[TVN] Maraton Uśmiechu

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Abe
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 155
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 16:23
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Abe »

Heh a¿ ³êzka siêw oku krêci jak na kasetach wideo ogl¹dam nagrane stare odcinki Maratonu uœmiechu z Mariuszem Czajk¹....
Czemu on potem przestaÂł prowadziĂŚ program ? Na pewno wiecie...

Fajne jeszcze byÂły odcinki z tym facetem co gra w klanie (jak on siĂŞ nazywaÂł...) i z ManuelÂą.

Te co ostatnio byÂły czyli Manuela & Ola to juÂż kompletna lipa..

MoÂżliwe, Âże nowi prowadzÂący bĂŞdÂą sprzyjaĂŚ w oglÂądaniu programu.


To tyle co miaÂłem do powiedzenia ;)
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Abe, zgadzam siĂŞ z TobÂą w peÂłni co do tego programu. :D A ten pan z "Klanu" to byÂł Andrzej Grabarczyk, o ile mnie pamiĂŞĂŚ nie myli. 8)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

maciejek pisze:Abe, zgadzam siĂŞ z TobÂą w peÂłni co do tego programu. :D A ten pan z "Klanu" to byÂł Andrzej Grabarczyk, o ile mnie pamiĂŞĂŚ nie myli. 8)
WyglÂąda na to, Âże pamiĂŞĂŚ CiĂŞ nei myli :D
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

No to siĂŞ cieszĂŞ :D
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

ja jaestem innego zdania:
czajka byl zupelnie do kitu, grabarczyk juz nawet nawet a ostatni duet to juz bomba :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

WidaĂŚ, Âże TVN robi wszystko, Âżeby ten program byÂł atrakcyjniejszy i co za tym idzie miaÂł wiĂŞksze wyniki. :roll: I zapraszanie gwiazd do programu moÂże okazaĂŚ siĂŞ strzaÂłem w dziesiÂątkĂŞ - przynajmniej dla mnie - nie oglÂądaÂłem tego programu juÂż dawno, ale od jesieni chyba zostanĂŞ staÂłym widzem. :lol2: Jestem bardzo ciekawy jakie dowcipy opowie Bogdan Rymanowski, Grzegorz Miecugow i Tomasz Zubilewicz. :D Nie wyobraÂżam sobie w tej roli tego pierwszego no ale zobaczymy. :tanczy: No i studio siĂŞ zmienia - ciekawe, ktĂłry to juÂż raz? :twisted: KtoÂś liczyÂł? :devil:

No i wedÂług informacji Media Link'a program zmieni nazwĂŞ na "Maraton z gwiazdami" - lepiej jednak brzmi "Maraton UÂśmiechu"... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Bardzo dobry pomysÂł. :brawa: Jestem baaaaaaaardzo ciekawy jak Bogdanowi Rymanowskiemu i Grzegorzowi Miecugowi pĂłjdzie opowiadanie dowcipĂłw :D No i juÂż czekam na to kiedy w programie pojawi siĂŞ Justyna Pochanke :D
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Mam nadziejĂŞ, Âże nie wyjdzie z tego coÂś takiego, Âże gwiazdy bĂŞdÂą ÂściÂągaĂŚ fane dowcipy z Internetu, uczyĂŚ siĂŞich na pamiĂŞĂŚ i opowiadaĂŚ. :?
Bo jak ktoœ s³usznie zauwa¿y³ w komentarzach, osoby które do tej pory by³y goœÌmi "Maratonu uœmiechu", to niejako fanatycy opowiadania dowcipów, którzy czasem robi¹ to bardzo fajnie. A gwiazdy niekoniecznie musz¹ w tym byÌ takie dobre. Bojê siê, ¿e bêdzie to wymuszone i na si³ê.
SzczegĂłlnie czekam na odcinek z Bogdanem Rymanowskim, nie potrafiĂŞ go sobie wyobraziĂŚ w studiu "Maratonu uÂśmiechu". :D
Zobaczymy co z tego wyjdzie, ale trzeba zauwaÂżyĂŚ, Âże nie bĂŞdzie formuÂły - jest 12 uczestnikĂłw i co odcinek ktoÂś odpada, wiĂŞc widowni "TaĂąca z gwiazdami" program nie przyciÂągnie. :devil: Jak osiÂągnie 2 mln, to niech siĂŞ cieszÂą... 8)
tomas40
Początkujący
Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: wtorek 30 sie 2005, 19:38
Lokalizacja: 3miasto

Post autor: tomas40 »

A ja chcĂŞ powrotu Manueli do Maratonu UÂśmiechu.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

salladyn pisze:No i juÂż czekam na to kiedy w programie pojawi siĂŞ Justyna Pochanke :D
Ja teÂż :tanczy: mam nadziejĂŞ, Âże jak dostanie takÂą propozycjĂŞ to nie odmĂłwi. :twisted:
Marcin pisze:Jak osiÂągnie 2 mln, to niech siĂŞ cieszÂą... 8)
MyÂślĂŞ, Âże bĂŞdzie wiĂŞcej. :D Hehe wyczytaÂłem, Âże w kolejnych odcinkach "Maratonu z gwiazdami" ma wystÂąpiĂŚ m.in.... Hanna Smoktunowicz. :devil: Tu dopiero bĂŞdzie ciekawie. :devil: Jeszcze nigdy nie wiedziaÂłem jej w programie rozrywkowym... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości