Zmiany w TVN od stycznia 2008 roku?

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Kajetan pisze:JednoczeÂśnie spekulacje n.t pory nadawania "MilionerĂłw" .. dajcie sobie spokĂłj "Panowie"!
MyÂślĂŞ, Âże po prostu trochĂŞ siĂŞ rozmarzyliÂśmy.
Kajetan pisze:NikÂłe szanse na ciÂąg dalszy "RozmĂłw w toku" zimÂą? Brednie! PragnĂŞ przypomnieĂŚ, Âże od poÂłowy ostatniego, dwunastego miesiÂąca roku 2006 rozpoczĂŞÂła siĂŞ "JEDYNIE" blisko miesiĂŞczna emisja powtĂłrkowych epizodĂłw zarĂłwno talk show Drzyzgi jak i "W11", "DetektywĂłw" czy programu "SĂŞdzia Anna Maria WesoÂłowska" (do okoÂło poÂłowy stycznia).
I mam nadziejĂŞ, Âże tak bĂŞdzie i zimÂą 2008.
Kajetan pisze:realizowany jest przez firmĂŞ Constantin Entertainment (audycje sÂądownicze, K11) znanÂą w Polsce z produkcji "SAMW" wÂłaÂśnie.
Ta sama firma produkuje rĂłwnieÂż dla TVN serial "Trzy po trzy - numery z kwatery".
Kajetan pisze:A kolejn¹ wiadomoœÌ o zmianie oprawy graficznej i logo TVN od Nowego Roku nazywam (ponownym) strojeniem sobie ¿artów
Tu zgadzam siĂŞ w 100% - kolejna niepotwierdzona informacja. Aczkolwiek fajnie by byÂło. :D
Enceladus
Początkujący
Początkujący
Posty: 88
Rejestracja: sobota 17 wrz 2005, 23:03

Post autor: Enceladus »

Pewne jest, ¿e Prokop i Wellman poprowadz¹ show "CLEVER". Szczegó³y na stronie: http://www.sat1.de/comedy_show/clever/
dona
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: piątek 04 maja 2007, 21:25

Post autor: dona »

Kajetan pisze:Chyba jednak nie.. Na temat jakichkolwiek przygotowaù scenariusza i zdjêÌ póki co nie wiemy NIC, st¹d wydaje siê, ¿e "Gotowych na mi³oœÌ" zobaczymy na antenie telewizji Piotra Waltera w okresie wiosennym "dopiero".
Wiadomo na razie tyle, ¿e pojawi siê najprawdopodobniej pod tytu³em '39 i pó³' a g³ówn¹ rolê dostanie Tomasz Karolak. Serial ma opowiadaÌ o mê¿czyŸnie, który zostawia ¿onê dla innej kobiety. Zdjêcia maj¹ siê rozpocz¹Ì pod koniec listopada.
O wszystkim pisaÂł w zeszÂłym tygodniu jakiÂś tygodnik telewizyjny.
lukasz000
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 170
Rejestracja: środa 01 sie 2007, 19:58

Post autor: lukasz000 »

co do loga to napewno go nie zmieniÂą bo jest to symbol TVN, jedynie to mogÂą zmieniĂŚ w nowym roku oprawĂŞ.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

fajnie po³¹czy³eœ fakty, jednak chyba nie bêdzie tak jak napisa³eœ, logo i zmiana? przecie¿musieliby zmieniaÌ wszystko
TVN innowacja i nowoczesność...
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

POpieram pisze:
lukasz000 pisze:przecie¿ nie po to by kontynuowali program po latach , ¿eby dawaÌ go popo³udniu kiedy i tak ogladalnoœÌ jest ma³a tylko wieczorem.
Bez przesady. TVN ma œwietn¹ ramówkê w prime-time i nie widzê powodów, by j¹ zmieniaÌ. Godzina 20 - 21 to ju¿ raczej nie pora na teleturnieje. Przyk³ad "Najs³abszego ogniwa" pokaza³, ¿e zainteresowanie teleturniejem o tej porze jest bardzo ma³e. Polsat w godzinach popo³udniowych nadawa³ ostatnio teleturniej "Gra w ciemno", który cieszy³ siê du¿¹ popularnoœci¹. Z tego co ostatnio czyta³em wynika, ¿e z niego zrezygnowano. Jeœli chodzi o "Milionerów" o wiele lepsz¹ i bardziej prawdopodobn¹ por¹ emisji jest popo³udnie.
Oj, ale w tym ostatnim zdaniu - zdaje siê - "lekko" przesadzi³eœ. Oczywiste jest, ¿e "Milionerzy" to prime-time i tylko prime-time. Mówisz: "bardziej prawdopodobne", ale czy masz jakiekolwiek argumenty? Powiedzia³ tak ktoœ z TVN-u chocia¿by, a mo¿e napisa³a to jakaœ gazeta? Otó¿ podpowiem: nie.

SwojÂą drogÂą, kto w ogĂłle mĂłwi o zakoĂączeniu "RozmĂłw w toku"? To chyba kolejne spekulacje...? :spiewa:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Co do zmiany logo - musieliby zmienic tez logo innych kana³ów tvn bo bazuja one na logo glownego tvn-u (motyw kola i pogrubiony tvn [choc to juz nie regula w lingua i med])
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Na pocz¹tku by³em przeciw temu tematowi - jaka znów rewolucja, ale teraz ju¿ wiadomo, ¿e w styczniu zajd¹ zmiany i to doœÌ du¿e dla stacji tvn:
O to kilka nowoÂści i zapowiedzi na nowy rok:

:arrow: tvn poraz pierwszy zorganizuje i bĂŞdzie transmitowaĂŚ sylwester z Warszawy - 'Zakochaj siĂŞ w Warszawie'. (praktycznie to juÂż pewne)

:arrow: zmiana oprawy graficznej tvn. To od dawna oczekiwana decyzja

:arrow: zmiana oprawy graficznej w faktach i pewnie rĂłwnieÂż sportu i pogody. No i jak to Durczok w wywyaidzie powiedziaÂł 'zmina sposobu prowadzenia'

:arrow: wspĂłlna organizacja z TVP WOÂŚP'u, jego transmisja itp.

:arrow: nowy program 'Clever' Wellman, Prokopa.

:arrow: nowy wortal tvn - czyli wreÂście porzÂądna strona stacji - tvn.pl

:arrow: powrĂłt milionerĂłw ( choĂŚ to jeszcze nie pewne)

:arrow: po raz pierwszy tvn nie bĂŞdzie puszczaÂł samych powtĂłrek w okresie styczeĂą - marzec.

:arrow: program 'Bez sensu' - jeszcze nie wiadomo co z jego realizacjÂą...

Jak dla mnie bĂŞdzie to swoista rewolucja w tvn'nie, ale kaÂżdy moÂże sÂądziĂŚ jak uwaÂża. Zapowiada siĂŞ ciekawy poczÂątek roku.

Jeœli coœ pomin¹³em to przepraszam :P
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Greg Haus pisze: :arrow: No i jak to Durczok w wywyaidzie powiedziaÂł 'zmina sposobu prowadzenia'
Czy czasem ta zmiana juÂż nie weszÂła w Âżycie? :> W zmianie sposobu prowadzenia "FaktĂłw" chodziÂło chyba o wprowadzenie par w weekend. :>
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
mateusz240
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: wtorek 16 sie 2005, 10:06

Post autor: mateusz240 »

A moÂże w tym roku TVN przeprowadzi transmisjĂŞ z rozdaĂą Telekamer?? W tamtym roku DwĂłjka byÂła wkurzona, Âże zrobiÂła darmowÂą reklamĂŞ TVN i moÂże teraz juÂż nie chcieĂŚ transmitowaĂŚ tej gali. ChcielibyÂście zobaczyĂŚ to w TVN??
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

Co do telekamer to bardzo prawdopodobne, bo sÂłyszaÂłem, Âże tvp juÂż po poraÂżce nie chce emitowaĂŚ telekamer. WiĂŞc w tvn pewno bĂŞdÂą :D Jak w tvn to poprowadzi pewnie Drzyzga, ktĂłra zdobyÂła tÂą zÂłotÂą telekmare czy jak jej tam :P I ktoÂś z niÂą, ale kt?
mateusz240
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: wtorek 16 sie 2005, 10:06

Post autor: mateusz240 »

MoÂże Prokop?? A czy TVP nie ma podpisanej umowy z Teletygodniem na transmisjĂŞ tej gali??
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Adrian ;P pisze:Jak w tvn to poprowadzi pewnie Drzyzga, ktĂłra zdobyÂła tÂą zÂłotÂą telekmare czy jak jej tam :P I ktoÂś z niÂą, ale kt?
:hmm: I bĂŞdziesz siĂŞ zastanawiaÂł kto poprowadzi z DrzyzgÂą Telekamery 2008, choĂŚ nie wiadomo czy w ogĂłle bĂŞdÂą w innej stacji niÂż TVP 2? :hmm: To naprawdĂŞ trzeba byĂŚ... :xx: Te spekulacje sÂą po prostu przedwczesne i bezzasadne. :] MyÂślĂŞ, Âże DwĂłjka nie zrezygnuje w transmitowania Telekamer - w koĂącu oglÂąda to 8 milionĂłw ludzi. ChoĂŚ z drugiej strony, pamiĂŞtajÂąc Telekamery 2007... :D i Wiktory. :roll:
mateusz240 pisze:ChcielibyÂście zobaczyĂŚ to w TVN??
Mi to obojĂŞtne gdzie zobaczĂŞ tĂŞ galĂŞ, waÂżne Âżeby byÂła na Âżywo.
Ostatnio zmieniony poniedziałek 12 lis 2007, 21:48 przez pawell, łącznie zmieniany 1 raz.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

A nie wiem, ale Teletydzieù zawsze mi siê z tvnem jakoœ kojarzy³ xD Ciekawe kiedy bêdzie mo¿na g³osowaÌ mam, bo ju¿ powinno siê zacz¹Ì.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Greg Haus pisze: :arrow: tvn poraz pierwszy zorganizuje i bĂŞdzie transmitowaĂŚ sylwester z Warszawy - 'Zakochaj siĂŞ w Warszawie'. (praktycznie to juÂż pewne)
Kilka dni temu wydawa³o siê, ¿e to pewne, ale dziœ okazuje siê, ¿e biuro promocji miasta znów wys³a³o informacjê o mo¿liwoœci transmisji sylwestra do wszystkich stacji telewizyjnych. Poza tym - to o czym pisa³em w newsie - organizacja sylwestra w Warszawie jest bardzo trudna ze wzglêdu na mo¿liwoœÌ ataktu terrorystycznego. Dwa lata temu chyba na tydzieù przed 31 grudnia pojawi³a siê wiadomoœÌ o mo¿liwym przeprowadzeniu takiego ataktu - sylwester zosta³ odwo³any. Du¿a kwota z tych 3,5 mln z³ jest przeznaczona na policjê, antyterrorystów itp., ale wiadomo, ¿e jeœli znów pojawi¹ siê podobne sygna³y (których w ostatnim czasie w Wawie by³o kilka) to impreza bêdzie musia³a zostaÌ odwo³ana.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości