Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Alchemik pisze:W Âżadnej kwestii siĂŞ nie zgodziliÂście? :D
Naprawdê chcesz, ¿ebym ci szczegó³owo odpowiedzia³ etapy i skutki roszad? :D Nie wypada ;) Nie bêdê obna¿a³ kulis, jestem dobrze wychowany :D
Czy coÂś siĂŞ wyjaÂśniÂło
Mam ju¿ 100 % pewnoœÌ, ¿e Agatka i jej biografia to najwy¿szy szczyt na Ziemi :D Himalaje siê chowaj¹ :D
Podj¹³eœ ju¿ decyzjê, czy zostajesz? :D
Jeszcze nie :D
Agatta przedstawiÂła swojÂą opiniĂŞ na nasz temat? :>
MoÂżecie pisaĂŚ :D Agata twierdzi, Âże jej praca podlega ocenie publicznej i ona tej oceny nikomu zakazaĂŚ nie moÂże :D

I moÂże kleciĂŚ biografiĂŞ, a Ty pewnie juÂż siĂŞ w niej pÂławisz? :lol2:
Jak w zÂłocie :D
MyÂślisz, Âże jest na to jeszcze szansa :>
WÂątpiĂŞ :D
OdpisaÂłeÂś coÂś? :D KontynuowaÂłeÂś polemikĂŞ? :D
PrĂłbowaÂłem znowu jÂą przekonaĂŚ do wiĂŞkszej elastycznoÂści poglÂądĂłw na temat jej prawa do prywatnoÂści a naszego prawa do informacji na jej temat, ale obawiam siĂŞ, Âże ona podjĂŞÂła juÂż decyzjĂŞ, ktĂłrej nie zamierza zmieniaĂŚ :D

Sprytna jest :D
I nieugiĂŞta :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

Black Jack '62 pisze:Naprawdê chcesz, ¿ebym ci szczegó³owo odpowiedzia³ etapy i skutki roszad? :D Nie wypada ;) Nie bêdê obna¿a³ kulis, jestem dobrze wychowany :D
Nigdy w Âżyciu nie poprosiÂłbym CiĂŞ o upublicznianie prywatnej korespondencji - chyba nie pomyÂślaÂłeÂś, Âże taki byÂł mĂłj zamiar :>
Mam ju¿ 100 % pewnoœÌ, ¿e Agatka i jej biografia to najwy¿szy szczyt na Ziemi :D Himalaje siê chowaj¹ :D
Zdobywanie zaledwie (!) biografii okazuje siĂŞ niemoÂżliwoÂściÂą, a co tu mĂłwiĂŚ o innych sprawach :lol: Do wytrwaÂłych Âświat naleÂży :lol:
MoÂżecie pisaĂŚ :D Agata twierdzi, Âże jej praca podlega ocenie publicznej i ona tej oceny nikomu zakazaĂŚ nie moÂże :D
Wspaniale :jupi: To chyba najbardziej optymistyczna wiadomoœÌ od czasu, kiedy okaza³o siê, ¿e Agatta awansowa³a na stanowisko prezenterki :jupi:
MoÂżna zatem przypuszczaĂŚ, Âże Agatta posiada elementarnÂą wiedzĂŞ na temat wolnoÂści sÂłowa, praw i obowiÂązkĂłw obywateli :D JuÂż zaczynaÂłem twierdziĂŚ, Âże moÂże mieĂŚ okrojonÂą wiedzĂŞ w tym temacie :D

MyÂślisz, Âże jest na to jeszcze szansa :>
WÂątpiĂŞ :D
Nie poddawaj siĂŞ :D W razie czego w wiĂŞzieniu bĂŞdziemy CiĂŞ odwiedzaĂŚ :D
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Black , Black :jupi:

Ale co Ci napisa³a: mam dla Ciebie dwie informacje -jedn¹ dobr¹ , drug¹ z³¹ :lol2:

KtĂłrÂą chcesz usÂłyszeĂŚ najpierw :lol2: ??

Dobra to ta , Âże moÂżecie o mnie pisaĂŚ , a zÂła to ta , ze ja Wam o sobie nic nie napiszĂŞ :lol2: ??


Tak byÂło i taki jest stan rzeczy na dzisiaj :uhh: ??


No , ale przedstawiÂłeÂś jej , czego chcesz siĂŞ od niej dowiedzieĂŚ :lol2: ??

[ Dodano: Wto Wrz 18, 2007 3:44 pm ]
Black , Black :jupi:

Ale co Ci napisa³a: mam dla Ciebie dwie informacje -jedn¹ dobr¹ , drug¹ z³¹ :lol2:

KtĂłrÂą chcesz usÂłyszeĂŚ najpierw :lol2: ??

Dobra to ta , Âże moÂżecie o mnie pisaĂŚ , a zÂła to ta , ze ja Wam o sobie nic nie napiszĂŞ :lol2: ??


Tak byÂło i taki jest stan rzeczy na dzisiaj :uhh: ??


No , ale przedstawiÂłeÂś jej jasno i klarownie , czego chcesz siĂŞ od niej dowiedzieĂŚ :lol2: ??
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

Black Jack '62 pisze:MoÂżecie pisaĂŚ :D Agata twierdzi, Âże jej praca podlega ocenie publicznej i ona tej oceny nikomu zakazaĂŚ nie moÂże :D
Heh :P WiĂŞc, jeÂśli dobrze rozumujĂŞ, wszystko zostaje po staremu? :devil:

My piszemy o Agacie, a ona o sobie ani sÂłowem nie piÂśnie :devil: Szkoda, Âże o sobie nie chce tak nawijaĂŚ, jak o innych ;)
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

KurdĂŞ no -tak dobrze nam szÂło.... a Alowi zwÂłaszcza wydobywanie informacji od Blacka i to chol....... :xx: forum musiaÂło przestaĂŚ dziaÂłaĂŚ :/

Ale dobrze , Âże najtragiczniejszym momencie zamiast pustego , udaÂło mi siĂŞ wysÂłaĂŚ dwa niemal identyczne posty :lol: !!
not that kind pisze:
Black Jack '62 pisze:MoÂżecie pisaĂŚ :D Agata twierdzi, Âże jej praca podlega ocenie publicznej i ona tej oceny nikomu zakazaĂŚ nie moÂże :D
Heh :P WiĂŞc, jeÂśli dobrze rozumujĂŞ, wszystko zostaje po staremu? :devil:

My piszemy o Agacie, a ona o sobie ani sÂłowem nie piÂśnie :devil: Szkoda, Âże o sobie nie chce tak nawijaĂŚ, jak o innych ;)
By³o by wszystko -teraŸniejszoœÌ, przesz³oœÌ i mo¿e nawet przysz³oœÌ -kolejnoœÌ jak w relacjach Agatki i ile szczegó³ów byœmy mieli :shock: !!

A na dziÂś dzieĂą mamy tyle , ile mieliÂśmy ;( Niewiele ;(
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

marcinkowsky pisze:KurdĂŞ no -tak dobrze nam szÂło.... a Alowi zwÂłaszcza wydobywanie informacji od Blacka i to chol....... :xx: forum musiaÂło przestaĂŚ dziaÂłaĂŚ :/
A mylisz, ile Tobie uda³oby siê od Blacka jeszcze wyci¹gn¹Ì informacji? :D
Black Jack '62 pisze:MoÂżecie pisaĂŚ :D Agata twierdzi, Âże jej praca podlega ocenie publicznej i ona tej oceny nikomu zakazaĂŚ nie moÂże :D
Ja jeszcze raz w tej sprawie :D
Agata twierdzi, Âże moÂże zakazaĂŚ... :mhm: A pytaÂłeÂś, czy sobie Âżyczy, by o niej pisaĂŚ? :D
DomyÂślam siĂŞ, Âże dla wielu tutaj, jej Âżyczenie jest rozkazem i nikt jej woli nie ÂśmiaÂłby siĂŞ sprzeciwiĂŚ, nawet jeÂśli racja i prawo staÂłyby po Waszej stronie :lol2:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

not that kind pisze:A mylisz, ile Tobie uda³oby siê od Blacka jeszcze wyci¹gn¹Ì informacji? :D
(...)
Agata twierdzi, Âże moÂże zakazaĂŚ... :mhm: A pytaÂłeÂś, czy sobie Âżyczy, by o niej pisaĂŚ? :D
DomyÂślam siĂŞ, Âże dla wielu tutaj, jej Âżyczenie jest rozkazem i nikt jej woli nie ÂśmiaÂłby siĂŞ sprzeciwiĂŚ, nawet jeÂśli racja i prawo staÂłyby po Waszej stronie :lol2:
No wÂłaÂśnie miĂŞdzy innymi takie rzeczy chciaÂłbym z Blakiem ustaliĂŚ :tanczy:

Jest jeszcze wieeeeleeeee niewiadomych :rozglada: ??

A nie wiadomo , czy jutro Black znów zdobêdzie siê na tak¹ otwartoœÌ :rozglada: ??
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

PrzerzucĂŞ siĂŞ chyba na tĂŞ porĂŞ, poniewaÂż widzĂŞ, Âże for dziaÂła bezawaryjnie :D
not that kind pisze:
Mam wraÂżenie, iÂż tymi piĂŞknymi oczyma ona wszystko widzi piĂŞknym :szalony:
Dzisiaj to i ja tak widzĂŞ :D ÂŁadne nowe wdzianko :D CzyÂżby juÂż po podwyÂżce? :D
Jaka sÂłodka odmiana od trendu marynarowego :P Taka kobieca :P A wyobraÂżacie sobie jaki byÂłby efekt, gdyby zamiast tego golfa pod spĂłd Agatka zadecydowaÂłby wÂłoÂżyĂŚ coÂś mniej szczelnego ... niÂż golf? :D Pewnie w zwiÂązku z niepewnÂą pogodÂą zdecydowaÂła siĂŞ jednak na golf :D
Czekam wiĂŞc na premierĂŞ tego wdzianka w serwisach :P
Agata twierdzi, Âże moÂże zakazaĂŚ... :mhm: A pytaÂłeÂś, czy sobie Âżyczy, by o niej pisaĂŚ? :D
DomyÂślam siĂŞ, Âże dla wielu tutaj, jej Âżyczenie jest rozkazem i nikt jej woli nie ÂśmiaÂłby siĂŞ sprzeciwiĂŚ, nawet jeÂśli racja i prawo staÂłyby po Waszej stronie :lol2:
DaÂła mi jasno do zrozumienia, Âże zainteresowanie jej pracÂą jÂą cieszy, bo o to w wykonywanym przez niÂą zawodzie chodzi :)
Niestety - rzeczy, ktĂłre nas interesujÂą, jej zdaje siĂŞ nie obchodzÂą :(
Ale co Ci napisa³a: mam dla Ciebie dwie informacje -jedn¹ dobr¹ , drug¹ z³¹ :lol2:
Taki to moÂże byĂŚ moraÂł pÂłynÂący z maila od nieugiĂŞtej Agaty :D
marcinkowsky pisze:No , ale przedstawiÂłeÂś jej jasno i klarownie , czego chcesz siĂŞ od niej dowiedzieĂŚ :lol2: ??
Tak :D PrzesÂłaÂłem jej formularz oÂświadczenia lustracyjnego do wypeÂłnienia :D
Czy Ty miaÂłeÂś kiedykolwiek do czynienia z kobietami z klasÂą Agaty? :D Potrzeba delikatnoÂści, wyczucia a przede wszystkim cierpliwoÂści, Âżeby nie wypÂłoszyĂŚ :)

WyobraÂź sobie jeszcze ÂżyciowÂą sytuacjĂŞ :D PodrĂŞcznikowy przykÂład (choĂŚ trudno szukaĂŚ miĂŞdzy oboma bliskoÂści :/ ) i pytanie: czy ty na pierwszej randce mĂłwisz dziewczynie jakie masz wzglĂŞdem niej oczekiwania? :D

Echhh :/ Znów minê³a noc :/ Znów bezsenna :( Noc d³uga, smutna, wietrzna, deszczowa, z myœlami utkwionymi w przysz³oœÌ fana wyzut¹ z jakiejkolwiek nadziei ;(

Okay :D IdĂŞ siĂŞ posiliĂŚ :D MoÂże nadzieja wrĂłci wraz z pierwszym kĂŞsem i Âłykiem kawy? :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Black Jack '62 pisze:PrzerzucĂŞ siĂŞ chyba na tĂŞ porĂŞ, poniewaÂż widzĂŞ, Âże for dziaÂła bezawaryjnie :D
:shock: ?? Jak dla mnie za wczesna na myœlenie , a co tu mówiÌ o siedzeniu przed kompem i pisaniu :spiewa: !! Chyba , ¿e zacznê tak jak Ty cierpieÌ na bezsennoœÌ :rozglada: ?? :spiewa: !!
Black Jack '62 pisze:Jaka sÂłodka odmiana od trendu marynarowego :P Taka kobieca :P A wyobraÂżacie sobie jaki byÂłby efekt, gdyby zamiast tego golfa pod spĂłd Agatka zadecydowaÂłby wÂłoÂżyĂŚ coÂś mniej szczelnego ... niÂż golf? :D Pewnie w zwiÂązku z niepewnÂą pogodÂą zdecydowaÂła siĂŞ jednak na golf :D
Czekam wiĂŞc na premierĂŞ tego wdzianka w serwisach :P


Widzê , ¿e pora ciê nie zra¿a i nawet o bladym œwicie myœlisz tylko o jednym :lol: !! No , ale skoro Agatka nas przyzwyczai³a do tego , ¿e wiêkszoœÌ jej marynar nadaje siê tylko do tego , ¿eby je jak najszybciej zdj¹Ì :lol: !
No ale to wdzianko rzeczywiÂście bardzo Âładne i kobiece :P !!
DaÂła mi jasno do zrozumienia, Âże zainteresowanie jej pracÂą jÂą cieszy, bo o to w wykonywanym przez niÂą zawodzie chodzi :)
Niestety - rzeczy, ktĂłre nas interesujÂą, jej zdaje siĂŞ nie obchodzÂą :(
Jak to ju¿ pisaliœmy zachodzi konflikt interesów ;) !! Agatka nie chce nas ucieszyÌ bardziej ni¿ tak jak widaÌ i s³ychaÌ w tv ;) !! Trudno nam siê dziwiÌ , ¿e póŸniej mamy takie a nie inne odczucia , ¿e mo¿e jednak coœ robimy nie po myœli Agatki :rozglada: ??
Tak :D PrzesÂłaÂłem jej formularz oÂświadczenia lustracyjnego do wypeÂłnienia :D
Czy Ty miaÂłeÂś kiedykolwiek do czynienia z kobietami z klasÂą Agaty? :D Potrzeba delikatnoÂści, wyczucia a przede wszystkim cierpliwoÂści, Âżeby nie wypÂłoszyĂŚ :)
Z przykroÂściÂą muszĂŞ stwierdziĂŚ , Âże nie miaÂłem przyjemnoÂści ;( !!
WyobraÂź sobie jeszcze ÂżyciowÂą sytuacjĂŞ :D PodrĂŞcznikowy przykÂład (choĂŚ trudno szukaĂŚ miĂŞdzy oboma bliskoÂści :/ ) i pytanie: czy ty na pierwszej randce mĂłwisz dziewczynie jakie masz wzglĂŞdem niej oczekiwania? :D
Takie czasy :lol2: !! Trzeba siê spieszyÌ i nie marnowaÌ chwili :lol2: !! Te groŸby ataków terrorystycznych , wci¹¿ bardziej szaleni kierowcy na drogach , wœciek³e bezdomne zwierzêta czaj¹ce siê w zau³kach :rozglada: !! Trzeba korzystaÌ z chwili -jak w podpisie obiego :lol2: !!

Okay :D IdĂŞ siĂŞ posiliĂŚ :D MoÂże nadzieja wrĂłci wraz z pierwszym kĂŞsem i Âłykiem kawy? :D
CoÂś innego by pomogÂło -to na pewno nie zdaÂło egzaminu :spiewa:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
zoha8
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: poniedziałek 05 mar 2007, 19:36

Post autor: zoha8 »

TrochĂŞ Was nie rozumiem, normalna i skromna dziewczyna jakÂą byÂła Agata w naszej podstawĂłwce ma prawo do prywatnoÂści. Nigdy jej nie odbijaÂło nawet gdy kochali siĂŞ w niej chÂłopaki w caÂłej szkole.
Tak jak wielu z nas skoùczy³a szko³ê i studia i akurat pracuje w TV, czy gdybyb pracowa³a w urzêdzie,s¹dzie czy w szpitalu jako osoba publiczna mia³a by obowi¹zek upubliczniaÌ swoje ¿ycie prywatne.
TakÂże nie wiem co przyniosÂła by informacja,Âże jest rocznik 79 czy 80. Jak dla mnie nic.
Pozostaje mi na koniec uspokoiĂŚ panĂłw, Agata jest zajĂŞta przez baaaaaaardzo przystojnego i fajnego goÂścia z naszego osiedla.
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

zoha8 pisze:TrochĂŞ Was nie rozumiem, normalna i skromna dziewczyna jakÂą byÂła Agata w naszej podstawĂłwce ma prawo do prywatnoÂści.
Ale czy ujawnienie paruu szczegĂłlikĂłw : studia , rok urodzenia , ewentualnie tylko dzieĂą i miesiÂąc , a jakieÂś zainteresowania pozapracowe :lol2: Czy to to aÂż taka tajemnica ''prywatna'' :> ??
Nigdy jej nie odbijaÂło nawet gdy kochali siĂŞ w niej chÂłopaki w caÂłej szkole.
Czemu mnie to nie dziwi , Âże tak byÂło :lol2: ??
Gdybym byÂł chÂłopakiem , ktĂłry moÂże przebywaĂŚ w otoczeniu Agaty , to teÂż by mnie nie obchodziÂło , ktĂłry jest rocznik, jakie studia skoĂączyÂła etc. :lol2: :lol2: :lol2:

raczej inne rzeczy zajmowaÂłyby mi gÂłowe :lol2: :lol2: i z innych powodĂłw pewnie bym cierpiaÂł :lol2:
A teraz cierpiĂŞ z powodu niewiedzy ;(
Tak jak wielu z nas skoùczy³a szko³ê i studia i akurat pracuje w TV, czy gdybyb pracowa³a w urzêdzie,s¹dzie czy w szpitalu jako osoba publiczna mia³a by obowi¹zek upubliczniaÌ swoje ¿ycie prywatne.
Ja o jednej pani z urzĂŞdu miasta wiem wiĂŞcej niÂż o swojej mamie , a staÂłem w kolejce tylko 2 razy po 15 minut :devil:

A niech Agatka popatrzy jakie sÂą biografie innych pracownikĂłw TVnu -jej wypada przy nich blado -a nas to boli ;( Tak nie powinno byĂŚ. Widz stacji opiniotwĂłrczej powinien mieĂŚ wiĂŞkszÂą wiedzĂŞ o osobie , ktĂłra na kreowanie tych opinii wpÂływa :] !! A Agatka od pewnego czasu wpÂływa jeszcze bardziej podpisujÂąc siĂŞ (tak piĂŞknie i z gracjÂą :P ) na tych kartkach , ktĂłre ma przed sobÂą na biurku i ozdabiajÂąc sobÂą kaÂżdÂą przekazywanÂą informacjĂŞ :P

A my te¿ wcale tak du¿o wiedzieÌ nie chcemy -tylko troszeczkê zaspokoiÌ ciekawoœÌ chcemy :) !!
TakÂże nie wiem co przyniosÂła by informacja,Âże jest rocznik 79 czy 80.
A ja myÂślaÂłem , Âże Agatka to raczej jeden z rocznikĂłw 90. :mhm: ?? :lol2:
Jak dla mnie nic.
A dla mnie wiele :lol2: !! Bo wiedzia³bym , kiedy wysy³aÌ ¿yczenia ,a nawet jeœli nie wysy³aÌ , to kiedy ³¹czyÌ siê telepatycznie w ..... bólu starzenia siê :lol2: !!

Pozostaje mi na koniec uspokoiĂŚ panĂłw, Agata jest zajĂŞta przez baaaaaaardzo przystojnego i fajnego goÂścia z naszego osiedla.
I pewnie bogaty , inteligentny i kochaj¹cy :lol2: Na takiego mê¿czyznê Agatka zas³uguje i zyczê jej szczêœcia wielkiego jak jej powœci¹gliwoœÌ :lol2: !! :* :*
A mocno cierpi i tĂŞskni , kiedy Agatka tak mocno angaÂżuje siĂŞ w pracĂŞ :) ?? Ja bym usech bez niej :P Ale w obecnej sytuacji wolĂŞ , Âże pracuje tyle , ile pracuje :lol2: !! :tanczy:

Aham jeszcze jedno -a czy jest o Agatkê mocno zazdrosny :rozglada: Czy ju¿ mamy zacz¹Ì siê obawiaÌ konsekwencji naszej dzia³alnoœci tutaj :rozglada: ?? :spiewa:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Que pasa?
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: środa 19 wrz 2007, 13:32

Post autor: Que pasa? »

zoha8 pisze: TakÂże nie wiem co przyniosÂła by informacja,Âże jest rocznik 79 czy 80. Jak dla mnie nic.
Pozostaje mi na koniec uspokoiĂŚ panĂłw, Agata jest zajĂŞta przez baaaaaaardzo przystojnego i fajnego goÂścia z naszego osiedla.
MoÂżliwe Âże za niedÂługo bĂŞdziecie sÂłaĂŚ maile pod inny adres ... A z kropeczkÂą i @tvn.pl zostanÂą a to co miĂŞdzy nimi siĂŞ zmieni ...
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Co niektórzy pisz¹cy tutaj zachowuj¹ siê tak jakby nigdy w ¿yciu idoli telewizyjnych nie posiadali :nie: :rozglada: To oczywiste, ¿e gwiazdy maj¹ prawo do prywatnoœci, ale oczywistym jest tak¿e, ¿e fanów z¿era ciekawoœÌ i chcieli by wiedzieÌ coœ na temat swoich ulubieùców :rozglada:
WidzĂŞ, Âże nasza KrĂłlewna w swej powÂściÂągliwoÂści okazaÂła siĂŞ byĂŚ dla swoich udrĂŞczonych fanĂłw poÂłowicznie Âłaskawa :lol2: MiÂło z jej strony :szalony: Czyli nie rozstajemy siĂŞ? Cudownie :lol2:
Que pasa? pisze:
zoha8 pisze: TakÂże nie wiem co przyniosÂła by informacja,Âże jest rocznik 79 czy 80. Jak dla mnie nic.
Pozostaje mi na koniec uspokoiĂŚ panĂłw, Agata jest zajĂŞta przez baaaaaaardzo przystojnego i fajnego goÂścia z naszego osiedla.
MoÂżliwe Âże za niedÂługo bĂŞdziecie sÂłaĂŚ maile pod inny adres ... A z kropeczkÂą i @tvn.pl zostanÂą a to co miĂŞdzy nimi siĂŞ zmieni ...

Skoro goœÌ jest taki "przystojny i fajny" nie mo¿na siê dziwiÌ Agatce :tanczy: W koùcu dowiemy siê jak BJ siê nazywa :o :rozglada:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

DÂżastina pisze:Co niektĂłrzy piszÂący tutaj zachowujÂą siĂŞ tak jakby nigdy w Âżyciu idoli telewizyjnych nie posiadali :nie: :rozglada:(...)
WidzĂŞ, Âże nasza KrĂłlewna w swej powÂściÂągliwoÂści okazaÂła siĂŞ byĂŚ dla swoich udrĂŞczonych fanĂłw poÂłowicznie Âłaskawa :lol2: MiÂło z jej strony :szalony: Czyli nie rozstajemy siĂŞ? Cudownie :lol2:
ByĂŚ moÂże fani teÂż bĂŞdÂą ''poÂłowicznie'' Âłaskawi? :devil:
DÂżastina pisze:
Que pasa? pisze:
zoha8 pisze: TakÂże nie wiem co przyniosÂła by informacja,Âże jest rocznik 79 czy 80. Jak dla mnie nic.
Pozostaje mi na koniec uspokoiĂŚ panĂłw, Agata jest zajĂŞta przez baaaaaaardzo przystojnego i fajnego goÂścia z naszego osiedla.
MoÂżliwe Âże za niedÂługo bĂŞdziecie sÂłaĂŚ maile pod inny adres ... A z kropeczkÂą i @tvn.pl zostanÂą a to co miĂŞdzy nimi siĂŞ zmieni ...

Skoro goœÌ jest taki "przystojny i fajny" nie mo¿na siê dziwiÌ Agatce :tanczy: W koùcu dowiemy siê jak BJ siê nazywa :o :rozglada:
Nie wiem zoha8 i Que pasa, skÂąd macie takie informacje, ale chyba od wczoraj musicie unikaĂŚ spotkaĂą z ''tajemniczÂą'' i ''skrytÂą'' AgatÂą? :devil: WynosiĂŚ z podwĂłrka takie tajemnice, to nieÂładnie :spiewa:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

No widzĂŞ, Âże wczoraj mogÂła tu odbyĂŚ niesamowicie zaÂżarta dyskusja :D Niestety, forum tak tragicznie, masakrycznie wrĂŞcz jak wczoraj, to jeszcze za mojej kadencji nie dziaÂłaÂło :/
zoha8 pisze:TrochĂŞ Was nie rozumiem, normalna i skromna dziewczyna jakÂą byÂła Agata w naszej podstawĂłwce ma prawo do prywatnoÂści.
Ja za niedÂługo bĂŞdĂŞ zasÂłaniaÂł siĂŞ prawem prywatnoÂści moich opinii :D
zoha8 pisze:Nigdy jej nie odbijaÂło nawet gdy kochali siĂŞ w niej chÂłopaki w caÂłej szkole.
MoÂże gdyby nigdy nie miaÂła powodzenia, teraz Âłatwiej byÂłoby wydostaĂŚ od niej pewne informacje? :D
marcinkowsky pisze:
zoha8 pisze:Tak jak wielu z nas skoùczy³a szko³ê i studia i akurat pracuje w TV, czy gdybyb pracowa³a w urzêdzie,s¹dzie czy w szpitalu jako osoba publiczna mia³a by obowi¹zek upubliczniaÌ swoje ¿ycie prywatne.
A niech Agatka popatrzy jakie sÂą biografie innych pracownikĂłw TVnu -jej wypada przy nich blado -a nas to boli ;( Tak nie powinno byĂŚ. Widz stacji opiniotwĂłrczej powinien mieĂŚ wiĂŞkszÂą wiedzĂŞ o osobie , ktĂłra na kreowanie tych opinii wpÂływa :] !! A Agatka od pewnego czasu wpÂływa jeszcze bardziej podpisujÂąc siĂŞ (tak piĂŞknie i z gracjÂą :P ) na tych kartkach , ktĂłre ma przed sobÂą na biurku i ozdabiajÂąc sobÂą kaÂżdÂą przekazywanÂą informacjĂŞ :P
Widocznie taka biografia, jakÂą ma tutaj w zupeÂłnoÂści jej wystarcza :D MyÂślaÂłem, Âże Agatka wyÂżej mierzy i jest bardziej wymagajÂąca :mhm:
zoha8 pisze:Tak jak wielu z nas skoùczy³a szko³ê i studia i akurat pracuje w TV, czy gdybyb pracowa³a w urzêdzie,s¹dzie czy w szpitalu jako osoba publiczna mia³a by obowi¹zek upubliczniaÌ swoje ¿ycie prywatne.
Szkoda, Âże nie jest starsza :D I nie urodziÂła siĂŞ przed 1 sierpnia 1972 roku :D MusiaÂłaby, chcÂą utrzymaĂŚ stanowisko, zÂłoÂżyĂŚ oÂświadczenie lustracyjne
zoha8 pisze:TakÂże nie wiem co przyniosÂła by informacja,Âże jest rocznik 79 czy 80. Jak dla mnie nic.
My nie hipisi :D Kochamy biurokracjê :D Jakby przyj¹Ì ten Twój tok rozumowania, to tak na dobr¹ sprawê. nikt z nas nie potrzebowa³by dowodu osobistego :D Myœlê, ¿e to ¿aden grzech byÌ ciekawym daty urodzenia pani z telewizji :D
zoha8 pisze:Pozostaje mi na koniec uspokoiĂŚ panĂłw, Agata jest zajĂŞta przez baaaaaaardzo przystojnego i fajnego goÂścia z naszego osiedla.
No juÂż nie przesadzajmy, wcale nie tak baaaaaaaardzo :devil:
D¿astina pisze:Skoro goœÌ jest taki "przystojny i fajny" nie mo¿na siê dziwiÌ Agatce :tanczy: W koùcu dowiemy siê jak BJ siê nazywa :o :rozglada:
PrzecieÂż wcale nie jest powiedziane, Âże Agatka zmieni nazwisko :lol2: KarierĂŞ zaczĂŞÂła robiĂŚ pod szyldem ''Tomaszewska'' :lol2: i nie bĂŞdzie chciaÂła widzom mieszaĂŚ w gÂłowach nowym? :D
Que pasa? pisze:MoÂżliwe Âże za niedÂługo bĂŞdziecie sÂłaĂŚ maile pod inny adres ... A z kropeczkÂą i @tvn.pl zostanÂą a to co miĂŞdzy nimi siĂŞ zmieni ...
O? :D NaprawdĂŞ? :D Wspaniale!!! :D Ciekawe, gdzie podziewa Agatka pierÂścionek zarĂŞczynowy :mhm:
Hmm.... :mhm: Myœla³em, ¿e dam Agatce spokój dopiero wówczas, gdy wyjdzie za m¹¿ - a to w zwi¹zku z poszanowaniem przeze mnie sakramentu ma³¿eùstwa :D , ale okazuje siê, ¿e ja ju¿ wczeœniej ni¿ przypuszcza³em wzi¹³em siê za uk³adanie mowy po¿egnalnej, w której nie szczêdzê gorzkich s³ów Agatce :o
A miaÂłem w tym tygodniu redagowaĂŚ biografiĂŞ ;(

Teraz jestem fanem w stanie agonii :neutral:

Agata skazaÂła mnie na ÂśmierĂŚ cywilnÂą na forum ;(
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 5 gości