Justyna Pochanke

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

pochanke - fan pisze:
FaktĂłw nie oglÂądaÂłem, przyglÂądam siĂŞ capsom i siĂŞ zastanawiam dlaczego na zrobionym przeze mnie z zapowiedzi, ma ona biaÂły Âżakiet a na reszcie capsĂłw ... kremowy - bynajmniej nie biaÂły :mhm:
hmmm...wg mnie to ten sam Âżakiet :) tylko moze przez swiatÂło wyglada raz na biaÂły araz na kremowy. hehe..

A co do wÂłosĂłw, to ja jÂą wole w krĂłtkich, takie jak teraz ma ; wyglada bardziej drapieÂżnie :evil:
....w świecie Faktów....
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Nie, ja jednak jestem za krĂłtkÂą wersjÂą Justyny, niewiem dlaczego moÂże z przyzwyczajenia ale jakoÂś tak mi siĂŞ podoba. Ja bym moÂże tylko troche je rozjaÂśniÂł, juÂż kiedyÂś miaÂła takie jasne i byÂło dobrze. A tak na marginesie to czasami ma pod marynarkÂą tak fatalne "bluzki", Âże strach, ale ostatnio zauwaÂżyÂłem, Âże TVN sie poprawiÂł w tej mierze:):)
Wróciłem!!
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

24 godziny druga poÂłowa: ( ma ktoÂś capsy z 1 czĂŞÂści? - niestety nie oglÂądaÂłem :/)

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Niekumam, moÂże dlatego, Âże dawno mnie tu nie byÂło. Czy Justyna bĂŞdzie juÂż tylko o 17:30?
Wróciłem!!
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Kowal pisze:Niekumam, moÂże dlatego, Âże dawno mnie tu nie byÂło. Czy Justyna bĂŞdzie juÂż tylko o 17:30?
Zawsze, nie zawsze ciĂŞÂżko wyczuĂŚ :devil: W kaÂżdym razie przynajmniej teraz tak bĂŞdzie bo o 21 krĂłluje Ryman :D
ZIMA
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

Kowal pisze:Niekumam, moÂże dlatego, Âże dawno mnie tu nie byÂło. Czy Justyna bĂŞdzie juÂż tylko o 17:30?

tak, wydania popoludniowe prowadzÂą: Anna JĂŞdrzejowska, Justyna Pochanke, ÂŁukasz Grass i Piotr Marciniak, a wieczorne wydanie magazynu od poniedziaÂłku do czwartku prowadzi Bogdan Rymanowski

[ Dodano: Wto Kwi 11, 2006 4:48 pm ]
w I. cz. magazynu ''24 godziny" goÂściem Justyny byÂł: Andrzej Lepper


Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Yhyyy...byÂło ostro :D SzczegĂłlnie na koniec rozmowy z Andrew jak wyszÂła sprawa wierszy, "nadfinansowania" Samoobrony. Pan przyszÂły wicepremier trochĂŞ siĂŞ zdenerwowaÂł ale spokĂłj Justyny na niego teÂż kojÂąco podziaÂłaÂł :devil:

Wiêc "spuœci³ z tonu" na koniec :devil: a Justyna powiedzia³a "to ju¿ 200 000 z³ na Platformê od Samoobrony :P " i skoùczy³a siê czêœÌ pierwsza :D
ZIMA
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

Obrazek Obrazek

w II. cz. - rozmowa nt. sporu wokó³ przyznania polskim ¿o³nierzom odznaczeù Virtuti Militari z udzia³em historyka Andrzeja Kunerta

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

pewnie jeszcze jeden goœÌ bêdzie w studio, ale ... nie dam rady zrobiÌ capsów
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

pochanke - fan pisze: pewnie jeszcze jeden goœÌ bêdzie w studio, ale ... nie dam rady zrobiÌ capsów
Obrazek , Obrazek

Obrazek , Obrazek

Obrazek , Obrazek

No i na sam koniec :devil: ÂświĂŞte oburzenie Justyny jak Pan chirurg nazwaÂł Panie po 35 roku Âżycia starszymi :D :P :devil:
ZIMA
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Dzisiejsza rozmowa z Lepperem byÂła kapitalna, Stysia prĂłbowaÂła go przydusiĂŚ ale nie zawsze jej wychodziÂło. Ja mam nadzieje, Âże wÂładze TVN24 wreÂście siĂŞ obudzÂą i dadzÂą jej jakiÂś program publicystyczny tak jak teraz dajÂą Rymanowskiemu.
Wróciłem!!
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Kowal pisze:Dzisiejsza rozmowa z Lepperem byÂła kapitalna, Stysia prĂłbowaÂła go przydusiĂŚ ale nie zawsze jej wychodziÂło. Ja mam nadzieje, Âże wÂładze TVN24 wreÂście siĂŞ obudzÂą i dadzÂą jej jakiÂś program publicystyczny tak jak teraz dajÂą Rymanowskiemu.
:devil: fajne okreÂślenie :D przydusiĂŚ :P SwojÂą drogÂą nie uwaÂżam, Âżeby Justynie byÂła potrzebna jeszcze jakaÂś publicystyka. Ma "Fakty", ma "Magazyn 24 godziny" i myÂślĂŞ, Âże jej to wystarczy :D
Ryman dosta³ swój program bo mu siê "Fakty" znudzi³y :P a TVN go do publicznej puœciÌ nie chcia³a. A Justyna myœlê, ze takowych pomys³ów nie ma :D
ZIMA
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

hmm ... a co z capsami z 12.04.2006 ?

[ Dodano: Czw Kwi 13, 2006 9:16 pm ]
w I czĂŞÂści „24 godziny” goœÌmi magazynu byli byli: premier Leszek Miller i Jacek Rybicki

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

[ Dodano: Czw Kwi 13, 2006 9:25 pm ]
w II czĂŞÂści programu Justyna Pochanke rozmawiaÂła z profesorem Witoldem KuleszÂą

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Justyna ponownie w akcji:

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

... na zakoĂączenie Justyna powiedziaÂła ... "no i takiego usmiechu paĂąstwu ÂżyczĂŞ" :)
Obrazek

cudny ten uÂśmiech :lol:
ZeTek
Początkujący
Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: piątek 06 maja 2005, 15:24

Post autor: ZeTek »

Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 14 gości