Paweł Łukasik

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

DÂżastina pisze:Napisze :> pod warunkiem, Âże to fenomenalnie dziaÂłajÂące forum jej na to pozwoli. :uhh: Ale po kolei ;)
Ostatnio to prawdziwy wyÂścig jest o to, komu siĂŞ uda :devil:
No, ale nic - prĂłbowaĂŚ trzeba :devil:
DÂżastina pisze:A kolega, od kiedy taki wyrozumiaÂły? ZadzieiajÂąco Âłatwo potrafisz siĂŞ wczuĂŚ w rolĂŞ drugiej poÂłowy zapracowanego dziennikarza. :rozglada: JuÂż nie bĂŞdĂŞ narzekaĂŚ :stop: Prawdajest taka, Âże PaweÂł w ostatnim czasie wiele weekendowych wieczorĂłw spĂŞdzaÂł ze mnÂą :lol2: Ten jeden weekend z ÂżonÂą mu wybaczĂŞ, ale tylko jeden. :rozglada:
Nie tyle druga poÂłowa, co po prostu Poznaniak po przejÂściach :devil:
A PaweÂł, juÂż wrĂłciÂł do pracy peÂłnÂą gĂŞbĂŞ, wiĂŞc Âżadnej Poznanianki juÂż na wieczorne weekendy..... tfuuu weekendowe wieczory nie wpuÂści :devil:
DÂżastina pisze:Wiary? W poczynania tvn24? :devil:
Ech :lol: PoniosÂło mnie w przypÂływie optymizmu :lol: Ale bĂŞdzie dobrze :) No w koĂącu co nam poza wiarÂą pozostaje? ;)
DÂżastina pisze:Ja teÂż widziaÂłam :lol2: O Poranku przechadzaÂł siĂŞ po studio. Przez telefon rozmawiaÂł, a na gÂłowie miaÂł czapeczkĂŞ z daszkiem :lol2:
A wiĂŞc, to nie byÂły przewidzenia :lol2: Dzisiaj znowu widziaÂłam PawÂła w studio i myÂślaÂłam, Âże znowu bĂŞdzie materiaÂł, a tu..... relacja :rozglada:
DÂżastina pisze:Nie do koĂąca :> Mam ogromny Âżal do prowadzÂących o to, Âże nie zapowiedzieli materiaÂłu PawÂła (innych teÂż nie zappowiadali :devil: ) Jako Âże nie wiedziaÂłam, iÂż to dzieÂło mojego ulubieĂąca nie sÂłuchaÂłam od poczÂątku :uhh: (chyba czas najwyÂższy skoĂączyĂŚ z tym zaÂślepieniem :rozglada: ) Na wstĂŞpie nawiÂązanie do filmu Vabank, Juliusza Machulskiego byÂło.
No to przecieÂż od poczÂątku widziaÂłaÂś :D Bo od tej muzyczki wÂłaÂśnie siĂŞ zaczĂŞÂło :tanczy:
Odwiedzi³ profesora w domu, a naczelnego Wprost - Stanis³awa Janeckiego w redakcji tygodnika. I jak widaÌ na za³¹czonych obrazkach o eksponowaniu siebie te¿ pomyœla³. Mi³o z jego strony. :lol2:
TĂŞskniÂł jednak za byciem na wizji :lol2: Tyle razy i z tylu stron, to chyba nam siĂŞ jeszcze nigdy nie pokazaÂł :lol2: A jak wdziĂŞcznie wyglÂąda :szalony:

Teraz niestety konferencje :/ Pech chciaÂł, Âże ta rozmowa (?) byÂła emitowana w czasie, kiedy niestety byÂłam na zakupach :( A na kolejne relacje, to pewnie pod naporem konferencji nie ma co liczyĂŚ? ;(
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

obieÂżyÂświat pisze:
..dajĂŞ dowĂłd na zdjĂŞciu Âże PaweÂł jest jakby ktĂłraÂś z Was dziewczyny nie widziaÂła :lol2:
I poniekÂąd wykrakaÂł :uhh:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
A na kolejne relacje, to pewnie pod naporem konferencji nie ma co liczyĂŚ? ;(
PaweÂł jest wÂłaÂśnie na konferencji LiD-u :D
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

not that kind pisze:
obieÂżyÂświat pisze:
..dajĂŞ dowĂłd na zdjĂŞciu Âże PaweÂł jest jakby ktĂłraÂś z Was dziewczyny nie widziaÂła :lol2:
I poniekÂąd wykrakaÂł :uhh:
No, ale widzĂŞ, Âże jestem w zdecydowanej mniejszoÂści, jako ta, ktĂłra nie widziaÂła pierwszego wejÂścia :mhm: No nic, ale nadrabiam, nadrabiam :D
PaweÂł jest wÂłaÂśnie na konferencji LiD-u :D
Uchh :D nie mog³am siê o tym przekonaÌ ,,nausznie'', bo u nas w domu jest zakaz ogl¹dania ,,czerwonych'' i s³uchania ludzi zrzeszonych wokó³ tej partii :devil:
Ale domyÂślam siĂŞ jak PaweÂł swoim zwyczajem zarzucaÂł pytaniami politykĂłw? :D

A wracaj¹c do nadrabiania, to w³aœnie widzia³am, mia³am niebywa³¹ przyjemnoœÌ widzieÌ relacjê Paw³a po tej w³aœnie konferencji :D Powinnam, w zwi¹zku z tym, co napisa³am wy¿ej, wy³¹czyÌ foniê, ale nie mog³am, no nie mog³am tego zrobiÌ :szalony: Musia³am od pocz¹tku do koùca wys³uchaÌ Paw³a :lol2:

A teraz znĂłw konferencja prezydenta ;(
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

Funckyrella pisze:
not that kind pisze: PaweÂł jest wÂłaÂśnie na konferencji LiD-u :D
Uchh :D nie mog³am siê o tym przekonaÌ ,,nausznie'', bo u nas w domu jest zakaz ogl¹dania ,,czerwonych'' i s³uchania ludzi zrzeszonych wokó³ tej partii :devil:
Ale domyÂślam siĂŞ jak PaweÂł swoim zwyczajem zarzucaÂł pytaniami politykĂłw? :D
AleÂż oni siĂŞ przefarbowali teraz na pomaraĂączowo :hahaha:

Poza tym dobrze zrobiÂłaÂś decydujÂąc siĂŞ na nie oglÂądanie :D DÂżastina stwierdziÂła, Âże PaweÂł na pewno bĂŞdzie miaÂł koszmary po oglÂądaniu i sÂłuchaniu m.in. Szymanek-Deresz :devil:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

not that kind pisze:AleÂż oni siĂŞ przefarbowali teraz na pomaraĂączowo :hahaha:
I to niby miaÂłoby mnie zmyliĂŚ? :lol: Marne starania :lol:
Poza tym dobrze zrobiÂłaÂś decydujÂąc siĂŞ na nie oglÂądanie :D DÂżastina stwierdziÂła, Âże PaweÂł na pewno bĂŞdzie miaÂł koszmary po oglÂądaniu i sÂłuchaniu m.in. Szymanek-Deresz :devil:
ZaoszczĂŞdziÂłam sobie katuszy wzrokowych :devil: , lecz niestety rĂłwnieÂż tym samym przyjemnoÂści audytywnych ;( Ale jak dobrze, Âże poÂśrĂłd tylu tych konferencji znalazÂło siĂŞ miejsce na tĂŞ jednÂą, jak na razie jedynÂą, relacjĂŞ :)
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Wraz z rozpoczĂŞciem dnÂż pojawiÂł siĂŞ on - przystojny i profesjonalny, redaktor ÂŁukasik :lol2:
Na dzieĂą dobry odpytaÂł szefa Krajowego Biura Wyborczego o to, czy rozpoczĂŞta kampania wyborcza przebiega prawidÂłowo. CaÂły dzieĂą emitowali w serwisach fragmenty tej rozmowy. Jednego nierozumiem :mhm: Dlaczego Anna JĂŞdrzejowska mĂłwiÂła, Âże sÂą to komentarze, ktĂłre zdobyÂł "nasz reporter"? Powinna bardziej efektownie go zapowiadaĂŚ, np. nasz najwspanialszy, najprzystojniejszy kolega redakcyjny... :lol2: Nie potrafiÂą odpowiednio go zaprezentowaĂŚ :nie:
obieÂżyÂświat pisze:..PaweÂł dziÂś w roli reportera :lol2:

..wydaje siĂŞ byĂŚ zadowolony :lol2:
Mo¿e siê mylê, ale po konferencji LiD-u jakby sposêpnia³ :uhh: Nie dziwiê mu siê wcale. s³uchaÌ takich hipokrytów, a póŸniej jeszcze relacjonowaÌ te brednie to ¿adna przyjemnoœÌ. :uhh:
Funckyrella pisze:
not that kind pisze: PaweÂł jest wÂłaÂśnie na konferencji LiD-u :D
Uchh :D nie mog³am siê o tym przekonaÌ ,,nausznie'', bo u nas w domu jest zakaz ogl¹dania ,,czerwonych'' i s³uchania ludzi zrzeszonych wokó³ tej partii :devil:
Ale domyÂślam siĂŞ jak PaweÂł swoim zwyczajem zarzucaÂł pytaniami politykĂłw? :D
A jak¿e, zarzuca³ :tanczy: I to doœÌ niewygodnymi :devil: Mam nadziejê, ¿e choÌ trochê zak³óci³ im spokój :devil:
Funckyrella pisze:
not that kind pisze:AleÂż oni siĂŞ przefarbowali teraz na pomaraĂączowo :hahaha:
I to niby miaÂłoby mnie zmyliĂŚ? :lol: Marne starania :lol:
Oni nie poprzestajÂą tylko na zmianie barw :devil: A co powiesz o tych gagatkach, ktĂłrzy wyrzekajÂą siĂŞ swojej czerwonoÂści i w wyborach jako kandydaci niezaleÂżni wystartujÂą? Oni teÂż CiĂŞ nie przekonujÂą? :devil:
not that kind pisze:Poza tym dobrze zrobiÂłaÂś decydujÂąc siĂŞ na nie oglÂądanie :D DÂżastina stwierdziÂła, Âże PaweÂł na pewno bĂŞdzie miaÂł koszmary po oglÂądaniu i sÂłuchaniu m.in. Szymanek-Deresz :devil:
Miejmy nadziejĂŞ, Âże przed snem nasyci oczy piĂŞknymi widokami i jednak coÂś bardzo miÂłego mu siĂŞ przyÂśni :lol2:
Funckyrella pisze:Ale jak dobrze, Âże poÂśrĂłd tylu tych konferencji znalazÂło siĂŞ miejsce na tĂŞ jednÂą, jak na razie jedynÂą, relacjĂŞ :)
Mam nadziejĂŞ, Âże PaweÂł dopiero siĂŞ rozpĂŞdza i z dnia na dzieĂą bĂŞdzie wiĂŞcej z siebie dawaÂł :tanczy: Czy te konferencje to juÂż tak codziennie bĂŞdÂą hurtowo organizowane? :mhm:
Funckyrella pisze:
Odwiedzi³ profesora w domu, a naczelnego Wprost - Stanis³awa Janeckiego w redakcji tygodnika. I jak widaÌ na za³¹czonych obrazkach o eksponowaniu siebie te¿ pomyœla³. Mi³o z jego strony. :lol2:
TĂŞskniÂł jednak za byciem na wizji :lol2: Tyle razy i z tylu stron, to chyba nam siĂŞ jeszcze nigdy nie pokazaÂł :lol2:
ZupeÂłnie jakby wiedziaÂł czego od niego oczekujemy :szalony:
Funckyrella pisze: A jak wdziĂŞcznie wyglÂąda :szalony:
:o JesteÂś pewna, Âże tak moÂżesz pisaĂŚ? :rozglada:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

DÂżastina pisze:Wraz z rozpoczĂŞciem dnÂż pojawiÂł siĂŞ on - przystojny i profesjonalny, redaktor ÂŁukasik :lol2:
Ale Ty masz fajnie :lol2: MoÂżesz bez wahania i otwarcie takie prawdy pisaĂŚ :lol2:
Jednego nierozumiem :mhm: Dlaczego Anna JĂŞdrzejowska mĂłwiÂła, Âże sÂą to komentarze, ktĂłre zdobyÂł "nasz reporter"? Powinna bardziej efektownie go zapowiadaĂŚ, np. nasz najwspanialszy, najprzystojniejszy kolega redakcyjny... :lol2: Nie potrafiÂą odpowiednio go zaprezentowaĂŚ :nie:
Bo my byœmy musia³y si¹œÌ za prezenterskim sto³em :lol2: Doceni³ybyœmy kogo nale¿y w nale¿yty sposób :lol2:
Mo¿e siê mylê, ale po konferencji LiD-u jakby sposêpnia³ :uhh: Nie dziwiê mu siê wcale. s³uchaÌ takich hipokrytów, a póŸniej jeszcze relacjonowaÌ te brednie to ¿adna przyjemnoœÌ. :uhh:
Dok³adnie takie samo wra¿enie odnios³am i bardzo mnie ono pokrzepi³o :lol2: Chocia¿ ogl¹danie posêpnego Paw³a to nie jest taka przyjemnoœÌ jak ogl¹danie Paw³a uradowanego, to gotowa by³am na takie a nie inne poœwiêcenie :lol2:
Oni nie poprzestajÂą tylko na zmianie barw :devil: A co powiesz o tych gagatkach, ktĂłrzy wyrzekajÂą siĂŞ swojej czerwonoÂści i w wyborach jako kandydaci niezaleÂżni wystartujÂą? Oni teÂż CiĂŞ nie przekonujÂą? :devil:
Ci przynajmniej nie kryj¹ siê ze swoj¹ hipokryzj¹ :devil: SzczeroœÌ sobie ceniê :devil:
DÂżastina pisze:
Funckyrella pisze: A jak wdziĂŞcznie wyglÂąda :szalony:
:o JesteÂś pewna, Âże tak moÂżesz pisaĂŚ? :rozglada:
Najdelikatniej jak potrafi³am siê wyrazi³am :lol2: Tak, ¿eby oddaÌ prawdziwoœÌ chwili i innym nie podpaœÌ :rozglada:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Czy ja dobrze sÂłyszaÂłem, Âże dziÂś, czyli 12 wrzeÂśnia PaweÂł ÂŁukasik towarzyszy premierowi JarosÂławowi KaczyĂąskiemu w roboczej wizycie w Helsinkach :> :D

Bodaj telefoniczna relacja byÂła :mhm: Bo zdaje siĂŞ zdecydowanie nie video-telefoniczna :lol2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Dobrze sÂłyszaÂłeÂś Blacky :lol2: Na szczĂŞÂście nie poprzestali na telefonie i jesteÂśmy juÂż po relacji z dÂżwiĂŞkiem i obrazem :lol2: Polityczno-sportowa to byÂła relacja :mhm: Zracji tego Âże PaweÂł na meczu jest liczyÂłam na bardziej luÂźny uniform, ale nie moÂżna mieĂŚ wszystkiego :rozglada:
Funckyrella pisze:
Jednego nierozumiem :mhm: Dlaczego Anna JĂŞdrzejowska mĂłwiÂła, Âże sÂą to komentarze, ktĂłre zdobyÂł "nasz reporter"? Powinna bardziej efektownie go zapowiadaĂŚ, np. nasz najwspanialszy, najprzystojniejszy kolega redakcyjny... :lol2: Nie potrafiÂą odpowiednio go zaprezentowaĂŚ :nie:
Bo my byœmy musia³y si¹œÌ za prezenterskim sto³em :lol2: Doceni³ybyœmy kogo nale¿y w nale¿yty sposób :lol2:
MoÂże lepiej bĂŞdzie dla nas i dla PawÂła jeÂśli zostanie tak jak jest :lol: A Anna dziÂś spisaÂła siĂŞ juÂż znacznie lepiej ;) Swoim pytaniem o rozwrzeszczanych kibicĂłw rozruszaÂła naszego PaweÂłka :tanczy: Tak cudownie siĂŞ uÂśmiechaÂł :szalony:

Notka nie chce zrobiĂŚ mi capsĂłw z tej relacji :uhh:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

A wczoraj w tym nowym programie po 20'stej Ania powiedziaÂła, Âże PaweÂł mĂłgÂłby byĂŚ komentatorem sportowym :D

Tylko, czy to by³ komplement, czy z³oœliwoœÌ z jej strony :> :lol:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

Nie wiem, czy siĂŞ zastanawiaÂła nad tym, co mĂłwi, ale wydaje mi siĂŞ, Âże to raczej zdecydowanie byÂł komplement :lol2:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

I wczeÂśniejsze :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

DÂżastina pisze:Zracji tego Âże PaweÂł na meczu jest liczyÂłam na bardziej luÂźny uniform, ale nie moÂżna mieĂŚ wszystkiego :rozglada:
W tym gangu byÂł takim luzerem, to strach pomyÂśleĂŚ, co byÂłoby, gdyby wskoczyÂł np. w dres? :lol:
Notka nie chce zrobiĂŚ mi capsĂłw z tej relacji :uhh:
CzymÂś jÂą wkurzyÂłaÂś? :) :lol: Ale widzĂŞ, Âże juÂż wszystko ok.? :lol2: ZupeÂłnie nie mam pojĂŞcia czemu najbardziej zaaferowaÂły mnie capsy uwieczniajÂące profil PawÂła? :P
A wczoraj w tym nowym programie po 20'stej Ania powiedziaÂła, Âże PaweÂł mĂłgÂłby byĂŚ komentatorem sportowym :D

Tylko, czy to by³ komplement, czy z³oœliwoœÌ z jej strony :>
moim zdaniem trudno to jednoznacznie okreœliÌ :devil: Dziwne jednak jest to, ¿e najpierw stwierdzi³a, ¿e nie zna siê na pi³ce, a póŸniej jak wielka znawczyni :devil:

Ale fakt pozostaje faktem, Âże PaweÂł w kaÂżdej roli sprawdza siĂŞ tak dobrze i robi takie wraÂżenie, jakby byÂł wykwalifikowanym fachowcem :brawa:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Funckyrella pisze: W tym gangu byÂł takim luzerem, to strach pomyÂśleĂŚ, co byÂłoby, gdyby wskoczyÂł np. w dres? :lol:
Dresu siĂŞ nie dozekaÂłyÂśmy, ale po meczu krawacika siĂŞ pozbyÂł :rozglada:
Funckyrella pisze:
Notka nie chce zrobiĂŚ mi capsĂłw z tej relacji :uhh:
CzymÂś jÂą wkurzyÂłaÂś? :) :lol: Ale widzĂŞ, Âże juÂż wszystko ok.? :lol2:
Ja miaÂłabym czymÂś wkurzyĂŚ notkĂŞ? AleÂż skÂąd :aniol: Akurat, kiedy chciaÂła wrzuciĂŚ capsy forum przestaÂło dziaÂłaĂŚ i siĂŞ okropnie zeÂźliÂła :rozglada:
Funckyrella pisze:ZupeÂłnie nie mam pojĂŞcia czemu najbardziej zaaferowaÂły mnie capsy uwieczniajÂące profil PawÂła? :P
MoÂże dlatego, Âże z profilu jest jeszcze przystojniejszy? :lol2: Te wieczorowÂą porÂą teÂż niczego sobie, prawda? :lol2:
Funckyrella pisze:
A wczoraj w tym nowym programie po 20'stej Ania powiedziaÂła, Âże PaweÂł mĂłgÂłby byĂŚ komentatorem sportowym :D

Tylko, czy to by³ komplement, czy z³oœliwoœÌ z jej strony :>
moim zdaniem trudno to jednoznacznie okreœliÌ :devil: Dziwne jednak jest to, ¿e najpierw stwierdzi³a, ¿e nie zna siê na pi³ce, a póŸniej jak wielka znawczyni :devil:
MoÂże i byÂła trochĂŞ zÂłoÂśliwa nasza sÂłodka Ania :rozglada: Ja jej siĂŞ nie dziwiĂŞ, zamknĂŞli jÂą w takim maÂło atrakcyjnym programie :rozglada: w dodatku z Grassem :devil:
Po tym, jak PaweÂł wyczerpujÂąco i zrozumiale przedstawiÂł nam sytuacjĂŞ naszej druÂżyny - kaÂżdy, kto go sÂłuchaÂł moÂże za znawcĂŞ piÂłki noÂżnej uchodziĂŚ 8)
Funckyrella pisze:Ale fakt pozostaje faktem, Âże PaweÂł w kaÂżdej roli sprawdza siĂŞ tak dobrze i robi takie wraÂżenie, jakby byÂł wykwalifikowanym fachowcem :brawa:
A dziÂś nie widaĂŚ i nie sÂłychaĂŚ naszego fachowca :uhh:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Wczoraj PaweÂł miaÂł live'a w "Faktach" :D :
Obrazek
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

POpieram pisze:Wczoraj PaweÂł miaÂł live'a w "Faktach" :D
POpieram :* dziĂŞki za podzielenie siĂŞ z nami tym cennym info. Relacji oczywiÂście nie widziaÂłam. SpotkaÂła mnie kara za taki, a nie inny stosunek do tego dziennika :devil: To juÂż drugi (chyba :rozglada: ) raz spotkaÂł PawÂła taki zaszczyt. Pierwszy raz lajfowaÂł dla FaktĂłw z Ukrainy.
Ja juÂż nadrobiÂłam zalegÂłoÂści wczorajszego wieczoru, a jeÂśli ktoÂś miaÂłby ochotĂŞ to tutaj moÂżna obejrzeĂŚ tĂŞ rewelacyjnÂą relacjĂŞ :tanczy:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości