[TVN] Dzień Dobry TVN / Dzień Dobry Wakacje

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: dzien dobry tvn

Post autor: pawell »

salladyn pisze:WedÂług mnie powinni przerywaĂŚ serwisem ale po seriwsie nadaĂŚ tÂą koĂącĂłwkĂŞ rozmowy to byÂłoby najlepsze wyjÂście.
No i w niektorych rozmowach tak jest, ale w tej nie bylo :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
redix
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 22:02
Lokalizacja: Niepołomice

Post autor: redix »

Kinga dziÂś Âślicznie wyglÂądaÂła (jak zawsze) :!:

Obrazek
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

ÂŻaÂłuje ale nie mogÂłem obejÂżeĂŚ, od jakiegoÂś czasu sieĂŚ kablowa UPC w GdaĂąsku, a przynajmniej u mnie ma problemy z nadawaniem.
Wróciłem!!
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Niedzielny program rewelacja !! Brawa dla Kingi za merytoryczne przygotowanie :D Sama miaÂła kiedyÂś szansĂŞ na bycie PierwszÂą DamÂą.
Dobry pomysÂł z zaproszeniem tych wyjÂątkowych goÂści :) w programach z Kinga i Marcinem zawsze moÂżna zobaczyĂŚ i dowiedzieĂŚ siĂŞ czegoÂś naprawdĂŞ nowego :) :D
No i te prezenty teÂż byÂły czadowe :D
ZIMA
iwona
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek 03 paź 2005, 21:52

Post autor: iwona »

wszystko super w ddtvn. nie oglÂądaÂłam pary M-J. Ale 2 tyg czekania na KingĂŞ?

Moze by tak zaniennie daĂŚ parom- jednej sobotĂŞ, drugiej niedzielĂŞ. A za tydzieĂą odwrotnie....
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

W niedziele ogÂądaÂłem byÂło super bardzo podobaÂł mi sie pomysÂł z pierwszymi damami. A tak apropo to widzieliÂście jak wczoraj w SMS, PaweÂł Kukiz dostaÂł zdjecie Rusin:):)
Wróciłem!!
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Obrazek

Polecam dzisiejszy "Fakt" :D Ciekawie byÂło przed rozpoczĂŞciem sobotniego programu :wink:
Jak¿e przed przeczytaniem tego artyku³u mo¿na róznie pomyœleÌ :D No có¿...ale przeczytajcie sami :D
ZIMA
LordTomas
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 386
Rejestracja: poniedziałek 06 wrz 2004, 16:50
Lokalizacja: Warschau

Post autor: LordTomas »

Obrazek
"Nie sposób odpowiedzieć na argumenty płynące z pięknych ust." (Addison)
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

no bardzociekawy materiÂła, ciekawe czy popracy tez mu prasuje koszule:):)
Wróciłem!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

BUUUUUU ale slabo :cry: :cry: no ale jednak je sie takiego wyniku spodziewalem ale TVN moze go wyzucic poniewaz ma o 100 tys widzow mniej niz te filmy przed rokiem :?
wirtualnemedia.pl pisze:3 wrzeÂśnia na antenie TVN pojawiÂł siĂŞ nowy weekendowy program "DzieĂą dobry TVN", ktĂłry miaÂł poprawiĂŚ wyniki stacji w porannym paÂśmie.

Program, ktĂłry prowadzÂą naprzemiennie Kinga Rusin i Marcin Meller oraz Magda MoÂłek i Olivier Janiak, nie staÂł siĂŞ na razie hitem TVN.

Jak wynika z danych AGB Nielsen Media Research od poczÂątku wrzeÂśnia Âśrednio kaÂżdy odcinek oglÂądaÂło okoÂło 600 tys. widzĂłw.

W tym samym paÂśmie, rok temu przed telewizorami zasiadaÂło prawie 700 tys. widzĂłw.
na>>>> http://www.wirtualnemedia.pl/document.php?id=362017 sa jeszcze 2 tabelki :]
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Có¿:
1) jest to nowy program
2) ludzie lubi¹ sobie d³ugo pospaÌ w weekend lub te¿ wol¹ iœÌ na zakupy w sobotê rano czy gdzieœ wyja¿d¿aj¹, a nie tkwi¹ przed tv w sumie w jednej z najlepszych przedpo³udniowych pór
WiĂŞc:
moÂżna siĂŞ byÂło spodziewaĂŚ niskiej oglÂądalnoÂści.
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No i na niektorych forach pisza ze program jest nudny moim zdaniem nie no tylko czasem :) Ale moglo by byc lepiej moze jak by ten program bylby reklamowany bo w ogole TVN go nie reklamuje te filmy co byly wczesniej jak jeszcze nie bylo DDTVN to TVN reklamowal je pare razy a teraz co ?? nie chce miec dobrych wynikow w tym czasie ??
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Potrzeba reklamy w "TVN Poleca" i wynik wzroÂśnie. :] Ponadto jest to program nowy i nie wiele osĂłb o nim wie. Inne nowoÂści sÂą znacznie bardziej reklamowane, ponadto nikt nie spodziewa siĂŞ, Âże o tej godzinie moÂże byĂŚ coÂś nowego, ciekawego.
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

Akurat przed chwilÂą wyemitowana byÂła reklama DD TVN :D
Anna Kalczyńska, Anita Werner, Beata Tadla, Justyna Pochanke - czołowa czwórka :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

arti pisze:Akurat przed chwilÂą wyemitowana byÂła reklama DD TVN :D
no zobaczymy czy to tylko jednorazowa czy moze TVN zacznie wkoncu dobrze promowac ten program :roll:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości