[TVN] Układ Warszawski

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Układ Warszawski

Post autor: Greg Haus »

Obejrzałem pierwszy odcinek UW na player'ze i muszę powiedzieć, że serial całkiem, całkiem choć wątki komedowe jakoś mnie nie porwały. Trochę za dużo spraw i zbiegów okoliczności jak na 40 minut serialu, ale jestem raczej na tak i czekam na następne odcinki :)
marek110
Początkujący
Początkujący
Posty: 148
Rejestracja: poniedziałek 05 maja 2008, 12:32

Re: Układ Warszawski

Post autor: marek110 »

czuję rozczarowanie...

liczyłem na dobrą komedię kryminalną a tu dupa... i nie mam na myśli dupy jednej z aktorek ale całokształt...
Pavloo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 377
Rejestracja: czwartek 16 cze 2011, 21:18
Lokalizacja: Kielce

Re: Układ Warszawski

Post autor: Pavloo »

A mnie się spodobało i będę oglądać ; D
Beata Tadla - piękno, rozum i poczucie humoru. Wszystkie cechy, które powinna mieć kobieta.
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Układ Warszawski

Post autor: Isadora »

marek110 pisze:czuję rozczarowanie...

liczyłem na dobrą komedię kryminalną a tu dupa... i nie mam na myśli dupy jednej z aktorek ale całokształt...
Myślę, że serial się rozkręci, podoba mi się klimat, co prawda tempo trochę flegmatyczne jak Żurek :lol2: ale grają tam też inni aktorzy :D
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Układ Warszawski

Post autor: Isadora »

marek110 pisze:czuję rozczarowanie...

liczyłem na dobrą komedię kryminalną a tu dupa... i nie mam na myśli dupy jednej z aktorek ale całokształt...
Myślę, że serial się rozkręci, podoba mi się klimat, co prawda tempo trochę flegmatyczne jak Żurek :lol2: ale grają tam też inni aktorzy :D
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Układ Warszawski

Post autor: prze_kw »

Serial bardzo fajnie się zaczął, myślę że to powolne tempo to jego specyfika. Główny bohater jest jak na razie dla mnie najsłabszym ogniwem (to chyba reguła, w większości TVNowskich seriali tak jest - "BrzydUla", "Przepis na życie", "Majka"), za to najlepszą robotę wykonują Gniewkowska, Ferency, Herman, Englert (!) i prześliczna Bołądź :D
Liczą się tylko Fakty.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Układ Warszawski

Post autor: matik »

Od najbliższej niedzieli serial będzie emitowany dopiero po kulisach TzG (kulisy od razu po programie na żywo)
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Układ Warszawski

Post autor: Isadora »

matik pisze:Od najbliższej niedzieli serial będzie emitowany dopiero po kulisach TzG (kulisy od razu po programie na żywo)
Nie, to jakieś żarty :evil: , zepchnęli serial na boczny tor ;( , Żurek zawiódł, ale tak jak ktoś już wspomniał jest Frency, Gniewkowska, Topa, Englert, ich naprawdę fajnie się ogląda :brawa:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Układ Warszawski

Post autor: Adrian ;P »

Godzina nie będzie jeszcze taka zła. Teraz z odcinka na odcinek TzG będzie coraz krótszy. Układ Warszawski będzie więc około 22:30 - przez ostatnie 3 tygodnie był właśnie o tej godzinie.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Układ Warszawski

Post autor: r_r16 »

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/uk ... giej-serii
Szkoda... Wreszcie serial inny od zwykłej obyczajowej papki. Ale czemu się dziwić? Serial nadawany najpóźniej jak tylko można. A przed serialem co? Kulisy Tańca z Gwiazdami... Ciekawe czy jeśli chodzi o wyniki oglądalności brane pod uwagę była ilość odtworzeń na tvnplayer.pl, bo moim zdaniem wiele osób zamiast czekać do 22:30 - 23:00 wolało po prostu obejrzeć serial o dogodnej porze w Internecie. Ja sam już rzadko oglądam seriale na antenie TVN - zdecydowanie wolę prapremiery na tvnplayer.pl.
Debeet
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 309
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2010, 20:15

Re: Układ Warszawski

Post autor: Debeet »

Nie wiem czego TVN się spodziewał po takiej godzinie emisji.
Pavloo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 377
Rejestracja: czwartek 16 cze 2011, 21:18
Lokalizacja: Kielce

Re: Układ Warszawski

Post autor: Pavloo »

Ja powiem, że ani razu nie oglądałem serialu na antenie TVN, bo po prostu jest za późno ! Nie rozumiem dlaczego stacja nie może umieścić tego wcześniej, np. zamiast "Uwagi" i przesunąć nieco "Taniec z Gwiazdami".

A serial jest naprawdę świetny ! Wolę go milion razy bardziej niż "W-11", "Detektywi" czy też "Kryminalni".
Beata Tadla - piękno, rozum i poczucie humoru. Wszystkie cechy, które powinna mieć kobieta.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Układ Warszawski

Post autor: prze_kw »

Tak, dla serialu będą zmieniać całą niedzielną ramówkę, która jest w takim kształcie od ponad 6 lat. Serial się nie spodobał i tyle. "Przepis na życie" czy "Teraz albo Nigdy!" w tym samym paśmie osiągały dużo lepsze wyniki.
Liczą się tylko Fakty.
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Re: Układ Warszawski

Post autor: zadra »

płakać nie będę, serial mnie nie wciągnął, chociaż to prawda, że lepszy niż "W-11" czy "Detektywi". Ta kolejna porażka (po "Wszyscy kochają Romana") pokazuje, że pewien schemat seriali TVN-owskich po prostu się wyczerpał, że trzeba ruszyć głową i zaprezentować coś nowego, niebanalnego. Mam wrażenie, że tu ciągle leci jeden serial, w dodatku z tymi samymi aktorami.
A Lesław Żurek to ładny chłopak, ale żaden aktor, opieranie na nim całego serialu to niezbyt mądry ruch.
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Układ Warszawski

Post autor: r_r16 »

czerk pisze:Tak, dla serialu będą zmieniać całą niedzielną ramówkę, która jest w takim kształcie od ponad 6 lat. Serial się nie spodobał i tyle. "Przepis na życie" czy "Teraz albo Nigdy!" w tym samym paśmie osiągały dużo lepsze wyniki.
O to właśnie chodzi, że nie w tym samym paśmie. Przepis na życie był emitowany godzinę wcześniej niż Układ Warszawski teraz. Teraz albo Nigdy przynajmniej pół godziny wcześniej - kulisy TZG były po serialu.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości