :? Bardzo ciekawa opinia Justyny, niestety jej wypowiedÂż byÂła dosyĂŚ dÂługa, a nie miaÂłam czasu by przepisywaĂŚ, i skan mi siadÂł ostatnio :? ale moÂże uda siĂŞ Wam wyszperac gdzieÂś tÂą wypowiedz na stronie Dziennika.
Justyna Pochanke
dziennikarka TVN
Gdyby los postawi³ mnie przed tak dramatycznym wyborem, zaryzykowa³abym. Próbowa³abym uratowaÌ i siebie, i dziecko. W takich sytuacjach cz³owiek wierzy, ¿e mo¿e przechytrzyÌ los. Dziecko zaœ jest orê¿em w walce z chorob¹. To ono daje si³ê.

W mojej rodzinie równie¿ mia³a miejsce taka sytuacja. Dotknê³a kobiety w moim wieku. W czasie ci¹¿y dowiedzia³a siê, ¿e ma nowotwór - a wiadomo: ci¹¿a i p³ód to doskona³a po¿ywka dla raka. Mimo wszystko nie zdecydowa³a siê na chemiê, bo ta by³aby równoznaczna z aborcj¹. Dziecko nie mia³oby absolutnie ¿adnych szans na prze¿ycie. Po urodzeniu podjê³a drug¹, jeszcze bardziej dramatyczn¹ decyzjê. Nie rozpoczê³a leczenia, bo to z kolei nie pozwoli³oby jej karmiÌ piersi¹. Potem próby chemii nie da³y ju¿ ¿adnych rezultatów. Zmar³a. Córeczka jest sierot¹.

Zastanawia³am siê wtedy, co ja bym zrobi³a w takiej sytuacji. Teraz te¿ siê zastanawiam. I nie wiem tak naprawdê. Zreszt¹, która kobieta ma przygotowan¹ odpowiedŸ na takie pytanie. W takich momentach ³¹cz¹ siê dwa skrajne i jednoczeœnie najsilniejsze uczucia: najwiêksza radoœÌ i strach przed œmierci¹. Wtedy rozpoczyna siê walka i do koùca nie wiadomo, ktre z tych uczuÌ zwyciê¿y.

Gdyby jednak los postawiÂł mnie przed tak dramatycznym wyborem, to majÂąc w pamiĂŞci historie tych kobiet - zarĂłwno tej z rodziny, jak i Anny Radosz - mogÂłyby one zadziaÂłaĂŚ jako rodzaj przestrogi. ÂŻe to wyczekane, upragnione dziecko przeze mnie bĂŞdzie sierotÂą, a ja nigdy nie zobaczĂŞ, jak ono roÂśnie, jak siĂŞ rozwija. Z drugiej strony czÂłowiek zawsze myÂśli, Âże moÂże przechytrzyĂŚ los. ÂŻe choĂŚ innym siĂŞ nie udaÂło, to jemu siĂŞ uda. WÂłaÂśnie tym myÂśleniem mogÂłabym siĂŞ kierowaĂŚ, dokonujÂąc wyboru. MiaÂłabym nadziejĂŞ, Âże los nie okaÂże siĂŞ aÂż tak zÂłoÂśliwy i Âże nie zeÂśle drugiej bomby.

I jak s¹dzê, mimo ostrze¿eù lekarzy przed tym, ¿e ci¹¿a jest dla nowotworu zabójcz¹ po¿ywk¹ i nie nale¿y ryzykowaÌ, lecz ratowaÌ w³asne ¿ycie, pomyœla³abym: zaryzykujê, spróbujê ratowaÌ i siebie, i dziecko. Bo myœlê, ¿e w³aœnie tak by³o w przypadku Anny Radosz. A pokusa, by zaryzykowaÌ, w takiej sytuacji jest olbrzymia - ¿aden lekarz nigdy nie da stuprocentowej pewnoœci zarówno co do wygranej z chorob¹, jak i przegranej. Myœlê, ¿e dla ka¿dej kobiety dziecko jest orê¿em w walce z chorob¹. To ono daje si³ê, by potem spróbowaÌ zawalczyÌ o siebie.

(pozdrawiam wszystkich :))
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Witamy ponownie pochanke - fan'ie. :D LiczĂŞ, iÂż wrĂłcisz do staÂłego pisana na forum i wspĂłlnie z TVN_FAN'em postaramy siĂŞ oÂżywiĂŚ ten temat. ;)

Poza tym taki dziwny zbieg okolicznoÂści - odwiesiÂł siĂŞ obraz ze stron tvn.pl . :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

pochanke-fanie witamy i mam nadziejê, ¿e wrócisz do nas :P Justyna musi mieÌ w koncu przynajmniej 3 fanów :) Wiem, wiem Ona zas³uguje na miliony ale od czegoœ zacz¹Ì trzeba.

No wiĂŞc tak - nie wypowiadaÂłem siĂŞ od momentu powrotu z wakacji p.Pochanke :D
Fakty trafiÂły jej siĂŞ, Âże tak powiem delikatne-wiadomo-zaÂłoba narodowa ogĂłlnie nastrĂłj smutku po wypadku we Francji. Ale teÂż tak przyglÂądajÂąc siĂŞ przez te 3 dni Justynie dochodzĂŞ do wniosku, Âże ona sobie dobrze z tym radzi.Nie wiem - moÂże dlatego, Âże jest kobietÂą-nie wiem ale jakoÂś niedzielne Fakty z Kajdanowiczem nie byÂły dla mnie tak jakoÂś ciekawe i wciÂągajÂące jak 3 ostatnie wydania.
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

TVN_FAN pisze:ale jakoÂś niedzielne Fakty z Kajdanowiczem nie byÂły dla mnie tak jakoÂś ciekawe i wciÂągajÂące jak 3 ostatnie wydania.
Jak dla mnie niedzielne wydanie z Grzegorzem te¿ by³o niez³e. :) ( ChoÌ nie wiem czy wypada tak mówiÌ w obliczu tej tragedii... ) A pomyœleÌ, ¿e kiedyœ mia³em go za A*tomata. :cicho: Ale do rzeczy - mo¿e te 3 ostatnie wydania by³y ciekawsze, bo by³o wiêcej szczegó³ów. :mhm: No i oczywiœcie prowadzi³a je Justyna. :D

A dziÂś na biaÂło. :spiewa: Niestety nie wiem dlaczego teraz w tygodniu sÂą po 4 dni. :uhh: Bo jutro Kajdan. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

pawell pisze:Jak dla mnie niedzielne wydanie z Grzegorzem teÂż byÂło niezÂłe. :) ( ChoĂŚ nie wiem czy wypada tak mĂłwiĂŚ w obliczu tej tragedii... ) A pomyÂśleĂŚ, Âże kiedyÂś miaÂłem go za A*tomata. :cicho:
nie mĂłwiĂŞ, Âże byÂły zÂłe - byÂły nijakie :devil:
pawell pisze:Ale do rzeczy - mo¿e te 3 ostatnie wydania by³y ciekawsze, bo by³o wiêcej szczegó³ów. :mhm: No i oczywiœcie prowadzi³a je Justyna. :D
No to te¿ tak byÌ mo¿e - wiêcej szczegó³ów, wiêcej wiadomo o sprawie, wiêcej siê wyjaœnia. No a jak te informacje przekazuje Justyna P. to ju¿ nic wiêcej nie potrzeba do szczêscia :brawa:

pawell - Âładna okrÂągÂła rocznica dziÂś :brawa:
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

TVN_FAN pisze:nie mĂłwiĂŞ, Âże byÂły zÂłe - byÂły nijakie :devil:
yyy uuu no tak :devil:
TVN_FAN pisze:No a jak te informacje przekazuje Justyna P. to juÂż nic wiĂŞcej nie potrzeba do szczĂŞscia :brawa:
A ciekawe co dziÂś? :roll: Pewnie coÂś w TVN24. :mhm:
TVN_FAN pisze:pawell - Âładna okrÂągÂła rocznica dziÂś :brawa:
DziĂŞki. :nos:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

We wczorajszym Magazynie Justyna miaÂła Âświetny humorek ;) Rozmowy prowadziÂła z wÂłaÂściwym sobie rozmachem a szczegĂłlnie koniec rozmowy i podstawienie pod ÂścianÂą Krzysztofa Bosaka pytaniami o TzG byÂło Âświetne :D

SwojÂą drogÂą zastanawiam siĂŞ czy Justyna do Magazynu o 21 wrĂłci na staÂłe-fajnie by byÂło jakby wszystko wrĂłciÂło do starej dobrej dwĂłjki prowadzÂących Justyna Pochanke i Bogdan Rymanowski :P Pozostaje na to liczyĂŚ i wierzyĂŚ, Âże Justyna w M24 o 21 nie jest tylko z powodu urlopĂłw.
ZIMA
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Na dziÂś Durczok zapowiedziaÂł juÂż Bogdana. :uhh: To sobie pomagazynowaÂła.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

We wÂątku o Krzysiu GĂłrlickim jest zamieszczony wywiad z tymÂże panem, fanom Justyny Pochanke szczerze polecam jego dogÂłebnÂą lekturĂŞ, gdyÂż duÂżo w ciepÂłych sÂłowach Krzys wyraÂża siĂŞ o StyÂśce. Zapraszam do lektury
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

a tu zdjĂŞcie jeszcze z czerwca :lol: 8)

Obrazek
Dorotka969
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 256
Rejestracja: środa 08 sie 2007, 21:51
Lokalizacja: Bydgoszcz :))

Post autor: Dorotka969 »

aj Pani Justynka, to po prostu profesjonalizm w kaÂżdym calu :):)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości