[TVN] Po prostu taniec!

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

adner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 244
Rejestracja: niedziela 18 lis 2007, 14:45

Post autor: adner »

Chyba powinni siĂŞ zastanowiĂŚ nad zostawieniem takiego jury! W koĂącu profesjonalna ocena.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

adner pisze:Chyba powinni siĂŞ zastanowiĂŚ nad zostawieniem takiego jury! W koĂącu profesjonalna ocena.
Jury rzeczywiÂście dobre!!! I gwiazdy z TzG w taĂącu nowoczesnym nieÂżle wyglÂądajÂą.
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Opening i to "Hung up" to by³a jakaœ parodia, przykro mi. Taùce standardowe wypad³y bardzo blado - nic dziwnego, bo finaliœci "You Can Dance" nie maj¹ zielonego pojêcia o standardzie, tak samo jak gwiazdy. Taùce wspó³czesne wypadaj¹ œwietnie. Hip - hop Ani Guzik by³ zadziwiaj¹cy! Szkoda, ¿e nie zrobi¹ normalnej trzyodcinkowej serii :D Po kolejnej edycji "Taùca" i "YCD" mogliby coœ takiego zorganizowaÌ, ale tylko z taùcem nowoczesnym. Kurczê, ale to mi siê podoba... Chocia¿ te taùce standardowe (pewnie siê powtórzê :D) by³y fatalne... Plusik za pomys³.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Program bardzo udany!
Œwietne po³¹czenie dwóch opraw graficznych programów. Szczególnie podoba mi siê muzyka. Belki tylko wygl¹daj¹ jakby robione "na odczep siê".
Nie spodziewaÂłem siĂŞ tak niskich ocen jury.
CoÂś byÂło na poczÂątku chyba nie tak z mikroportami (tak to sie chyba nazywa) i coÂś mi czasami brzĂŞczaÂło, ale nie wiem, czy to tylko u mnie, czy nie.

ChoĂŚ jestem fanem Ani Guzik, tym razem najbardziej podobaÂła mi siĂŞ Justyna Steczkowska w parze z GlebÂą. ChoĂŚ pewnie nie wygrajÂą.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Brawa dla Ani i RafaÂła. Ich drugi taniec byÂł Âświetny. Dobrze, Âże wygrali. :D
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

Program bardzo mi siĂŞ podobaÂł :D I dobrze, Âże Anka wygraÂła :D Muzyczka i reszta ok :] Skrzyneckiej nie byÂło prawie wogĂłle. Powiedzieli, Âże bĂŞdzie 7 edycja TaĂąca z gwiazdami i 2 edycja You Can Dance :D
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Adrian ;P pisze:Powiedzieli, Âże bĂŞdzie 7 edycja TaĂąca z gwiazdami (...)
Nikt nie powiedziaÂł, Âże bĂŞdzie. :] GÂąsowski powiedziaÂł tylko "byĂŚ moÂże".

A Kasi Skrzyneckiej byÂło rzeczywiÂście maÂło. Za maÂło.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Program bardzo mi siĂŞ podobaÂł. :D To przede wszystkim dobra zabawa, jurorzy trochĂŞ za surowo potraktowali niektĂłre taĂące. :)
r_r16 pisze:Œwietne po³¹czenie dwóch opraw graficznych programów. Szczególnie podoba mi siê muzyka.
Zgadzam siĂŞ - Âświetna robota grafikĂłw. :brawa: I ta muzyka... :lol2:

Ciekawe rozwiÂązanie "problemu" prowadzÂących - Piotr GÂąsowska i Skrzynecka na zmianĂŞ, a Kinga w "krĂłlestwie" Kasi.

TaĂące - niektĂłre super, inne mniej. Najlepszy hip-hop Ani i RafaÂła "Roofiego". :tanczy: To byÂło mistrzostwo. :D :brawa:

Adrian ;P pisze:Powiedzieli, Âże bĂŞdzie 7 edycja TaĂąca z gwiazdami
Chyba oglÂądaliÂśmy inne programy - Piotr powiedziaÂł, Âże byĂŚ moÂże bĂŞdzie. ChoĂŚ pewnie bĂŞdzie (VI edycja wypadÂła znakomicie), ale nie wiemy kiedy...
Adrian ;P pisze: i 2 edycja You Can Dance :D
A to ju¿ oczywista oczywistoœÌ. :lol: Nic nowego. :>
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Program rzeczywiœcie udany, chocia¿ powtórzê za Kub¹, ¿e pierwsza czêœÌ ze standardem by³a lekkim niewypa³em, dlatego, ¿e i "youcandancowcy" i gwiazdy nie s¹ or³ami w tej dziedzinie, natomiast taùce wspó³czesne by³y œwietne. Jury o wiele ciekawsze ni¿eli w samym TzG, ale nie podzielam opinii i ocen jury co do tanga w wykonaniu Gleby i Justyny, mo¿e nie by³o to na 10 czy 9, ale by³o ca³kiem nieŸle.
A co do wygranych to gratuluje Ani i Roofiemu, ale w skrycie przyznam, Âże liczyÂłam tym razem na BosÂą i DamiĂŞckiego, wg. mnie najlepiej wypadli i dopasowali siĂŞ ze wszystkich par.
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Post autor: ktos »

Ogl¹dalnoœÌ 4.960.174 widzów 8)
http://www.medialink.pl/artykul/38252,A ... _TVP_i_TVN
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

Na stronach TaĂąca z gwiazdami ani You Can Dance nie ma Âżadnych filmikĂłw z Po prostu Taniec. SÂą na YouTube, ale pewnie niedÂługo ich nie bĂŞdzie:

http://pl.youtube.com/watch?v=QyilctHr_j0
Hip Hop Ani Guzik

http://pl.youtube.com/watch?v=1UPbo5iWmXo
Wyniki i wpadka GÂąsowskiego

http://pl.youtube.com/watch?v=IjeOtrCsoco
WejÂście
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

WkrĂłtce pewnie dadzÂą je na strony "TaĂąca z gwiazdami" i "You can dance - po prostu taĂącz!" i wtedy zniknÂą z YouTube'a. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

Na stronie You Can Dance ju¿ wiêkszoœÌ jest. Ale ten Hip-Hop Ani Guzik i Rafa³a by³ œwietny :D
damianeq
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: niedziela 03 sie 2008, 18:15

Re: Po prostu taniec!

Post autor: damianeq »

Fajny program i powinien lecieć po zakończeniu każdej edycji TzG i YCD
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości