Gaże za zwierzenia

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

katie
Początkujący
Początkujący
Posty: 117
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:28

Post autor: katie »

no wiesz, to moÂże siĂŞ zgÂłoszĂŞ hahahaha, moÂże mam jakieÂś szanse :D
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

pewnie ze masz kazdy z nas ma eheheheh wystarczy isc na casting i na pytanie dlaczego chcesz wziac udzial w programie oidpowiedziec, chce przezyc przygode swojego zycia hehehe wtedy biora na bank :lol:
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

moze poÂślemy tam michosa, opowie o swoich przeÂżyciach w zwiazku z odsuniĂŞciem=degradacjÂą Anity Werner :twisted: :arrow:
katie
Początkujący
Początkujący
Posty: 117
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:28

Post autor: katie »

nie wierzĂŞ w castingi, mam przykre doÂświadczenia z dzieciĂąsta, nie chcieli mnie do programu "od przedszkola do opola" i od tego czasu nie wierzĂŞ w takÂą przypadkowÂą karierĂŞ :D
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

heheheheh, ja narzie bylem na 1 castingu teraz 31 lipca i byl dla mnie bardzo udany pierwszy raz i odrazu dostalem sie do programu, a sito eliminacji bylo geste
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
katie
Początkujący
Początkujący
Posty: 117
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:28

Post autor: katie »

musiaÂłeÂś mieĂŚ szczĂŞÂście i siĂŞ spodobaĂŚ :D
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

najpierw byl test po ktorym odpadlo 20 osob pozniej rozmowa przed kamerami...wiedzailem ze mi dobrze poszlo po rozmowie jush...ale nie bylem pewien czy mnie wezma w koncu tylko 8 osob z 70 przechodzilo, na nagarnie teleturnieju najslabsze pogniwo
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

katie pisze:nie wierzĂŞ w castingi, mam przykre doÂświadczenia z dzieciĂąsta, nie chcieli mnie do programu "od przedszkola do opola" i od tego czasu nie wierzĂŞ w takÂą przypadkowÂą karierĂŞ :D
Hmm... jesteœmy ju¿ pó³ roku razem, a ja dopiero teraz siê dowiedzia³em, ¿e moja Kasia bra³a udzia³ w jakimœ castingu do "od przedszkola do opola"... No faaajnie. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
katie
Początkujący
Początkujący
Posty: 117
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:28

Post autor: katie »

Hmm... jesteœmy ju¿ pó³ roku razem, a ja dopiero teraz siê dowiedzia³em, ¿e moja Kasia bra³a udzia³ w jakimœ castingu do "od przedszkola do opola"... No faaajnie.
to byÂło strasznie dawno byÂło :D

najpierw byl test po ktorym odpadlo 20 osob pozniej rozmowa przed kamerami...wiedzailem ze mi dobrze poszlo po rozmowie jush...ale nie bylem pewien czy mnie wezma w koncu tylko 8 osob z 70 przechodzilo, na nagarnie teleturnieju najslabsze pogniwo
no to rzeczywiÂście "nieciekawie"... ale Tobie na szczĂŞÂście siĂŞ udaÂło. ciekawe wedÂług jakich kryteriĂłw dobierajÂą uczestnikĂłw...
Ostatnio zmieniony piątek 17 wrz 2004, 17:18 przez katie, łącznie zmieniany 1 raz.
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

powiedziala nam na nagarniu asystentka ze najpierw do 2 etapu brali tych coi najklepoiuej test ropzwiazali a w rozmowie trzerbabylo sie wykazac inteligencja i poczuciem humoru :lol: :lol: :lol: jakos udalo mi sie nie speszyc hehehhee a vbalem sie strasznie
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

£ukasz pisze: Hmm... jesteœmy ju¿ pó³ roku razem, a ja dopiero teraz siê dowiedzia³em, ¿e moja Kasia bra³a udzia³ w jakimœ castingu do "od przedszkola do opola"... No faaajnie. :D

no widzisz ÂŁukaszu, forum zbliÂża ludzi, hehehehehehehehee :arrow:
katie
Początkujący
Początkujący
Posty: 117
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:28

Post autor: katie »

a w programie nie wszyscy wyglÂądajÂą na super inteligentnych :D
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

no to moze poprostu trafili w pytania na tescie ale tam byly 4 grupy po 30 pytan i pytania mysle ze byly strasznie trudne, owszem kilka bylo latwych przynajmniej dla mnie ale duza czesc kosmicznych, mysle ze na 30 pytan udzielilem 0d22-25 poprawnych odpowiedzi ludzi ktorzy przechodza odpowidaja mysle na podbna ilosc, mysle ze ja tam przypadkiem nie trafilem, heheh ale faktem jes ze rtzeczywiscie niktorzy na inteligentnych nie wygldaja :lol: :lol:
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 100 gości