Fakty - program informacyjny TVN

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Rozumiem, iÂż to tÂło, object jest dla Ciebie najwaÂżniejsze w "Faktach". :? :wariat:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

bardzo mi sie podoba nowe prowadzenie weekendowych faktow, no i jest anita i jest kajdan, wszystko z zaskoczenia, ona zapowiada, on gdzieÂś tam sie wyÂłania, zdynamizowali program do granic mozliwoÂści, czekaĂŚ tylko jak bĂŞdÂą sie goniĂŚ :P
TVN innowacja i nowoczesność...
Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Faktomaniak »

"Nowa" formuÂła FaktĂłw weekendowych jak dla mnie jak najbardziej na plus !

Pozytywnym zaskoczeniem by³o dla mnie to ¿e Anita i Grzegorz tak dobrze uzupe³niaj¹ sie w prowadzeniu Faktów.Œwietnie nowe kadrowanie, pokazujace jeszcze wiêcej studia TVN24 i Faktów. Bardzo du¿e wykorzystanie trójprojekcyjnego telebimu i jingiel z czo³ówki Faktów, który jest jako przerywnik - te¿ œwietnie siê wkomponowa³ w ca³oœÌ.
Razi mnie tylko ta belka pozima .....

Czekam z niecierpliwoÂściÂą na kolejny weekend - Na BeatĂŞ TadlĂŞ i Piotra Marciniaka.

A juÂż jutro !!!

Fakty w 10 - lecie swoich urodzin !!!
NOWA ERA W TVN
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

LiczĂŞ jutro na jakiÂś dÂłuuuuuuuuuuuÂższy materiaÂł i chciaÂż na maÂłe logo "Fakty - 10 lat" w dolnym rogu tak jak to byÂło w przypadku 3000-go wydania.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Prawie zapomniaÂłem :rozglada: To juÂż jutro bĂŞdzie 10 lat :tanczy: RĂłwnieÂż liczĂŞ na jakieÂś (obszerne) materiaÂły o historii tvn i ''FaktĂłw'' :tanczy:
JeÂśli chodzi o maÂłe logo to byĂŚ wcale nie musi :nie: O wiele waÂżniejsze jest, Âżeby na ten temat byÂły wÂłaÂśnie materiaÂły :tanczy:
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Kilkuminutowy fragment pierwszego wydania "FaktĂłw" :hyh: Nie bĂŞdĂŞ tego nawet komentowaÂł.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
mexodio
Początkujący
Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: środa 03 paź 2007, 20:48

Post autor: mexodio »

POpieram pisze:Kilkuminutowy fragment pierwszego wydania "FaktĂłw" :hyh: Nie bĂŞdĂŞ tego nawet komentowaÂł.
No i tego siĂŞ spodziewaÂłem trzeciego paÂździernika! SÂłyszaÂłem, Âże trzeciego ma byĂŚ teÂż nowa oprawa graficzna FaktĂłw TVN, ale nie byÂło... szkoda.
mexodio
Początkujący
Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: środa 03 paź 2007, 20:48

Post autor: mexodio »

r_r16 pisze:LiczĂŞ jutro na jakiÂś dÂłuuuuuuuuuuuÂższy materiaÂł i chciaÂż na maÂłe logo "Fakty - 10 lat" w dolnym rogu tak jak to byÂło w przypadku 3000-go wydania.
Po obejrzeniu materiaÂłu miaÂłem poczucie niedosytu (fajnie by byÂło jak by zrobili dÂłuÂższÂą wersjĂŞ i dali na fakty.tvn.pl), a co do loga - chcesz, masz :).
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Fakt - same wpadki i niedociÂągniecia w pierszym wydaniu. A co do nowej oprawy graficznej - mexodio - dopiero w styczniu:)
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

mexodio pisze:
r_r16 pisze:LiczĂŞ jutro na jakiÂś dÂłuuuuuuuuuuuÂższy materiaÂł i chciaÂż na maÂłe logo "Fakty - 10 lat" w dolnym rogu tak jak to byÂło w przypadku 3000-go wydania.
Po obejrzeniu materiaÂłu miaÂłem poczucie niedosytu (fajnie by byÂło jak by zrobili dÂłuÂższÂą wersjĂŞ i dali na fakty.tvn.pl), a co do loga - chcesz, masz :).
Nawet nie wiesz jak siĂŞ cieszĂŞ:))
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

r_r16 pisze:Nawet nie wiesz jak siĂŞ cieszĂŞ:))
Przepraszam, ale chyba nie zrozumiaÂłem. :uhh: Z czego siĂŞ cieszysz? Z tego, Âże dali logo w prawym dolnym rogu? A moÂże, Âże to "Twoja zasÂługa"? :devil:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

pawell pisze:
r_r16 pisze:Nawet nie wiesz jak siĂŞ cieszĂŞ:))
Przepraszam, ale chyba nie zrozumiaÂłem. :uhh: Z czego siĂŞ cieszysz? Z tego, Âże dali logo w prawym dolnym rogu? A moÂże, Âże to "Twoja zasÂługa"? :devil:
Nie - to na pewno nie moja zasÂługa.:))

[ Dodano: Sob PaÂź 06, 2007 7:10 pm ]
Dzisiejsze Fakty w duecie sÂą jakby... gorsze. Brakuje mi tego wstawania i podchodzenia do ekranu tylnoprojekcyjnego. NA poczÂątku kamera coÂś wolno jechaÂła. Brakuje rozmĂłw miĂŞdzy prowadzÂącymi. Jest tylko przekazywanie sobie gÂłosu. Nie ma tej atmosfery... WolaÂłem poprzedni duet. Takie wolne te fakty dzisiaj.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

POpieram pisze:Kilkuminutowy fragment pierwszego wydania "FaktĂłw" :hyh: Nie bĂŞdĂŞ tego nawet komentowaÂł.
A ja skomentujê. Ten materia³ by³ oryginalny zreszt¹ jak ka¿dy Tomasza Sianeckiego. :D Fajny pomys³, aby przedstawiÌ te 10 lat w dwóch historiach. Dziewczynki, która urodzi³a siê 3 paŸdziernika 1997 r. i TVN, która powsta³a tego samego dnia ponad 8 godzin póŸniej. :P

Tylko szkoda, Âże byÂły to tylko 3 minuty 20 sekund, bo przez 10 lat wydarzyÂło siĂŞ wiele o czym moÂżna byÂło wspomnieĂŚ. A i 10 urodziny zdarzajÂą siĂŞ raz, wiĂŞc mogli poÂświĂŞciĂŚ troszkĂŞ wiĂŞcej czasu. Nawet kosztem tego przedostatniego materiaÂłu. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

SkomentowaÂłeÂś trochĂŞ inny materiaÂł- ten z FaktĂłw. Mi teÂż siĂŞ bardzo spodobaÂł chociaÂż rzeczywiÂście mogliby trochĂŞ wiĂŞcej pokazaĂŚ z tych dziesiĂŞciu lat. Ale dobre i to :D
corner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 14:23

Post autor: corner »

pawell pisze:Tylko szkoda, Âże byÂły to tylko 3 minuty 20 sekund, bo przez 10 lat wydarzyÂło siĂŞ wiele o czym moÂżna byÂło wspomnieĂŚ. A i 10 urodziny zdarzajÂą siĂŞ raz, wiĂŞc mogli poÂświĂŞciĂŚ troszkĂŞ wiĂŞcej czasu. Nawet kosztem tego przedostatniego materiaÂłu. :roll: [/color]
Ja z kolei uwaÂżam, Âże program informacyjny nie powninien "reklamowaĂŚ" macierzystej stacji, a takie materiaÂły nie powinny siĂŞ w nim znajdowaĂŚ. PodobnieÂż informacje o jakichÂś festiwalach, akcjach, ktĂłre sponsoruje stacja i tym podobnych. Moim zdaniem to bardzo obniÂża to rangĂŞ programu informacyjnego i stawia pod znakiem zapytania jego obiektywizm.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości