Telekamery

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Wielkie brawa dla TVN za odniesienie tak wielkiego sukcesu :brawo: NiektĂłre z nagrĂłd byÂły dla mnie niemaÂłym zaskoczeniem... ale przez pryzmat tego zaskoczenia widaĂŚ Âże (jak) ludzie doceniajÂą pracĂŞ TVN i wiedzÂą co najlepsze :D Jeszcze raz wielkie brawa i oby za rok Telekamer w tvnowskich rĂŞkach byÂło jeszcze wiĂŞcej :brawo:
ÂŁukasz pisze:Na stronie juÂż od jakiegoÂś czasu jest Âśliczny news. W Âżadnym innym serwisie takiego nie znajdziecie. :D

Zapraszam - http://www.tvn.tivi.pl/ :lol:
Nic specjalnego :] Jutro konkurencja bĂŞdzie o tym huczeĂŚ :]
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Czemu nikt nic nie pisze o samej gali?

By³a totaln¹ kompromitacj¹. Widok torby u boku Daùca ju¿ by³ oczywisty. Torba co chwilê coœ wtr¹ca³a "To z dwójki, tamto z dwójki, to by³o w dwójce, ta to gra siódmoplanow¹ rolê w dwójce". Normalnie masakra. Scena ogólnie brzydka. Ale szczytem wszystkiego by³ "Andrzej Leœkiewicz i Ryszard Cebula". Czy¿by nie by³o akurat obok osoby która to montowa³a torby, która by poprawi³a: "Nie, nie - popraw na dobrze, bo on jest ju¿ dwójkowy"? Jej sztucznoœÌ by³a pora¿aj¹ca.
Prywatnie zaskskuje mnie dopiero 3 lokata Cebuli i Marcina (nie, nie Andrzeja) LeÂśkiewicza oraz nieco mniej 2 Skrzyneckiej i UrbaĂąskiego.
CieszĂŞ siĂŞ, Âże Justyna Pochanke wyprzedziÂła OrÂłosia, z ktĂłrym w ubiegÂłym roku przegraÂła.
No i za rok ZÂłota Telekamera dla Ewy Drzyzgi. :)
Ciesz¹ te¿ 2 nagrody dla seriali kryminalnych - ale po rozbiciu na 2 kategorie nie mia³êm w¹tpliwoœci, ¿e obydwie przypadn¹ dla TVN. I s³usznie. :]
OczywiÂście gala wielkim sukcesem TVN. Gdyby Adamczyka doliczyĂŚ do TVN (sam osobiÂście na scenie dziĂŞkowaÂł TVN, wiĂŞc niby moÂżna), to TVN ma 6, TVP 2, a Polsat 1.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

A na tvn.pl jak zwykle nie ma newsa. :/ :/ :x

A co do gali to najbardziej wÂłasnie wk.....Âła mnie Torbicka mĂłwiÂąc Âże w dwĂłjce to, w dwĂłjce tamto... :/ Ehh ale pewnie bedzie prowadzic tÂą gale do konca swiata i o jeden dzieĂą dÂłuzej i na kaÂżdej bĂŞdzie tak gadaĂŚ. :x :x :lol: No ale nie usÂłyszaÂłem jak powiedziaÂła Andrzej LeÂśkiewicz. :roll: :> MuszĂŞ zobaczyĂŚ powtĂłrkĂŞ - moÂże wie ktoÂś kiedy bĂŞdzie ??


Od moderatora: PochwaÂła przyznana za innÂą pomoc, nie dotyczÂącÂą tego postu.
Ostatnio zmieniony środa 19 kwie 2006, 15:42 przez pawell, łącznie zmieniany 1 raz.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Nie, ona tak nie powiedziaÂła. To w grafice tak napisano.
Obrazek
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Marcin pisze:Czemu nikt nic nie pisze o samej gali?
A co pisac, Marcinie drogi o takiej gali... :?
Mi siê ona œrednio podoba³a. Nie dlatego, ¿e ma³o nagród przypad³o TVNowi, ale dlatego, ¿e takie nudne wydaje siê promowanie na si³ê niektórych osobistoœci (a raczej osobliwoœci) zwi¹zanych z Dwójk¹- szerzej z TVP.
Rozumiem, ¿e transmisja odbywa³a siê w 2, wiêc ta telewizja mia³a wiêcej swoich akcentów i mog³a siê bardziej popromowac. Ale dlaczego uwielbienie dla publicznej przejawia siê te¿ w nominacjach tygodnika Tele Tydzieù? Jakby nie by³o gazetki telewizyjnej, co tydzieù drukuj¹cej program tv ró¿nych stacji. "Starano siê" aby nominacje by³y politycznie poprawne, wiêc prawie ka¿da tv mia³a swojego przedstawiciela. No w³aœnie...prawie ka¿da.

Dziwne, ¿e ¿aden dziennikarz z TVN24 nie dosta³ nominacji za swoj¹ pracê (wy³¹czam Pochanke i Sekiego&Morozowskiego-bo oni za TVN), ¿e ¿aden "dziennikarz" z TV Trwam nie zosta³ dostrze¿ony. TVN24 rozumiem ma³y zasiêg, ale Trwam....tam s¹ popularni dziennikarze, niczym idole.
Gdzie redaktor Sobala z Pulsu? niezwykle popularny w pewnych krĂŞgach...

To co siĂŞ staÂło na scenie, jak wyczytano zwyciĂŞzcĂŞ w kategorii serial-MjM, przechodzi wszelkie pojĂŞcie.
Terentiew, Dworak, Basia, Marysia, obydwaj Mroczki, brakÂło tylko KaczorĂłw.
G³ówna atrakcja wieczoru.
Zrobili im takÂą oprawĂŞ, Âże kaÂżdy, nawet niepopularny serial mĂłgÂłby byc podczas tej gali wypromowany.

Jakie to sÂą obiektywne nagrody? MĂłwiÂą, Âże Wiktory moÂżna kupic, TelekamerĂŞ da ci TVP... Nie moÂże juÂż byc w Polsce normalnej gali?
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:zdziwko: :zdziwko: Jej a ja tego nie zauwaÂżyÂłem. :? Wstyd Âżeby dali inne imie osobie, ktĂłra juÂż u nich pewnie pracuje. :dobani: :dobani:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

MogĂŞ powiedzieĂŚ ze jestem zadowolona. Lecz nie dokoĂąca, najbardziej zaÂłuje ze Styska nie dostaÂła nagrody :(
Ale ogĂłlnie dobry wynik TVN : Drzyzga, W-11 ( ale sie odstrzelili na tÂą gale) Kryminalni, no i Szymon :D :D Genilany miaÂł pomysÂł aby przyjsĂŚ ze swoimi kolegami z "rozmĂłw w tÂłoku" czyli Lepikiem i ReniÂą. :D ahh...i to futro :D

RacjĂŞ macie co do prowadzenia. Torbicka jest beznadziejna, powtarza sie i jest ciÂągle taka sama, nie wnosi nic nowego. A Daniec sypaÂł tymi "dowcipami" niezrozumiaÂłymi. ÂŻenada.
....w świecie Faktów....
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

PojawiÂł siĂŞ news na tvn.pl >>> http://www.tvn.pl/2006,01,1307990,nagoraco.html :D

A powtĂłrka rozdania Telekamer 2006 jutro TVP 2 o 13:10 - to dla tych co chcieliby zobaczyĂŚ to jeszcze raz :wesoly: :wesoly:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Torbicka ma niewÂątpliwÂą klasĂŞ ktĂłrej nie ma Âżadna prezenterka z TVN :]
dlatego prowadzi, zna teÂż jĂŞzyki nie jest idiotkÂą w stylu MÂłynarskiej...
Co do wtrÂącania o TVP 2 to nie bÂądzcie hipokrytami bo gdyby tÂą gale nadawali na TVN i co chwile ÂŁysy KoĂą tudzieÂż inna gwiazda wplataÂła TVN TVN TVN to bylibyÂście zachwyceni :]
Zenujaca za to byÂła jak zawsze Terentiew jej wierszyki itp no i oprawa dla MJM jakby to conajmniej jakiÂś film oskrawoy byÂł ;/
Android <3
Monster

Post autor: Monster »

Ale mam du¿¹ nadziejê, ¿e w przysz³ym roku galê poprowadzi Ewa Drzyzga :P :D 8)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Drzyzga nie nadaje siê do takich programów. :] Gdyby rzeczywiœcie galê mia³ wspó³prowadziÌ ktoœ z TVN (w co absolutnie nie wierzê :evil2: ), to albo Magda Mo³ek albo Szymon Majewski. ;]
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Raczej Hubert UrbaĂąski. :]
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Nie, poniewa¿ mê¿czyzna, wspó³prowdz¹cy Telekamery pe³ni funkcjê dowcipnisia. :] Wybacz, ale dowcipy Urbaùskiego s¹ sztuczne i wymuszone.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Taaak, szczegĂłlnie DelÂąg przed rokiem czy Chajzer przed dwoma byli takimi 'dowcpipnisiami'... - doprawdy, gratulujĂŞ bÂłyskotliwej puenty. :p
Wybacz, ale to Majewski czĂŞsto jest sztuczny, i to jego dowcipy bywajÂą wymuszone, czasami wrĂŞcz niesmaczne. A Âże nie rozumiesz dowcipu Huberta? Tak to juÂż jest, Âże sÂą one rzeczywiÂście kierowane dla ludzi inteligentnych, a nie tych, ktĂłrzy nawet jeÂśli rozum majÂą, to jednak Âświat przysÂłania im tabliczka "tylko Majewski jest Âśmieszny"...
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Po pierwsze nigdzie nie napisaÂłem, Âże nie rozumiem dowcipĂłw UrbaĂąskiego, a jedynie, Âże sÂą "sztuczne i wymuszone".
Po drugie Chajzer nie prowadziÂł chyba 2 lata temu Telekamery, tylko OrÂłoÂś.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości