Nowy program rozrywkowy od maja

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Maciek pisze:s¹dzê, ¿e tydzieù to zbyt ma³o czasu, by "przesi¹œÌ siê" do innego programu. W telewizji potrzeba jednak zawsze ogromnych przygotowaù. :spiewa:
Dlatego TVN juÂż teraz przygotowywuje siĂŞ do tego programu. Wiadomo, Âże w tydzieĂą nie da siĂŞ zrobiĂŚ nowego programu. :]
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

swoja droga ciekawe kto bedzie w nastepnej edycji tzg hahahah
TVN innowacja i nowoczesność...
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

moÂże znajomi gwiazd

skoro juÂż gwiad braknie :devil:
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

To chyba nie na temat. Na pewno. :rozglada:
d3imQ
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: czwartek 15 mar 2007, 18:50

Post autor: d3imQ »

to na pewno bĂŞdzie program rozrywkowy... i Hubert myÂślĂŞ Âże nie bĂŞdzie go prowadziÂł. JeÂżeli spodoba siĂŞ widzom to na pewno bĂŞdzie kontynouwany =)
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Tak mi przysz³o do g³owy, ¿e tym nowym programem mo¿e byÌ "Just the Two of Us", czyli œpiewaj¹ca wersja "Taùca z Gwiazdami". Na pomys³ programu wpadli producenci BBC, gdy zobaczyli, jak kolejne mutacje "Taùca' siê tak dobrze sprzedaj¹. Program jest oparty o tê sam¹ formu³ê , tylko, ¿e uczestnicy zamiast taùczyÌ œpiewaj¹. Schemat odcinka wygl¹da tak samo (materia³ pokazuj¹cy przygotowania, wystêp, jury wyra¿aj¹ce swoj¹ opinie, rozmowa w green roomie, oceny jury). Oczywiœcie gwiazdy œpiewaj¹ z profesjonalnymi piosenkarzami.

Program w Wielkiej Brytanii doczekaÂł siĂŞ dwĂłch edycji, byÂł teÂż w Australii, a teraz emitowany jest w Holandi.

Tylko, czy TVN tym samym by chciaÂł byĂŚ gorszym od Polsatu, ktĂłry ÂśpiewajÂące gwiazdy wprowadziÂł kilka miesiĂŞcy wczeÂśniej ?? Zobaczymy, jak to bĂŞdzie. A tak w ogĂłle, to juÂż za miesiÂąc (13 maja) ma ten program wystartowaĂŚ, a tu nic o nim nie sÂłychaĂŚ. Ale pewnie Fakt lub SE dotrÂą do tych informacji :).
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Po tym co widzĂŞ w Polsacie, wolĂŞ Âżeby nikt nie ÂśpiewaÂł. Chyba, Âże TVN znajdzie gwiazdy, ktĂłre potrafiÂą ÂśpiewaĂŚ. :devil:
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Chyba raczej po tym, co sÂłyszysz. ;) Z resztÂą nie tylko Ty masz takie odczucia. :devil:
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ja wolaÂłbym jakieÂś show rozrywkowe, ale bez naszych gwiazd, "gwiazd" i gwiazdeczek. :? JuÂż mnie troszkĂŞ nudzÂą programy tego typu... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Walther
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: czwartek 09 lis 2006, 17:24
Lokalizacja: z Łodzi

Post autor: Walther »

Jak dla mnie to idealny moment na powrĂłt "MilionerĂłw". Tych samych, co dawniej, z Hubertem, moÂże trochĂŞ z unowoczeÂśnionÂą oprawÂą.

Albo mogliby daĂŚ pogram w stylu MTV Unplugged :P
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Ja ciÂągle nie wiem czy chodzi o ten nowy program Huberta, czy jeszcze o jakiÂś inny. :roll: Chyba raczej jakiÂś inny, bo Hubert miaÂłby bardzo maÂło czasu, Âżeby przygotowaĂŚ siĂŞ do swojego nowego programu.
Jeœli chodzi o program Huberta, to uda³o mi siê dotrzeÌ do osoby bardzo blisko z nim zwi¹zanej, która powiedzia³a mi, ¿e jego nowy program to bêdzie zupe³na nowoœÌ na polskim rynku. :mhm:
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Walther
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: czwartek 09 lis 2006, 17:24
Lokalizacja: z Łodzi

Post autor: Walther »

A wydaje siĂŞ, Âże wszystko juÂż byÂło... :roll:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No wÂłaÂśnie - wydaje siĂŞ... ;) Jeszcze sporo nowych formatĂłw u nas nie byÂło. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Walther
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: czwartek 09 lis 2006, 17:24
Lokalizacja: z Łodzi

Post autor: Walther »

Miejmy tylko nadziejĂŞ, Âże nie bĂŞdzie to show kulinarny lub pogodowy. :twisted:

Dziœ wymyœli³em zaœ taki program - w studio kilku polityków, zadawane s¹ im trudne pytania prosto z mostu, je¿eli któryœ nie chce odpowiedzieÌ i zaczyna krêciÌ, prowadz¹cy pyta siê publicznoœÌ, czy ma opuœciÌ program i jeœli tak, to wtedy zapada³by siê pod ziemiê - jak w Polsatowskiej Rosyjskiej Ruletce :devil: Ten, który wytrzyma najd³u¿ej wygrywa :lol:
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Program nie wystartuje 13 maja. W pierwszÂą niedzielĂŞ po finale 'TaĂąca z Gwiazdami' TVN o 20.00 wyemituje film 'Gladiatorzy', natomiast 20 maja film 'Reich'.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości