Kamil Durczok

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

redaktor
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 182
Rejestracja: środa 25 sty 2006, 21:30

Post autor: redaktor »

Jutro Kamil Durczok bĂŞdzie goÂściem DzieĂą Dobry TVN. Opowie o swojej pracy w Faktach, o Faktch ogĂłlnie itp.
Monster
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 72
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 14:14
Lokalizacja: ze Stolicy

Post autor: Monster »

Fajnie :D
A czy to prawda, Âże bĂŞdzie teÂż w niedzielnych "Kulisach sÂławy"? :>
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Monster pisze:A czy to prawda, Âże bĂŞdzie teÂż w niedzielnych "Kulisach sÂławy"? :>
Nie prawda. Jutro w "Kulisach..." bĂŞdzie Grzegorz Markowski.
Rafał
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: sobota 12 lis 2005, 19:46
Lokalizacja: Góra Śląska

Post autor: Rafał »

Ja juÂż nie mogĂŞ doczekaĂŚ sie debiutu Kamila Durczoka w Faktach TVN . Podobno w poniedziaÂłek Fakty maja byĂŚ teÂż troche odÂświeÂżone . Ciekawe jak to wszystko bĂŞdzie wygladaÂło .
Super czwartki w TVN :
WIELKIE UCIECZKI - godz. 21.30
DETEKTYW - godz. 22.25
redaktor
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 182
Rejestracja: środa 25 sty 2006, 21:30

Post autor: redaktor »

Kamil Durczok w "DzieĂą Dobry TVN":
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Brrr... Zaproszenie Kamila Durczoka do DDTVN w Niedzielê i to pod koniec programu mog³o byÌ wielkim zagro¿eniem dla jego jutrzejszego debiutu. :lol: Ciekawe czy Boguœ zamieni³ z Kamilem parê s³ów? :lol: I jak to wygl¹da³o? :P
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

CzujĂŞ lekki niedosyt. :D W zapowiedziaÂł dawali fragmenty ze studia wiĂŞc myÂślaÂłem, Âże bĂŞdzie teÂż materiaÂł o tym co tam Kamil robi itp. niestety nie byÂło. :roll: A rozmowa w studiu raczej nic nowego nie wniosÂła... :roll:
Martin pisze:Ciekawe czy Boguœ zamieni³ z Kamilem parê s³ów? :lol:
No w³aœnie te¿ siê nad tym zastanawia³em nie chodzi nawet o parê s³ów - ciekawe czy siê w ogóle przywitali. :roll: :>
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Pytania prowadzÂący zapodali mu beznadziejne... jakieÂś motory, samochody - nic konkretnego o Faktach. WidaĂŚ byÂło jak siĂŞ speszyÂł i nie wiedziaÂł co ma odpowiadaĂŚ.
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Ja osobiÂście Durczoka niestety nie lubie.Nie mogĂŞ mu podarowaĂŚ tego co robiÂł w TVP.Mam tylko nadziejĂŞ Âże renoma "FaktĂłw" nie pozwoli mu na sprzyjanie jakieÂś grupie interesĂłw.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Rafał
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: sobota 12 lis 2005, 19:46
Lokalizacja: Góra Śląska

Post autor: Rafał »

TeÂż liczyÂłem , Âże rozmowa w DDTVN z Kamilem durczokiem bĂŞdzie ciekawsza . Mam jednak nadziejĂŞ , ze wszystkie zalety Kamila zobaczymy juÂż jutro . :D
Super czwartki w TVN :
WIELKIE UCIECZKI - godz. 21.30
DETEKTYW - godz. 22.25
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

salladyn pisze:Ja osobiÂście Durczoka niestety nie lubie.Nie mogĂŞ mu podarowaĂŚ tego co robiÂł w TVP.
W kontekœcie tego, co robi³ w TVP tymbardziej œmiesznie brzmia³a jego wypowiedŸ, ¿e ogl¹daj¹c ostatnio telewizjê mia³ ochotê kogoœ tam bardziej docisn¹Ì i coœ tam zrobiÌ lepiej.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Lex_2005
Początkujący
Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 23:53
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Lex_2005 »

ÂŁukasz pisze:
salladyn pisze:Ja osobiÂście Durczoka niestety nie lubie.Nie mogĂŞ mu podarowaĂŚ tego co robiÂł w TVP.
W kontekœcie tego, co robi³ w TVP tymbardziej œmiesznie brzmia³a jego wypowiedŸ, ¿e ogl¹daj¹c ostatnio telewizjê mia³ ochotê kogoœ tam bardziej docisn¹Ì i coœ tam zrobiÌ lepiej.
A co on takiego tam robiÂł? MoÂże wasze obawy sÂą przesadzone, a on w Faktach jednak siĂŞ sprawdzi :mhm:
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Ja mam nadziejê , ze urczok przyci±gnie jeszcze wiêcej widzów do FAKTÓW i uda mu sie utrzymac to na stalycm poziomie.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

kubasz pisze:Ja mam nadziejê , ze urczok przyci±gnie jeszcze wiêcej widzów do FAKTÓW i uda mu sie utrzymac to na stalycm poziomie.
Jeœli myœlisz, ¿e ludzie ogladaj¹ program informacyjny dla prowadz¹cego to jesteœ w wielkim b³êdzie. :] Najwa¿niejsze s¹ informacje - to co siê dzieje w kraju i na œwiecie, a Ty tak to napisa³eœ jakby Durczok by³ najwazniejszy i nic poza tym. :neutral: Przyci¹gnie widzów jak zrobi jakieœ zmiany - dok³adnie nie wiem jakie. :lol2: Ale chodzi mi tu o osoby, które maj¹ z³e zdanie o tym serwisie i ¿eby je zmielili pod wp³ywem tych zmian. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Awatar użytkownika
miko
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 154
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 09:42
Lokalizacja: małopolskie

Post autor: miko »

Jeœli myœlisz, ¿e ludzie ogladaj¹ program informacyjny dla prowadz¹cego to jesteœ w wielkim b³êdzie. :] Najwa¿niejsze s¹ informacje - to co siê dzieje w kraju i na œwiecie, a Ty tak to napisa³eœ jakby Durczok by³ najwazniejszy i nic poza tym. :neutral: Przyci¹gnie widzów jak zrobi jakieœ zmiany - dok³adnie nie wiem jakie. :lol2: Ale chodzi mi tu o osoby, które maj¹ z³e zdanie o tym serwisie i ¿eby je zmielili pod wp³ywem tych zmian. :roll:
Tak wiĂŞc dlaczego tak duÂżo ludzi mĂłwi, Âże nie bĂŞdzie oglÂądaĂŚ FaktĂłw z Durczokiem, skoro programy informacyjne nie oglÂąda siĂŞ ze wzglĂŞdu na prowadzÂącego, a ze wzglĂŞdu na informacje?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości