Jarosław Kuźniar

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Fabian
Bywalec
Bywalec
Posty: 663
Rejestracja: niedziela 21 gru 2008, 08:39
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Fabian »

"... dziękuję i doooo zobaczenia". Widać mają coś, może w związku ze świętem, zmienione w grafiku.
anita.knapik@
Początkujący
Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 13:59

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: anita.knapik@ »

Nie,nie zdementuję pogłoski jakoby pan nadęty bufon Kuźniar był gościem Szymona Majewskiego w poniedziałek.To był fragment wywiadu U 1 Batora(tego śmiesznego gościa z Chin czy Azji?),wywiad był na i po meczu TVN-u z Politykami.U 1 Bator szukał Kamila Durczoka i wypytywał różnych gości min. dziennikarzy na tym meczu,gdzie jest Durczok?I to właśnie w tej wypowiedzi tak wyraził się o Kamilu Durczoku,a dokładnie to powiedział:-Nie,nie Durczok,Durczok jest wyższy i grubszy,tu ma więcej, i pokazał butelką po wodzie mineralnej jak mu odstaje pod dresem brzuch,a na koniec dodał:-tak,taki grubasik!No to ja się pytam czy to było zachowanie w porzo,bo uważam,że nie,co więcej raczej było bezczelne i chamskie,bo można jeszcze raz powtarzam doczepić się do tego jaki jest w pracy,że coś zawalił,ale żeby takie teksty!Ja powiem tylko tyle,że nie zdziwi mnie wcale jak po tym wszystkim pan nadęty Kuźniar wyleci,co zresztą jak się okazuje już chyba nabrało mocy sprawczej(brak jego w porannym programie)!Bo pan Kamil Durczok ma daleko większy wkład w sukces TVN-u i Faktów niż Kuźniar w cokolwiek! :tanczy: I sądzę,że szefostwo bardziej chętnie pozbędzie się Kuźniara niż Durczoka!A to dlatego,że konflikty w pracy pomiędzy niektórymi nie są do załagodzenia! :? Zresztą jak już pisałam wbiję gwóźdź do trumny tego nadętego bufona! :hyh:
incognito
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 380
Rejestracja: wtorek 26 paź 2010, 12:58

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: incognito »

Może w jego codziennej diecie brakuje mu Activi? (dobre na wzdęcia-nadęcia :lol2:
agas
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: środa 24 lut 2010, 15:14

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: agas »

Pewnie nie bedzie jutro w poranku, bo ma prowadzic "Rozmowe Bardzo Polityczna" w czwartek i piatek. Stad pewnie Jakub Porada jutro w Poranku.

A co do oburzenia wypowiedzia Kuzniara to moim zdaniem paranoja. Wg mnie nic zlego nie powieddzial, ani nie dal do zrumienia, ze sie nie lubia czy cos podobnego. Poprostu zazartowal, jak to on ma w zwyczaju i tyle. Zreszta sam wielokrotnie tez mowil cos na temat swojej wagi:P Byc moze Pan Durczok ma poczucie humoru i stad takie zarty. Ale zeby od razu wypisywac takie rzeczy to robienie z igly widly....
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

agas pisze:Pewnie nie bedzie jutro w poranku, bo ma prowadzic "Rozmowe Bardzo Polityczna" w czwartek i piatek. Stad pewnie Jakub Porada jutro w Poranku.
Taa.. A już wchodząc do tego tematu chciałem napisać, że jutro będzie można nareszcie pooglądać duet Kuźniar&Werner na spokojnie. No więc to już nieaktualne. :spiewa:
gwiazdeczka
Początkujący
Początkujący
Posty: 100
Rejestracja: niedziela 05 wrz 2010, 09:54

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: gwiazdeczka »

Szkoda, że jutro nie będzie Pana Jarka... W piętek też pewnie nie, jak mam wolne i mogłabym oglądać to mojego ulubionego dzienniakrza nie ma w Poranku.
A tak bardzo lubię poranek z nim :)

Ciekawe kto będzie w sobote i niedziele.
Obrazek
katrin820
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: wtorek 29 gru 2009, 11:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: katrin820 »

Wracając do wypowiedzi anity.knapik . oglądałam Szymona Majeskiego show i moim zdaniem nic nie bylo obraźliwego w zachowaniu P.J. Kuźniara ,powiedział to w sposób żartobliwy,
NIewiem czy P knapik jest moze wierna fanką, niechcę pisać tutaj bardziej ostrzej o tej Pani,bo nie znam jej.Ale po sposobie jej wpisów mogę sądzić że wręcz wielbi Pana Kamila,ja też go lubie ale nie dotego stopnia żeby pisać o nim ciągle tak samo i z takim uwielbieniem, nie wiem może Pani się w nim zakochała czy co,?! a może jest Pani jego adwokatem??? :mhm:
Każdy może wyrażać swoją opinie ale bez przesady że Pani odrazu wyzywa Pana Jarka od bufonów, ja nieznam osobiście Pana Jarka ani Kamila,więc nie wypowiadam się w sposób obraźliwy , Mam taką zasadę że jak kogoś nie znam to go nie oceniam jak się wypowiada.
Pani Knapik niech się Oani tak nie unosi jak ktoś sobie żartuje, poprostu się nie znasz na żartach i :P tyle
Fabian
Bywalec
Bywalec
Posty: 663
Rejestracja: niedziela 21 gru 2008, 08:39
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Fabian »

Sugeruję nie przejmować się egzaltacją pani Anity.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Marcin »

Jeśli to był żart Kuźniara, to chyba mało zabawny.
Fabian
Bywalec
Bywalec
Posty: 663
Rejestracja: niedziela 21 gru 2008, 08:39
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Fabian »

Jemu zdarza się kiepsko żartować. Nie zapomnę jak zaszarżował wobec Kasi Kozłowskiej. Naigrawał się z niewielkich rozmiarów jej samochodu. Kasia spokojnym lecz poważnym tonem poprosiła żeby odpuścił, a Jarek dołożył podsumowując, że to nie samochód tylko nadkole, wszystko na antenie. W tym momencie Kasia ze słuszną pretensją mu podziękowała.
lee
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 336
Rejestracja: sobota 11 wrz 2010, 12:15

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: lee »

Mnie też ostatnio Jarek irytuje.Mam wrażenie,że od kiedy wrócił po przerwie wakacyjnej do Poranka, stał się nieznosny. Może to wspólne dyżury z Martą mu nie słuszą, bo w czwartki jest do przełknięcia.
Fabian
Bywalec
Bywalec
Posty: 663
Rejestracja: niedziela 21 gru 2008, 08:39
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Fabian »

Jak dyżury z Martą mogą być przyczynkiem do stania się przez Jarka nieznośnym? Niedawno miałem pozytywne doświadczenie w trakcie Poranka przez nich współprowadzonego. Marta trzymając wydruk maila ode mnie zapowiedziała go, Jaro przymarudził, że "po co", ale go nie posłuchała i przeczytała. :D
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: pixie »

Może Kuźniarowi już nie zależy na poranku..?
Pewnie wolałby prowadziś coś w stylu RBP tylko częsciej niż raz w tygodniu..



Poranka od wakacji nie oglądałam..Czasem udaje mi się obejrzeć przez jakieś pół godziny przed pójściem do szkoły.
gwiazdeczka
Początkujący
Początkujący
Posty: 100
Rejestracja: niedziela 05 wrz 2010, 09:54

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: gwiazdeczka »

A mi się bardzo podoba poranek prowadzony przez Pana Jarosława...
Oglądam ile zdążę przed pójściem do szkoły i bardzo mi się podoba, jutro co mogłabym obejrzeć to nie ma Pana Jarosława :(
Obrazek
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: piotrek888 »

Jarosław Kuźniar poprowadzi "Debatę Warszawską" - http://www.tvnfakty.pl/?p=443
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 14 gości