Fakty - program informacyjny TVN

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

mateusz240
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: wtorek 16 sie 2005, 10:06

Post autor: mateusz240 »

W takim dniu jak dzisiaj sprawdza si? motto zawarte w temacie - Fakty s? ca?y czas najlepszym, programem informacyjnym w Polsce. Dzisiaj ogl?da?em wszystkie dzienniki i obiektywnym okiem musz? stwierdzi?, ze Fakty zrobi?y kawa? dobrej roboty. Wszystko by?o na najwy?szym poziomie i bardzo profesjonalnie wykonane. Mam racje?? :mhm:
JacanTVN24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 250
Rejestracja: sobota 01 wrz 2007, 17:27

Re: "Fakty" - nalepszy program informacyjny w Polsce

Post autor: JacanTVN24 »

Nowe Fakty miały być jeszcze w styczniu... Jest luty a tu dalej nic. Może się zastanawiają czy się opłaca zmieniać Fakty??? Pewnie przeglądają te nasze posty i wyciągają wnioski...
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: "Fakty" - nalepszy program informacyjny w Polsce

Post autor: pop »

JacanTVN24 pisze:Pewnie przeglądają te nasze posty i wyciągają wnioski...
Tak, z pewnością nasze posty są dla nich wielką inspiracją. :lol:

Ja mam jednak nadzieję, że żadnych zmian nie będzie. Jeśli już to mogłyby być jesienią, ale - najwcześniej - 2009 roku.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
JacanTVN24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 250
Rejestracja: sobota 01 wrz 2007, 17:27

Re: "Fakty" - nalepszy program informacyjny w Polsce

Post autor: JacanTVN24 »

POpieram pisze:
JacanTVN24 pisze:Pewnie przeglądają te nasze posty i wyciągają wnioski...
Tak, z pewnością nasze posty są dla nich wielką inspiracją. :lol:

Ja mam jednak nadzieję, że żadnych zmian nie będzie. Jeśli już to mogłyby być jesienią, ale - najwcześniej - 2009 roku.
No tak święta prawda. Narazie teraz możemy jedynie spekulować n/t daty wprowadzonych zmian... Tak jak teraz jest dobrze, ale może byłoby lepiej??? Tego nie wiemy. :mhm:
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: "Fakty" - nalepszy program informacyjny w Polsce

Post autor: pop »

Wczoraj przed "Sportem" pojawiła się czołówka "Pogody". Salak był trochę zaskoczony. :D
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: "Fakty" - nalepszy program informacyjny w Polsce

Post autor: pop »

Już jutro specjalne wydanie "Faktów" związane z wyborami w Rosji - właśnie przed chwilą była reklama.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
lukaszo
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 201
Rejestracja: czwartek 11 paź 2007, 17:05

Re: "Fakty" - nalepszy program informacyjny w Polsce

Post autor: lukaszo »

POpieram pisze:Już jutro specjalne wydanie "Faktów" związane z wyborami w Rosji - właśnie przed chwilą była reklama.
To ja tylko dodam że poprowadzi je Kamil Durczok :D
TVN - programowo najlepsza
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: "Fakty" - nalepszy program informacyjny w Polsce

Post autor: pop »

I zapewne prosto z Mokswy, a pozostałe informacje przedstawią Anita Werner i Grzegorz Kajdanowicz ze studia w Warszawie. ;)
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

A jednak Durczok jest w warszawskim studio :>
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re:

Post autor: pop »

kamilo pisze:A jednak Durczok jest w warszawskim studio :>
Też byłem zaskoczony, bo od maja 2006 r. wszystkie reklamowane wcześniej specjalne wydania "Faktów" były spoza studia.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: "Fakty" - nalepszy program informacyjny w Polsce

Post autor: Greg Haus »

Nawet spcjalną scenografię stworzyli na tą okazję, aż strach pomyśleć co będzie przy wyborach w USA...
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: "Fakty" - nalepszy program informacyjny w Polsce

Post autor: ~ »

Dzisiejsze Fakty jak zwykle podobały mi się, ale jest jedno "ale" - nie poruszyli ani jednego tematu z Polski - wstyd! Skąd ci biedni ludzie, którzy nie mają TVN24 mają wiedzieć co się dzisiaj wydarzyło w Polsce?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: "Fakty" - nalepszy program informacyjny w Polsce

Post autor: pawell »

POpieram pisze:
kamilo pisze:A jednak Durczok jest w warszawskim studio :>
Też byłem zaskoczony, bo od maja 2006 r. wszystkie reklamowane wcześniej specjalne wydania "Faktów" były spoza studia.
Reklamy specjalnego wydania "Faktów" pojawiły się wczoraj, więc może w piątek/sobotę zapadła decyzja nt. tego wydania? W związku z tym trudno byłoby zorganizować studio w Moskwie. Bo reporterzy pewnie wcześniej wyjechali, aby zrealizować materiały (np. o życiu Miedwiediewa, którym zajął się Paweł Płuska czy o znikających wsiach Katarzyny Sławińskiej).

Samo wydanie "Faktów" było bardzo dobre. Ciekawe materiały na najwyższym poziomie, ogólnie profeska. Jedyną rzeczą do której można byłoby się przyczepić to brak wiadomości z Polski. A przecież ostatnia noc była burzliwa, a raczej wietrzna.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
object
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 198
Rejestracja: wtorek 28 sie 2007, 20:39

Re: "Fakty" - nalepszy program informacyjny w Polsce

Post autor: object »

A mnie trochę zawiodły dzisiejsze ,,Fakty"- dobre materiały z Moskwy ale trochę za mało, poczułem mały niedosyt. Bardzo na "minus", że nie mówili nic o wydarzeniach z Polski :uhh:

A ostatnio zauważyłem, że ,,Fakty" bezczelnie kopiują materiały z ,,Wydarzeń". Zdarza się to na prawdę bardzo często. Np. wczoraj w Faktach był reportaż o pracodawcach którzy blokują popularne strony swoim pracownikom. Ten temat był poruszony w ,,Wydarzeniach" już w piątek!! :x To na prawdę nie pierwszy raz. Ja naliczyłem co najmniej z 5 takich sytuacji :evil: Wstyd Panie Durczok!!!! :hmm: Być może nawet takich sytuacji było znacznie więcej, ja oglądam Fakty tylko w weekend i tyle naliczyłem. Dlatego wolę ,,Wydarzenia" tam zawsze dowiem się wszystkiego wcześniej i nie muszę oglądać splagiatowanych materiałów :D
Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Re: "Fakty" - nalepszy program informacyjny w Polsce

Post autor: Faktomaniak »

Specjalne wydanie Faktów dobre..... ale

Durczok nie powinnien stać na Wiertniczej tylko powinnien byl być na miejscu w Rosji.( i to na placu Czerwonym lub w miejscu z którego kamera idealnie uchwyciłaby panorame Kremla) !!!

I takie wydania nie mozna przygotowywac z dnia na dzień !!!

Mam nadzieję że w listopadzie obejrzymy Fakty z Waszyngtonu i Durczok bedzię nie w studiu Faktów ale przed Białym Domem.

Co do wydania to materialy dziennikarzy przyzwoite . Wreszczie mieliśmy okazje zobaczyć dawno nieogladane dziennikarki działu zagranicznego Faktów.( przynajmniej wiadomo że jeszce w Faktach taki dział istnieje.)
Szczególnie ucieszyła mnie relacja Kasi Sławińskiej.
Szkoda tylko ,że zabrakło relacji Marcina Wrony o reakcjach USA i świata na taki ( z góry wiadomy ) wynik wyborów.
NOWA ERA W TVN
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość