[TVN] Milionerzy

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

lukasz000
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 170
Rejestracja: środa 01 sie 2007, 19:58

Post autor: lukasz000 »

FirmÂą ktĂłra zajmie siĂŞ przygotowaniem milionerĂłw jest Intergalactic i to ona zajmie siĂŞ poszukiwaniem prowadzÂącego do tego programu, a TVN tylko zaakceptuje ich kandydata lub nie.
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Post autor: ~ »

Milionerzy bĂŞdÂą, jeszcze jakby tak zrobili Fenomen MilionerĂłw z SandrÂą Walter to by byÂło super :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

MoÂże juÂż ktoÂś widziaÂł ten filmik >>> Ale i tak najbardziej podoba mi siĂŞ w tym filmiku sÂłowa Huberta: "MĂłw jak prawda jest!" :P
Szlachcic
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: poniedziałek 30 maja 2005, 15:27
Lokalizacja: Winny Gród
Kontakt:

PowrĂłt Huberta UrbaĂąskiego

Post autor: Szlachcic »

SÂądzÂąc po nerwowej reakcji Huberta UrbaĂąskiego w dzisiejszym wydaniu "ZÂłotych TarasĂłw", jego powrĂłt do stacji TVN ciÂągle stoi pod znakiem zapytania. Konflikt nadal trwa, czego nawet na wizji nie da siĂŞ do koĂąca ukryĂŚ. Wszystkie wielkie zapowiedzi powrotu do prowadzenia "MilionerĂłw" byÂły postawione na wyrost, gÂłownie za sprawÂą bulwarĂłwek. DopĂłki nie zobaczymy Huberta w studio siĂŞdzÂącego na przeciwko zawodnika i zadajÂącego kultowe pytanie "Czy jesteÂś pewien?" lub "Czy mam zaznaczyĂŚ?" nie bĂŞdziemy mogli wporst potwierdziĂŚ lub zaprzeczyĂŚ doniesieĂą prasy. Poczekamy, zobaczymy...
Zaczynamy gr? o milion z?otych...
szynek27
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: niedziela 15 lip 2007, 12:23

Re: PowrĂłt Huberta UrbaĂąskiego

Post autor: szynek27 »

Szlachcic pisze:SÂądzÂąc po nerwowej reakcji Huberta UrbaĂąskiego w dzisiejszym wydaniu "ZÂłotych TarasĂłw", jego powrĂłt do stacji TVN ciÂągle stoi pod znakiem zapytania. Konflikt nadal trwa, czego nawet na wizji nie da siĂŞ do koĂąca ukryĂŚ. Wszystkie wielkie zapowiedzi powrotu do prowadzenia "MilionerĂłw" byÂły postawione na wyrost, gÂłownie za sprawÂą bulwarĂłwek. DopĂłki nie zobaczymy Huberta w studio siĂŞdzÂącego na przeciwko zawodnika i zadajÂącego kultowe pytanie "Czy jesteÂś pewien?" lub "Czy mam zaznaczyĂŚ?" nie bĂŞdziemy mogli wporst potwierdziĂŚ lub zaprzeczyĂŚ doniesieĂą prasy. Poczekamy, zobaczymy...
Te¿ ogl¹da³em w³aœnie ten fragment Z³otych Tarasów i szczerze powiedziawszy to siê trochê zdziwi³em. By³em prawie przekonany, ¿e Hubert wróci³ do TVN-u (Oto link), ale to co Hubert teraz pokaza³ na antenie to nie wiem co to by³o. Odnios³em wra¿enie, ¿e ju¿ prawie wstawa³ i chcia³ wychodziÌ. Hmmm... Zobaczymy. Jak dla mnie to jednak to "Milionerzy" tylko i wy³¹cznie z Hubertem.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Widzê, ¿e wiêkszoœÌ z was da³a siê na to nabraÌ. :lol: Gdy Ewa powiedzia³a, ¿e Hubert przyk³ada³ rêkê do tego, ¿e nikt w polskiej edycji "Milionerów" nie wygra³ g³ównej nagrody, Hubert zacz¹³ siê œmiaÌ i mówi³ - o czym ju¿ pisa³em w w¹tku "Hubert Urbaùski - Fan Klub" - w stylu, jakim znamy z "Milionerów", ¿e to jeszcze nic pewnego, ¿e TVN-u na niego nie staÌ itd. :D Rzeczywiœcie brzmia³o to bardzo wiarygodnie, ale Hubert taki by³ w "Milionerach". ;)
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
szynek27
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: niedziela 15 lip 2007, 12:23

Post autor: szynek27 »

POpieram pisze:Widzê, ¿e wiêkszoœÌ z was da³a siê na to nabraÌ. :lol: Gdy Ewa powiedzia³a, ¿e Hubert przyk³ada³ rêkê do tego, ¿e nikt w polskiej edycji "Milionerów" nie wygra³ g³ównej nagrody, Hubert zacz¹³ siê œmiaÌ i mówi³ - o czym ju¿ pisa³em w w¹tku "Hubert Urbaùski - Fan Klub" - w stylu, jakim znamy z "Milionerów", ¿e to jeszcze nic pewnego, ¿e TVN-u na niego nie staÌ itd. :D Rzeczywiœcie brzmia³o to bardzo wiarygodnie, ale Hubert taki by³ w "Milionerach". ;)
Hmmm... CoÂś w tym jest. W sumie nie sÂądzĂŞ, Âżeby Hubert pokazaÂł siĂŞ w TVN-ie po tej caÂłej akcji z TzG, dlatego wierzĂŞ w to, co jest napisane w linku w moim poprzednim poÂście - sÂądzĂŞ, Âże juÂż podpisaÂł umowĂŞ.
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Jak dla mnie sprawa jest jasna- Hubert wraca do MilionerĂłw. Bardzo dobrze, Âże caÂła rozmowa byÂła taka tajemnicza. JuÂż nie moge sie doczekaĂŚ pierwszego odcinka i tekstĂłw UrbaĂąskiego: "JesteÂś pewien swojej odpowiedzi? Nie skorzystasz z Âżadngo koÂła ratunkowego?" :D
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Ptr15 pisze:nie moge sie doczekaĂŚ pierwszego odcinka i tekstĂłw UrbaĂąskiego: "JesteÂś pewien swojej odpowiedzi? Nie skorzystasz z Âżadngo koÂła ratunkowego?"
Najlepsze u Huberta by³o to, jak ktoœ wybiera³ pó³ na pó³, a Hubert siê pyta³: "Mówi³eœ, ¿e obstawiasz B, a masz jak¹œ drug¹ opcjê?". Wtedy przyk³adowo zawodnik mówi³ D i komputer pozostawia³ odpowiedŸ B i D. :D NieŸle Hubert zawsze wszystkich wkrêca³, a zw³aszcza tych, którzy byli bardzo zestresowani. :lol: Dziœ ju¿ przypomnieliœmy sobie jak to by³o. ;)
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

szynek27 pisze:Hmmm... CoÂś w tym jest. W sumie nie sÂądzĂŞ, Âżeby Hubert pokazaÂł siĂŞ w TVN-ie po tej caÂłej akcji z TzG, dlatego wierzĂŞ w to, co jest napisane w linku w moim poprzednim poÂście - sÂądzĂŞ, Âże juÂż podpisaÂł umowĂŞ.
:lol: :devil: Sam sobie zaprzeczasz. :twisted:

Poza tym dlaczego TVN nie skorzystaÂł ze (swojego?/Endemola?) archiwum tylko daÂł wszystkie filmy z YouTube'a? :>
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

pawell pisze:Poza tym dlaczego TVN nie skorzystaÂł ze (swojego?/Endemola?) archiwum tylko daÂł wszystkie filmy z YouTube'a? :>
Bo teraz Endemol wspó³pracuje z Polsatem, a "Milionerzy" nale¿¹ do 2waytraffic? :]
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ale to chyba nie stoi na przeszkodzie, aby do firmy, ktĂłra ma to archiwum pobraĂŚ te potrzebne materiaÂły? W koĂącu "Milionerzy" byÂły w TVN, stacja wydaÂła jakieÂś pieniÂądze na format, wiĂŞc powinna teÂż mieĂŚ jakieÂś prawa do archiwum... :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
szynek27
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: niedziela 15 lip 2007, 12:23

Post autor: szynek27 »

pawell pisze: :lol: :devil: Sam sobie zaprzeczasz. :twisted:
No mo¿e w z³y sposób to uj¹³em. Chcia³em powiedzieÌ, ¿e je¿eli Hubert siê rozsta³ z TVN-em to nie mia³oby sensu jego przychodzenie do studia. A pokaza³ siê, czyli prawdopodobnie podpisa³ umowê z TVN-em - ponownie.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Tylko, Âże TVN nikogo nie musi siĂŞ prosiĂŚ o materiaÂły archiwalne. PrzecieÂż oni sami je majÂą.
mateusz240
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: wtorek 16 sie 2005, 10:06

Post autor: mateusz240 »

Dla mnie jest jasne, Âże to byÂła jedna wielka podpucha. PrzecieÂż Ewa Drzyzga chyba wie kto pracuje w TVN albo kto bĂŞdzie pracowaÂł. WidaĂŚ byÂło, Âże jest zdziwiona zachowaniem Huberta i nie wiedziaÂła o co pytaĂŚ.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości