Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

A ja s¹dzê, ¿e Anita wylecia³a, bo Justynka musia³a dostaÌ Wiktora - wiadomo w TVN24 napracuje siê kobieta, zdrowie straci etc ale i tak zostanie nie zauwa¿ona. natomiast w Faktach o 19.00 olœni swoim "talentem" wiêksz¹ widowniê, a i szansy na nagrodê dla prezenterki i ca³ej stacji gwa³townie wzorsn¹. Ju¿ teraz wiem, ¿e bêdzie czo³ów¹ kandydatk¹ do Wiktora za 2004r. Poczekajcie tylko do marca.... Justynie zachcia³o sie nagród, wiêc ANITA aut.....
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

To juÂż jest spiskowa teoria dziejĂłw w wersji heavy.
:lol:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

mac pisze:To juÂż jest spiskowa teoria dziejĂłw w wersji heavy.
:lol:
Heavy czy soft – sprawa Âśmierdzi na odlegÂłoœÌ!

Faustusie masz racjĂŞ, w marcu wszystkie oczy na Wiktorach bĂŞdÂą zwrĂłcone na J. Pochanke!
Kiedy Anita otrzyma³a Wiktora pewnie nie mog³a spokojnie usiedzieÌ, ¿e ktoœ poza ni¹ z tvn dosta³ takie wyró¿nienie! No i zemœci³a siê!

A z JĂŞdrzejowskÂą niech siĂŞ pozagryzajÂą, a pieczyĂąski i JĂŞdzrezejowski niech siĂŞ pozabijajÂą w tym wyÂścigu szczurĂłw!

Szkoda tylko Anity! Wczoraj na poczÂątku FaktĂłw byÂła bardzo smutna, Âżeby nie napisaĂŚ przygnĂŞbiona, dopiero na koniec trochĂŞ siĂŞ rozjaÂśniÂła!
Ale zaraz znowu bĂŞdzie, mam nadziejĂŞ, Âże pogodniejsza!

MaÂły dodatek po faktach (jestem w pracy, wiĂŞc obejrzaÂłem fakty w komputerze :lol: )
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Niestety doktorku masz 100% racje.
Wszyscy teraz bĂŞdÂą siĂŞ tym gremlnem zachwycaĂŚ i mĂłwiĂŚ jaka to ona wspaniaÂła jest(oczywiÂście ci gÂłupi czÂłonkowie akademii) :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Jakby gremlin rzeczywiœcie zdoby³ wiktora :twisted: :twisted: :twisted: to chcia³bym aby ca³a sala j¹ wygwiada³a a przynajmiej spora czêœÌ za Anitkê. Mo¿e jakby co ktoœ siê wy³amie i powie przez to dziêki czemu teraz t¹ nagrode odbiera i wyrazi poprzez to swój sprzeciw i poparcie dla Anitki.(jak Anitka dostawa³a to sporo osób doœÌ ¿ywo okazywaa³o swoj¹ radoœÌ) Anitka ma napewno wielu wielbicieli tak¿e po stronie swojego œrodowiska ale o nagrodzie decyduje mniejszoœÌ a ona zawsze wybiera osobê o której jest najbardziej g³oœno i która jest w najlepszym programie informacyjnym :twisted: :twisted: :twisted:

Jakby Anitki nie wyrzucili to jestem pewien, ¿e to ona by zdoby³a wiktora a mo¿e jeszcze i telekamerê. Zniszczyli jej œmiecie :twisted: :twisted: :twisted: ca³¹ karierê i pozbawili j¹ motywacji do pracy. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

PS:cholera jeszcze mi nie przeszÂłali presa z prenumeraty i nie wiem czy coÂś o gremlinie napisali.

I jeszcze znalazÂłem wywiad Anitki dla "marie claire" z okresu jej ÂświetnoÂści. Ten wywiad jest napewno wszystkim zainteresowanym znany ale byÂł do tej pory tylko na stronie o Anitce. Dobrze, Âże w sieci Anitka dalej jest obecna i widaĂŚ Âże wielu osoĂłb jest ktĂłrzy jÂą dostrzegli.

http://kobieta.interia.pl/gwiazdy/wywia ... inf=550596
Ostatnio zmieniony piątek 15 paź 2004, 18:58 przez michos, łącznie zmieniany 1 raz.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

A ja s¹dzê, ¿e Anita wylecia³a, bo Justynka musia³a dostaÌ Wiktora - wiadomo w TVN24 napracuje siê kobieta, zdrowie straci etc ale i tak zostanie nie zauwa¿ona. natomiast w Faktach o 19.00 olœni swoim "talentem" wiêksz¹ widowniê, a i szansy na nagrodê dla prezenterki i ca³ej stacji gwa³townie wzorsn¹. Ju¿ teraz wiem, ¿e bêdzie czo³ów¹ kandydatk¹ do Wiktora za 2004r. Poczekajcie tylko do marca.... Justynie zachcia³o sie nagród, wiêc ANITA aut.....
Justyna w³asnie za prace w tvn 24 dosta³a 2 wiktory :) wiec to raczej powód nie by³ tymbardziej ze to czy dostanie kolejnego wiktora czy nie (dostanie na 100 %) nie zalezy od tego czy siê poka¿e w fucktach tylko ile i komu jej m¹¿ da w ³apê do tego Anity usuwaÌ nie musia³a :) Jêsli to ona sta³a za usuniêciem ANitki to chodzi³o jej o s³awe i popularnoœÌ a nie wiktory tego dostanie tak czy inaczej :) Jak mówi³ Lees w swojej ksi¹¿ce wiktory obiektywne nie s¹ bo organizowane s¹ w tvp wiêc mo¿e siê jednak okazaÌ ze Pochankowej sprz¹tnie Wiktora z przed nosa któryœ z tych nowych którzy próbuj¹ zast¹piÌ Jolê i Dankê ... :cry: ale peniw m¹z zadba by by³a nominowana w paru kategoriach :)
To juÂż jest spiskowa teoria dziejĂłw w wersji heavy.
co nie znaczy ze nie prawdziwa !!! :)
Android <3
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Doktorek dobrze napisaÂł a ty kamuii trochĂŞ za bardzo poszukujesz ddziury w caÂłym. Owszem wiktory byÂły upolitycznione ale teraz myÂślĂŞ Âże trochĂŞ siĂŞ to zmieni.
Justyna w³asnie za prace w tvn 24 dosta³a 2 wiktory wiec to raczej powód nie by³ tymbardziej ze to czy dostanie kolejnego wiktora czy nie (dostanie na 100 %) nie zalezy od tego czy siê poka¿e w fucktach tylko ile i komu jej m¹¿ da w ³apê do tego Anity usuwaÌ nie musia³a
Kamuii przesadzasz. By³ to okres ogromnego zachwytu pochanke i ogólnie ca³ym tvn24. Tutaj akurat bym siê nie doszukiwa³ w¹tków korupcyjnych. Jakoœ w tym roku kiedy by³a nominowana w 2 kategoriach to nie dosta³a i by³a napewno wœciek³a i dr¿a³a z zazdroœci. To w³aœnie tylko i wy³¹cznie zale¿y od tego gdzie jesteœ usadzona. Jak w faktach to sprawa jest jasna i wiktora napewno masz.
Pochanke od poczÂątku byÂła kreowana na gwiazdĂŞ tvn24 i byÂła zawsze obecna przy wszystkich wydarzeniach. Wiktory przyznaje elita a elita oglÂąda tvn24 i wÂłaÂśnie tego gremlina spotkaÂł zaszczyt zdobycia 2 wiktorĂłw.
Anitka nie byÂła w taki sposĂłb kreowana na gwiazdĂŞ tvn24 i dopiero pojawienie jej siĂŞ w faktach o 19 daÂło jej szanse zaprezentowania siĂŞ wiĂŞkszej iloÂści osĂłb i przekonania ich do siebie.
Jêsli to ona sta³a za usuniêciem ANitki to chodzi³o jej o s³awe i popularnoœÌ a nie wiktory tego dostanie tak czy inaczej
No w³aœnie a jakby nie dosta³a siê do faktów to tych wiktorów nie musia³a by zdobyÌ. Ona doskonale wie, ¿e jak siê jest popularnym to dostaje siê wiktory a zawsze nagroda daje jeszcze wiêksz¹ pewnoœÌ siebie i umacnia pozycje choÌ wiktor dla Anitki nic nie pomóg³ i zosta³a wywalona nawet z wiktorem w kieszeni i z uznaniem swojego œrodowiska zawodowego.(a tylko ona oprócz pochanke wiktora zdoby³a)

A tutaj Anitka jako jedyna mĂłwi o sobie ze wszystkich prezenterĂłw faktĂłw. Ciekawe dlaczego :?: Czy najpierw traktowali jÂą jako gwiazdĂŞ i nagle im to przeszÂło czy chodzi jeszcze o coÂś innego :?: :?: :?:
A moÂże od poczÂątku nie traktowali jej powaÂżnie i moÂże to coÂś oznacza :?: :?: :?:
http://tvn.pl/323983,gwiazda.html
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Black Jack '62, co to jest za program, z ktĂłrego zdjĂŞcia umieÂściÂłeÂś? CzyÂżby jakaÂś nowa produkcja TVN? :roll:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

SÂą to zdjĂŞcia z popoludniowych faktĂłw ze strony
http://tvn.personal.pl/nazywo.html
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Doktorek dobrze napisaÂł a ty kamuii trochĂŞ za bardzo poszukujesz ddziury w caÂłym. Owszem wiktory byÂły upolitycznione ale teraz myÂślĂŞ Âże trochĂŞ siĂŞ to zmieni.
michos proszĂŞ ciĂŞ o czym ty mĂłwisz ??? jakie odpolitycznienie . Przedtem byli ludie kwiatkowskiego i sld teraz bĂŞdÂą ludzie Dworaka i warakomskiej i prawica... Âżadnego odpolitycznienia nie bedzie poprostu pĂłjdÂą w druga stronĂŞ i tyle... niedÂługo wysocka bĂŞdzie nsa witaĂŚ "niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze dziewica" a po "W" zamiast Olejnik bedzie wystÂąpienie Ojca Dyrektora...

Zreszta akurat wiktory niewiele miaÂły wspĂłlnego z upolitycznieniem raczej z tym ze zawsze ktoÂś z tvp musiaÂł dostaĂŚ... i dostaÂł nie ten najlepszy tylko ten co miaÂł najwiĂŞcej znajomych... tak byÂło jest i bĂŞdzie...

Co do dalszej czĂŞsci wypowiedzi zgadzam siĂŞ ze mogÂło to byĂŚ spowodowane zachwytem i Âże teraz Wiktora tylko za Fuckty moÂże dostaĂŚ. I tak bardziej niÂż Wiktory liczy siĂŞ Press a no to chyba raczej Justys nie ma co liczyĂŚ ...
Android <3
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

A kto wchodzi w skÂład akademii przyznajÂącej Osca... yyy tzn. Wiktory?

By³em dziœ u wujka, z którym zawsze gawêdzimy na ró¿ne tematy.
Dzisiaj zdominowaÂły nas media, a wÂłaÂściwie zmiany w dziennikach!
Jedno jego zdanie mnie rozbroiÂło: ,,w tvp, to juÂż tak oszczĂŞdzajÂą, Âże na prezenterĂłw g³ównych wiadomoÂści dajÂą praktykantĂłw, czy jak kto woli staÂżystĂłw”! :lol:
StwierdziÂł, podobnie i ja, Âże prawdziwych fachowcĂłw zastĂŞpuje siĂŞ ,,przestraszonymi mÂłodziakami”!
Co wcale nie oznacza, Âże mÂłodzi nie sÂą zdolni i profesjonalni (patrz: Anita), ale nie kaÂżdy od razu powinien lÂądowaĂŚ na tak zaszczytnym fotelu!
I gdzie tu sprawiedliwoœÌ :roll: :?: za jakie grzechy Anita marnuje siê w popo³udniowych :?:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

mnie rozbroiÂło: ,,w tvp, to juÂż tak oszczĂŞdzajÂą, Âże na prezenterĂłw g³ównych wiadomoÂści dajÂą praktykantĂłw, czy jak kto woli staÂżystĂłw”!
Black thnx lepiej bym tego nie ujeÂła... :) please napisz to w watku wiadomosci :)
btw A*tomat to teÂż praktykant tylko z dÂługoletnim staÂżem pracy :)
Android <3
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Owszem z dÂługoletnim staÂżem pracy, ale jako reporter a nie prezenter!
Takimi rzeczami jak prezentowanie newsĂłw powinni siĂŞ zajmowaĂŚ ludzie, ktĂłrzy siĂŞ do tego nadajÂą, a nie pseudoklony Lisa – czy Kajdanowicz nie widzi, Âże Lis ma teraz zupeÂłnie innÂą fryzurĂŞ?
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

moÂże widzi ale praktykantom nie wolno samemu podejmowaĂŚ decyzji i moÂże nie dostaÂł zgody na zmiane fryzury od fuhrera waltera :)

btw... mam nadzieje Âże szybko skonczy ten staÂż i wrĂłci do reporterki albo tÂłumaczenia depesz swojÂą droga lees jest chyba Âślepy jesli uwaÂża Âże A*tomat jest tam niezbedny ...
Android <3
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Lis mĂłwiÂł coÂś o pojawieniu siĂŞ Kajdana w faktach?
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Dobra! NiewaÂżne, mĂłwiÂł, czy nie mĂłwiÂł, nie obchodzi mnie jego zdanie!
Najistotniejsze jest to, Âże au+omat zaj¹³ – niesÂłusznie - miejsce Anity i psuje program! I sprawiÂł, Âże o 19 w weekendy wychodzĂŞ z psami na spacer!
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: marcin3usb i 17 gości