[TVN] Niania

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Niania

Post autor: qmate »

Niech zakończą serial póki jest jeszcze "jadalny". Lepiej, aby cały serial był zapamiętany dobrze przez widzów niż miałby stać się nudny i długi i jak Moda na Sukces.
//////////
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Niania

Post autor: DJ Ice »

Szczerze? Dziwne porównanie, nie mające odzwierciedlenia w rzeczywistości. Chodzi o 'MnS'. :]
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Niania

Post autor: Adrian ;P »

Chyba ta 9 seria będzie jednak jesienią :?
Na stronie serialu napisali, że zobaczymy 8 serię, a nie 8 i 9...
Czyżby od 25 kwietnia o 20:00 Hela w opałach? :D
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Niania

Post autor: qmate »

Dzisiaj padł ostatni klaps na planie "Niani". Dla aktorów przygoda z serialem się już zakończyła.

Jednak siedem ostatnich odcinków Niania dopiero jesienią.

:arrow: 8 seria: już tej wiosny, po dwa odcinki dziennie, od 7 marca do 25 kwietnia, o 20.00 oraz 20.35
:arrow: 9 seria (pierwsza część): od 25 kwietnia o 20.35 po jednym odcinku (razem siedem)
:arrow: 9 seria (druga część): jesienią, ostatnie siedem odcinków

http://film.onet.pl/seriale/0,1923383,wiadomosc.html
//////////
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Niania

Post autor: Adrian ;P »

http://niania.onet.pl/1569809,aktualnosc.html

7 odcinków 9 serii Niani będziemy oglądać od 12 wrzesnia o 20:00. Do tego będzie jeden odcinek specjalny, który został zrealizowany na podstawie polskiego pomysłu, a nie wersji amerykańskiej :D
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Niania

Post autor: Adrian ;P »

Jakoś nie mogę uwierzyć, że zostały już tylko 2 odcinki Niani. Jedna z dzisiejszych scen na pewno zachęciła widzów, którzy mogli nie domyślać się, że to są ostatnie odcinki. Padło zdanie ''Nie przegapcie kolejnego finałowego odcinka''.
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Niania

Post autor: kamilkomentuje »

Przyznam szczerze że oglądałem kazdy odcinek Niani. Najkepsze były na początku, oraz pojedyńcze w ostatnich seriach. Najlepsza postać serialu - Jolka :D
Niania na antenie TVNu jest prawie 5 lat. Jakoś nigdy nie zdawałem sobie sprawy co do faktu zakończenia emisji tego serialu. Niestety czas ten nadszedł . Należą sie wielkie brawa dla twórców polskeij wersji która jest zdecydowanie lepsza od oryginału, co zdarza się naprawdę rzadko. :brawa: :brawa: :brawa:
tvn - wiosną programowo najlepszy.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Niania

Post autor: mfdtv4 »

Lepsza? No może dla ciebie, bo nie rozumiesz chyba american joke :D Dla mnie Fran Drescher jest niezastąpiona i zawsze ona będzie kojarzyła mi się z nianią a nie nasza polska Agnieszka Dygant. Mamy w polskiej wersji 2 lepsze postacie niż w tej amerykańskiej - babcię Frani i Karolinę. Może nasza jest najlepszą wersją na licencji, ale na pewno nie przewyższa oryginału :roll:
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Niania

Post autor: kamilkomentuje »

Nie przewyższa? No niewiem, w takim razie prasa sie myli mówiąc, że polska jest lepsza od amerykańskiej. Ja jestem za tą opcją. W porównaniu polskiej do amerykańskiej wypada ZNACZNIE lepiej (porównując chociazby na tvn7) :xx: :rozglada:
tvn - wiosną programowo najlepszy.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Niania

Post autor: Adrian ;P »

11 listopada o 11:00 będzie wyemitowany specjalny odcinek. Pora jak dla mnie dziwna... :?
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Niania

Post autor: mfdtv4 »

ŻEGNAJ NIANIU ... :d pora na ciebie najwyższa... :D :D :D
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Niania

Post autor: kamilkomentuje »

Odcinek specjalny o 11/ Nierozumiem tego ruchu. No alpe truydno. Co do serialu - oglądałem raczej każdy odcnek - ostatnie 2 serie najsłabsze, z wyjątkiem kilku odcinków. Ogólnie serial pozostawia pozytywne wrażenia, ale nić nie trwa wiecznie. Dlatego tez z drugiej strony ciesze się iż wiele produkcji znika z TVNu. Sam nie moge się doczekać nowej ramówki. :D
tvn - wiosną programowo najlepszy.
marek110
Początkujący
Początkujący
Posty: 148
Rejestracja: poniedziałek 05 maja 2008, 12:32

Re: Niania

Post autor: marek110 »

wiadomo już co będzie zamiast niani?
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Niania

Post autor: Adrian ;P »

Jeżeli chodzi o jesień to nic :lol2: Mam Talent od następnej soboty o 20. A co wiosną? Możliwości jest cała masa.

Ostatni odcinek bardzo nudny, w ogóle nieśmieszny :? Zresztą ostatnie 2 sezony nie były już tak dobre jak te pierwsze. Mimo to będę pozytywnie wspominał ten serial.
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Niania

Post autor: qmate »

Dzisiejszy odcinek owszem nieśmieszny, ale było trochę wspomnień, fragment pierwszego odcinka... Aż trudno uwierzyć, że to już koniec, a ja jeszcze pamiętam zwiastun Niani z Agnieszką Dygant na tle prostokątnych kolorowych światełek (tak samo reklamowano Anioła Stróża i Magdę M.).
//////////
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości