Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Czy wrĂłci?

Wczoraj podczas "Szk³a kontaktowego" jakieœ próby by³y w g³ównym studiu. Z Anit¹ w³aœnie. Dwoje prowadz¹cych - jednym by³a Anita, drugim chyba Grzegorz Kajdanowicz, albo innym z panów - przygotowywali siê do prowadzenia jakiegoœ programu w duecie.

Czy jakiegoœ? Jest to albo "Polska i Œwiat" albo - co bardziej prawdopodobne - "Fakty". Co przemawia za "Faktami"? Faktowe t³o na ekranie tylnoprojekcyjnym, ale nie tylko. Na ekranach w re¿yserce widaÌ by³o puszczan¹ co jakiœ czas czo³ówkê "Faktów". Testowano m.in. najazdy kamer, ³¹czenia live.

Tylko, Âże nowa ramĂłwka wchodzi 20 sierpnia, a zmiany w "Faktach" dopiero w paÂździerniku. Sytuacja jest wiĂŞc zagadkowa. Terminowo bardziej psuje do programu "Polska i ÂŚwiat", ktĂłry ma byĂŚ prowadzony w duetach, ale oprawa prĂłby - zdecydowanie i tylko do "FaktĂłw".

Zapowiedziano we wtorek zmianĂŞ "sposobu prowadzenia FaktĂłw". MoÂże w weekendy bĂŞdÂą duety. MoÂże z AnitÂą? MoÂże.


[ Dodano: Czw Sie 09, 2007 8:18 pm ]
Zaskakuj¹cy obrót wydarzeù. Grass zapowiedzia³ siê na ca³e 2 tygodnie w "Magazynie 24 Godziny". Tymczasem on by³ dzisiaj w okupowanym dot¹d przez Anitê "Skanerze politycznym", a Anita poprowadzi dzisiaj rzekomo g³ówne wydanie "Magazynu 24 Godziny" z Januszem Kaczmarkiem! :shock:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

DziÂś "Magazyn 24h" 21:00 :tanczy: :tanczy:
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

O kurcze! Anita w M24 dziœ ! No to idê zasi¹œÌ przed TV! 8)
katie
Początkujący
Początkujący
Posty: 117
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:28

Post autor: katie »

Anita Âładnie siĂŞ prezentuje w koszulce reprezentacji Polski :D

Obrazek
i used to be schizophrenic, but we're ok now
Dorotka969
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 256
Rejestracja: środa 08 sie 2007, 21:51
Lokalizacja: Bydgoszcz :))

Post autor: Dorotka969 »

niom proszĂŞ cosik Anitki coraz wiĂŞcej :):) i nawet uÂśmiechnie siĂŞ, wiĂŞc aÂż miÂło siĂŞ oglÂąda :)
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

:jupi: :jupi: :jupi: moje marzenia siĂŞ speÂłniajÂą - oczywiÂście te w kontekÂście Anity :jupi: Bo byÂł czas, Âże myÂślaÂłem, Âże wpadnĂŞ w skrajnÂą depresjĂŞ z jej powodu, ale wszystko zaczyna nabieraĂŚ barw, Âżeby nie napisaĂŚ rumieĂącĂłw :jupi:

WiedziaÂłem, kiedy urwaĂŚ siĂŞ z pracy wczeÂśniej :jupi:
Anita w DnÂż :jupi: To znaczy widziaÂłem ledwo jeden serwis, ale jak na razie wystarczy - mam nadziejĂŞ, Âże bĂŞdzie wiĂŞcej :P

Co do wczorajszego magazynu, to teÂż miaÂłem takÂą nadziejĂŞ, Âże bĂŞdzie tam Anita, po tym jak zobaczyÂłem w Skanerze Grassa, bo wydawaÂło mi siĂŞ, Âże widzĂŞ jÂą krĂŞcÂącÂą siĂŞ po studio :>
No i przeczucie nie myliÂło i Anita w magazynie.
PoczÂątek bombowy - pomyliÂła PiterĂŞ i przydzieliÂła jÂą do Pisu :lol: Ale cudownie z tego wybrnĂŞÂła, zagadujÂąc do posÂła MĂŞÂżydÂło - kto sÂłyszaÂł i widziaÂł ten na pewno przyzna mi racjĂŞ, Âże dla tej niezaplanowanej sytuacji warto byÂło tĂŞ pomyÂłkĂŞ popeÂłniĂŚ :P UÂśmiech, gracja, wdziĂŞk :P
To bez ró¿nicy, czy Anita jest w magazynie o 17.30, czy 21.00, ale jednak ta ranga, presti¿ robi¹ swoje - chcê j¹ tak czêœciej widywaÌ :)

Nie ¿a³ujcie ju¿ tak tych popo³udniowych ;) nie ma czego, naprawdê :D Lepiej patrzeÌ w przysz³oœÌ i trzymaÌ kciuki, ¿eby w to miejsce Anita dosta³a jakiœ porz¹dny program publicystyczny w tvn24 - to nic, ¿e mniejsza ogl¹dalnoœÌ, ale wk³ad potencja³u dziennikarskiego Anity mo¿e byÌ znacznie, znacznie wiêkszy :)

A co do pojawienia siê jej g³osu w g³ównych, to có¿, mo¿e siê nudzi³a czekaj¹c na Skaner :devil:
Nie odczytywa³bym tego jako symptom jej rych³ego powrotu do g³ównych ;) W przesz³oœci jeszcze czêœciej jej g³os pojawia³ siê w tym programie i niczym innym szczególnym to nie zaowocowa³o ;)
ChociaÂż jak i Press juÂż doniĂłsÂł, trwajÂą jakieÂś przygotowania do duetowych FaktĂłw, wiĂŞc kto wie ... :>
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

mediafm.net pisze:NajwaÂżniejszÂą zmianÂą ma byc powrĂłt do prowadzenia serwisu przez pary w weekendy. JednÂą z rozwaÂżanych par jest Anita Werner i Grzegorz Kajdanowicz. WedÂług naszych informacji, para wypadÂła nieÂźle na prĂłbach. "Fakty TVN" zastosujÂą rĂłwnieÂż inne kadrowanie i oprawĂŞ graficznÂą. ZupeÂłnie nowatorski ma byc sposĂłb przywitania, heady oraz najazdy kamer.

RzeczywiÂście, od paÂździernika spodziewaÂłbym siĂŞ Anity o 19.00.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

ZupeÂłnie nowatorski ma byc sposĂłb przywitania
:shock: :shock: :shock: :?: :?: :?:
" sie macie ziomale" :?:
albo "czo³em , ³¿e-elito" :?:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

ZupeÂłnie nowatorski ma byc sposĂłb przywitania



" sie macie ziomale"
albo "czo³em , ³¿e-elito"
TeÂż nie wiem o co chodzi. Bo jak moÂżna siĂŞ przywitaĂŚ :shock:
No ale poczekamy, zobaczymy :cicho:

A to, Âże Anita najpewniej poprowadzi Fakty z Kajdanowiczem, to tego siĂŞ spodziewaÂłem.
Chyba im sie dobrze wspó³pracuje i sie lubi¹, co zawsze widoaÌ w poranku przy autorskim przegl¹dzie prasy :spiewa:
Dorotka969
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 256
Rejestracja: środa 08 sie 2007, 21:51
Lokalizacja: Bydgoszcz :))

Post autor: Dorotka969 »

hmm... ciekawe jakie bĂŞdzie to przywitanie .... :)
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Marcin pisze:
mediafm.net pisze:NajwaÂżniejszÂą zmianÂą ma byc powrĂłt do prowadzenia serwisu przez pary w weekendy. JednÂą z rozwaÂżanych par jest Anita Werner i Grzegorz Kajdanowicz. WedÂług naszych informacji, para wypadÂła nieÂźle na prĂłbach. "Fakty TVN" zastosujÂą rĂłwnieÂż inne kadrowanie i oprawĂŞ graficznÂą. ZupeÂłnie nowatorski ma byc sposĂłb przywitania, heady oraz najazdy kamer.

RzeczywiÂście, od paÂździernika spodziewaÂłbym siĂŞ Anity o 19.00.
Odebrali mi radoœÌ tym samym z jej powrotu ;( wiedzia³em, ¿e nie mo¿e byÌ tak piêknie jakbym chcia³ :(
Nie doœÌ, ¿e bêdê musia³ do 19-stej znów siê przyzwyczajaÌ i 19-st¹ godzinê znów zacz¹Ì uwa¿aÌ za œwiêt¹, to oni wcale mi tego zadania nie u³atwiaj¹ ;(
Nadzieja jedyna w tym, Âże moÂże bĂŞdÂą na stojÂąco prowadziĂŚ :lol: ÂŻeby byÂło bardziej widowiskowo i nowatorsko :lol:

Ale na razie Anita solo w DnÂż - wÂłaÂśnie skoĂączyÂła pierwszy serwis ... Pierwszy, ktĂłry widziaÂłem ;) Nikt nie zrobiÂł capsĂłw? :(
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

O jaki Âładny podpis :lol2: Jaki prawdziwy :brawa:

Jakie Âładne capsy :D Szkoda, Âże dopiero z raportu :/ Ale dobrze, juÂż nie narzekam, bo i czasu na to nie mam :devil:

ÂŚwietny raporcik w wykonaniu Anity :brawa: OglÂądam i nadziwiĂŚ siĂŞ nie mogĂŞ temu, jak ona mogÂła w przeszÂłoÂści zrezygnowaĂŚ z wystĂŞpowania z paÂśmie zwanym dziÂś DzieĂą na Âżywo dla programu zwanego DamÂą Pik? :o

Ona jest stworzona do tego, by nakreœlaÌ widzom aktualne wydarzenia na bie¿¹co :brawa:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Dorotka969
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 256
Rejestracja: środa 08 sie 2007, 21:51
Lokalizacja: Bydgoszcz :))

Post autor: Dorotka969 »

zgadzam siê :):) tylko troszkê widaÌ, ¿e Pani Anitka zmêczona jest.. ale có¿, dzieki polityce mamy same gor¹ce dni :D
tjaktadeusz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: piątek 03 sie 2007, 14:55

Post autor: tjaktadeusz »

Dorotka969 pisze:zgadzam siê :):) tylko troszkê widaÌ, ¿e Pani Anitka zmêczona jest.. ale có¿, dzieki polityce mamy same gor¹ce dni :D
Anitce w to graj! Jak sie duzo dzieje to jest w swoim zywiole - niesamowita jest :tanczy:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], marcin3usb i 34 gości