Aktualne sprawy forum

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

jestes za nagimi chlopakami? :lol: :arrow:
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Chyba Âświat siĂŞ koĂączy :arrow: Faustus za linkami do goÂłych panienek i facetĂłw??!!! :shock: :shock: :shock: Eh, a miaÂłem go (zupeÂłnie nie wiem czemu) za sympatyka skrajnie prawicowych partii 8)
MAKEPOVERTYHISTORY
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Faustus prawicowcem :?: :shock: Ty chyba sie sÂłabo przykÂładasz do czytania tego forum, nawet dziecko wie, Âże Faustus lubi kolor czerwony :D :arrow:
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Co ty masz do mojego przyk³adania :wink: :wink: :?: Poczekaj a¿ Ci przy³o¿e to siê przekonasz :D Ale Faustus ma taki ton rodem z kó³ek przyjació³ Radia Maryja tudzie¿ wieców Ligi Polskich Rodzin :arrow:
MAKEPOVERTYHISTORY
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Kubs pisze:Chyba Âświat siĂŞ koĂączy :arrow: Faustus za linkami do goÂłych panienek i facetĂłw??!!! :shock: :shock: :shock: Eh, a miaÂłem go (zupeÂłnie nie wiem czemu) za sympatyka skrajnie prawicowych partii 8)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Brawo - to byÂł kawaÂł roku. Moje serce jest po lewej stronie :!: :!: :!: :!: :!:]
Przepraszam, co nie gra z moim tonem? Fakt znĂŞcaÂłem siĂŞ na dzieĂŚmi w gimnazjum podczas praktyk, ale ostanio na nikogo nie krzyczĂŞ. Nawet na kilentĂłw w Hyper novej, chociaÂż czasami mam ochotĂŞ wstaĂŚ i wpier..liĂŚ im ile tylko wlexie. Przyjdzie taka pani zrobi zakupy za 400 zÂł, a potem tÂłumaczy siĂŞ, Âże wpadÂła tylko po mleko, a Âże nie mogÂła powstrzymac siĂŞ przechodzÂąc koÂło pĂłlek z towarem to juÂż inna sprawa. Tacy ludzie powinni mieĂŚ zakaz wstĂŞpu do hipermarketĂłw!!!!!!!!!!!!!!!
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Faustus, bêd¹c nastêpny raz w Hipernovej (która jest zaledwie 500m. od miejsca w którym teraz siedze czyli mojego domu) zrobie zakupy, znajde ciê w kasie, zrobie mega wielkie zakupy po czym stwierdze, ¿e zapomnia³em wzi¹œÌ karty, albo- druga opcja: oka¿e siê ¿e moja karta jest pusta :D Hmm, mo¿e nie podawaj tyle pikantnych szczegó³ów ze swojego ¿ycia, bo teraz naprawde mam ochote iœÌ do Hypernowej i wymieniÌ z tob¹ pogl¹dy live :P
MAKEPOVERTYHISTORY
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Nic mi nie grozi - ja nie pracujĂŞ w hypernovej w krakowie, a w Olkuszu, pod Krakowem.
PS mam 190 cm wzrostu, wiĂŞc nikt mi nie podskoczy :twisted:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

No to wycieczka do Olkusza 8) ALe doktorze- nie sztukÂą jest rozwiÂązywaĂŚ problemy przemocÂą...
MAKEPOVERTYHISTORY
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

:D :D :D Faustus pracuje w Hypernovej :D :D :D
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

"Pracuje" to za duÂżo powiedzinane. Ja tam dorabiam w weekendy i strasznie siĂŞ nudzĂŞ...
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Ale Faustus, spoko :arrow: Âżadna praca nie haĂąbi 8)
MAKEPOVERTYHISTORY
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Ta jest nawet w jakimœ stopniu rozwijaj¹ca - trzeba odpowiedno podejœÌ do kilenta. Tj sprawdziÌ czy czegoœ nie wynosi i udzieliÌ pe³nych odpowiedzi na pytania.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

linki do zdjĂŞĂŚ z fajnymi chÂłopakaim, nie
Jestem za :):)
i to bardzo :)
za sympatyka skrajnie prawicowych partii
:lol: :lol: dooobre....
Android <3
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

ZauwaÂżyÂłem, Âże przyciski na forum sÂą znĂłw w jĂŞzyku angielskim... kiedy wrĂłci polski? :D
:)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Jejq, ju¿ o tym pisa³em. To s¹ oryginalne przyciski z tego stylu forum phpbb. Na razie nie wróci polski. Przecie¿ te s¹ ³adniejsze od poprzednich, s¹ kompletne (dawniej moderatorzy nie widzieli "iksa"), nom i chyba wszysc znaj¹ te 5 s³ówek (ewentualnie bêdziecie zmuszeni odwiedziÌ slowniki.onet.pl).

Ja za rok maturĂŞ z angielskiego zdajĂŞ, wiĂŞc to siĂŞ dopiero zaczyna. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości