Jarosław Kuźniar

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

grupies
Początkujący
Początkujący
Posty: 94
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 14:55
Lokalizacja: Łódź

Post autor: grupies »

No wÂłaÂśnie jestem za.
Randki ma z nami wszystkimi co weekend :P :devil: :devil: :devil:
"..So here I am the victim of my own choices, and I'm just starting..."
Lena
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: niedziela 22 lip 2007, 09:20
Lokalizacja: Piaseczno

Post autor: Lena »

grupies pisze:Lena a mĂłwiÂłaÂś, Âże z Krzysiem kcesz na caffee a nie z Jarkiem....
ja nic nie mówi³am, ¿e Paniem Jarkeim nie chcê iœÌ na kawê :devil: ... proszê mi tu nie wk³adaÌ do ust s³ów, których nie napisa³am :D
cudnego dnia :D
grupies
Początkujący
Początkujący
Posty: 94
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 14:55
Lokalizacja: Łódź

Post autor: grupies »

Ale ja nie napisaÂłam, Âże nie kcesz, tylko, Âże dzisiaj chciaÂłaÂś na caffee z Krzysiem a nie z Jarkie (tak przynajmniej pisalaÂś). :devil: :devil: :devil:

A zresztÂą sama tesh bym z nimi obuma (choĂŚ osobno) na caffee siĂŞ wybraÂła...
"..So here I am the victim of my own choices, and I'm just starting..."
Lena
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: niedziela 22 lip 2007, 09:20
Lokalizacja: Piaseczno

Post autor: Lena »

grupies pisze:Ale ja nie napisaÂłam, Âże nie kcesz, tylko, Âże dzisiaj chciaÂłaÂś na caffee z Krzysiem a nie z Jarkie (tak przynajmniej pisalaÂś). :devil: :devil: :devil: ...
juÂż dobra, dobra... :xx: :devil:

A zresztÂą sama tesh bym z nimi obuma (choĂŚ osobno) na caffee siĂŞ wybraÂła...
nie pozostaje Ci nic innego jak przytoczyĂŚ siĂŞ z tej ÂŁodzi pod ITI i rzucaĂŚ siĂŞ na wjeÂżdzajÂące samochody w poszukiwaniu JarosÂława... lub Krzysztofa... :D
cudnego dnia :D
grupies
Początkujący
Początkujący
Posty: 94
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 14:55
Lokalizacja: Łódź

Post autor: grupies »

Od razu przytoczyĂŚ siĂŞ. PrzyjadĂŞ i to Ekskluzywnymi Liniami Autobusowymi (za 29 zÂł) hihihihi

A zreszta w Wawie jestem czĂŞsto, bo siostra tam mieszka (niedaleko siedziby ITI).
Tylko kurczĂŞ perspektywa poobijania przez samochĂłd nie jest za ciekawa.

A zreszt¹ po co siê rzucaÌ. Pojedziemy razem (po woim rekonesansie uznajê, ¿e potrzebne s¹ dwie osoby do obstawienia wejœÌ) i ich zaskoczymy. Tak ze bêd¹ musieli iœÌ z nami na caffee.

Pozdrawiam
"..So here I am the victim of my own choices, and I'm just starting..."
Lena
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: niedziela 22 lip 2007, 09:20
Lokalizacja: Piaseczno

Post autor: Lena »

chyba wyjœÌ, bo przed prac¹ to raczej nie pójd¹, nawet si³¹ :D
cudnego dnia :D
grupies
Początkujący
Początkujący
Posty: 94
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 14:55
Lokalizacja: Łódź

Post autor: grupies »

No fakt nie pomyÂślaÂłam o tym.

ChociaÂż ... wiesz moÂże oni by nas do Âśrodka wprowadzili i nam kawkĂŞ zrobili. W koĂącu wiesz przed ich pracÂą to jest gdzieÂś koÂło 4-5 rano.... :devil: :devil: :devil:
"..So here I am the victim of my own choices, and I'm just starting..."
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Jarek jest œwietny!Poradek z Jarkiem - czad! 8) nie ma szowinistycznych tekstów jak Porada,¿enada.nie wiem czy o tym pisaliœcie,ale pewnego spokojnego Poradka Jarek i blondynka(nie pamiêtam jak siê nazywa-a poranek,w³aœciwie pierwsze 30 minut,ogl¹dam prawie od pon. do pi¹tku)gawêdz¹ sobie o pogodzie,nagle mapa siê zawiesza i widaÌ ci¹gle tylko t¹ sam¹ mapê.pogodynka powiedzia³a-dok³adnie nie przytoczê jej wypowiedzi-,¿e mapa stanê³a,a Jarek:"o tej porze wszystko stoi".Jarek powa¿ny,a pogodynka siê zapowietrza,¿eby nie wybuchn¹Ì œmiechem.to by³ maksymalny spontan,oj Jarek Jarek...a w ogóle jak on to robi,¿e jest zawsze wyspany?a je¿eli nie jest,to zupe³nie tego nie widaÌ! :hmm: :tanczy:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Lena
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: niedziela 22 lip 2007, 09:20
Lokalizacja: Piaseczno

Post autor: Lena »

aveo pisze:a w ogĂłle jak on to robi,Âże jest zawsze wyspany?a jeÂżeli nie jest,to zupeÂłnie tego nie widaĂŚ! :hmm: :tanczy:
chodzi spaĂŚ po dobranocce - czytaj: "Faktch" :)
cudnego dnia :D
toster
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: poniedziałek 28 maja 2007, 07:08
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: toster »

aveo pisze:pogodynka powiedziaÂła-dokÂładnie nie przytoczĂŞ jej wypowiedzi-,Âże mapa stanĂŞÂła,a Jarek:"o tej porze wszystko stoi"
:lol: :lol:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Lena pisze:chodzi spaĂŚ po dobranocce - czytaj: "Faktch" :)
czyli na regeneracjĂŞ wystarcza mu ok 7-8 spania :shock: nieÂźle,biorÂąc pod uwagĂŞ jego zawĂłd.ciekawe czy bez kawy siĂŞ nie obejdzie ;) ale moÂże on w studio juÂż siedzi o 4.00-njeee za wczeÂśnie,myÂślĂŞ,Âże gdzieÂś tak ok.5.00 :hmm: :hmm: jak widaĂŚ o tej porze nie wszystko siĂŞ zawiesza :spiewa: Jarek to power poranka tvn24 8)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Dorotka969
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 256
Rejestracja: środa 08 sie 2007, 21:51
Lokalizacja: Bydgoszcz :))

Post autor: Dorotka969 »

wiadomo, ¿e ciê¿ko Jarkowi jest wstaÌ takk wczeœnie, bo kurcze za³ó¿my, ¿e o tej 4 musi... a to przecie¿ jeszcze noc.. ale mi siê wydaje, ¿e On kocha to co robi i widaÌ, ¿e te Poranki nakrêcaj¹ Go, wiêc wstaje by siê z Nami spotkaÌ :):):):):)zreszta czasami widac jak ma przypudrowane wory pod oczkami, ale có¿ si³a wy¿sza :):) i jak na moje bez kawusi siê nie obêdzie :D

A Ty Lenka, siĂŞ zdecyduj albo Krzysiu albo Jarek :)
PS. Opuszczam ukochane forum i tak jak Jarek udajĂŞ siĂŞ za zasÂłuÂżony odpoczynek :) heh niestety bez dostĂŞpu do neta... :(
ale jakoÂś dam radĂŞ :)
Annie
Początkujący
Początkujący
Posty: 72
Rejestracja: sobota 05 maja 2007, 19:17

Post autor: Annie »

z tym wstawaniem to teÂż kwestia przyzwyczajenia :) gorzej jeÂśli Jarek nie naleÂży do rannych ptaszkĂłw :D wtedy to musiaÂł na poczÂątku byĂŚ problem :mhm:

Mnie to jeszcze ciekawi jedna sprawa :mhm: te maile na adres Poranka :lol: :lol: :lol: ciekawe ile z nich nie nadaje siĂŞ do przytoczenia na wizji :twisted: :P :lol:
grupies
Początkujący
Początkujący
Posty: 94
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 14:55
Lokalizacja: Łódź

Post autor: grupies »

MyÂślĂŞ, Âże trzy czwarte nie nadajÂą siĂŞ do czytania na antenie. ZresztÂą czasami te, ktĂłre mu wydrukujÂą to Jarek "przelatuje" wzrokiem uÂśmiecha siĂŞ pod nosem i nie czyta na gÂłos. Hehehe.
aveo napisaÂł/a:
pogodynka powiedziaÂła-dokÂładnie nie przytoczĂŞ jej wypowiedzi-,Âże mapa stanĂŞÂła,a Jarek:"o tej porze wszystko stoi"
A nie widaĂŚ hihihi. Ale tak serio to ma racjĂŞ. Napewno komunikacja miejska stoi :P :devil: :devil:
"..So here I am the victim of my own choices, and I'm just starting..."
petitka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: poniedziałek 13 sie 2007, 08:44
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: petitka »

...a w ogĂłle jak on to robi,Âże jest zawsze wyspany?a jeÂżeli nie jest,to zupeÂłnie tego nie widaĂŚ! :hmm: :tanczy:
W sobotĂŞ przyznaÂł siĂŞ, Âże jest niewyspany (nawet siĂŞ koledzy zlitowali i zrobili mu kawĂŞ), w niedzielĂŞ zresztÂą teÂż coÂś wspominaÂł, Âże nie spaÂł w nocy. A co do wstawania rano, to w jakimÂś wywiadzie (bodajÂże na stronie press.pl) GĂłrlicki np. mĂłwiÂł, Âże w tygodniu wstaje o 3:15, jak ma prowadziĂŚ Poranek, bo program zaczyna siĂŞ o 5:30... Biedacy, myÂślĂŞ, Âże wstaĂŚ tak wczeÂśnie rano to jeszcze nie taki wielki problem, gorzej, Âże trzeba "trzeÂźwo" myÂśleĂŚ przed wschodem sÂłoĂąca... No i nie ziewaĂŚ na wizji!!! :lol:

A swojÂą drogÂą ciekawe, gdzie siĂŞ JarosÂław udaÂł na urlop... :mhm:
Ostatnio zmieniony poniedziałek 20 sie 2007, 10:16 przez petitka, łącznie zmieniany 1 raz.
Nadzieje ludzi mądrych są pewniejsze niż bogactwo nieuków.
/Demokryt/
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości